Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для ярий

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 11/08/2009
 • Останній візит: 07/02/2017
 • Часовий пояс: GMT +0:00
 • Місцевий час: 01:38
 • Пости: 1925
 • Перегляд анкети: 2637

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Головне,що не бояться ні нашийників,ні камери.Вовк зараз уже не той що 50-100рр був.Собаки вязкі які йдуть далеко від людей гинуть.Таке життя."Ми волки и нас по сравненью с собаками мало..."Це одвічна помста собакам за те,що проміняли вовчу стаю на миску тепер корму сухого.
ВОВК
Категорія: Тварини
emo
Так нормальне видавництво українське і корисні публікації подають.На кштавт уже європейських мисливських видань.Охоплюють юридичну сторону мисливського життя,практику полювання,все про зброю і балістику,новини в мисливстві і т.д.
Виставка "Зброя та Б ...
emo
Отримую німецькі та австрійські мисливські видання щороку.Хочу сказати,що ця українська мисливська газета-журнал досить професійно розробила теми і несе також багато цікавої і потрібної інформації.Початок року -виписав і цю,а ще і ціни на теперішній час -копійки.
ПОЛЮВАННЯ ТА РИБОЛОВ ...
emo
Цього року вовки як ніколи рвуть все що попаде.Всюди знаходять залишки їх трапези.По селах собак знов з ланців знімають.Великі сніги цього року і вовки відібються на популяціїї серйозно.
ВОВК
Категорія: Тварини
emo
Шановні колеги!
Закінчена робота над книгою про видатного мисливця,о.Реваковича.Книга здана в друк у видавництво "Піраміда"м.Львів.Має вийти до наступної форумівки по вшануванню оюРеваковича.Буде містити щоденники-спогади оюРеваковича про тодішні полювання,багато фото тодішніх і сучасні кольорові ілюстрації тих угідь в Карпатах та потужнє оформлення самої книжки.
Хто може по можливості скидаємося на підтримку друку цієї книжки.Видавництво згодилося на оплату тільки матеріалу.Збираємо з усіх боків,щоб книжка змогла побачити світ.
Гроші просимо надсилати на рахунок пб 4149437865485591 та вказувати "о.Ревакович"Всіх хто перешле кошти будуть подані тут на форумі і вказано кількість коштів,а також,запгальний рахунок переказу на видавництво.Кожен буде мати можливість прослідкувати надходження коштів і їх рух.
Даж бур!
Вшанування пам"яті в ...
emo
Головне що більшість собак нижче 40 балів не мали.Прогрес! Справа фарберів на Україні просувається.
Змагання собак по кр ...
emo
Федько-халамидник написав:
Звіт від організатора.
На приз не претендую, ,бо під час підготовки та проведення мав і так купу «призів та сюрпризів».

Власне мій звіт міг виглядати саме так, одною картинкою:І все, а що ще більше маю писати, комусь то буде цікаво ???, адже на форумі активності було «0», повний нуль. Майже місяць часу була створена тема і що, хтось щось написав, поцікавився, що, де, коли ????

Насамперед хочу висловити подякую Вальдемару та Юлі Олдакам за велику допомогу моральну та матеріальну, Асоціації Мисливців України (в особі Ігора (Бецика), Львівському обласному осередку «Фаворит», Стрийському лісгоспу, всім хлопцям які допомогли з прокладанням сліду, доставкою крові, столиків, палаток, Зенику та Сергію що провели по пів дня в лісі, забезпечуючи доставку «кабана» в потрібний час в потрібне місце, всім учасникам за участь !!!
Також велика подяка Капітонову Сергію Івановичу що відгукнувся на запрошення, приїхав до нас та гарно відсудив Чемпіонат. Адже на такі змагання їдуть дійсно фанати справи, бо по лісі цілий день ходити то не в кріселку сидіти і каву пити…
Ну і своїй Дружині Іванні, яка терпіла мою сімейну відсутність в час організації та проведення змагань, підтримувала мене у важкий час коли вже хотілось змагання перенести чи відмінити а саме головне - домовилась за погоду на неділю.
З приводу організації: не все так просто, але зрештою не все так складно. Якщо є бажання, ентузіазм, енергія та дурість то можна зробити все. Хто має такі особисті речі – прошу приєднайтесь, можливо наступного разу щось ще цікавіше придумаємо.
З приводу самих змагань – бігав то в ліс то на «базу», щось трохи бачив, щось трохи чув, мені було цікаво)))
З приводу художнього звіту - якось нецікаво вийде, якщо організатор (та й ще такий писака як я) буде писати звіти, тим більше призові звіти. Не буду ж себе хвалити ні обмовляти. Організувати, провести та ще й написати звіт – то вже забагато, тому нехай приз отримує хтось інший, а я свій отримав, це зустріч із старими друзями, знайомство із новими, вино із Закарпаття та супер-класний (давно про таке мріяв але все шкодував грошей) мотивуючий подарунок за проведену роботу від Вальдемара.

Чекаю фотографій на форумі, знаю що із фотоапаратами були Юра, Юля та майже всі фоткали на телефон. Не скупіться.

Ось так коротко та сухо, Бецик вище описав гарно, вміє звіти писати.

