Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для ОлегП

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 16/08/2009
 • Останній візит: учора
 • Часовий пояс: GMT +0:00
 • Місцевий час: 00:39
 • Пости: 4033
 • Перегляд анкети: 10951
 • Проживання: м.Стрий
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 11/07/1963

Підпис

Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Повідомлення

Повідомлення

emo
Маємо віртуально президента. Будуть зміни. І не думаю що на краще... Але думаю що Влодко не на довго. Переживемо, питання в тому якою ціною...
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
З Фейсбуку, може хто не бачив:

Троє робітників несуть важке каміння. У кожного з них запитують: "Ти знаєш, що ти робиш?"

- Тягаю каміння, - відповідає перший,
- Заробляю на хліб для своєї родини, - відповідає другий,
- Будую храм! – з гордістю каже третій.

Рівень сприйняття реальності у людей різний. Тож даремно розповідати про храм тим, хто бездумно тягає каміння, або переймається суто матеріальною частиною свого беззмістовного життя.
Вони б, може, й хотіли побачити перед собою той майбутній величний храм, та їм це побачити нічим.
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Як приємно знову бачити (читати дописи) старих друзів. Пишіть! Залишайте хоча б коротенькі відгуки про написане кимось і все буде ОК!
Ukrainian Hunting As ...
emo
Всіх римокатоликів з Світлим празником Христового Воскресіння, а решту з Вербовою неділею вітаю!
ВІТАЮ з ...
emo
Ліна Костенко

Взяли собі прямо таки за науку -
ніхто нікого спасати не мусить:
- А що, як подати ближньому руку,
а він за те тобі пальця відкусить?
Тони - потопай,
стогни - потерпай, -
руки не подасть тобі!..
Отакі гаспиди.

Отож заходився Спаситель спасати.
Ділив хлібину. Лічив од сказу.
А щоб їм ліку того прописати,
котрий зціляє в душах проказу!
А він їх навчає: не согріши.
Не возжелай, нізя, не положено.
Ні тобі вбий. Ні тобі збреши.
Курку вкрасти - і то не можна.
І впікся він святістю людям зело.
Сіяч добра. Сіє та й сіє.
Його розп яли. Щоб його не було.
Щоб знову помріяти про Месію.
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Добрий аналіз ситуації:

Alexey Gerashchenko
10 год
31 березня я голосував за Гриценка. Кращого в списку кандидатів для себе не знайшов. Кандидата Зеленського для мене в принципі не існувало. Як не дивно, ставити питання "А хто ж насправді кандидат Зеленський?" і розглядати в принципі можливість голосування за нього, мене змусили ті, хто почав понад 5 мільйонів 700 тисяч людей які за нього проголосували, обзивати тупими, неповноцінними, невдахами і таке інше. Всі ці агресивно-радикальні фейсбук-борці за Порошенка, відносячи себе до якоїсь "інтелектуальної еліти", скоріше за все, відняли у чинного президента якусь частину голосів, бо виглядали, на жаль, насправді як стадо і секта. Було цілком очевидним, що насправді серед тих, хто підтримав Зеленського, є дуже різні люди, тож найгірше, що можна було зробити, - це все так спростити і намагатися привести їх до спільного принизливого знаменника.
Але президента-Зеленського я для себе так і не знайшов. Я побачив талановитого «массмаркет»-актора, але тут не було нічого нового, він давно збирає повні зали і люди дивляться фільми з його участю. Він і далі записував ефектні ролики, просто тепер не про «Золотий вік», а про аналізи і дебати. Технологічно він перегравав чинного президента "в суху" і таки переграв у підсумку. Порошенко здає аналізи, Порошенко вривається на 1+1, Порошенко йде на стадіон на шоу, в якому від дебатів лише назва. Порошенко змушено грає в ігри Зеленського. А Зеленський тим часом каже все за своїм сценарієм, просто вимовляє ті фрази, які потрібні для перемоги. Які в нього цінності, що він сам (не штаб, не команда) думає про геополітику, міжнародні відносини, економіку, оборону, я не зміг знайти. Моя версія - поки що нічого не думає, сподіваючись, що правильні люди з його команди подумають це за нього.
Вже зовсім скоро президенту Зеленському доведеться:
- вести перемовини з МВФ, бо в нас складний з точки зору боргових виплат рік, і якщо МВФ не побачить єдність позиції президента, мінфіну, НБУ, то це становитиме загрозу для економіки
- переконувати західних партнерів подовжити санкції проти Росії, бо це один із небагатьох реальних козирів у перемовинах з Путіним
- розрулювати питання військовополонених,
- формувати політику щодо відносин з Росією і шукати союзників на міжнародній арені
- налагоджувати контакти з кримськими татарами і Туреччиною, бо стратегічно це один із потенційних «входів» до поверенення Криму в далекосяжному майбутньому
- укріплювати армію і продовжувати перемовини з США щодо надання летального озброєння
- вирішити питання стосунків з олігархами – або традиційно надати перевагу одним проти інших, або оголосити війну всім
- переконувати західних партнерів блокувати політично «Північний потік-2»
- розвивати партнерство з НАТО
- перезавантажувати антикорупційні органи
- кардинально оновлювати роботу прокуратури
- підвищувати ефективність служби безпеки
- ветувати небезпечні ініціативи, куплені і пролобійовані олігархами
- формувати довгострокову стратегію і бути арбітром у політичній боротьбі
Дуже сподіваюся, що станеться диво, і президенту Зеленському все це вдасться. Поки що з побаченого кіна я не зрозумів, як саме. Вся оголошена нещодавно команда, наскільки я зрозумів, - це штат Адміністрації президента. Якщо ви знаєте, хто в нинішній Адміністрації чинного президента відповідальний за науку, освіту, медицину, економіку, боротьбу з корупцією, то вважайте, що це дуже важливі люди. Якщо не дуже знаєте, то вважайте, що були представлені важливі, але другорядні персони, бо ключові позиції з боку президента – це голова МЗС, міністр оборони, міністр зовнішніх справ, голова СБУ, генпрокурор, голови обладміністрацій.
Найімовірніший сценарі, гадаю, наступний. Чудова маркетингова технологія, коли в пусту коробку кожен міг покласти власну мрію (антиПорошенко, мир на Донбасі, молодість і свіжість замість нафталіну, порядність, реформи, долар по 8, російська мова, перемога над олігархами, майдан переміг, антимайдан переміг, жити по-новому, простий зрозумілий хлопець з народу, успішний бізнесмен-організатор, дешева комуналка) спрацювала. Проблема лише в тому, що в коробці у підсумку зібрано забагато протилежних мрій, тож розчарування неминучі, бо будь-які реальні дії викреслюватимуть по черзі то одну мрію, то іншу. Так звана команда Зеленського, об'єднана метою «перемогти Порошенка», може втратити після перемоги єдиний об'єднуючий фактор, спустившись до традиційних внутрішніх чвар. Звісно, вони скажуть, що, крім «абинеПорошенко» їх ще об'єднує щире бажання змінити стан справ в країні на краще, але навряд чи вони домовилися про єдине бачення "кращого" і те, як конкретно це «краще» наступатиме крок за кроком.
Буду радий помилятися, якщо виявиться, що окрім «проект Зеленський», «інформаційний продукт Зеленський» існує ще й «кандидат Зеленський». Для себе його не знайшов.
Проголосую через це за чинного президента, хоч і розумію, що він уже програв - переоцінив томос та інші досягнення, допустив дерибан «любими друзями», загрався, повірив у власну виключність, не сформував сильних союзників, не зробив ставку на достойного наступника. «Акела промахнулся».
Побажаю наступному президенту перевершити мої особисті вкрай скептичні очікування щодо його персони. В будь-якому разі наша країна як літак-кукурузник вступає в зону турбулентності – нові союзи, клани, протести, мітинги, війни та інші дії в пошуках нового балансу. Головне – не втратити країну. Хоч і повністю співзвучне з гаслами на бігбордах чинного президента, але немає вже до нього стосунку.
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гарна погода, пішов на річку з собакою погуляти. А там свіжі гори сміття. "Господарі" поприбирали в хатах до свят і вивезли на ріку... І до церкви певно підуть, паски святити... Як їх земля носить...
НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Як ремарку до попередньої статті хочу додати, що в бідних країнах демократія в повні не працює, бідні обиратимуть популістів і акторів. Популярність Зеленського прямий результат цього. Також це запит на зміну еліт, які зажерлись та засиділись на престолі України. Біда в тому що маємо окрім внутрішніх, ще й зовнішнього ворога, який неодмінно цим скористається. Йде війна...
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Дуже хороша стаття!

