Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для ОлегП

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 16/08/2009
 • Останній візит: 02/12/2020
 • Часовий пояс: GMT +0:00
 • Місцевий час: 08:44
 • Пости: 4267
 • Перегляд анкети: 15040
 • Проживання: м.Стрий
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 11/07/1963

Підпис

Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Повідомлення

Повідомлення

emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Голодомор...

Коли обираєте владу памятайте хто нас вбивав...
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Дурня плекають, дурня дбайливо вирощують. Дурень став нормою, ще трохи - і дурень стане ідеалом, і доктори філософії заведуть довкола нього захоплені хороводи. Ах, який ти у нас славний, дурню! Ах, який ти, дурню, розумний, яке в тебе тонке почуття гумору в як ти вправно вирішуєш кросворди! І наука до твоїх послуг, дурню, і література, щоб тобі було весело, дурню, і ні про що не треба думати.
А. і Б. Стругацькі “Хижі речі століття»
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Фото з Нідерландів...
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Україна – не Ізраїль

Коли євреї вийшли з єгипетського рабства, вони дорікали Мойсею, що у них нема що їсти і немає чим годувати дітей. Одне слово, нарікали на те, що в дорозі у них відсутні ті цінності виживання, які були головними для пострадянського суспільства і залишаються такими для більшості наших співвітчизників зараз. Та якби Мойсей обрав пріоритетом спочатку нагодувати людей і забезпечити їх усім необхідним, а ще не вступати в конфронтацію з єгипетським військом (бо ж там теж люди, яких чекають матері та дружини), то євреї так і залишилися б у Єгипті – й у них не було б землі обітованої.

У нас часто можна почути, що люди хочуть, аби Україна була схожою на Ізраїль. На який Ізраїль – бідний, корумпований, готовий воювати, під постійною загрозою тероризму? Ні, ми хочемо бути схожі на інший Ізраїль: на сильний, той, що переміг ворогів, здійснив економічне чудо, обирає на керівні посади людей, для яких найважливіше – державні пріоритети. Такий Ізраїль також існує. Але він існує завдяки тому, що люди завжди ставили перед собою пріоритети державного будівництва. Вони розуміли, що ПОБУДУЮТЬ державу, яка стане економічно сильною, але до цього доведеться десятиріччями проходити через економічні проблеми. Вони знали, що зможуть перемогти своїх ворогів. Але перемогти – це означає воювати, гинути і жертвувати. Вони вірили, що побудують державу з розвиненою демократією, але розуміли, що у часи бідності і війни корупція неминуче супроводжуватиме десятиліття їхньої історії. Головне – створити ефективні інструменти для боротьби з цією корупцією і зробити так, щоб не було недоторканих, щоби президент чи прем’єр-міністр могли опинитися на лаві підсудних, як і будь-який інший громадянин.
Це прекрасний приклад пріоритетів для українського сьогодення. На президентських виборах 2019 року багато хто голосував за колишнього коміка Володимира Зеленського лише для того, щоб усунути від влади чинну політичну еліту. Ця еліта говорить про необхідність державотворення, про армію, мову, віру і про те, що без пріоритету побудови української держави на цих цінностях не можна досягти успіху. А ми ж знаємо, що насправді це корумпована еліта. Вона пов’язана із клановими інтересами, власними бажаннями, не здатна усвідомити інтереси простої людини, яка потерпає від економічних злиднів. І от ми думаємо, що оберемо чесну людину, для якої головним пріоритетом буде боротьба з корупцією і чинною елітою. Після перемоги цієї людини на президентських виборах і після того, як його висуванці створили більшість у парламенті – ми маємо розвал антикорупційних структур і рішення Конституційного Суду про фактичне згортання тих антикорупційних інституцій, які були створенні після Революції Гідності. У нас уже реальні проблеми з підтримкою євроінтеграції України, адже держава не виконує взятих на себе зобов’язань.

