Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для ОлегП

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 16/08/2009
 • Останній візит: сьогодні
 • Часовий пояс: GMT +0:00
 • Місцевий час: 14:26
 • Пости: 4094
 • Перегляд анкети: 11770
 • Проживання: м.Стрий
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 11/07/1963

Підпис

Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Повідомлення

Повідомлення

emo
Коли пишитесь у список, копіюйте попєрєдніків...

1.Олег Пясецький
2. Андрій Грицак (Galand)
3. Павло Грицак.
4. roman11
Турнір між мисливцям ...
emo
На фесбуці є: www.facebook.com/Камуфляж-товари-для-активного-відпочинку-694308390985127/?modal=admin_todo_tour

Змагань не буде.
Можемо зустрітись та подивитись різну зброю, що привезе Ібіс, з можливістю відстріляти по тарілках.
Список для цього міроприємства формується, записуйтесь. До 1 липня має бути 20 реальних учасників. А якщо нє, ну то нє...
Турнір між мисливцям ...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Всі кричали:"Давай турнір без спортсменів" А як виявилось, турнір хіба спортсменам і цікавий...
Турнір між мисливцям ...
emo
З огляду на практично нульове зацікавлення турніром, окрім чисто теоретичного, оголошую про його відміну. Натомість від Ібіса є пропозиція провести замість турніра презентацію зброї, з можливістю пощупати і навіть постріляти. Вкладка за участь відсутня. Прошу записуватись нижче всіх бажаючих. Якщо до 1 числа назбираємо 20 бажаючих, то таки зустрінемось...

Список:

1.Олег Пясецький
2. Андрій Грицак (Galand)
3. Павло Грицак.
4. roman11
5. Нижник Тарас
Турнір між мисливцям ...
emo
Напевно вивітрився за рік...
Турнір між мисливцям ...
emo
+33
Гумор
Категорія: Гумор
emo
+ 33
НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Форум знову завмер, завис... надіюсь що не вмер...
НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Чого ж ви замовкли, борці за справедливість/з Порошенком?

06.06.2019 VMYLENKO

Пройшло 6,5 тижнів після другого туру виборів і 2,5 тижні після інавгурації шостого президента України. А це значить, що можна уже робити деякі висновки. І я хочу задатись одним питанням. Питанням, яке стосується не політиків. Воно стосується вас.


Є у мене у Facebook один френд. Я не буду його називати тут – по-перше, частина з вас і так вгадає, про кого мова, по-друге, прізвище його абсолютно неважливе, по-третє, він не один такий. Просто він – один із чудових, практично еталонних прикладів.

Цей френд люто топив проти Порошенка. Аргументував свою позицію, тупо чи гостро, це можна обговорювати (на мою думку, скорше тупо, на його, очевидно, дуже гостро), але це зараз неважливо. Просто відзначу, що це не упоротий полудурок із ниткою для вух замість мозку. Топив проти Порошенка не тільки під час виборів, а й задовго до того. Також він підтримував Саакашвілі, вважаючи його корисним для України персонажем, який може стати каталізатором змін, реформ і такого іншого.

І от – вибори.

І що ж я бачу?

А бачу я, що останній пост на політичну тему на його сторінці – був написаний ще за кілька днів до першого туру президентських виборів.

До 20 травня президентом країни залишався такий нелюбий йому Порошенко. За цей час він устиг зробити кілька скандальних вчинків. Здавалося б – бери і критикуй. Але ні, жодного слова.

20 травня на посаду президента заступив Зеленський. Заступив, відразу порушивши Конституцію. Точніше, систематично порушуючи чи пробуючи порушити Конституцію і чинне законодавство. Де ж реакція на ці дії, друже? Ніде. Її немає.

Повернувся до України Саакашвілі, на якого цей мій френд покладав такі великі надії. Добре, ти не можеш поїхати у “Бориспіль” зустрічати його разом із іншими прихильниками – робота там, ще якісь клопоти. Але ж де реакція в соцмережі? Ніде. Немає ніякої реакції.

Буквально вчора Кучма, “нове обличчя” нової влади, почав семимильними кроками здавати українські інтереси на Донбасі. Де обурення? Нема обурення.

