Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Рисячі очі - гострий зір!
( 17 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 6277   
Середа, 16 травня 2012 18:02

РисьЗа гостротою зору з цим звіром може конкурувати лише сокіл, а за чутливістю слуху - сови. Навіть за суцільної темряви хижак полює так само впевнено, як і білого дня. Саме тому з цією кішкою асоціюється, перш за все, сторожкість і таємничість. Саме тому мало кому навіть з єгерів, які постійно живуть у глухому лісі та, зазвичай, уважно прислухаються до будь-якого звуку та придивляються до будь-якого підозрілого руху, щастить побачити її вживу. Навіть легкий скрип кроків людини чи тупотіння псячих лап рись вловлює здалеку, визначає їх напрямок руху та легко уникає небажаної зустрічі. Здебільшого це не панічна втеча, а спокійний відступ у бік, але й він іноді переростає в дивне бажання кішки поспостерігати за чужаками. Добовий пошуковий шлях самотньої рисі становить добрий десяток кілометрів (у товаристві кошенят – менший).

 
Хвороби тварин небезпечні для людини
( 17 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 19940   
Вівторок, 13 березня 2012 11:45

Хвороби тваринЗагальні для людей і тварин інвазійні та інфекційні хвороби, носять назву антропозоонозів. Людина може заразитися такими хворобами при контакті з тваринами та їх трупами (наприклад, мисливці можуть заразитися під час зняття шкур, або при обробці тваринної сировини). Крім того зараження може відбутися і через споживання м'яса та інших тваринних продуктів заражених тварин, а також через заражену воду, та через сторонніх переносників - комарів, інших кровососних комах та кліщів. Щоб уникнути небезпеки бути зараженим важливо знати основні прояви таких хвороб їх розвиток, вміти їх визначати та запобігати їх виникненню, особливо це актуально для мисливців.

 
Головне для орла – свобода
( 27 Votes )
Написав Олег МІРОШНИЧЕНКО Переглядів - 5502   
Понеділок, 28 листопада 2011 16:43

ОрелНа початку жовтня п'ятдесятишестирічний мешканець міста Щорс (Чернігівської області) Станіслав Зорько вирушив по гриби. (Благо, погода тоді встановилася непогана). В урочищі Горбаха, проходячи повз зарості берези-самосійки, почув, як у траві щось затріпотіло. Коли підійшов ближче, побачив – на землі в загрозливій позі стоїть хижий птах. У його лівому крилі пір'я стирчало в різні боки, злетіти він не міг. Станіславу Зорьку стало шкода пернатого, адже в природних умовах у нього лишався один шанс – стати здобиччю для лисиці. Тож накинув на птаха піджак, поклав до сумки і повіз додому.

 
Вовки не такі розумні як вважалося
( 19 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6554   
Середа, 02 листопада 2011 14:15

ВовкиЗдавна вовків вважали одними з найбільш кмітливих тварин, що підтверджує і спосіб, яким вони полюють - хижаки женуть здобич на іншого члена зграї, що сидить у засідці. На підставі цього був зроблений висновок про те, що вовки є високо соціалізованим тваринами, оскільки вважається, що без спілкування між членами зграї вони не змогли б координувати свої дії.

 

Тим часом, висока соціалізація у цих тварин може виявитися міфом - на думку американських зоологів, щоб полювати подібним чином, вовкам зовсім не потрібна ні координація, ні комунікація.

 
Казки і бувальщина про сірого вовка
( 23 Votes )
Написав shkolazhizni.ru Переглядів - 9910   
Понеділок, 03 жовтня 2011 15:47

ВовкВовк - звір, без якого важко уявити життя, міфологію та фольклор жителів Північної півкулі. Хто ж він - оббреханий недругами "санітар природи" чи найнебезпечніший лісовий хижак?

 

Про вовків з народної мудрості:

Не клади вовку пальця в рот;

Голодний, як вовк;

Вовком дивитися;

 

 
Історія та перспективи розвитку фазанівництва в галузі птахівництва України
( 15 Votes )
Написав Васильєва О.О., кандидат сільськогосподарських наук Переглядів - 11186   
Субота, 05 лютого 2011 11:40

Історія та перспективи розвитку фазанівництва в галузі птахівництва УкраїниВстановлено, що в сучасних умовах розвитку галузі птахівництва в напрямі розширення асортименту та підвищення біологічної цінності продукції в умовах України актуальним є розвиток фазанівництва. Наведено аналіз роботи сучасних дичеферм із вирощування фазанів. Досліджено питання біо­логічних особливостей фазанів та історія їх при­ручення й одомашнення, виробничої цінності та перспектив вирощування і використання фазанів у системі агропромислового виробництва. Спектр використання одержаної продукції нині забезпечує повну реалізацію, що може стати в недалекому майбутньому сировиною для багатьох галузей на­родного господарства.

 
Побільшало вовків. Хижаки стали агресивніші, сміливіші
( 17 Votes )
Написав Сніжана РУСИН Переглядів - 8137   
Неділя, 09 січня 2011 23:22

Побільшало вовків. Хижаки стали агресивніші, сміливішіУлітку вовки живуть високо в горах. Полюють на косуль, оленів, нападають на кошари з вівцями. У серпні, коли дичини в лісах меншає, спускаються ближче до населених пунктів. Найнебезпечніші вовки навесні, коли їжі зовсім мало.

 

На Закарпатті за останні п’ять років побільшало вовків. Хижаки стали агресивніші, сміливіші. До селянських обійсть заходять і вночі, й удень.

Найбільше від нашестя вовків страждають села Міжгірського району, що розташовані на території парку Синевир. Відстрілювати хижака у заповідній зоні заборонено.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 17

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com