Те, що ми маємо, – це не випадковість. Тому що неможливо будувати державу, якщо нема чіткого розуміння того, заради чого ця держава будується і який у ній сенс. Звичайно, у цій ситуації нема реального виходу БЕЗ тих цінностей, які здаються найголовнішими. В українського суспільства існує величезна проблема: відсутність у людей розуміння причинно-наслідкових зв’язків. Це називається «недоросле суспільство», але тут проблема не залежить від віку людей. Дитині треба пояснити, що коли вона візьме сірники і запалить щось у хаті, то хата згорить – і дитина згорить разом із нею. Так дитина починає щось усвідомлювати – і саме так, крок за кроком, відбувається виховання. А в Україні не було процесу політичного виховання. Український громадянин вважає, що станеться так, як йому заманеться. А так не буває. Тому нам необхідно усвідомити градацію цінностей. Якщо люди не бажають збудувати державу, якщо вони не хочуть, щоб нею керували професіонали, якщо не вважають Україну пріоритетом свого існування як громадянина і саму Україну не розглядають як притулок для української нації – тоді ми не поборемо корупцію, не зможемо вирішити питання власного добробуту та перемогти у війні. І цю піраміду перевернути неможливо! Не можна спочатку перемогти корупцію, досягнути добробуту, перемогти у війні, а потім будувати українську державу.

Повністю стаття тут: zbruc.eu/node/101763?fbclid=IwAR0GbBWcky...JC4eRTNQjfXBaOB8_65Q
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Ну, про мудрий нарід, це ілюзія... Люди живуть стереотипами, а при сучасних технологіях людьми дуже легко маніпулювати, бо більшість черпаї інформацію з ТБ, інтернету, а не з книжок. Останні вчать думати, а перші навпаки, вчать не думати, пропонують готовий продукт, який вигідний мафії, чи то українській, чи російській, чи якійсь іншій... Чому бідний - бо дурний. Чому дурний - бо бідний...
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Дмитрий Чекалкин
20 листопада о 21:13 ·

“Епоха бідності” закінчилася. Настала епоха глупоти.
Спецоперація «Ліквідація»: навіщо ДБР викликає лідерів Майдану.
Віталій Портников:

