Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Дрібниця, а неприємно!
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 13478   
П'ятниця, 08 серпня 2008 13:34

znak1.gifЄ загальнолюдські цінності, які були й будуть завжди, за будь-якої влади чи епохи. Одна з них -- культурне ловецтво. Попри всесвітній розвиток мисливства, в Україні воно ледь жевріє через недолугість чиновництва та законодавства. Та все ж і до 700-тисячного загону українських прихильників Діани приходить свято -- відкриття сезону полювання на пернатих. І саме цього дня дуже не хочеться зіткнутися на мисливській стежині  з якимось ідіотом. Але як би там не було, треба бути готовими й до неприємних несподіванок. Це відбувається здебільшого  тоді, коли новоявлені орендарі сільськогосподарських ділянок та ставів чомусь не визнають закону України “Про полювання” і чинять усілякі незаконні перепони у проведенні полювань. 

 
Відкриття сезону полювання
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 21667   
Четвер, 07 серпня 2008 17:55

kaczki.jpg5 серпня в Управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області відбулася прес-конференція, присвячена відкриттю сезону полювання. Про це повідомляє Весь Кировоград.

У заході взяли участь заступник начальника УМВС в області Віктор Поперешніченко, начальник відділу громадської безпеки УМВС в області Олег Вітюгов, голова президії Кіровоградської обласної організації українського товариства мисливців та рибалок Микола Головко, завідувач сектору мисливського господарства обласного управління мисливського та лісового господарства Кіровоградської області Володимир Токарчук, інші представники природоохоронних відомств та журналісти місцевих засобів масової інформації.

 
А “експерти” хто?
( 3 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 13211   
Вівторок, 05 серпня 2008 14:58
При натисненні лист відкриється у новому вікніНа нашому порталі 30 травня 2008 р. в розділі новини було розміщено відкритий лист протесту директора мисливського господарства “Тустань” Сергія Черняка на безглузді пропозиції щодо обмеження полювання з боку інституту зоології, які в підсумку й призвели до безпідставних скорочень термінів та видів ловів в цьому сезоні по цілій Україні.

І ось нарешті отримано відписку з цієї установи. Нижче подаємо її оригінал. Оригінал листа можна продивитись клікнувши по  зменшеному зображенню що зліва або ТУТ ...

 

 

 
Любовь к природе или земельный интерес. Почему Салыгин хочет закрыть охоту?
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12081   
Неділя, 03 серпня 2008 02:52

zakaz.jpgОхота или банкротство. Заявления о том, что на Харьковщине нужно ввести мораторий на охоту уже не один день обсуждаются и охотниками, и экологами, и чиновниками. О том, что депутаты облсовета планируют ввести мораторий на охоту, Василий Салыгин сообщил еще во время проведения фестиваля «Печенежское поле». Тогда председатель облсовета сказал, что ему жалко животных. Якобы на Харьковщине уменьшается количество диких зверей.

Виктор Кукота уже не первый год занимается охотничьим хозяйством. Председатель Соколовского первичного коллектива охотников разводит кабанов, уток и других животных, чтобы отпускать в дикую природу. Кукота показывает загон, где сейчас выращивают диких кабанов. Мужчина рассказывает: еще в начале года здесь насчитывалось до ста голов. Весной несколько десятков молодых животных было выпущено на волю. О том, что в лесах Харьковщины зверя стало меньше, Василий Кукота услышал по телевидению из выступлений председателя облсовета Василия Салыгина и удивился. Мужчина говорит: на сегодня количество тех же кабанов уже превышает норму.

 

 
КЛОПОТАННЯ Про необхідність створення Нижньодніпровського національного природного парку
( 4 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 20282   
П'ятниця, 01 серпня 2008 16:52
КЛОПОТАННЯ Про необхідність створення Нижньодніпровського національного природного парку  
30-07-2008
Відповідно до Закону України ‛Про Загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки“ та Закону України ‛Про екологічну мережу України“ в області реалізується завдання по створенню національної екологічної мережі країни.

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
73026, м. Херсон, пров. Козацький, 10,
тел./факс: (0552) 26-31-95,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Від 21.06.2007 р. № 05-7/969
Голові Херсонської обласної ради Демьохіну В. А.

КЛОПОТАННЯ

Про необхідність створення Нижньодніпровського національного природного парку

Відповідно до Закону України ‛Про Загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки“ та Закону України ‛Про екологічну мережу України“ в області реалізується завдання по створенню національної екологічної мережі країни.

 
Кількість риби в українських водоймах катастрофічно скорочується
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 15121   
Четвер, 31 липня 2008 20:25

foto.jpgБраконьєрам закон не писаний...

За офіційною статистикою, кількість риби в українських водоймах катастрофічно скорочується. Черкащина здавна славилась як край багатий рибою, адже головна водна артерія України протікає саме цим регіоном. Гідроресурси області створюють сприятливі умови для поширення такого протизаконного явища як браконьєрство, що завдає немало турбот рибному господарству. Але й правоохоронці, за повідомленням Інформаційного сайту Черкас, не стоять осторонь проблеми.

 

 
Перша і поки що єдина в Україні регіональна мисливська програма
( 1 Vote )
Написав Юрій Переглядів - 14633   
Неділя, 27 липня 2008 00:19

derzlisgosp_logo.jpgimage.gifПерша і поки що єдина в Україні регіональна мисливська програма нещодавно з'явилася на Полтавщині. Затверджена рішенням XII сесії V скликання обласної ради 25 грудня минулого року «Програма розвитку мисливського господарства Полтавської області на період з 2008 по 2013 роки» розроблена облуправлінням лісового та мисливського господарства спільно з користувачами мисливських угідь виконавчої влади. Необхідність появи документу викликана часом, адже чисельні мисливські господарства різного підпорядкування та форм власності, які користуються угіддями області, до цього часу не мали єдиної стратегії розвитку мисливського господарства на сталих, науково-обгрунтованих засадах. А тому і пріоритети своєї діяльності визначали виходячи з власних потреб та фінансових можливостей.

 

 
<< Початок < Попередня 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Наступна > Кінець >>

сторінка 128 з 134

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com