Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Пойтевін, пуатевен, пуатвінський гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8570   
П'ятниця, 24 липня 2020 11:46

Пойтевін, пуатевен, пуатевінський гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)Пойтевін - одна з найпопулярніших порід гончих собак у французьких любителів полювання. Набула широкого поширення завдяки своїм фізичним якостям і м'якому характеру. Інша назва цієї групи собак - пуатвінський гончак, пуатевенський гончак, пуатвен, пуатевен.

 

 
Салют ветерану!
( 0 Votes )
Написав George Didenko Переглядів - 9071   
Понеділок, 16 квітня 2018 19:16

Салют ветерану!Змагання гончаків на кубок знаного на Черкащині експерта першої категорії, ентузіаста, собаковода і наставника молоді Найди Олекси Митрофановича відбулися 24 – 25 березня 2018 року в передмісті районного центру Сміла. Я люблю цей квітучий край, географічне і духовне серце України. Люблю черкащан, завжди привітних хліборобних людей, тому з радістю прийняв запрошення очолити експертну комісію.

 
Чи потрібна нам ФМСУ?
( 1 Vote )
Написав Роман НОВІКОВ Переглядів - 17550   
Середа, 22 березня 2017 12:42

ФМСУФедерація мисливського собаківництва України, проблеми та перспективи

 

Нещодавно переглядав один із мисливських форумів і в темі про собаківництво наштовхнувся на запитання одного з форумчан: «Навіщо стояти на обліку в ФМСУ, якщо отримати польовий диплом, а відповідно і допуск до в'язки, стає все проблематичніше? Чи не простіше перейти до КСУ? Змінив родовід, платиш такі ж внески, зробив племінний огляд і в'яжеш. Грошей у результаті витратиш менше, отримаєш родовід FCI*, позиціонуєш собаку як компаньйона, і вперед! Чи потрібна нам, власне кажучи, ця ФМСУ взагалі?». Відповідає на ці та інші запитання президент Федерації мисливського собаківництва України Анатолій Голубченко.

 
Наші собаки влітку
( 1 Vote )
Написав Еме Соваж Переглядів - 13158   
Понеділок, 25 липня 2016 10:09

nashi sobaky vlitkuДля багатьох літо - синонім спеки і подорожей. У цей період наші собаки найбільш уразливі, тому необхідно знати заходи надання їм першої допомоги при найбільш поширених нещасних випадках. Ці заходи ми розглянемо окремо, особливо акцентуючи увагу на практичних прийомах, які треба знати, щоб якомога швидше надати чотириногому другу долікарську допомогу. Ці навички, можливо, врятують життя вашому другу, дозволивши вам приємно помандрувати.

 
Ода таксі
( 3 Votes )
Написав Федір Левицький Переглядів - 3579   
Вівторок, 05 липня 2016 10:16
Ода Таксі

Dackel, dachshund, jamnik, teckel, worshond, gravhund, bassotto, Taksas, jazavičar, mäyräkoira – так різні народи називають найвпізнаванішу собаку світу. Найменшу мисливську собаку, з короткими лапами і довгим тулубом, про них ще говорять: «велика собака, але добре упакована». Так, собака дійсно величава, оригінальна, розумна та кмітлива, володіє високим інтелектом, стійкою психікою, сильним і вольовим характером з вираженою індивідуальністю та особистістю які визначають особливості її характеру. Звісно всі здогадались, що мова йде про таксу – одну з найдавніших порід собак.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 38

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com