І, до речі: не потрібно намагатися зрозуміти роль президента у всіх цих історіях, тому що це не має ніякого значення. Зеленського зробили президентом зовсім не для того, щоб він грав роль.
Обшуки в Музеї Революції Гідності і виклик у Державне бюро розслідувань провідних учасників самої цієї революції, що “випадково” збіглися в часі, звісно ж, ніякі не збіги. Це продовження тієї самої спеціальної операції, яка почалася в перші ж дні після Майдану і продовжується до цього дня. І для того, щоб зрозуміти, в чому сенс цієї спецоперації, важливо усвідомити, що ж насправді сталося у 2014 році.
А ось що. З’явилася повноцінна Українська держава, справжня українська політична нація. Завершилася епоха перейменованої Української РСР і “населення”, яке ніяк не могло зрозуміти, навіщо йому взагалі потрібна ця країна. Населення почало ставати народом — вдруге, після безуспішної спроби 2004 року, безнапасно роздавленої клановими інтригами переможців і реваншем Януковича. Цього разу вже не політики, а самі громадяни — учасники Майдану і потім волонтери, які захищали схід країни від російських окупантів, стали рушійною силою цієї великої цивілізаційної зміни.
Російська спецоперація почалася з “сигналів” про те, що буде, якщо нова українська влада не підкориться, залишиться зі своїм народом, не повернеться в кремлівське стійло. Але окупація Криму та розпалювання війни на Донбасі призвели до зворотного ефекту — вони тільки посилили згуртованість суспільства, змусили згадати про власну гідність навіть тих, у кого цієї гідності зроду не було.
І тоді Росія перейшла до більш звичних для себе методів боротьби — роботи на дестабілізацію ситуації у ворожій країні, посилення пропагандистського тиску на її населення і розкладання її еліт. Простіше кажучи — у ватажків олігархічних кланів створювали ілюзію, що варто лише позбутися непоступливої влади, що з’явилася після Майдану — як відновляться всі їхні звичні прибутки, втрачені після революції й початку війни та конфронтації з Москвою.
Самі олігархи за допомогою ручних телеканалів — як відверто проросійських, так і відверто олігархічних — створювали у співгромадян відчуття провалу державного будівництва, посилення корупції, настання “епохи бідності” і так далі. Спочатку — зрозуміло, не без звичних інтриг у стані переможців — було скомпрометовано уряд Арсенія Яценюка і самого Яценюка, в якого була безпрецедентна довіра співгромадян після Майдану. Потім настала черга президента Петра Порошенка, який переміг, як відомо, в першому турі виборів глави держави — вперше і востаннє після виборів далекого 1991 року — але і це не обіцяло політику перемоги в спільному натиску російської та рідної олігархічної пропагандистської машини.
Ну, і потім настав час статистів — статисти-виборці, дезорієнтовані цією пропагандою і власним нерозумінням ситуації в країні, проголосували за статиста-президента, колишнього виконавця гуморесок на олігархічних телеканалах. Було знищено і постмайданний парламент, перший, куди вдалося обрати чимало людей з цінностями та орієнтирами: їхнє місце зайняли депутати-статисти з наспіх зліпленого олігархічного проєкту. “Епоха бідності” закінчилася. Настала епоха глупоти.
У Кремлі лише забули розповісти нашим олігархам, що весь цей бенкет духу і народовладдя затівається зовсім не заради їхніх прибутків, а заради подальшої дестабілізації України, яка за задумом російських стратегів повинна (як і сусідня Білорусь) незабаром зникнути з політичної карти сучасного світу та увійти до складу Росії як кілька федеральних округів. Але таке поглинання немислимо не просто без дестабілізації ситуації у ворожій провінції, а й без забезпечення відсутності влади як такої.
Перемога і правління Володимира Зеленського — просто не дуже велика частина дуже великої спецоперації, яка повинна забезпечити повну некерованість сусідньої держави. Якщо ви російський аналітик зі спецслужб, а не український виборець, вам не потрібно довго думати, щоб зрозуміти: якщо обрати президентом країни недосвідченого і некомпетентного телевізійного виконавця і дати йому можливість оточити себе такими ж талановитими управлінцями, держава рано чи пізно втратить керованість і розвалиться. Тому Зеленський для Кремля кращий не тільки за ненависного Порошенка. Він кращий навіть за не надто улюблену Тимошенко. І він кращий — пробачте — за Медведчука.
Тому що Медведчук або Бойко, прийшовши до влади, відразу ж почнуть вибудовувати в Україні власну вертикаль путінського зразка і домовлятися з дорогим Володимиром Володимировичем про вічну дружбу і Євразійський економічний союз. Заковика в тому, що Путін не збирається ні з ким тут дружити: з холопами не дружать, їх призначають на посади. Це вже потім, коли України не буде, Медведчука можна зробити навіть і довічним російським сенатором, а Бойка — представником президента Росії в Одеському федеральному окрузі. Але не зараз.
А зараз потрібно продовжувати знищувати Україну по цеглинці. Навіть не потрібно власними руками: дилетанти розберуть самі під захоплені оплески очманілого натовпу з лікарняних ліжок.
І тут ми повертаємося до Майдану. Важливим елементом руйнування цієї нової Української держави є десакралізація Майдану, бо Майдан — це і є фундамент, на якому вона стоїть. Зрозуміло, що якщо ви хочете ліквідувати будівлю, то вам потрібно позбутися фундаменту, щоб на ньому нічого ніколи вже не можна було побудувати. Це вже розуміє не тільки російський аналітик зі спецслужб, це розуміє й український виборець. Саме тому все і відбувається — незалежно від того, як послідовність подій пояснюють в’язню “Феофанії”. І, до речі: не потрібно намагатися зрозуміти роль президента у всіх цих історіях, тому що це не має ніякого значення. Зеленського зробили президентом зовсім не для того, щоб він грав роль.
Ну і наостанок. Впаде чи ні Україна? Ні, тому що фундамент зруйнувати не вдасться. Але популістське правління разом з олігархічною жадібністю і російськими потугами завдадуть самій будівлі серйозних, можливо, навіть непоправних втрат. І багато наших співгромадян ризикують вже ніколи не вибратися з-під цих руїн — як в переносному, так і в прямому (враховуючи пандемію і можливу силову ескалацію) сенсах.
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Злодії інспектують поліцію, ухильники та дезертири - військомати, бюджет розподіляють крадії, повії вчать моралі, злочинці очолюють суди, блазень керує державою...
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Перша шлюбна ніч, молодята лежать в ліжку - свічки, романтика, краса.
- Коханий, ти знаєш, я ж ще незаймана і про це ... як його ... cекcі-шмексі нічого не знаю. Розкажи мені, як це? Чоловік, збуджений таким запитанням:
- Звичайно, ластівка моя! Ось дивись: то, що у тебе між ніг - це як би тюрма, а що у мене - це як в'язень .
Тепер беремо і садимо ув'язненого , ось так ...
Так пройшов перший раз, молодий впав на подушку, задоволений, відпочиває. Молода, вся в захопленні:
- Любий... А мені здається, в'язень знову з в'язниці втік.
- Так? Тоді треба його знову посадити!
Знову, тепер уже в інших позах і т.д. Після чергового разу чоловік вже знесилений падає на подушку, важко дихає, з останніх сил тягнеться за сигаретою ... Раптом чує:
- Коханий ... Може, мені тільки здається, але в'язень знову втік!
Чоловік нервово:
- Трясця твоїй матері! Але ж йому таки не довічне дали
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Кофе пить было не с кем... И Розочка налила себе коньяк.

