Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Оцінка трофеїв косуль
( 6 Votes )
Написав Ярий Переглядів - 13707   
Вівторок, 25 травня 2010 16:49
Оцінка трофеїв косулДаний опис стосується тільки європейської косулі.
Виміри проводять

1.Довжини рогів.
Вимірюється довжина кожної штанги рога по його зовнішній поверхні від шпіца середнього відростка до нижньої зовнішньої поверхні розетки з точністю до 0,1см. Середню довжину обох рогів множать на 0,5 і отримують бали. Виміри потрібно робити гнучким стрічковим метром, або шнуром. Метер повинен слідувати всім згинам рога, але не втискатися в кут між штангою рога і зовнішньою поверхнею розетки.

 
Козел відпущення чи невинна вівця ?
( 3 Votes )
Написав Ярий Переглядів - 6631   
Четвер, 22 квітня 2010 12:12

 

Полювання на вовкаВиріс я в Карпатах. Змалку доводилось чути розповіді селян, вівчарів про шкоду, яку завдавали вовки. Чимало отар овець роздерли вони, а їх залишки наступного дня пастухи вишукували по навколишніх кущах і лісах. Втрати були вражаючі. Так, один-два вовки лише за один напад могли знищити з отари в 200 овець до 30-40 штук і стільки ж важко покалічити, котрих пізніше залишалось хіба-що дорізати. Вівчарі старались зменшувати отари до 100 овець, пильнували їх цілу ніч, тримали злих псів, напоготові завжди були смолоскипи, але не завжди усе можна було передбачити.

 
Волк на Херсонщине: проблема всё серьёзнее
( 3 Votes )
Написав Евгений РОМАН, биолог Переглядів - 9169   
Субота, 17 квітня 2010 19:38
Вовк

Абсолютно согласен с автором статьи и полностью разделяю его отношения к волку и его опасения. Уже в ближайшие годы можно ожидать роста численности этого животного, увеличения вреда наносимого охотхозяйствам и фермерам, а также адаптации волка к существованию в густо населенных районах...М.П.

В начале этого года в Закон Украины «Об охоте и охотничьем хозяйстве» внесено изменение, согласно которому волк причислен к охотничьим животным. Теперь стрелять его круглый год как вредителя уже не будут. Это поспособствует значительному увеличению популяции волков на Херсонщине. А их у нас и так больше нормы...

 
За порятунок закарпатських буйволів взялася громадська організація
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5440   
Середа, 03 березня 2010 09:45
порятунок закарпатських буйволів

"Карпатскими" почему то называют акклиматизированных  индийских буйволов. Если считать "украинцами" всех кто родился на территории Украины, то можно вести речь об украинских страусах и крокодилах. Я не против акклиматизации и фермерства, но.... Причем здесь "Долина нарциссов"? Карпатский биосферный заповедник? редкие виды животных в Карпатах?

 

 

 
Поліські тигри
( 2 Votes )
Написав Сергій Цюриць Переглядів - 4995   
Субота, 13 лютого 2010 13:29

небезпечну рисьТак поважно називають мисливствознавці спритну і небезпечну рись. Цей цікавий звір із родини кошачих у полюванні іноді небезпечніший за тигра. Адже доросла особина сягає вражаючих розмірів, може нападати згори, де любить проводити час у верховітті дерев.

 

 
Ріст рогів у самця косулі.
( 5 Votes )
Написав Ярий Переглядів - 13608   
Понеділок, 01 лютого 2010 12:35

Розприділення циклу утворення рогів в самців косулі відбувається під дією гормонів протягом року і є досить складним.
Власне інсулінозалежний гормон є основною рушійною силою для росту рогів. Цей гормон виробляється в печінці і в самій зоні росту рогів. Гормон росту стимулює ріст зачатків рогів і в подальшому їх формуванні. При більшому продукувані іншого статевого гормону тестостерону, дія попереднього зменшується до припинення перед гоном. Зріст кількості тестостерону починається з травня місяця,що зупиняє дію гормону росту і формування рогів, та веде до їх очищення.

 

 
Не будіть звіра у ... карпатському ведмеді!
( 13 Votes )
Написав Іван КРАЙНІЙ Переглядів - 6357   
П'ятниця, 15 січня 2010 21:22
ursus arctos hunting ukraineПросити лапу у володаря гірських лісів Карпат нерозсудливо, але й жахатися його не варто, окрім кількох «нештатних» ситуацій.

Бувалі в бувальцях любителі походів Карпатськими горами, котрих тягне сюди, як примагнічених, вважають, що той мандрівник, який на власні очі - хоча б раз - не бачив тутешнього бурого ведмедя (не у вольєрі, зрозуміло, а в природному середовищі), - принаймні невдаха. Автор цих рядків за тринадцять років перебування на Івано-Франківщині сходив тутешні гори мало не вздовж і впоперек.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 17

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com