Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Пам’ятка Фарбера - Кілька питань щодо підготовки фарберів та слідопитів
( 15 Votes )
Написав Leszek Ciupis - Переклад Юрія РУДЕНКО Переглядів - 4887   
Вівторок, 13 грудня 2011 13:12

Кілька питань щодо підготовки фарберів та слідопитівВарто відповісти на кілька простих запитань про підготовку слідопитів, які найчастіше задають любителі цієї справи, яка є, безсумнівно, мистецтвом пошуку підранків.

Чи правда, що коли ставити штучний слід при допомозі одного слідового черевика, пес не винюхає слідів людини?

- Слід людини за кілька годин перестає давати запах. Відбувається так вже по 4-6 годинах після його постановки. Запах ратиці залишається на довше, а саме, на кілька днів.

 

 
По кров'яному сліду: важко у навчанні - легко в бою
( 7 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3891   
Понеділок, 28 листопада 2011 13:59

Майстер-клас по кров'яному слідуВажко напевне назвати точну цифру кількості недостатньо влучних пострілів протягом сезону на полюванні копитних в масштабах ловецьких угідь України, але вона, безперечно - величезна. Підранок переважно йде і гине десь на поживу вовкам та лисицям, а у стрільця залишається осад від даремно загубленої животини. Така картина у наших західних колег спостерігається доволі рідко, оскільки майстерність пошуку по кров’яному сліду там поставлена на високому рівні, а отже й нам колись все ж таки треба ширше долучатися до світового досвіду у цьому плані. Черговим кроком у цьому напрямку й стало нещодавнє проведення дводенного майстер-класу клубом «HuntingUkraine на базі мисливського господарства «Тустань», що на Львівщині.

 
Фахова допомога при проблемах з відтворенням у тварин у Львові
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5364   
П'ятниця, 25 листопада 2011 12:10

КлінікаФахова допомога при проблемах з відтворенням у тварин, а також штучне осіменіння та можливість зберігати статеві клітини практично необмежений час у замороженому вигляді.

 

Беручи до уваги сучасні тенденції і досягнення у біотехнології відтворення дрібних тварин, зокрема собак, а також діагностики захворювань пов'язаних з порушеннями в репродуктивних органах, Лабораторія Фізіології і Патології Відтворення Тварин Інституту Біології Тварин НААН пропонує наступні послуги:

 
Андре Марті і Великий блакитнй з Гасконі
( 4 Votes )
Написав Le Chasseur de Sanglier - Переклад Ostt, Юрій РУДЕНКО Переглядів - 3928   
Субота, 05 листопада 2011 15:05

Великі блакитні гончакиРазом з Роже Башала та Андре Лагардом – Андре Марті є символічною фігурою в Клубі. Він полює кабана в Корбьєр з великим блакитним гасконцем.

 

«- Великі блакитні гончаки - це старовинна порода, початок історії якої йде з Середньовіччя і Гастона Фоебюса, який полював зі згрєю цих собак на вовків, ведмедів і кабанів в П’ємонті.

Цей великий гончак розглядає околиці з висоти свого росту, потужний і стійкий. Специфічні якості породи – це старанність і мудрість в контакті зі звіром. Тонкий нюх - це основа, яка дозволяє переслідувати звіра протягом 3-4 годин, - з тремтінням в голосі розповідає Андре Марті - арбітр, який судив Великих блакитних гасконців під час національної виставки 2010 року.- Великий блакитний гасконець наділений голосом особливо сильним і дзвінким. Цей голос має специфічну характеристику, він змінюється тон і тремтить. Ця важлива якість, особливо в горах, дозволяє слідкувати за ходом полювання та за розвитком експресії. Голос змінюється по мірі переслідування: по сліду, зряче переслідування, контакт.

Цей могутній голос з треморою перевертає угіддя, звір не затримується перед зграєю Великих блакитних гасконців.

Важливою є й сама краса полювання з цим гончаком - це не перевершена насолода гоном.»

 
Роздуми затятих гончатників - Великого блакитного гончака
( 17 Votes )
Написав Le Chasseur de Sanglier - Переклад Ostt, Юрій РУДЕНКО Переглядів - 4381   
Субота, 05 листопада 2011 14:41

Великий блакитний з ГасконіКлод Лішьєр є особою, про яку неможливо не згадати, говорячи про Великого гасконського гончака. Він є власником собак цієї породи вже протягом 30 років, а його батько тримав цих гончаків ще раніше і заколисував свого сина історіями про цих собак.

 

Коко, як його називають близькі, завжди підтримував розвиток цієї породи. В “Мисливці на кабанів” (№ 34 за листопад 1999 року) він сформулював побажання ефективного прогресу в цьому. Фото в компанії Жільбера Маркаціо з його зграєю собак ілюструє перемогу Великих гасконських гончаків ( 98 атестатів) на атестаційному полюванні в Лісі Орт ан Шафет.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 7 з 38

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com