- Мадам, не желаете познакомиться?
- Ой, я люблю только состоятельных мужчин.
- Таки имею вас обрадовать: я состою на учете во многих местах.

Нюма спал с открытой форточкой. А всем говорил, шо с Цилей.

- Миша, а как вы определяете время, по часам или по телефону?
- Исключительно по солнцу.
- Но сегодня пасмурно.
- Софочка, солнце моё, подскажи который час?

- Цилечка, я тут грешным делом подумал…
- Изя! Когда ты уже начнёшь думать таки головой?!

Как говорила Роза Марковна:
- Ты молода, пока в чулки суёшь свои ноги, а не лук.

- Папа, а это правда, что старый друг лучше новых двух.
- Да, Изя, но с подругами всё наоборот.

Фирочка Яковлевна где-то вычитала, шо у стильной женщины туфли и машина должны быть одного цвета...
И купила себе жёлтые сапоги, шобы по цвету подходили к 743-й маршрутке.

- Аркаша, шо случилось? Почему у тебя пластырь на лбу? Это шо, производственная травма?
- Нет. Просто хотел сказать Кларе, что суп у неё не вкусный, а очень вкусный, но не успел закончить фразу.

- А мне дедушка Боря мороженое не покупает, чтоб я не простудилась.
- Какой заботливый старый жмот.

- Фима, и шо ты подарил Ривочке на день рождения?
- Боря, я таки ей подарил шикарное жемчужное колье.
- Так она ж у тебя мечтала за Мерседес…
- Ты шо, с мозгами поссорился?! Где бы я ей взял искусственный Мерседес?
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Про тролів, які маніпулюють думкою людей в інеті. Почитайте...

"За словами нашого троля, якось його ботофермі поставили завдання дискредитувати одного з міністрів та його репутацію в соцмережах для усунення подальшої негативної реакції на його звільнення. Ба навіть спровокувати серед користувачів думку про те, що він «недостойний посади», «небезпечний та корумпований» – режиму потрібен був такий собі цап-відбувайло.

“Буквально за два тижні користувачі соцмереж від розспівування величальних пісень перейшли до справжнього хейту. Його звільнення всі зустріли радісно та з полегшенням і назвали це правильним рішенням”, – розповідає троль."

texty.org.ua/articles/102257/spovid-inte...tH7RdgOet8BU9H2eccns
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
«Якщо ми ляжемо на диван і будемо там лежати півроку, то не зможемо встати.
Якщо мозок буде читати ідіотські журнали, спілкуватися з дурнями, слухати легку безглузду музику і дивитися тупі фільми, то нема на що скаржитися.
Мозок повинен важко працювати. Важко - ключове слово.
Мозку має бути важко.
Книга, яка може бути для когось легка, але для вас вона складна.
Фільм, який ви не розумієте. Значить, ви будете думати, читати критику.
Або спектакль, де не ясно, що хотів сказати режисер. В такому випадку мозок буде зайнятий роботою »
(Тетяна Чернігівська)
Перекладаю українською Тетяна Дубровська ))
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Іван Галімурка
20 жовтня о 09:45 ·
МАТЕРІАЛЬНЕ ПРОКЛЯТТЯ ЛЮДСТВА