Повторюю. Після першого туру виборів – коли, в принципі, стало ясно, що Порошенко програє вибори і йде з посади президента – у цієї людини на сторінці немає ЖОДНОГО політичного посту. Ні про косяки Порошенка, ні про ганебні вчинки Зеленського, ні про тріумфальне повернення вчорашнього “кумира” Саакащвілі. Жодного. Жод-но-го.

Що відбувається, друже?

І, як я вже сказав, він не один такий – у кого різко упала політична активність. І це не боти, принаймні, частину із них я знаю так чи інакше, і на історію Ірини Паніної вони не схожі.

Так що ж сталося, френди і френдеси?

Вас раптово перестала цікавити Україна, її політична ситуація?

Ви не бачите нічого суперечливого, антизаконного у діях нового президента та його адміністрації?

Ви не вважаєте олігарха, наближеного до нового президента, аж таким злом для країни, яким вважали бізнесменів, наближених до президента старого?

Ви злякалися критикувати нову владу?

Вам перестали платити за критику Порошенка, а за критику Зеленського і не збиралися платити?

Куди ви взагалі поділися? Куди зникла та жага справедливості, яка горіла у ваших душах рівно до поразки на виборах Петра Порошенка?

ШО ВІДБУВАЄТЬСЯ?!

А, втім, відповідь я, здається, знаю. Принаймні, відповідь про частину із вас.

Ви, позаяк люди недурні, зрозуміли, як вас використали. Використали і викинули. Як… Тут можете придумати аналогії самостійно, щоб вам не було образливо.

А я попереджав. Чотири роки попереджав. Попереджав про те, що зрадоакція “Аби не Порошенко”, без створення притомної, адекватної і потужної йому опозиції – обов’язково приведе до влади якихось аферистів. Звісно, я тоді, в 2015-2017-му і думати не міг про те, що аж таких. А ви мені що казали? “Головне – аби він пішов”. Ну от, він пішов. Чому ж ви не радієте? І чому ж ви не бороните демократію і Україну?

P.S. Я вам більше скажу – акція “Аби не Зеленський” без створення притомної, адекватної і потужної йому (точніше, його спонсорам, бо сам по собі він не більше ніж зіцголова Фунт) опозиції завершиться тим же самим. Ну, прийде до президентської влади нарешті Тимошенко. Або якийсь Каплін, Лещенко, Ляшко, вигадайте когось іншого, аж до Потапа з Настею. Як перспективка, га?
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Український блогер: Наші не готові до Європи – висновок після року перебування за кордоном

"Там вздовж каналу просто приватні будиночки в яких живуть люди, але що вони витворяють зі своїми подвір’ями — краса! От так ідеш і бачиш, що через одне подвір’я хтось щось стриже, косить, рве бур’яни, саджає квіти… І це все на очах тисяч туристів. І ніхто того не соромиться і це дійсно робити не соромно. Люди своєю працею зробили з “гівна пулю”. А нам хто заважає в своїх під’їздах, дворах зробити гарно?"

Болюча тема. Коли надивившись в Канаді я біля роботи насадив декоративні кущі - половину покрали. В селі заїзна дорога з калабанями та болотом, просив допомогти з ремонтом - ніхто не відгукнувся... У нас паркан має сакральне значення. Все що загороджено парканом моє і може бути доглянутим, поза парканом по коліна в багнюці ходитимуть і нічого не зроблять...

www.tutkatamka.com.ua/nathnennya/zhittya...L7h4-_E69M0h71p8GxV0
НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
В першому пості все написано:

"Реєстрація та внесення вкладки відбуватиметься в магазині «Камуфляж» м. Стрий, вул.. Заньковецької, 75. Питання реєстрації та внесення вкладки мешканцями інших міст визначається індивідуально в телефонному режимі. Мої контактні телефони: 097 753 19 19; 066 983 31 31. Прошу телефонувати в робочий час."

Грооші можна буде закинути на картку. Листування можливе в приват тут на сайті.

Списки будуть коли назбираємо 20 учасників...
Турнір між мисливцям ...
emo
То всьо колобок винен...