П.С. кілька робочих моментів:
 • отримавши кров дичини її треба було перепустити через друшляк, бо вона загусла. Робив це у ванні на квартирі у Львові. Уявіть собі, ціла ванна в крові, біла ванна в червоній крові… А що робити ???? на змаганнях кров це основна робоча річ..!!! І її треба підготувати, це все дуже серйозно. Перелив кров у бутлю, добавив солі, закрив корком, розкалатав, корок вирвало, я та всі стіни у крові)))), добре що дружина не бачила бо певно б потекла і моя кров))))….
 • за неділю мав 86 телефонних дзвінків, був як диспетчер, туди «кабана» треба, там учасника треба, там хтось заблудився, там вода кипить, там ще щось…
 • був ще поліцейський на ровері, казав що він тут самий головний пошуковець, шериф блін… якраз попався на стежці на якій в той час працювали я з Адель….
 • коли всіх відпровадив, сіли я з Іванкою в машину, заводити…. а нема…., сів акумулятор, повезло що Назар з Славком далеко не відїхали….
 • в лісі бачили три лисиці, певно комусь вони зняли бали в роботі… І ще бачили хлопця з дівчиною, які йшли в дальні кущі…. І чого б це…, а певно гриби збирати, або ягоди, на кекс)))))
 • маю термос, хто забув ?
Змагання собак по кр ...
emo
Вітаю!Так тримати!
"Змагання норних соб ...
emo
Організовуй на лиса .Приїдемо навіть на пару днів щоб і з загонки і індивідуально з манком.
ну то коли зустрінем ...
emo
Перемога є перемогою!
Що написано пером,як каже москаль,не вирубиш топором.
Тішить те,що на Західній більшає кількість працюючих по крові собак.
На наступний рік надіюся будуть ще маштабніші змагання всеукраїнські по фарбі(кровяний слід лишають кобіти при місячних,а в мисливських колах це зветься фарбою і кажуть -звір не кровить,а фарбує)Хочу бачити сьогорічних учасників та підтвердити рівень своїх собак,бо смішно буде виглядати,коли Бірко з першим дипломом не візьме навіть третього,на наступний рік..Відговорки відпадають.Причина поважна може бути тільки власні похорони.
Хто підтримує таке?
Змагання собак по кр ...
emo
Гін ще не почався.Почнеться не швидше 15-20 липня і то ще залежить від погоди.Найкраще в суху жарку погоду.В горах на тиждень-два може затягуватися.Розгар в серпні до 20 числа.
Полювання на самця к ...
Категорія: Полювання
emo
Вітаю ,друже,приєднююся до сьогоднішніх побажань і бажаю сам щоб збулися всі твої мрії і задуми.
Вітаємо Івана і19 з ...
emo
Прийшли мені листи з прокуратури області по описаних мною колись випадках браконьєрства в Дрогобицькому ТМР Лісівник і прикривання цих фактів Дрогобицьким РВ поліції та самим головою районног ТМР Лісівник Суширибою М.Почали перевірки.Чекаю,що з цього вийде.
Браконєрство.
Категорія: Загальні проблеми
emo
Щодо кількості косулі в угіддях і кого стріляти.
За весь період гону самець може покрити до 7 самок.Більше здоровя не дозволить.За гін він втрачає половину ваги.Тому якщо буде в угіддях 1 до 7 то біди не буде,але від того які самці і самки залишилися в угідді залежить приплід майбутній і трофеї.Потрібно по господарськи підходити до відстрілу як на фермі.В першу чергу -сліпі,криві,каліки ,а тоді вибірково щось краще.Це стосується і самок.Тому відстріл при загонних полюваннях такий не можливий за браком часу для оцінки.В серйозних господарствах загоном полюють тільки кабанів,а все інше тільки індивідуально .Підняти популяцію косулі не важко тільки потрібне бажання.Це звір територіальний,тримається своїх територій і можна за ним постійно спостерігати,вибирати,селекцію проводити.

Юра писав - 2 роки назад добув у кінці червня ще сірого з висячими пантами, і декілька днів бачив ще повністю по зимовому вдягненого і навіть як я побачив метрів на 150 ще не почав леняти. ІМХО
Як треба умудритися в червні стрілити цапа в пантах?Це індивідуальні полювання і є часу роздивитися звіра з всіх боків.З такими рогами пізніше хіба борщ варити,чи як?
Полювання на самця к ...
Категорія: Полювання
emo
Дякую всім!І вам здоровя та миру в хату.
Вітаємо Ярого з урод ...
emo
Прапорщик наш буде?
Re: Плани, заходи, з ...
emo
Хто надумає приїхати поїздом то щоб вспів до 10 30 бути в Славську.З вокзалу заберемо.
Re: Плани, заходи, з ...
emo
Шановне товариство!
Хто приїде в неділю на вшанування о.Реви?
Re: Плани, заходи, з ...
emo
Узгодив з священником.На наступну неділю 29.05. на 11 год.в с.Волосянка служпа а після на могилі о.Реваковича панахида.Нас декілька кому ближче поїдемо швидше за пару днів.Може потрібно буде щось на могилі зробити.Хто ескізи надгробка робив?Взяти з собою і після за століком обговоримо що можемо зробити цього року.І.Чудійович розкаже на якому етапі друк книги про о.Реву.

Подавайте свої пропозиції і зголошуйтеся хто буде,хто з ночівлею і потрібно забронювати місця,кого з поїзда зняти і т.д.
Re: Плани, заходи, з ...
emo
Вітаю! Здоровя,щастя і багато грошей!
Вітаємо Сергія (admi ...
Детальніше
Час створення сторінки: 0.88 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com