Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для ОлегП

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 16/08/2009
 • Останній візит: сьогодні
 • Часовий пояс: GMT +0:00
 • Місцевий час: 19:33
 • Пости: 4183
 • Перегляд анкети: 14689
 • Проживання: м.Стрий
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 11/07/1963

Підпис

Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Повідомлення

Повідомлення

emo
Молоде вино:

Вино з витримкою:
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Алкоголь та ін . у ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
На возі, через ліс їдуть Іван і Галя ...
Їдуть, годину, їдуть дві і весь час мовчать.
Іван несподівано кашлянув, почухав голову і задає Галі питання:
- Галя, а як у вас справи з картоплею, вже цвіте?
... І одразу блискавична відповідь:
-Ну ти, Іванку, як справжній Дон Жуан! Щойно два слова мені сказав і я вже твоя ...
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Українські також файні:

Іде святий отець полониною... йде собі сумирно, нікого не рухає; молитву під носа бурмоче. Дивиться — бойко траву косить. А до коси в нього дзвіночок привязаний...
— Слава Ісусу Христу, чоловіче добрий! А нашо Ти до коси дзвіночка прив’язав?
— Слава навіки! А для того я ‘го прив’язав, аби сякі-такі розмаїті пташки, ховрашки чи ше які мишки, котрі у траві ховаються, почувши дзвіночка розбігалися і я нікого косою не покалічив та не вбив...
— О-ооо, так Ти правдивий християнин, раз так про тварі земні дбаєш. Давай я Тобі за то гріхи відпущу. Є в чому покаятися?
— Ой-йо-йой! є, отче! Ще й як є! Я, отче, маючи жінку і четверо діточок грішу з двома кумами, з їхніми дочками (з дочками — тіко на сіновалі; для мене то є дуже важне). Ше є дві молоді вдовиці у другому кінци села (а може і не вдовиці. Хлопи їхні як подалися на заробітки до Европи – так ні від них слуху, ні духу; але для мене вони ся рахуют, як вдовиці). З ними теж грішу...
— Ну що ж, блудливий ти чоловіче, але раз при тому всьому кров ся не лиє і ніхто не гине, то відпускаю Тобі гріхи. Ще щось маєш казати?
— Ше я, отче, при першій-ліпшій нагоді грішу з сусідкою...
— Та то рахується, якби один комплексний гріх... вже-м то всьо "пакетом" Ти відпустив...
— А по великих сьвєтах, коли вона їздит до мами, то грішу з її чоловіком...
— Ого, чоловіче! — відсахнувся від нього священник. — Та Тобі дзвіночок не на косу вішати треба...
Гумор
Категорія: Гумор
emo
- Розочка, я, конечно, не лучший из лучших, но и ты - не мамин борщ.

- Сонечка, а вот я когда режу лук, никогда не плачу!
- Лёва, вы, бездушная скотина!

- Это правда, что в Одессе всегда отвечают вопросом на вопрос?
- Кто вам это сказал?!

Однажды Яша решил произвести впечатление на девушку в магазине и гордо сказал кассирше:
- Сдачи не надо!
Но услышал в ответ:
- Тут не хватает!

- Изя, запомни! Голова тебе дана не для того, чтобы работать, а чтобы не работать!

- Семен Маркович, почему вы стали врачом?
- Так у меня особого выбора не было, я ж таки закончил медицинский институт.

- Яков Моисеевич, в чём секрет вашего долголетия?
- Моя цель - пережить Софу.

- А вот скажи мне, Моня, шо тебе не нравится в женщинах в постели?
- Ну, когда они храпят.
- А при занятии сексом?
- Особенно при занятии сексом.

- Михаил Яковлевич, шо это у вас с утра такой изможденный вид?
- Ой, Боря, не спрашивайте. Мне всю ночь снилось, шо я попал в гарем!

- Софа, мне кажется, я замуж никогда не выйду.
- Ты шо! Кто-нибудь таки лоханется!

- Рабинович, вы работаете у нас в конторе уже год и три месяца, но еще ни разу не проставлялись за ваш День рожденья!
- Ой, отстаньте! У меня он еще не наступил
Гумор
Категорія: Гумор
emo
З фейсбук. Про мародерів...

Dmytro Shutaiev
31 травня о 20:17
Спочатку мені здалося, що вулична війна в США має етнічний характер, але насправді це жорстоке соціально-політичне протистояння, якщо казати прямо, то це війна людей і довбойобів.