Мовою оригіналу:
"Но есть слово «хочу», а есть слово «надо». И пока вы просто говорите, что «хотите стать богатыми» вы будете беднеть. И украинцы последовательно голосовали за тех, кто говорил им, что не будет делать как в Польше. Кравчук говорил, что мы пойдем своим путем и не будем делать реформы, Кучма говорил, что мы не нация мелких лавочников. И украинцы всегда за это голосовали. А теперь кричат, что в Польше лучше. И почему же в Украине не так как в Польше, задаются вопросом политики на эфирах. Нельзя сознательно не делать как в Польше, а потом жалеть, что мы живем не так как в Польше."


uainfo.org/blognews/1555487473-dva-varia...O4_Mx8TjKjgvImG0mV6Q
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Їздили з Сергієм на зустріч з командою Ібіса. Ніби все виходить, так що складайте помало гроші на форумівку та забийте вихідний. Нагадаю, що акція запланована на 6 липня.

П.С. Хочемо запустити і бігучого кабана, і тарілки, і пневматику для жінок та дітей.
Зустріч форумчан "Мі ...
emo
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Одні палять живцем, другі отруюють... А зелені мовчать, бо такі протести іноземні ґранти не оплатили...
масова гибель диких ...
Категорія: Загальні проблеми
emo
Мовою оригіналу:
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
У мене без живлення. 240 грн + пересилка.
Наші захоплення(окрі ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Я пів року тому придбав приціл і ще не встановив...
Пневматика
Категорія: Пневматична зброя
emo
Я придбав не дорогий РН метр. Використання потребуєпевної спицифіки, але ніби працює. Ним же ж користуються і в розсаднику рослин де я його купував, то напевно результати показує близькі. Специфіка викорпистання наступна: грунт має бути змоченим, щоб був контакт з щупом, щуп запихається весь, правдивий результат показує десь за хвилину.
Наші захоплення(окрі ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Хороший допис:

Сергій Чаплигін
8 год
Декілька років тому Микола Рябчук попереджував нас про небезпеку українського «креольства».

Креолами традиційно позначають нащадків іспанських колонізаторів, які прижилися в країнах Латинської Америки - колишніх іспанських колоніях, вибороли незалежність цим державам та розбудували їх.

Але вони створили ці держави для себе, а не для тубільного населення - індіанців, яких всіляко маргиналізують.

«Креоли», які живуть в Україні, мислять себе в російській культурі та розмовляють російською мовою, не від того, що вони її люблять, - просто вона їм досталася в спадок від імперії - їх батьківщина не Росія, а СССР. І тієї батьківщини вже не існує.

У них присутні зовсім інші міфологеми та етнотравми. Бородинська чи Сталінградська битва для них є більш зрозумілою ніж битва під Жовтими Водами чи бій під Крутами, а вчинок Алєксандра Матросова під Лєнінґрадом більш відомий ніж подвиг Микити Ґалаґана перед Корсунською битвою.

Тому уявлення про минуле України та, відповідно і її майбутнє, зовсім інакше ніж у українців.

Сьогоднішня війна є не тільки війною з московським загарбником, а й українським «креольством»
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Slavamaz написав:
Буде ціла купа людей, яка голосуватиме ПРОТИ Порошенка, а не ЗА Зеленського.
І чи можна їх звинувачувати? Ну не знаю, тут справа кожного..


Не повіриш, я теж не хотів і не голосував в 1 турі за Порошенка, маю на то причини як і більшість. Але коли на кону Україна.., то вибоу, на жаль нема. Або за херовий проукраїнський курс, або в лоно царя батюшкі з-за поребрика.


Slavamaz написав:
Чому у першому турі трійка лідерів виглядала саме так як виглядала?
Оце вже по-справжньому сумно.. принаймні мені..


Мені також. Живемо в часі інформаційних технологій, коли з людей легко роблять стадо баранів... Ну і плюс совкове минуле та різні бандитські угрупування при владі...
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
Детальніше
Час створення сторінки: 1.10 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com