Німецькі вчені нещодавно опублікували цікаві дані: за останні 50 років рівень життя німців, у середньому, зріс на 400%, у той час, як кількість нещасних людей, які страждають від депресії, зросла на 38%. Чому?
Генрі Форд став одним з найбільш багатих людей у світі, завдяки реформуванню автомобільного виробництва. Його успіхи надихнули багатьох талановитих підприємців на створення найбільших брендів: Cadillac, Chevrolet, Buick (Бьюїк), Dodge (Додж). Нові машини буквально заполонили Америку. Через деякий час настав такий момент, коли продажі автомобілів різко впали. Ринок наситився.
І тут резонно напрошується висновок: навіщо комусь потрібне нове авто, якщо прекрасно їздить старе? Навіщо витрачати гроші?
Зіткнувшись з проблемою збуту, геніальні маркетологи придумали нове хитромудре рішення: випускаючи щораз новіші моделі, власникові старих авто вони почали вселяти почуття неповноцінності. І (о, диво!) продажі авто суттєво зросли…
Їхній успіх надихнув підприємців інших галузей: одягу, косметики, взуття, побутової техніки тощо. І, як кажуть, понеслася душа в рай... Та, чи в рай?
Маленький приклад: Сьогодні часто можна бачити з яким презирством, виряджені в модний одяг, підлітки дивляться на дитину, яка не може собі дозволити таку розкіш.
При тому, звернімо увагу: двічі на рік виробники одягу випускають нові колекції. Експерти, дизайнери нескінченно повторюють нам: «в цьому сезоні буде модний зелений/фісташковий (чи ще якийсь) колір». Для чого це робиться? Цей хитрий прийом створено для збільшення збуту. Бо, люди, які в минулому році купили точно такий самий одяг, але червоного кольору, будуть відчувати себе дискомфортно.
Те ж саме стосується мобільних телефонів, чи інших, як тепер модно говорити, ґаджетів…
Випускаючи постійно нові девайси, одяг, косметику тощо, транснаціональні корпорації маніпулюють свідомістю простодушного споживача. І задля успішності реалізації своєї продукції, вони на її рекламу витрачають до 500 млрд. доларів за рік.
Як бачимо, цієї величезної суми є достатньо для того, щоб зробити нещасним усе людство. А якщо протягом року витрачати хоча б третину цих грошей для вирішення проблеми голоду на Землі, її було б успішно вирішено.
Тепер подумаймо: а ЩО? для тих людей є 500 млрд. доларів, якщо вони володіють усім світовим багатством? Питання риторичне. Було б бажання...
Сьогодні трагедією людства стало рабство споживацтва. Інколи, купивши нову річ, людина радіє дуже недовго. Бо, якщо за короткий час хтось з приятелів чи знайомих придбає щось новіше чи краще, ця радість може обмежитися лише одним днем. Отак, узявши нещасну людину в рабство гроша, золотий телець торжествує...
Живемо у світі, який нав’язує нам свої принципи і свої стереотипи. Світ пропонує, але ж вибираємо і погоджуємося лише ми.
Гадаю, що не варто добровільно зрікатися власної свободи...
Адже: ЩО обираємо, ТЕ й маємо.
***
«А ті, хто хоче багатіти, упадають у спокуси та в сітку, та в численні нерозумні й шкідливі пожадливості, що втручають людей на загладу й загибель. Бо корінь усього лихого – грошолюбство, якому віддавшись, дехто відбились від віри й поклали на себе великі страждання» (1 Тим 6, 9-10).
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Йде заєць лісом і читає книгу “логіка”, тут назустріч вовк:
— Чуєш, заєць, а що ти читаєш?
— Книгу “логіка”.
— А що це?
— Ну дивися. У тебе сірники є?
— Є
— Якщо є сірники, то ти куриш.
— Ну, курю.
— Якщо ти куриш, то гроші є.
— Ну є.
— Якщо є гроші, значить працюєш.
— Ну, працюю.
— Якщо працюєш, то багато грошей заробляєш.
— Ну.
— Якщо багато грошей, то і жінки є.
— Ну є.
— Якщо жінки є, то ти з ними спиш.
— Припустимо, сплю.
— Якщо ти спиш з жінками, то ти не імпотент.
Вовк:
— Ого, круто. Дай почитаю.
Йде по лісі, читає і зустрічає Ведмедя:
— Вовк, що читаєш?
— Книгу “логіка”.
— А що це?
— Ну дивися. У тебе сірники є??
— Ні…
Значить ти імпотент!
Гумор
Категорія: Гумор
emo
П’ять практик, як відчути найбільше щастя в житті
П'ятниця, 16 жовтня 2020, 14:29

