Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для ОлегП

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 16/08/2009
 • Останній візит: 03/04/2022
 • Часовий пояс: GMT +0:00
 • Місцевий час: 18:14
 • Пости: 4355
 • Перегляд анкети: 16142
 • Проживання: м.Стрий
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 11/07/1963

Підпис

Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Повідомлення

Повідомлення

emo
Оксана Забужко
Країна під назвою «РФ» має припинити своє існування.
Самих тільки фото й відео з Бучі достатньо, аби нарешті остаточно переконати в цьому решту людства. І навіки заткати всіх тих …дєй, від макронів і чувачків з «Рено» до борцунів з cancel culture, які цілий цей місяць активно працювали над збереженням країни «РФ», на різні способи вбиваючи в громадську думку Заходу тезу про One Man’s War.
Ні, це не Путін; так, це росіяни; ні, від часів Сталіна вони не змінились; так, це ви їм дозволили робити; так, ви – співучасники, - ось таким має бути віднині український дискурс в усіх без винятку перемовинах із нашими «союзниками».
І це МОЖНА зробити – якщо кожен із нас, в Украйні і не в Украйні сущих, стане «амбасадором Бучі». Вішатиме ці фотки в коментарях під статтями євроміністрів про те, чому неможливе ембарґо на російський газ. Носитиме в телефоні й показуватиме польським і словацьким волонтерам у відповідь на їхні «Ех, хто б того Путіна вбив, щоб був уже нарешті мир і спокій!..» Не проминатиме жодної нагоди тицьнути писком тих, хто «не міг собі й уявити» (а насправді, не хотів знати).
Маємо зробити так, щоб війна поділилась на «до Бучі» і «після». «Після» - це вже коли «неможливо удавати, що не знав». Неможливо й далі вважати, що розпад Росії може бути більшою катастрофою, ніж її дальше тривання.
(Збити бучу – всі ж іще пам’ятають цей вираз? Сама топоніміка нам підказує, що маємо робити, наші мертві до нас нею промовляють…)
Буча має стати для країни «РФ» - її «інформаційним Сталінградом».
І тоді - тоді всі наші жертви матимуть сенс. Виявляться немарними.
Carthago delenda est.
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Віталій Портников

