Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Фірма “MAZURY”та "HD Print Poligrafia": поліграфія для мисливця і не тільки
( 13 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 6241   
Вівторок, 11 серпня 2009 17:12
AFW MazuryПортал для мисливців, рибалок та любителів природи знайомить своїх читачів із польською поліграфічною фірмою, Агенцією фотографічно-видавничою «Мазури» (Agencja Fotograficzno - Wydawnicza "MAZURY" та "HD Print Poligrafia"), як існує на ринку вже майже два десятки років. Один із напрямів роботи студії - виготовлення наклейок, календарів, листівок, а також спеціального одягу для мисливців.
 
Куля в дощ, або вплив дощової погоди на траекторію польоту кулі
( 9 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 6003   
Понеділок, 10 серпня 2009 18:03
Куля дощКожен мисливець рано чи пізно зустрінеться із ситуацією, коли йому доведеться стріляти під час сильного дощу чи снігу. Чи впливають погані погодні умови на траєкторію польоту кулі?
Стріляти чи відпустити?

Один мисливець вирішив піти на лисицю То був липень. Земля була так би мовити несприятливою, поле мокре і єдине дерево - досить високе, самотня яблуня. Не було ніякого виходу, він зайняв позицію на дереві. Було це місце, якщо висловитись делікатно, сидінням для дитинчати. Поряд була траса, через яку часто перебігали лиси. Неповний кілометр далі знаходилась господарка, де, звісно, були кури, які привертали увагу у хитрунів. Про це свідчили періодичні зникнення птахів. Позиція була дуже незручною.

 
Мисливські патрони «Кречет»: ефективно, якісно, дешево
( 24 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 22269   
Вівторок, 04 серпня 2009 10:22

кречетНевдовзі початок сезону полювання. Усі мисливці ретельно готуються до цього свята. Заздалегідь закуповують усе необхідне. Чи не найважливішим у списку «що потрібно мені для полювання» є патрони. Так вже склалось, що більшість віддають перевагу іноземному виробництву, бо відверто кажучи, українське трохи відстає. Проте, не все так погано. Гідну конкуренцію закордонним фірмам складає український виробник. Нині наша розмова із директором ЗАТ «Мисливець» Романом Муляком, людиною, завдяки якій ось вже кілька років на полювання з гордістю можна брати вітчизняні мисливські патрони «Кречет».

 
Ловецьке мистецтво в дереві
( 7 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 9204   
Середа, 06 травня 2009 15:53
Ловецьке мистецтво в деревіПортал продовжує тему виставки Hubertus Expo 2009, що відбулась у Варшаві (РП) 17-19 квітня, і починає знайомити нашого читача із фірмами, які презентували на мисливських торгах свою продукцію. Нині у нас в гостях польська фірма – Кочи  та її власник Юзеф Кочи.

«Фірма Кочи була заснована мною у 1974 році. Спочатку то був модельно-столярський завод, який спеціалізувався на виготовленні виробів з металу. Уже на початку 80-років минулого століття ми спробували налагодити співпрацю із іноземними клієнтами.

 

 
Майстер з Косова Іван Фіцич: Про шкіру, унікальність мисливців та Природу
( 17 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 23879   
Четвер, 09 квітня 2009 13:42

patrontash_sivan_fitsychМодникам тепер усюди дорога. І повірте, це не стосується дівчат на подіумах чи панянок, що бігають по дорогих бутіках. Модним можна бути й на полюванні, адже і тут треба мати свій стиль. Мова йде не тільки про одяг, а й про аксесуари та спорядження. Журналіст HuntingUkraine поспілкувався із майстром Іваном Фіцичем з карпатського міста Косова, що на Франківщині, який вже не перший десяток років займається виробами зі шкіри. Головна тематика завідувача майстернями кафедри дизайну відділу художніх виробів зі шкіри Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв – мисливське спорядження:

 

 
Rizzini Premier
( 24 Votes )
Написав Андрей УГАРОВ Переглядів - 19710   
Неділя, 01 лютого 2009 18:47

 

rizzini premier

На страницах журнала было много публикаций, посвященных новым моделям охотничьих ружей и ружей для спортивно-охотничьей стрельбы (спортинга), но практически не затрагивалась тема оружия для олимпийских дисциплин, за исключением, пожалуй, ружей Perazzi. Это досадное упущение, тем более в олимпийский год, и оно должно быть устранено

 
Русские ножевые стали
( 15 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 13004   
П'ятниця, 28 листопада 2008 21:40

ножевые стали1. Углеродистые стали.

Стали типа наших У7-У16 и буржуйской 1095. Сюда же можно отнести легированные марганцем стали (в том числе и любимую многими 65Г). Весьма популярны, но, на мой взгляд, недостатков намного больше, чем плюсов. В первую очередь, хотя это многих удивит, низкая прочность и ударная вязкость (без ковки и/или термоциклической обработки). Во вторых, как это опять же не удивительно, сложность ТО - в первую очередь узкий интервал закалочных температур (особенно, для доэвтектоидных и эвтектоидных сталей) - стоит чуть перегреть - пиши пропало. В третьих - низкая износостойкость, несмотря на высокие достижимые значения получаемой твердости. Низкая закаливаемость и прокаливаемость, высокая деформация при закалке. Низкая стабильность свойств. Ржавеют опять же.. Все вышесказанное не относится к ножам Мастеров - в их исполнении углеродка может быть очень неплоха.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 7
Powered by HuntingUkraine.com