Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Вовкогона плекатимуть у Львові
( 9 Votes )
Написав Юрій РУДЕНКО Переглядів - 3922   
Четвер, 13 жовтня 2011 21:42

Великий Блакитний Гасконський Гончак Вальдемар ОлдакВіднедавна утримувати чисельність поголів’я вовків  на  прийнятному рівні в Україні дедалі важче, адже на вимоги Євросоюзу у нас запроваджено строкові обмеження полювання на сіроманців. Для часткового вирішення цього болючого питання нещодавно у Львів (уперше в Україні) з Французської провінції Гасконь завезли цуценят рідкісної породи вовкогонів — великого блакитного гончака, який (чи не єдиний із сучасних порід собак) здатний дати гідний бій сіроманцям.

«Плекатимуть вовкогонів у нашому місцевому розпліднику «vom Berufsjeger» («Від професійного мисливця»), який уже тривалий час діє під егідою Міжнародної кінологічної федерації та Кінологічної спілки України.

 
Великий Блакитний Гасконський Гончак - Grande bleu de Gascogne FCI 22 (ч.1 та 2)
( 14 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3962   
Субота, 24 вересня 2011 15:45

Великий Блакитний Гасконський Гончак Большая голубая гасконская гончаяПоходження: Франція

Дата публікації оригінального стандарту: 24.01.1996

Призначення: Собака викристовується для полювання з рушницею, іноді у парфорсних ловах крупного звіра, а також зайця, як правило, у зграї або індивідуально для роботи по сліду.

 

Класифікація FCI: група VI Гончаки, кров’яні та близькі до них

Секція 1.1. Великі гончаки. З робочими випробуваннями.

 

КОРОТКА ІСТОРІЯ ПОРОДИ: Це дуже стровинна порода, сучасниця легендарних псів св.Хуберта. У XIV століття ці собаки утримувались на псарнях Гастона ФЕБУСА, графа де Фуа, який брав їх на лови ведмедя, вовка та кабана. Ця порода була широко розповсюджена на півдні і південному заході Франції, зокрема й у Гасконі, звідки й походить її назва. Вважається родоначальником усіх гончаків, що походять з півдня Франції.

 

(Повна стаття)

 
Як полегшити життя собаці під час спеки ?
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 4846   
Четвер, 21 липня 2011 08:14

Літня спека і на собак впливає

Аномально жарка погода уже не дивина, а скоріше закономірність. Люди знаходять різні способи, щоб пережити ці дні. Одні намагаються бути ближче до водойм, інші - рятуються під прохолодою кондиціонерів.

 

Полегшити життя, під час спеки, господарі намагаються і своїм домашнім вихованцям - собакам.

 
Шукали ловецькі таланти
( 6 Votes )
Написав Володимир ПАЛЬЦУН / Юрій РУДЕНКО Переглядів - 4294   
П'ятниця, 01 липня 2011 12:52

Виставка мисливських собак у ЛьвовіЧорні хмари струшують зі свого розірваного вітром лахміття холодну мокву, дорога у ряботинні калюж і болотних струпів… Просто не віриться, що надворі літо, що ця вулиця носить ім’я видатного живописця-лірика Миколи Пимоненка, а не якогось карикатуриста, що, зрештою, це Львів, а на календарі 26 червня. Не вірилося не тільки журналісту, що забрів у цю місцину у службових справах, а й дуже багатьом людям, що зібралися на тутешньому стадіоні.  Але прийшли вони сюди не самі, а зі своїми улюбленцями – фокстер’єрами, курцхаарами, хортами, лайками, гончаками… Інші породи чотирилапих, нові для нас, можете дописати самі. А якщо не знаєте, поцікавтесь у мисливців, та загляньте у суддівські реєстри цієї виставки.

 
Мобілка для собаки - не розкіш!
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 4891   
Середа, 08 червня 2011 16:06

 

Важко знайти більш болючішу втрату, аніж втрата найвірнішого друга. А серед живих створінь такими для нас, як відомо, є лише собаки, навіть попри те, що тривалість їхнього життя аж надто коротка у порівнянні з людським. Тож спробуємо проаналізувати небезпеки, які можуть передчасно розлучити з нашим чотириногими друзями.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 8 з 38

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com