Усі ми часто живемо в минулому або майбутньому. Друзі, зупинімося. Життя одне. Ми не можемо жити в минулому. Його вже немає. Немає значення, чи воно грішне чи святе, його вже немає. Ми не можемо жити і в майбутньому, бо його ще немає.

«Важливо виробляти у своїй свідомості постійну думку про Бога», – владика Венедикт Алексійчук
Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл

Ми маємо лише теперішню мить нашого життя. І навіть коли ми живемо в цю мить нашого життя, ми не постійно живемо, а постійно реагуємо. Погляньмо на наше життя. Ми постійно не живемо, а на щось реагуємо. Постійно щось пишемо, щось коментуємо... Хтось інший пише сценарій нашого життя. Тому дуже важливо в нашому житті, яке є дуже коротким, навчитися самим писати сценарій свого життя.

Поділюся з вами п'ятьма практиками, які допомагають мені жити тут і тепер.

Перша практика – пізнати самого себе. Чому обговорюємо інших людей? Бо ми дивимося на інших, а не на себе. Ми не знаємо себе. Треба робити розкопки у самому собі. Дуже важливо пізнати свої сильні і слабкі сторони.

Що пізнати? Пізнати сильні сторони і їх більше розвивати. Пізнати слабкі сторони і над ними працювати. Бо лише пізнавши себе, можемо себе прийняти. Це не означає змиритися з власними слабкими сторонами, а змінити їх.

Друга практика – приймати людей, яких Бог дає нам у нашому житті.

Коли я став єпископом, то приймав багатьох людей, які приходили до мене на прийом. Я намагався їх якнайшвидше прийняти, щоб вони пішли. Це було не те прийняття... Пізніше я зрозумів, що це мене вимучує. Я помітив, що не дивлюся на ту людину, з якою спілкуюся, а думаю вже про наступну, яка чекає.

Важливо зустрічатися з людьми, якими вони є, і не керуватися стереотипами. Люди мають властивість змінюватися. Я свідомий того, що від людей можна чекати всього. Але дуже вірю людям, це дає їм площину рости. То хай ростуть. Я не залежний від того, чи вони добре повелися зі мною, чи зле.Третя практика. Найголовніша справа мого життя – це та справа, яку я роблю тепер. Бо часто, коли ми робимо одне, думаємо про інше. Ми завжди до чогось біжимо, спішимо... Я не кажу, що взагалі не треба бігти, важливо бігти, але не до чогось. Важливий сам процес того, що ти робиш. Важливий сам процес, а не тільки мета, до якої ти біжиш. Я завжди пробую жити тут і тепер у тих обставинах, які маю в житті.

Для мене немає до і після, а є тільки ця мить мого життя. Саме розуміння тут і тепер дає мені розуміння, який наступний крок робити. Як кажуть американці, step by step. Коли ми йдемо по сходах, то не перестрибуємо з першої сходинки на п'яту, а робимо один крок, потім інший і так вперед.

Четверта практика – важливо зупинятися. Я зауважив, що більшість людей проводять час із мобільним... Вам не здається, що нам нецікаво бути із самими собою?! Ми постійно хочемо себе чимось зайняти. Погляньте на свій щоденник. Ми завжди маємо справи з кимось. Ми не маємо часу для себе. Ми не маємо часу, який ми б присвятили собі. Тому важливо зупинятися в часі: я сиджу на цьому місці і ніщо не вирве мене звідси.

І п'ята практика – зупинятися в часи бур. Погляньте, як часто різноманітні життєві бурі впливають на нас. Хтось щось сказав, і ми реагуємо. Хтось щось написав у фейсбуку, і ми знову реагуємо...