Всі вже забули про того темношкірого злочинця, який загинув після затримання. Люди радісно і запекло займаються мародерством, підпалюють, нищать і руйнують. Поки одні запускають кораблі в космос або шукають вакцину від коронавірусу, інші підпалюють цілі вулиці і крадуть кросівки з магазинів. Звичайно ж, хай дурні буржуї і кулаки працюють, заробляють, а ми потім в них це просто вкрадемо.

Коли відбувався «Євромайдан», то мародерства не було, самооборона Майдану навпаки намагалася охороняти порядок, в Гонконзі теж були жорстокі протести, мітингарі заходили в будівлі, але не було культу знищення і руйнації, як в США.

Розгромлені магазини, мародери, пожежі, скажені бандити на вулицях – це є наймальовничіше уособлення мрії сучасних ліволібералів. Мультикультуралізм у всій красі.

Згадується геніальний фільм «Вірідіана» іспанського режисера Луіса Бунюеля. Там жінка з заможного будинку давала роботу і допомагала жебракам. Потім, поки господарів не було вдома, жебраки вдерлися в будинок, все там поламали, потрощили і влаштували п’янку, а пізніше ледь не зґвалтували жінку, яка ними опікувалася. Паралелі з останніми подіями у США є очевидними.

(Десь рік тому, коли ми з другом робили інтерв’ю з Олексієм Ковжуном, то він розповідав, що на заході, зокрема в США, економікою займаються здебільшого праві, в той час як лівим віддали освіту. Це звичайно ж умовність, але як не дивно, здається, що в багатьох західних університетах достатньо затятих марксистів, троцкістів, гендерних професорчинь і інших навіжених. Може це тому, що їхніх родичів не відправляли на лісоповал в Сибір і не саджали з конфіскацією за п’ять колосків. При всій повазі до західної освіти.)

Сьогодні поки що мирні протести відбулися у Лондоні, і як мені здалося, там були переважно білі.

Люди, які прикриваються лицемірними і брехливими гаслами про рівність, боротьбу з расизмом і соціальну справедливість несуть за собою злість до всього світу, ненависть, тоталітаризм і жагу до руйнування та некерованого насильства. Їхня ідеологія – ненависть і презирство до соціальної ієрархії, до особистості, до чесної праці, до свободи слова, і до всього надбання цивілізованого світу.

Подібні негідники в минулому столітті вішали на свої знамена гасла «захистимо пригноблених!», «грабувати багатих, віддавати бідним!», «помстимося за пригнічення!». Але натомість вони збудували ГУЛАГ і Освенцим, принесли безжальний терор, ріки крові, геноцид і врешті-решт завалили весь світ трупами.

Сподіваюся, в цій війні проти "диктатури квір-пролетаріату" цивілізований світ обійдеться малою кров'ю.
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
З фейсбуку:

Татьяна ЛуповаСтежити
24 травня о 09:39

У 2006 році на екрани вийшов фантастичний фільм “Ідіотократія”, антиутопія про те, як в результаті природного відбору чисельна перевага ідіотів над розумними стала зашкалювати і що з цього вийшло.
Сьогодні, через 14 років, цей сюжет не виглядає такою вже фантастикою: рівень IQ у людей неухильно знижується, і деякі дослідники вважають, що цей процес вже незворотній. На думку одних, в цьому винен негативний відбір по інтелекту (розумні люди таки гірше розмножуються), інші винять у всьому інформаційну революцію.
Чи встигне людство переламати тенденцію до того, як середній IQ homo sapiens впаде до рівня розумової відсталості?
Це питання турбує людей вже досить давно. Вчений Токарський вважавав, що дурість є психіатричним захворюванням. Він не вимірював її ніяким IQ, але дуже переконливо довів в 1896 році, що між поняттями “нерозумно” і “безглуздо” існує різниця. Нерозумно, говорив він, впасти з вікна, задивившись на місяць; нерозумно забути адресу своєї квартири, однак це не можна назвати дурістю. Це щось таке негативне і дуже загальне поняття «нерозумно». А дурість – поняття позитивне. Дурість – це поняття, яке включає обмеженість, безцільність, безглуздість.

Ми живемо у світі “симулякрів” (як назвав цей феномен Жан Бодрійяр), копій без оригіналу, які люди згодні приймати за оригінали і гонитву за якими робити метою свого життя. Просто тому, що так роблять усі.