А може:
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Павло Жебрівський

РОЗДУМ. ПРО ШЛЯХ

Ейфорія, яку демонструє певна частина суспільства, схиляє до роздумів про шлях, який обрали українці. «Шлях» Зеленського - це не «українська мрія», де вчитель історії може стати Президентом країни. Це «казка» для більшості про те, що можна не докладаючи зусиль, отримати високий рівень життя з низькою якістю праці, високі зарплати з низькими податками, відсутність корупції з можливістю безкарно порушувати закони. Суперечливість таких прагнень привела до того, що ми продовжуємо тупцювати на місці, коли світ стрімко йде вперед. Соціологічні опитування за всі роки незалежності показали одну невтішну ситуацію, а саме переконаність громадян в тому, що Україна весь час «рухається в неправильному напрямку». І цю «неправильність» українці завжди пов’язували виключно з політиками. Знімаючи власну відповідальність за свої діяння та сподіваючись, що «у всякого своя доля. І свій шлях широкий». Та платою стало тривале «ходіння глухими кривими обхідними стежками». Однак волею Провидіння втілилися слова Джоша Біллінгса про те, що кращий спосіб довести дурному, що він неправий - надати йому свободу дій. «Свобода дій» українців закономірно привела до влади «зеленського». То який же ми шлях обрали?

Пітер Брейгель в часи іспанського поневолення написав картину-символ «Сліпі», де зобразив сліпих людей, які впевнено крокують в яму за своїм незрячим поводирем. І, можливо, той хотів кращого та не мав права бути поводирем. Бо ж відома істина, що «благими намірами дорога до пекла вистелена». Картина Брейгеля ґрунтувалася на відомій притчі в Євангеліє від Матфея: «залишіть ви їх: це сліпі поводатарі для сліпих. А коли сліпий водить сліпого, обоє до ями впадуть». І тут мова йде не про тих, хто немає зору, а про тих, хто сліпо вірить, та йде за облудливими поводирями. Тих, хто засліплений пожадливістю, брехливістю, оманливістю обіцянок та лицемірством.

Україна вже зробила свій «крок» до «ями» і під захоплені вигуки «сліпців» неодмінно зробить наступні до безвладдя та хаосу. Чому ж ми обрали саме цей шлях? Може, щоб справдилися слова Василя Стуса «терпи, терпи – терпець тебе шліфує, сталить твій дух – тож і терпи, терпи»? Чи може, тому що «той шлях нас обрав» і «до нього змалку ти заповідався, до нього сам Господь тебе прирік»? А ми «приречені» блукати «околицями світу». І як не зійти на манівці в цьому морі облуди?

Нам ще треба пройти свою «дорогу сліз». Як довгий шлях євреїв у Землю Обітовану. Як шлях покаяння німців за злодіяння в роки війни. І нам всім ще доведеться пройти свій шлях покаяння та прощення. За те, що «заблукали» і забули «якого ми роду племені». За «ідолів», яких так легко створюємо. За нашу «втечу від свободи». Шлях очищення від рабської філософії життя «маленького українця», який чекає «визволителя», що «дбатиме про таких людей як я».

Та як нам знайти межу між любов’ю до України, тривогою за її майбутнє та біблійною порадою залишити «сліпців» на їхньому шляху? Де знайти мужність продовжувати йти шляхом боротьби, коли незалежність не є цінністю для більшості?.. Треба згадати слова Лесі Українки, що «не сама я на шляху тяжкому, я не сама мандрую в світ широкий. Самій не довго збитися з путі, та трудно з неї збитись у гурті». Шукати однодумців та вірити, що поки на цьому «тернистому шляху до свободи» є ті, хто готовий боротися, ми переможемо. .

І сьогодні в час «сліпих» є добра можливість віднайти зрячих. Тих, з ким нам по дорозі. А значить наша боротьба за майбутнє України продовжуватиметься.
НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Не думаю, різниця в часі проведення майже місяць... Головне питання у людей це фінанси та присутність в Україні в зазначену дату...
Турнір між мисливцям ...
emo
Знімають еротичну сцену в історичному фільмі. Невдоволений режисер кричить на акторів:
— Петренко! Ну хто так грає султана?! Ти ж володар імперії. Здери з неї одяг, візьми її!
— Ковалевська, курва мати! Ну хто так грає наложницю?! Ти лежиш як колода, а маєш рухатись і стогнати, рухатись і стогнати!
Асистентка — режисеру:
— Вікторе Івановичу, а в Сидоренка штани настовбурчені!
Режисер:
— Та ну тебе з твоїм Сидоренком… Що?! Сидоренко! Си-до-рен-ко! Ну хто так грає євнуха?!
Гумор
Категорія: Гумор
Детальніше
Час створення сторінки: 1.32 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com