Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Олені карібу (північні Олені)
( 12 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 23769   
Середа, 17 грудня 2014 12:28

Північний оленьОлені карібу - це крупні, красиві тварини яких ще називають північними, тому що вони обирають життя переважно в країнах з холодним кліматом.

 

Завдяки активній діяльності людини, що вторглася в сферу проживання оленів карібу, а також безконтрольному полюванню на них, кількість особин зменшилось настільки, що ці тварини виявились на межі зникнення. Однак дякуючи вчасно прийнятим мірам по їх збереженню, популяція оленів карібу поступово збільшується.

 
Вовки приймають рішення спільно, собаки - наказують і підкоряються
( 8 Votes )
Написав Science News Переглядів - 3467   
П'ятниця, 22 серпня 2014 12:29

Вовки - демократиВовки - це настільки загадкові тварини, що досліджувати їх життя і повадки вчені продовжують і по сьогодні, при цьому, вони не припиняють нас дивувати все новими та новими фактами та відкриттями. Не даремно про сірого вовка, якого людство знає тисячі років, існує стільки легенд і міфів, скільки не має про жодну іншу тварину. Щоправда, різні групи вчених можуть припускатись дещо різноманітних поглядів. Так, одні вважають, що вовки не такі розумні як вважалося, інші ж, припускають, що то вовки приручили людину. Проте як би там не було, той факт що вовки так чи інакше впливають на наше життя залишається доконаним, адже це все таки, санітари лісу... Останні дослідження вчених у сфері поведінки вовків показують різницю у ставленні до прийняття рішень зграєю собак, і вовків, що також становить певний інтерес, і зароджує сумніви щодо походження собаки від вовка.

 
Дика дружба вовка і ведмедя
( 11 Votes )
Написав Lassi Rautiainen Переглядів - 4098   
Вівторок, 08 жовтня 2013 09:10

Дика дружба сірого вовка і ведмедяУ природі навіть дружба між такими різними тваринами, як бурий ведмідь і сірий вовк, що є споконвічними потенційними суперниками, теж можлива.

 

Ці знімки вдалося зробити відомому фінському фотографу дикої природи Лассі Раутіайнену (Lassi Rautiainen) десь у лісових нетрях Північної Фінляндії. Він став свідком незвичайної дружби між молодим бурим ведмедем і вовчицею. 56 - річний фотограф протягом десяти днів спостерігав, як двоє найвідоміших хижаків, які є потенційними конкурентами і навіть ворогами в умовах дикої природи, влаштовували кожен вечір «романтичні вечері», ділячись, спійманою здобиччю один з одним.

 

 

 

 
Вовки виють, як хочуть
( 12 Votes )
Написав Current Biology Переглядів - 16045   
Вівторок, 27 серпня 2013 12:36

Вовки виють як хочутьВсі знають, що вовки виють, але ніхто не знає, чому вони це роблять. Точніше, якісь здогади у біологів на цей рахунок були завжди, і не одне дослідження присвячене вовчому виттю. Скажімо, приблизно 50 років тому вперше було висловлено припущення, що вовче виття - це спосіб підтримки і зміцнення соціальних зв'язків, особливо тоді, коли тварини виявляються розділені. Крім того, виявилося, що характер виття залежить від розміру зграї і присутності домінантної особини.Однак вчених все одно мучило одне і те ж питання: вовче виття - це свідомий акт чи просто рефлекс на щось, наприклад, на стрес?

 
Як стародавні вовки людей приручали
( 19 Votes )
Написав National Geographic Переглядів - 7519   
Вівторок, 05 березня 2013 17:01

Вовк в лісіХто ж зробив перший крок? 

 

Брайан Хейр і Ванесса Вудс з Університету Дьюка (США) виступили з обгрунтуванням не те що нової, але все ще не надто очевидної гіпотези про те, що не людина приручала домашніх тварин. Все було прямо навпаки.


У книзі «Собачий геній» (The Genius of Dogs) вчені, як випливає з назви, сконцентрувалися на проблемі доместикації кращого друга людини.

-----

Интересуют кухни на заказ в Киеве? Компания "Эфес" производит мебель из экологических материалов на любой вкус и кошелек. Ознакомиться с предложением компании можно на сайте по ссылке что выше. Преимуществ множество - собственное производство, экологические материалы, безупречная репутация, высокое качество, доступные цены ...

-----

 
Мисливська теріофауна України: видовий склад і вернакулярні назви
( 10 Votes )
Написав І. Загороднюк, І. Дикий Переглядів - 168251   
Середа, 29 серпня 2012 15:02

Розглянуто проблеми називництва і використання зоонімів в українській мисливській термінології. Проаналізовано використання асоціативних і власних назв тварин, використання запозичених назв, типових морфем при словотворенні, питання використання біноменів тощо. Розглянуто недоліки вживання низки узвичаєних назв, з якими може бути пов'язаний значний недооблік фактичного різноманіття мисливської фауни. Розглянуто етимологію й історію вживання контроверсійних і конкуруючих назв родів та видів. Запропоновано зміни до офіційних переліків мисливських видів.

 
Загублений світ Європи
( 15 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7517   
П'ятниця, 01 червня 2012 12:03

Тваринний світНезважаючи на те, що на дворі двадцять перше століття використовувані любителями природи дідівські методи вивчення дикої, живої природи до цих пір ще себе не вичерпали. Чи знаєте Ви скільки нових видів тварин було відкрито аматароми зоологами в останні десятиліття? Так от, стараннями зоологів-любителів за останні півстоліття тільки на території Європи було відкрито кілька сотень нових видів тварин, і їх кількість продовжує зростати.

 

Здавалося б, якщо де і шукати нових тварин, то вже точно не на батьківщині зоології та Карла Ліннея: кілька століть європейські дослідники описували нових тварин, починаючи з тих, що живуть у них під боком. Але тут у журналі PLoS ONE з'явилася стаття, автори якої (а їх аж 51 чоловік), повідомляють, що Старий Світ до цього дня залишається чимось на зразок конан-дойлівського "загубленого світу": з середини минулого століття тут було відкрито більше 770 нових видів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 17

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com