Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Лосі також плачуть... про порятунок лісового велетня
( 8 Votes )
Написав Євдокія ТЮТЮННИК Переглядів - 3786   
Четвер, 18 листопада 2010 10:49

ЛосьЛосів у Городнянському районі, що на Чернігівщині, нараховується з півсотні. Тож трапляється їх бачити і грибникам, і просто відпочиваючим на лоні природи. З людиною вони зазвичай розходяться мирно - кожен своєю дорогою. Та коли працівники РЕМу, котрі перевіряли високовольтну лінію неподалік села Перепис, побачили непорушну постать тварини у невеличкому чагарнику із самосівів, вони здивувалися. Було схоже на те, що лось зачепився рогами за гілля. Втім, з безпечної відстані роздивитися щось було важко, а на спроби підійти ближче велетень реагував досить агресивно. Так і не збагнувши, що сталося, електрики на всяк випадок зателефонували спеціалістам Городнянського держлісгоспу, які, у свою чергу, зв'язалися з головою районної ради УТМР Олександром Юрченком.

 
Птахи орієнтуються за допомогою феромагнітів
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 45546   
Вівторок, 02 листопада 2010 13:16

Як птахи орієнтуються в польотіБагатьом цікаво, як же птахам вдається без карт пролітати тисячі кілометрів і безпомилково потрапляти в призначений пункт.

 
Найшвидші тварини світу
( 39 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 30754   
Вівторок, 05 жовтня 2010 12:44

 Найшвидші тварини світуНайшвидше з усіх живих істот пересувається, а точніше, летить сапсан. Цей хижий птах родини соколових, поширений на всіх континентах, окрім Антарктиди, розміром з сіру ворону, здатен розвинути швидкість понад 320 км/год!

 
Мирний договір
( 8 Votes )
Написав Копилець Сергій Переглядів - 3954   
Середа, 21 липня 2010 13:09

СіроманціСтрiмкi потоки води дзвiнко збiгають з високогiрних льодовикiв, хутко лишають позаду гiрськi урвища, i злившись у широких рiчищах, привiльно розтiкаються по рiвнинах, де зародилися колись стародавнi середноьазiатськi цивiлiзацiї. Як у минулому, так i сьогоднi води рiчок несуть життя на цi випаленi пiд гарячим пiвденним сонцем землi, i буйними оазами постають серед безводних пустель рiчковi долини. Час вiд часу виникають i гинуть по берегах цих життєдайних артерiй квiтучi людськi поселення. Але, як i багато тисячолiть тому, щебечуть тут у густих чагарях солов’ї, ревуть у любовному захватi грацiознi оленi, сяє блискучим оперенням птаство, плескає у водi риба та порою у вечiрнiх сутiнках затягне свою пiсню грiзний i могутнiй сiрий звiр.

 
Як витягнути з тіла кліща
( 11 Votes )
Написав editor Переглядів - 16220   
Понеділок, 21 червня 2010 09:16

Як витягнути з тіла кліщаНасамперед слід зрозуміти, що найкраще зроби все можливе щоб кліщ не попав у тіло людини. Для цього перед виходом в ліс потрібно підібрати правильний одяг. Він повинен бути світлих тонів з гладкої не ворсистої тканини, щоб кліщеві було важче зачепитися. На тіло потрібно надіти обтягуючу білизну, щоб у лісового кліща було менше шансів непоміченим проповзти до відкритої шкіри.

 

 
Марал - Cervus elaphus maral
( 12 Votes )
Написав Олег Хорошун Переглядів - 5760   
П'ятниця, 04 червня 2010 17:07
Марал Cervus elaphus maralХто хоча б одного разу бачив марала, не скоро забуде це горду й благородну тварину. Марал (Cervus elaphus maral) - це підвид європейського благородного оленя. Це великі і сильні звірі: зріст дорослої тварини досягає 160 см, вага - 300 - 350 кг.

 

 
Панти марала - безцінний дар природи
( 20 Votes )
Написав Олег Хорошун Переглядів - 12604   
П'ятниця, 04 червня 2010 16:54
Панти марала Cervus elaphus sibiricus

Панти - молоді, весняні роги ізюбра, марала, справжнього оленя, до спадання з них сорочки, лика, що закупляються в Китай на лікарське зілля. Тлумачний словник Даля, 1866

Панти - молоді не окостенілі роги марала, ізюбра або плямистого оленя, витяжка з яких вживається для приготування ліків. Тлумачний словник Ожегова, 1949 р.
Панти - не окостенілі, покриті шкірою з шерстю роги оленів - благородного (марал, ізюбр) і плямистого. Використовуються для приготування стимулюючого лікарського засобу пантокрину. Для отримання пантів, оленів розводять у спеціальних господарствах. Великий енциклопедичний словник.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 17

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com