Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Пистолет для охотника
( 9 Votes )
Написав Российская охотничья газета Переглядів - 4156   
Вівторок, 16 березня 2010 11:47

Бывает нечто, о чем говорят: «Смотри, вот это новое, но это было уже в веках, бывших прежде нас» (Еккл. 1,10). Это изречение Екклезиаста вполне можно отнести к охотничьим пистолетам.

 
Ліхтар необхідний кожному мисливцю, рибалці, туристу
( 8 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10961   
Неділя, 07 березня 2010 09:04

 

TK12 Fenix Для того, щоб ліхтар був корисним і практичним, він повинен відповідати ряду вимог, які визначаються тим, де і для чого він буде використовуватись. В продажу є велика кількість ліхтарів відмінних між собою за розмірами, якістю, ціною. Як визначитись, який з них вибрати? Основними критеріями вибору є якість, надійність, довгий термін служби, сила світлового потоку тощо. Не малу роль відіграє ціна і термін гарантії.

 
Браунинг Акера, Блазер Р93, Гейм СР30, что для чего
( 20 Votes )
Написав Юрий Голуб Переглядів - 20877   
Субота, 13 лютого 2010 13:15

охотничьих карабинах Блазер Р93, Гейм СР30 и Браунинг Акера

В данной статье изложены результаты системного анализа материалов об охотничьих карабинах Блазер Р93, Гейм СР30 и Браунинг Акера.

 

 
Новинки Delta Optical - коліматор MultiDot та бінокль 8х56 ED
( 7 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5651   
Вівторок, 05 січня 2010 23:57

коліматор MultiDot Delta Optical Делта ОптіцалЦя добре відома мисливцям і стрільцям фірма займається не лише біноклями та оптичними прицілами і дальномірами, а також виготовляє різноманітні мікроскопи (у тому числі і цифрові), які вірно служать учням, викладачам та колекціонерам - одним словом усім, кого огорнула дослідницька манія. Дякуючи телескопам від Delta Optical ми також можемо пізнавати світ космосу. Ця особливо активна фірма впроваджує на ринок нові конструкції та застосовує новітні матеріали і технології.

 
ACROPOLIS – мисливство та риболовство з комфортом
( 22 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 10858   
Вівторок, 29 грудня 2009 17:20

Acropolis-товари для мисливців та рибалокТі хто не виходять на полювання чи не виїжджають на риболовлю, помилково вважають ці заняття хобі. Це не просто захоплення, таке як плетіння гачком чи колекціонування  марок і не лише приємне проведення вільного часу, це – невід’ємна частина життя. Мисливський інстинкт закладений в нас природою, і життя в соціумі не змогло заглушити його в нас – мисливців та рибалок. Беручи в руки рушницю чи спінінґ, ми знову єднаємося з природою, відділеною від нас асфальтом і бетоном великих міст, відволікаємось від надокучливих побутових проблем.

http://www.huntingukraine.com/go2.php?http://acropolis-case.com/

 

 
Камуфляж - історія, значення, зразки
( 2 Votes )
Написав Роман Борейко Переглядів - 10436   
Четвер, 05 листопада 2009 13:19
Маскировочный костюм Winter Welly HunterІсторію розвитку камуфляжу потрібно відстежувати з кінця 19 початку 20 століть. Весь 19 вік армії в основному брали участь у великих битвах: Наполеонівські війни, Війни в Європі, Кримська війна, русько-турецькі війни, колоніальні війни.
Першим в світі був застосований камуфляж кольору «хакі» під час Англо-бурської війни (1899-1902 рр) - війна за незалежність Трансвааля (Помаранчевої республіки) від Англії. Англійці, що почали цю війну в своїх стандартних мундирах червоного кольору на першому етапі війни понесли дуже великі втрати, оскільки бура (жителі Трансвааля), уміло використовуючи рельєф місцевості, буквально зливалися з поверхнею землі і наносили противникові великі втрати, вправно цілившись зі своїх укриттів у прекрасно видимих солдатів.
 
 
Покажи мені свою зброю, а я скажу тобі ким ти є - догляд за мисливською зброєю
( 15 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10339   
Вівторок, 03 листопада 2009 14:11

догляд за мисливською зброєюСучасна зброя є відносно стійкою по відношенні до шкідливого впливу зовнішніх чинників. Це досягається завдяки використинні при виробництві відповідної сталі, із підвищеною стійкістю на корозію, а вже в трохи дешевшій зброї також через покривання внутрішнього каналу твердим хромуванням. Тонкий, добре накладений шар хрому стійкий на атмосферну корозію, за умови, що знаходиться в ідеальному стані.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 7
Powered by HuntingUkraine.com