Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Окреслення віку самців козулі
( 15 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 26283   
Понеділок, 12 травня 2008 09:04
Для правильного та  досконаного відстрілу необхідне  знання, яке дозволить  вияснити чи дана тварина, підлягає відстрілу. У моєму намірі є тільки показ основних властивостей, які дозволять вирішити чи відстріл буде правильний.

 

От так  виглядають роги самки- козла рогача. Можна думати що є це симетричний шустак проте це вигляд із боку, бо  ми не знаємо нічого про вигляд рогів  із переду. А може бути те так:

 
Не будіть сплячого ведмедя!
( 7 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 24233   
П'ятниця, 02 травня 2008 12:12

sleepingbear2.jpgУ кого з нас взимку не виникало бажання перетворитися бодай на місяць на ведмедя та впасти у сплячку, коли хуртовини та морози лютують за вікном?

 

Вигляд сплячого ведмедя – видовище  миле та зворушливе, як і будь-якого живого створіння.  Бурмило швидше й не спить, а дрімає, оскільки під час сплячки він перевертається з боку на бік, прислухається до того, що діється довкола.

 

 
Боброві гони Львівщини
( 16 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 21418   
Вівторок, 29 квітня 2008 15:12

castorfiber3.jpgКолись побутувала приказка: ”Вбити бобра – не бачити добра!” Але колись вона не зупинила хапуг-браконьєрів, які у гонитві за цінним хутром і „бобровою струминою” виловили на наших теренах майже всіх звірів.

 
Стежками лісових велетнів
( 10 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 20432   
Четвер, 24 квітня 2008 13:33

zubr.jpgМало кому з сучасників щастило зблизька своїми очима бачити у природі цього величезного дикого бика з кошлатою могутньою шиєю та круто вигнутими рогами. Повірте, відчуття незабутні, немов ти перемістився крізь століття в машині часу. Автору довелося з ними зустрітися у далекому 1982 році на території Бродівщини Львівської області. Тоді, після кількагодинного „слалому” засніженими лісовими дорогами, директор  Лопатинського  державного  мисливського  господарства Петро Гарасимчук вирулив у район їхньої можливої „дислокації”, попередньо опитавши єгерську службу. Першими їх відчув наш мисливський пес Джим, енергійно втягував носом запах звіра та нервово поскиглював. Невдовзі ми виїхали на лісову галявину, де паслося ціле стадо вкритих памороззю, кошлатих бороданів. Спершу вони сприйняли нашу появу як небезпеку і, ніби від вовчої зграї, хутко зайняли оборонне коло (рогами назовні), заховавши зубренят всередину. Дорослі звірі намагалися скористатися своїми гострими рогами. Під час такої зустрічі, ховаючись у брезентовому УАЗіку, який надто вже беззахисно виглядає на фоні ціх лісових велетнів, почуваєшся якось незатишно.

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 Наступна > Кінець >>

сторінка 17 з 17

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com