Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Наші собаки влітку
( 1 Vote )
Написав Еме Соваж Переглядів - 1207   
Понеділок, 25 липня 2016 10:09

nashi sobaky vlitkuДля багатьох літо - синонім спеки і подорожей. У цей період наші собаки найбільш уразливі, тому необхідно знати заходи надання їм першої допомоги при найбільш поширених нещасних випадках. Ці заходи ми розглянемо окремо, особливо акцентуючи увагу на практичних прийомах, які треба знати, щоб якомога швидше надати чотириногому другу долікарську допомогу. Ці навички, можливо, врятують життя вашому другу, дозволивши вам приємно помандрувати.

 
Ода таксі
( 3 Votes )
Написав Федір Левицький Переглядів - 928   
Вівторок, 05 липня 2016 10:16
Ода Таксі

Dackel, dachshund, jamnik, teckel, worshond, gravhund, bassotto, Taksas, jazavičar, mäyräkoira – так різні народи називають найвпізнаванішу собаку світу. Найменшу мисливську собаку, з короткими лапами і довгим тулубом, про них ще говорять: «велика собака, але добре упакована». Так, собака дійсно величава, оригінальна, розумна та кмітлива, володіє високим інтелектом, стійкою психікою, сильним і вольовим характером з вираженою індивідуальністю та особистістю які визначають особливості її характеру. Звісно всі здогадались, що мова йде про таксу – одну з найдавніших порід собак.

 
Crufts - найпрестижніша виставка в світі.
( 6 Votes )
Написав Iuliia Grushevska / Waldemar Oldak Переглядів - 1525   
Четвер, 29 січня 2015 21:12

CruftsLogoВиставка КРАФТ "Crufts Dog Show" - найвідоміший і найпрестижніший кінологічний захід у світі. Проходить щорічно навесні у Великобританії в Бірмінгемі і триває тільки чотири дні незалежно від кількості собак. Ця виставка стала вже чимось більшим, ніж просто виставка собак. Це певна національна традиція, свято, якого чекає вся країна. Шоу відвідує член королівської сім'ї, а з «Крафта» ведеться пряма трансляція.

 


Можливість потрапити на це престижне шоу має далеко не кожна собака .

 
Основні принципи та помилки при годуванні собак
( 3 Votes )
Написав ZooMax Переглядів - 2300   
П'ятниця, 08 серпня 2014 19:48
Харчування собакиСпеціальні дієтологи і ветеринарні лікарі давно й успішно вирішують проблеми годівлі домашніх тварин. Розроблено спеціальні корми з вітамінами і багатьма іншими дуже корисними і життєво важливими компонентами, необхідні нашим чотириногим друзям. Всі основні питання в цій області вже давно науково обгрунтовані і практично випробувані. І все ж ми частенько помиляємося при годуванні не тільки цуценят, а й дорослих собак. 
 
Собака продовжить Вашу молодість
( 0 Votes )
Написав mignews Переглядів - 3153   
Четвер, 07 серпня 2014 17:38

Собака продовжує молодістьСобака - не лише друг людини. Вона ще й допомагає своєму господареві зберегти молодість.


До такого висновку прийшли шведські вчені, провівши відповідний експеримент, участь в якому взяли 547 осіб.


Дослідження полягало в наступному: фахівці видали добровольцям акселерометр, прилад, який збирає інформацію про фізичну активність. Його результати показали, що учасники, які мають вдома собаку, ходять приблизно стільки, скільки це роблять люди, молодше на десять років.

-----

Сучасні гаджети хоч і характеризуються високою надійністю, все одно час від часу ломаються. Якщо з Вами трапилась подібна проблема не варто відразу купувати новий, сміло звертайтесь в ремонт по посиланню - naprawa iphone. Це буде значно дешевше. До речі, тут же можна і кардинально змінити зовнійшній вигляд Вашого девайсу.

-----

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 38

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com