Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Змагання собак по кров’яному сліду. 21.04.2012. Biłgoraj, Польща
( 10 Votes )
Написав Slavamaz Переглядів - 4167   
Вівторок, 24 квітня 2012 23:58

Змагання собак по кров’яному сліду. 21.04.2012. Biłgoraj, Польща Отож почну з того, що у Львів я їхав поїздом в компанії чарівної жінки, з якою ми проговорили всі 6 годин дороги. Супер. На пероні львівського вокзалу мене зустріли Остап з Вальдемаром і заскочивши в супермаркет, ми подалися до дому нашого гол.редактора, де і відмітили чергову міні-зустріч. 


Близько 3.00 поопівночі машина була спакована і ми вирушили на кордон. Перехід кордону краще описувати не буду. 7.5 години в черзі то є щось.


Нарешті Європа. Доїхали до місця без пригод. Квартирувалися в приємному готелі під назвою „Сосна”.

 
Великий блакитний з Гасконі
( 11 Votes )
Написав Le Chasseur de Sanglier - Переклад Ostt, Юрій РУДЕНКО Переглядів - 2845   
Неділя, 15 квітня 2012 14:24

Великий блакитний з ГасконіЦей гончак  залишається непідвладним для течії часу і, безумовно, є найбільш відомим і найбільш прославленим серед французьких гончаків за свій голос, свій нюх і свою статуру.

 

Його  назва, перш за все, свідчить про благородність. З усіх старих французьких порід Великий блакитний гончак й направду  має найкраще збережені  генетично закладені дані та чистоту родоводу.  І це поза всякий сумнів, адже він має  головну заслугу доброго мисливського собаки.

 

Але, звісно ж, було б цікаво й захоплююче знати його точні лінії родоводу. На жаль, в нашому розпорядженні є тільки припущення, іноді досить суперечливі. Але великі  корифеї основ псового полювання, в першому ряду яких Лєкутель де Кантелє, сходяться на тому, що  порода походить від собак Святого Хуберта та місцевих порід гончаків, яких плекав Гастон Фоебюс(Сяючий) - граф де Фуа.

 
Випробування собак по кров’яному сліду
( 10 Votes )
Написав ЛВ «Фортуна» та ВГО Асоціація Мисливців України Переглядів - 2806   
Неділя, 25 березня 2012 14:59

Випробування собак по кров’яному слідуУ наших західних колег майстерність мисливських собак пошуку по кров’яному сліду на найвищому рівні. Ми зробили перші кроки, які допоможуть досягнути відповідного рівня у цьому напрямку і у нас. Черговим таким етапом буде проведення Львівським МО КСУ ЛВ «Фортуна» та мисливським порталом «HuntingUkraine» 19.05.2012 р. випробування мисливських собак по кров’яному сліду.

 

Багатьом власникам мисливських собак буде цікаво перевірити природні інстинкти своїх улюбленців. На випробуваннях роботи з кров`яного сліду розцінюються наступні елементи:

- чуття;

- пошук (у тому числі манера, послідовність, наполегливість);

- доповідь (на повідці не враховується);

- відношення до вбитого звіра;

- слухняність. 

 
Виховання мисливського пса: загальні рекомендації
( 3 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 3501   
Середа, 21 березня 2012 13:04

Мисливські собакиВи хочете, щоб Вашого мисливського пса на полюванні не потрібно було контролювати, а можна було спокійно полювати не переживаючи і не нервуючись? Ви хочете, щоб собака була кмітливою і ніяка ситуація не могла б поставити її в глухий кут? Хороша поведінка, фізичне і душевне здоров'я мисливського собаки залежать від правильного виховання.

 
Основні відомості про зуби собаки
( 3 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 8902   
Середа, 21 березня 2012 12:29

Зуби собакиКрасиві зуби собаки є справжньою гордістю її власника. Однак, щоб вони були такими, треба вміти як їх берегти і як доглядати за ними, тому про собачі зуби і про догляд за ними треба знати якомога більше.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 38

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com