Планета Буча

Буча, Ворзель, Ірпінь... Для мене, як й для багатьох киян, це спогади дитинства, ліс, озеро, гриби у лісі, суниця, літній дощ, веселка, парне молоко, молоді батьки... Скільки щасливих асоціацій!
Тепер і у мене, й у всього світу ці назви будуть асоціюватися зі смертю. Вбивства, тортури, знущання, братські могили, трупи на вулицях. Ось що таке теперь Буча, Ворзель, Ірпінь. Раніше ці назви знали тільки ми. Тепер їх знатимуть всі. Й памʼятатимуть навіть тоді, коли навіть слово "Путін" забудеться за непотрібістю. Та й навіть тоді, коли забудеться слово "Росія". Чому б ні? Хто памʼятає сьогодні назви країн, які у давнину винищували євреїв? Біблія зберігає людству тільки памʼять про саме винищення й про тих, хто його зупинив.
Сказати, що я здивований цими новинами, не можу. Приголомшений, шокований, засмучений - але не здивований, ні. У 30-і роки минулого сторіччя мої колеги переконували світ, що Сталіну йдеться про винищення українського народу - світ не вірив, багато хто вважав, що Голодомор - це тільки "ексцеси" недбалої економічної політики більшовиків. Масштаби звірства стали зрозумілимі тільки за десятиріччя. За кілька років було чимало таких, хто переконував, що мета Гітлера - повне знищення євреїв, але світ не вірив, вважав, що Рейх хоче тільки ізолювати "іновірців", дивився нацистську документалку з Варшавського гетто з театрами й лікарнями. Масштаби звірств стали очевидними тільки тоді, коли союзники увійшли до концентраційних таборів - однак для розуміння ситуації знадобилися роки.
З перших днів цієї війни я попереджаю, що її головною метою є не просто окупація українських земель, але й масове винищення й вигнання українського народу. Президенту України не вірили, коли він порівняв цю війну із Голокостом, а дарма. Це Голокост і Голодомор у одній пігулці, бо Путін знищує народ та інфраструктуру водночас! Робить все, щоб людей вбивали й виганяли - й щоб вони не мали можливостей вижити. Путіну не потрібні українці навіть у якості підкореної нації, бо він їх боїться й ненавидить. Йому потрібні сотні кілометрів спустошеної землі, щоб поставити ракети - і все. Навіщо? А навіщо Сталіну було потрібне спустошене українське село в умовах вічної нестачі хлібу? А навіщо Гітлеру були потрібні мільйони єврейських трупів? Щоби що? Навіщо Путіну ця спустошена земля, коли сама провінційна Росія у ХХІ сторіччі все ще виглядає як звалище й згарище? Потрібно знайти відповідь на це питання?
Якщо потрібно, я знайду. Це моя робота, я можу прочитати довгу лекцію про це божевілля. Й міжнародний суд знайде, там кваліфіковані спеціалісти. Навіщо намагатися розгадати логіку параноїка? Навіщо витрачати години для пошуку розуміння цілей цілої держави, яка стала на шлях злочинів проти людяності й перетворилася на терористичну організацію?
Важливо усвідоміти мету, Мету. Мета - знищення й вигнання українського народу. Мета - геноцид. І це стало очевидним не через кілька десятиріч, не через кілька років, а за кілька тижнів. Ми вам не брехали, коли попереджали про таке. Не перебільшували. Це була констатація фактів. Й тому не має значення, що вони там брешуть й навіть яку зброю вони обирають. Має значення тільки одне: до чого вони прагнуть. Ось до цього.
Й порятунок, на превеликий жаль - це не якийсь там нейтралітет України або наша "відмова від ядерної зброї" - ніби вона в нас була. Ні, порятунок - демілітарізація, денуклеарізація й денацифікація терористичного співтовариства під гучною вивіскою "Російська Федерація".
Тому що ми просто перші у переліку цілей. Але, повірте, не останні. Так, існування путінського режиму - пряма загроза людству й людяності. Абсолютна загроза.
Людство або розуміє це, або зникає швидше, ніж ми можемо це собі уявити. Й тоді майбутні гості цієї понівеченої планети можуть навіть вирішити, що її справжнім імʼям було планета Буча.
А не якась там Земля.
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Мальва Кржанівська