Минулого року французький нейропсихолог Мішель Демурже випустив книгу “Фабрика екранних ідіотів”. Автор б’є в усі дзвони: з 1999 по 2009 рік середній IQ молоді на стику школи і ВНЗ впав на 3,8 пункту. Якщо ця тенденція збережеться протягом 100 років, ми отримаємо падіння інтелекту до 62. А згідно з тестом IQ, показник 70 – це особи з розумовою відсталістю (верхня межа дебільності). Загроза серйозна. Суспільство, що складається з таких людей, не зможе підтримувати власне існування. Нікому буде управляти машинами і справляти їх, тобто наша техногенна цивілізація впаде. Штучний інтелект може, звичайно, прийти на «допомогу», але кардинально нічого не змінить. Ще 20 років тому ніхто б не подумав, що XXII століття людство ризикує зустріти розумово відсталим.

Раніше рівень IQ постійно зростав, адже упродовж XX століття люди вважали, що кращий інтелект і знання забезпечують дітям кращі шанси в житті. Учені зі схваленням спостерігали так званий ефект Флінна, по імені новозеландського філософа Джеймса Флінна, який в 1984 році опублікував дослідження про те, що середній IQ жителів США з 1932 по 1978 роки збільшився на 15 пунктів. Аналогічні дослідження в інших країнах показали схожі результати.
Кожне наступне покоління отримувало вищі результати в тестах на коефіцієнт інтелекту. Ми справді розумнішаємо чи просто думаємо по-іншому? Когнітивна історія 20-го століття на думку Джеймса Флінна свідчить, що зміни в нашому мисленні мають дивовижні (і не завжди позитивні) наслідки.

Проведені після 2000 року дослідження показали те, що зараз називають “зворотний ефект Флінна”: зростання IQ сповільнюється, припиняється або навіть змінюється спадом. Флінн каже: “Перемога візуального сприйняття означає, що менше людей читає довгі романи або книги з історії. Люди живуть у бульбашці з сьогодення, що робить їх більше уразливими до дії інформації, що подається ззовні". Люди без освіти чи тільки з дипломом про освіту, але без знань, що знаходяться на вершині соціальної піраміди, – зводять нанівець бажання займатися своїм інтелектом. Бути розумним - більше не престижно.

У наш час люди з нижчим IQ в народжують більше дітей. До 1850 року це взагалі не було проблемою для нашого людства. Безглуздий мисливець гине частіше за розумного, а розумному селянинові по плечу прогодувати дітей в голодний рік. Найзабезпеченіші класи Британії віками мали приблизно удвічі більше дітей на жінку, ніж робітничий клас. Якщо у представника нижчих класів раптом і було більше дітей, то вони, в силу недостатнього хпрчування, мали проблеми із здоров’ям, і вже в другому поколінні число їх нащадків зменшувалось. Після 1850 року погане харчування у дітей в розвинених країнах стало відходити в минуле навіть серед бідних, а збільшення доходів населення дозволяло прогодувати велику сім’ю тим, хто не мав вищої освіти.

Наш інтелект, можливо, й зростав, але це не зробило нас мудрішими. "Читання літератури і вивчення історії – це єдине, що допоможе отримати вигоду з інтелектуального прибутку XX століття і зробити його політично значущим". З цим можна погоджуватися або ні, але Флінн – не єдина людина, яка висловлює занепокоєння з цього приводу. Як пише Вільям Паундстоун у своїй останній книзі "Голова в хмарах" (Head In The Cloud), невігластво впливає на наші щоденні рішення у багатьох галузях життя.

Цивілізація перестала бути реальною, втратила перевірочні інструменти оцінки конкретної людини. Людям стало багато чого “здаватися” – у тому числі, що вони насправді розумні. Не в змозі переварити таку величезну кількість інформації, яка сиплеться на них з усіх боків, люди все більше споживають її у спрощеному вигляді, наприклпд, з екранів телевізорів, усе менше розбираються в тому, що відбувається. Від так, управляти ними стає все простіше.
Настала ера ідіотів, потреби яких обмежуються телевізором і холодильником.

За матеріалами Дарії Тарусової
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
І многая літ!
Поздоровляємо WALLY
emo
Відійшов у вічність Роман Бардак, справжній мисливець, менеджер магазину "Камуфляж". Чин похорону відбудеться 13.05.2020 о 11 год. в с. Рудники з батьківської хати. Помоліться за упокій душі мисливця...
Вічна память....
Категорія: Біля вогнища...
emo
Карантин та діти...
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Погода "тішить"...
Гумор
Категорія: Гумор
emo
А це у нас:
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Таа... Расєя вона така.., бєрьози кругом і дєтішкі...
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
Детальніше
Час створення сторінки: 1.09 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com