Коли я дивлюся на особисте життя, то розумію, що багато рішень приймав, коли був під тиском обставин, коли не зупинився.

Важливо зупинятися, хоч би яка була напруга, щоб не відбувалося, я напишу на дверях, ви будете ламати ці двері, а я їх не відімкну. Так, це нелегко, але погляньмо, в усіх релігіях існує сьомий день святкувати…

І коли ми навчимося пізнавати себе, розуміти себе, розуміти, який у нас є геній, розуміти найкращу версію самого себе, коли ми навчимося розуміти, що кожна людина, яку зустрічаємо в житті, має певну місію, має що сказати, коли ми усвідомимо, що ця мить нашого життя є унікальна і неповторна, коли ми навчимося зупинятися і не хапатися за мобільний, приділити час собі, не дітям, не чоловікові чи дружині, а собі, і коли ми навчимося зупинятися в часи бур, тоді відчуємо найбільше щастя бути собою. Ми відчуємо, що це щастя носимо в собі.

Перестаньмо жити так, наче пишемо чорнетку свого життя, засмакуймо життя тепер, цієї миті.

Із слова владики Венедикта Алексійчука,
правлячого архиєрея єпархії Святого Миколая з осідком у Чикаго, у проєкті "TEDx Talks"
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Джон Сміт

11 жовтня ·
Вчорашні випуски новин на телеканалах олігархів. Всі показують вибух пандемії за однією красивою схемою:
- А у нас вибух Ковід. 5800 захворіло. 100 померло. Місць в лікарнях немає. Ужс, ужс. Але представник влади щось заявив і до чогось закликав і нехай у вас складеться враження, що щось навіть робить. Тепер до інших новин. Син зарізав батька. Западенці б'ють одне одного. В українців нічого святого: вкрали навіть у батька загиблого бійця гроші, нараховані державою за смерть сина. Уявіть, яка гниль ця ваша Україна.
І ЖОДНОГО слова з критикою влади винної у вибусі хвороби. Коли ви наслухалися цих жахів, вам це вже просто не потрібно. Жодного слова про розкрадений Ковід-фонд через асфальтні схеми. Давай, наталія, порахуй борщовий набір - скільки за вкрадені зеленими десятки мільярдів можна було купити тестів і місць в лікарнях, щоб українці не валялися в коридорах, як скот. Коли їм було потрібно, всі ці 1+1, СТБ і "України" наче навіжені верещали, що Порошенко напав на Росію, щоб скасувати вибори. А коли клоун перед виборами віддав вказівку перестати штрафувати за невиконання карантинних обмежень - молчок.
ЗМі олігархів прямі факти вини влади в смертях українців цензурують і замовчують.
Це перемога олігархів. Але перемога олігархів на виборах-2019 це історія про інфраструктуру. 20 років після захоплення державних підприємств олігархи будували свої телеканали для захисту награбованого. В 2014 переміг Майдан і влада, що зайшла в кабінети прямо з кіптяви покришок, лишень спробувала встановити дуже м'які правила для них.
І олігархи її змели. Олігархи десятиліттями будували інфраструктуру і набивали її продажними тваринами, для яких немає нічого святого окрім конверта з налом для мами, яка любіт скорость. Вони виростили і випестували зграю місцевих гнид і виписали їм у підмогу навіть професійних пропагандонів з НТВ, давши їм очолити "Свободу слова" всіх українців. А потім через цю інфраструкутуру населення залякали, неугодну владу і неугодні ідеї демонізували, і довівши до відчаю підсунули лучик солнца - ручного Месію на велосипеді з чудесами. Вуаля: українці знову раби, а олігархи їх грабують.
Це інфраструктура і технології.
Проти країни діє лише невелика купка злочинців і їхніх пріхлєбатєлєй з усіх цих мосєйчук, дуплінських і шустерманів. Ворог менш чисельний, але у війні з нами у нього розвинена інфраструктура і технології. І ми самі дозволили йому це мати.
Змінити це - найважливіша мета українського народу на найближче майбутнє. Без знищення інфраструктури брехні ніякі покращення, ніякі перспективи і розвиток в Україні неможливі.
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
Детальніше
Час створення сторінки: 1.01 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com