Приїхали наші позавчора з сіл, в які ще після кац₴пів не заходили українські військові. Не буду переказувати те, що почула, як і те, що пишуть дружні підрозділи, що були в Бучі. Моя думка наступна: зараз відбувається те, про що ми лише чули колись в жахітливих переказах про звірства нквд і нацистів,і у кожного з нас є простий вибір: блокувати емоції, аби лишатися продуктивним, чи віддатися емоціям і провалиться в чорну яму страху і депресії. Людська психіка влаштована таким чином, що в затяжному ненормально загрозливому, лякаючому, болючому стані людина просто не може знаходитися весь час, і ти або перестаєш відчувати, або ламаєшся. Або періодично впадаєш в істерику, адже людина істота, що здатна відчувати чужий біль, співчуття, емпатично міряючи на себе чуже горе, горюючи разом з тими, кого скривдили.
Тому я хочу попросити вас- сприйміть те, що сталося, і ще ставатиметься, як те, що від вас не зовсім залежить. Ви ні в чому не винні. Ці страшні речі- справа рук нелюдів, яких дай боже потім покарають. Війни ніколи не були гуманними, хоча даним-давно були хоч якісь правила і кодекси честі. Проте ми маємо справу з нацією, в якої честі немає. Це те відгалуження людства, яке ніколи не зміниться в бік гуманності, а отже має бути znищене, або загнане під плінтус назавжди, обгорожене якоюсь надсучасною плазмовою стіною, яка спалює нафіг орка, що хоче наблизитись.
Старайтеся не вбирати в себе кожну прочитану, почуту страшну новину, кожну болючу світлину. Я розумію, що прошу про неможливе, адже українці- дуже чуйна і співчутлива нація. Але- по можливості оминайте зривів, заглиблення, аналізу, не намагайтеся зрозуміти, як людина може таке вчиняти, що це за людина, хто її виплодив. Просто прийміть як даність - кац@пи це не люди. Їх не можна проаналізувати, це зовсім інша форма існування. Вони жерли лю₴ей ще до того, як з їх племен утворилася Московія, тоді були рабами свого царя, тоді рабами ссср, тоді рабами режима хворого кгбіста, що натравлював їх на весь світ.
Вони виросли на піснях і билинах іншого, темного світу, де довкола вороги, на жартах Зароднова і Петросяна, де американці т#пі, грузини, вірмени, айзери- якась чо#на нижча раsa, hohly sелюки. Вони виросли на піснях Расторгуєва, Газманова про звитягу руssкіх, і їхня картинка реальності просто спотворена настільки, що вони навіть знаходячись на чужій землі думають, що захищають. Вбиваючи- що рятують. Гвалтуючи- що несуть мир і руську весну. Грабуючи- що звільняють світ.
Це нація , яка на останній стадії ураження колективного мозку, і вона не здатна на ідентифікацію добра і зла.
Тому благаю- лишайтеся беземоційними . Допомагаєте одне одному і Україні, армії і тим, хто потребує помочі. А погорювати- погорюємо разом після того, як доб'ємо погань.
А тоді дозволимо собі порадіти Перемозі.
Люблю вас, моя неосяжна родино❤️
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
... Мама, нет сахара больше в доме!
Ну почему мы должны страдать?
... Інна із Харкова зараз в комі.
Її синочку - навіки п'ять.
... Мама, здесь - жуткая мясорубка.
- бей их, кирюша, и не жалей.
Золотом больше наполни куртку
И телевизор вези скорей!
... Доню, прокинься... Ти - в себе вдома.
Найголовніше, що ти - жива...
Тяжко кривавий гримить Гостомель.
(гірко про кривди шумить трава).
... сыначка, где ты?
Задал им жару?
Тут тётя люся желает знать
Можешь достать
Ноутбуков пару?
доченькам люсиным
Поступать...
...Так я лишився один на світі.
Жінку і доню в дворі ховав...
Їх розірвало, а я був свідок.
Болю такого іще не знав.
... Папа, решай их.. Чего так долго?
Мне вот заблочили инстаграм,
я же - известнейший бьюти-блоггер.
Хочется бургер и баблгам.
... В мене віднині немає дому.
Я ж працювала усе життя
І відкладала, крізь вічну втому.
Знову сирена. Всі - в укриття!
... Цены - ужасны! Мне надоело!
Я - вне политики и за мир.
что против путина мне поделать?
Бросят в тюрьму же...
О, козий сыр!
Надо к нему ведь вино сухое.
Нужен сериальчик...
Устала я,
Очень задетая за живое.
Добрая слишком - душа моя.
... Мамо, де тато?
- Вернеться скоро.
(Голос тремтить від гарячих сліз)
- Ти попроси, як орду поборе,
Щоб поцілунків мені привіз.
...
Плаче Вкраїна й горить завзяттям
Свічі палають в морях імли.
нам москалі-упирі - не браття
І не були ними! Не були!
Воля горить у кровІ гарячій!
Слава Героям! рашистам - смерть!
Кари убивцям! Ми не пробачим!
А розіб'Ємо орду ущерть!

Автор: Діана Гальченко
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Roman Dolnyi
19 год ·
Шостий день війни.
Навіть у самої тупої істоти, яка існує лиш завдяки своїм інстинктам, рано чи пізно появиться цікавість накшталт того, чому вона стала ИЗГОЕМ ОБЩЕСТВА. Повірте, це тільки зараз вони прикриваються та оперують тим, чим їх годували 30 років. Але коли та істота захоче жерти, а з того що є буде тільки власне гівно, тоді маленький відсоток, навіть не сірої речовини, а прозорої як шмаркля, поставить питання ЧТО ЭТО? Не важливо чи та істота буде спроможною зрозуміти, що саме призвело до цього, не має значення,
що та істота буде говорити, так само як і не має значення, що вона говорить зараз. Не витрачайте свої нерви і час, на те щоб їм показати правду, тому що істота, яка 30 років жила в "сочінєніях", психічно не спроможна прийняти зараз правду. Цей діагноз на сьогодні не виліковиний, і не наше діло шукати від цього ліки...Істота яка обрала рабство, такою і залишиться, це її суть, це її ментальність.
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!
СЛАВА ЗСУ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Колискова для ворога

ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Богдан Томенчук


На вечір цей чекали відторік,
Вже крайня хата в Бога на присілку,
Де блимне лямпа в стріхи з-під повік...
Вітри колядку й лямпу не задують,
Ґазда зустріне братство з калачем,
А ті у хаті так заколядують,
Що аж погасне лямпа над плечем...
А бабця тільки: Хлопці, та ж совіти...
-Жоно, помовч, як нині при столі
Колядку нашу не почують діти,
То з них повиростають москалі...
А ми...Ми поздихаєм поодинці...
Під рейвах зголоднілої орди,
Закєм', тоді не стане українців,
Коли в селі не буде коляди...
Все справжньо так, так просто і нехитро,
Були ті люди, ніби образи,
Там, де зірок, як зерен у макітрі,
І коляди, як правди у сльози...
Та коляда їм розправляла плечі,
І сволоки рівнялись їй у ріст,
Ішов селом неляканий Свят-вечір,
І кожна стріха гладила обріз...
***
НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
ШИМОН ПЕРЕС о Путине:
Я сказал ему: Вам 63 года, мне 93 года. Скажите, что вы хотите достичь в ближайшие 30 лет? За что вы боретесь? Вы надеетесь, позлить Америку?
Он говорит: Нет
-Америка хочет часть России?
-Нет.
-У вас есть проблемы недопонимания с Обамой?
Он говорит: А почему вы спрашиваете?
Я сказал: Послушайте, я не шпион, вы можете говорить со мной обо всем.
Он говорит: Что вы думаете?
И я сказал: Америка выиграет, независимо от того, что вы делаете.
Почему? – спросил он.
Потому что они счастливы, а вы – нет.
Я сказал ему дальше.
Когда американец просыпается утром, что он видит? Мексика на юге, и они принимают мексиканцев в своей стране. Канада на севере, они являются лучшими друзьями в мире. А справа и слева есть рыба в воде. О чем Обама должен беспокоиться? Вы, вы просыпаетесь утром, кого вы имеете по соседству? Япония, Китай, Афганистан? Мой Бог! Они знают, что у вас есть много земли, и вы не даете им ни копейки. У вас есть 20 процентов пресной воды, и вы ничего не даете. Так что, когда снег в Сибири растает, первое, кого вы там увидите – китайцы. Потому что на востоке много китайцев и не так много русских.
Второе, что я сказал ему, было:
У Америки лучшее соотношение между размером земли и размером народа. У вас – худшее. Двадцать миллионов квадратных километров. Мой Бог! Но у вас нет столько людей. Ваши люди умирают. Не обольщайтесь аплодисментами и тем, что люди говорят. Они не простят вас. Почему русские живут только 62 года, в то время как американцы будут жить до 82-х лет?
И тогда я сказал ему: Вы ведете себя как царь.
Я сказал: Что делали цари? Они отстроили два города, Санкт-Петербург и Москву, как витрину. Что бы вы ни пожелали, вы найдете там. Остальная часть России, как Нигерия, покрытая снегом. Ваши люди умирают. Вы не даете им жизнь. Вы думаете, что они простит вас?
Почему Америка прекрасна? – спросил я его.
Потому что они дарители. Почему у Европы проблемы? Потому что они берущие. Америка дает. Люди думают, что это потому, что они щедры. Я думаю, это потому, что они мудры. Если вы даете, вы создаете друзей. Самая полезная инвестиция – заводить друзей.
Америка имела мужество принять план Маршалла, огромный кусок своего ВВП они дали этой умирающей Европе. И таким образом, они показали, что это лучшая инвестиция в мире.
Там нет ни одной европейской страны, которая не была империей. Французы и англичане, португальцы, все. И что случилось? Они были выброшены оттуда и остались ни с чем. Англия, самая большая империя от восхода до заката, все океаны, и ненасильственные индийцы вышвырнули их и оставили их ни с чем, кроме трех маленьких островов, с которыми они не знают, что делать.
Поверьте мне, сказал я Путину, враги и вражда являются самыми большими потерями в жизни.
Вы инвестируете в глупость
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Батько взяв малого сина на полювання. Приїхали в угіддя.
Вже колектив зібрався. Вийшли з машини.
Малий озирнувся і починає ридати в голос....
Всі кинулись "шо такоє?"...хто канфету, хто сітра...
Малий через сльози :
- тато, а де ж всі оті "клоуни і ..дараси", що ти з ними їздив полювати ? "
Гумор
Категорія: Гумор
emo
9 симфонію Бетховен написав коли уже був глухим...

Моя улюблена музика ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Sevastiana Karvatska

Кажуть, що Бог дає найважчі битви найсильнішим воїнам, але, Боже, Ти, мабуть, сильно віриш в мене...
Я не прошу про життя без перешкод, так як воно зробить мене безпорадною.
Я не прошу полегшити життя, тому що я знаю, що чим складніше битва, тим солодша перемога.
Боже, я приходжу до тебе за силою – силою для мого тіла, щоб продовжувати рух, силою для мого розуму, щоб продовжувати думати, і силою для моєї душі, щоб продовжувати вірити.
Боже, дай мені силу, в якій я маю потребу сьогодні, щоб настало знову завтра...
Розумні висловлюванн ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
І сотню літ тому й п"ятсот
Жив неук, зрадник і сексот.
Гультяй, пройдисвіт, аферист.
Нездара жив і жив артист.
Всього було. Була й зараза.
Холера, віспа і проказа.
Були і збоченці у храмі.
Були й мужі в дубовій рамі.
Історія гріхопадіння.
Але було і воскресіння.
Волхви, вертепи, звіздарі.
Були і гетьмани, й царі.
І люд спрацьований до кістки.
Були герої, були й шістки.
Творили, славу здобували.
І зраджували, і кохали.
І так донині - все в нас є.
Павук капкан для мух снує.
А шуляк зверху ловить жертву.
А вітер гне вербу підперту.
Збирає нишпор компромат.
При владі й далі кум і сват.
Не кіньми, а на Мерседесі
Спішать до влади у Одесі.
У Києві на дирижаблі.
А люд - на граблі, знов на граблі
Одні й ті самі. Нема ради.
Рвуться "знедолені" до влади.
Така історія буття.
Чим довш живем, тим більш сміття.
І треба швабри, треба мітли,
Щоб світ став чистий, теплий, світлий.
І треба совість. Страх спіткнутись.
Потрібно небу посміхнутнусь.
І мати серце, щоб творити.
І мати душу, щоб любити.

Г.Потопляк. 2020.
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Олег Покальчук. Криза середньовічного віку

"Ну гаразд, існує загальноєвропейська тенденція усвідомленої примітивізації соціальної поведінки. Паралельно зростають пихатість, марнославство і запит на розширення свобод при зниженні відповідальності. У нас на тлі війни й ковіду воно якось йшло другим планом або списувалося на «совок», попередників, ту ж таки війну і все, що під руку попаде. Але саме ці явища посилили і продовжують посилювати трансформації світосприймання та спосіб пояснення світу."


zn.ua/ukr/SOCIUM/kryza-serednovichnogo-v...af3y_GroreViCfqbkVEg
НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ ...
Категорія: Біля вогнища...
Детальніше
Час створення сторінки: 0.96 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com