Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для ОлегП

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 16/08/2009
 • Останній візит: 04/04/2020
 • Часовий пояс: GMT +0:00
 • Місцевий час: 05:12
 • Пости: 4163
 • Перегляд анкети: 14554
 • Проживання: м.Стрий
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 11/07/1963

Підпис

Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Повідомлення

Повідомлення

emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
І знову сніг випав...
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Також хімічу... Сьогодні поставив настоюватись а-ля-коньяк... тре ще цукру докупити, а то уже подорожчав на 100 грн...
Алкоголь та ін . у ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Трохи потепліло на дворі... Не сумуйте...
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Алкоголь та ін . у ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
І многая літ!!!
Вітаємо Бригадиря з ...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
І многая, многая, многая літ..!
Олесь, вітаю...
emo
КАРАНТИН....
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Ivan Zhugan
Вчора о 12:27
Найбільша «перемога» диявола сьогодні полягає в тому, що він зміг переконати людей, що ЙОГО НЕМАЄ» - ще давно почув такі слова від одного мудрого священика в час проповіді.
З 2014-го року аж до випуску з семінарії я з деякими своїми братами відвідували поранених у Головному військовому клінічному шпиталі міста Києва. Виходячи з стін шпиталю, проходячи через центр Києва можна було яскраво побачити ось цю «перемогу» диявола. В четвер, перед зустріччю у Почесному консульстві Німеччини, трохи прогулювався по Одесі і виявляється, що диявол і по сьогоднішній день майстерно переконує людей, що його немає і це не тільки в Одесі, але й всюди в Україні. В мене хороший слух і в основному чую, що люди активно обговорюють тему коронавірусу, але жодного слова жодної згадки про більш страшніший вірус в Україні. Цей вірус називається «Русскій мір». Цей вірус лише за останні 6 років вбив 14 тис. українців. Цей вірус фізично та морально скалічив десятки тисяч добровольців, військових, волонтерів. Цей вірус зробив сотні дітей сиротами, які вже ніколи не побачать свого тата живим, зробив тисячі жінок овдовілими та забрав у батьків доньку чи сина. Цей вірус змусив мільйони людей покинути свої домівки, зруйнувавши їхній мир і спокій та плани на життя. Цей вірус «Русского міра» вбив у 20-му столітті десятки мільйонів українців: розстріляв, закатував, заморив голодом, згноїв у таборах і у тюрмах. Але по сьогоднішній день суспільство цей вірус «Русского міра» не боїться взагалі, а боїться коронавірус паніку навколо якого розганяють безперервно у ЗМІ.
А не бояться вірусу «Русского міра», бо диявол переконав, що його в ньому немає. В Україні війна. Вже 6 років в Україні війна завдяки «Русскому міру». Але диявол всі ці 6 років переконував суспільство такими словами: «Війна? Це все політика, це все вона. Це все порохоботи, які не хочуть «міра». Це все влаштував ось цей клятий «шоколадний барига». Це все придумали «майданутиє» і от якби не вони, то був би «мір». Це всі от ті патріоти, націоналісти, революціонери ось це вони винні у війні, але НЕ Я». Навіть спостерігаю кумедну поведінку деяких християн, от коли торкаю тему війни та політики, то все – безбожник, а от коли ти ховаєшся від реальності сьогодення, закриваєшся в свою побожну «зону комфорту» - то великий праведник і віруючий .
Своїм курсантам на заняттях періодично пригадую, як діє диявол (зло) в нашому житті. Ідеальний приклад (і ця модель працює по сьогоднішній день), коли він спокушає Єву. Диявол Єві ні разу не сказав «я». Диявол ніколи не розкриває своєї мети. Він завжди старається замаскувати свій намір. У «Русском мірє», як останні 6 років так і кілька століть, його намір той самий. ЙОГО НАМІР – НА ЦІЙ ФОТОГРАФІЇ. На цій фотографії ось так виглядає «МІР» НА УМОВАХ ДИЯВОЛА, той «мір», який пропонували до 31-го березня 2019-го року і пропонується по сьогоднішній день. 11-го березня 2020-го року в Мінську був зроблений серйозний крок до «міра» на умовах диявола. Але ще нічого не втрачено, ще нічого не пізно. Все в Божих і наших руках.

п.с. Не ставте сумних лайків. Ці роздуми і зауваги не для сліз і суму, а для виходу з власних ілюзій, від того, щоб не ховатися від реальності, як колись ховався пророк Ілля, побачити реальність сьогодення і з Божою допомогою діяти. Не плакати, не сумувати, а діяти.
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Про москалів, які ненавидять Україну, словами Шаміля Басаєва:

"Любимая мантра против Украины — перекроем газ. Потому что больше предложить Украине нечего. Когда и газ уже не помог — пустили в ход танки. Истерика. Кацапы — это психи-насильники. Не получив от женщины ответной симпатии, угрожают ножом и как животные насилуют ее. Потому что убогие, а женщины убогих не любят. Потому что любить там нечего.

А украинцы все удивляются, как так может быть? Мы говорим им правду, а они верят не нам, а мразям из банды Януковича и путинским пропагандонам. А нас даже слушать не хотят. Да потому, дорогие украинцы, что душонка у них черная. Черная и хитрая. Не хочет кацап видеть свободного украинца, не может он видеть богатого украинца, не в силах он даже представить, что украинец смелее и благороднее, чем он. Невыносима кацапам даже мысль о том, что украинцы без нефти и газа, и без Путина уделали их по всем статьям. Не смогут они этого принять никогда.

И дело не в телевидении, которое якобы их, бедных, зомбирует. Дело в том, что они ищут доказательства того, что украинцы — ничтожества, а Путин и Киселев просто дают им то, что они ищут. Иваны, вы хотите найти подтверждение, что украинцы — твари, а вы — молодцы? Получите. Они хотят именно такого телевидения, путинского. Не будут они смотреть нормальное телевидение, которое не мочит хохлов и америкосов. Кому понравится смотреть, как другие радуются жизни, пока ты сидишь в куче дерьма.

Вот и ответ вам на вопрос, почему кацапа нельзя переубедить в том, что украинцы — нормальные люди, а на Майдане не было фашистов. Когда кацап это слышит, он не хочет этому верить. Он готов поверить хоть черту, только бы не признавать, что украинцы как нация стоит на несколько ступеней выше, чем спесивые кацапы, не знающие ни истории, ни родства своего. Да к тому же рабы безропотные, веками подставляющие послушно спины под плети. Это не украинцы, которые за свободу умирать готовы, кацап готов умирать только за хозяина, за себя лично никогда.""Я пониманию, почему американцы не хотели свергать Путина. Он им до чертиков надоел. Они могут свергнуть его за год, а может и меньше. Но… У них не было нового пастуха для России? Уйдет Путин, а кто придет ему на смену?

И Путин понимает, что он нужен. Нужен всему миру для того, чтобы как факир усмирять этот буйный и злой народ. Народ, который готов убивать и резать, не жалея ни себя ни врага. Убивать ни за что, просто так. Потому что ничего больше делать не может, и оттого злой на весь белый свет.

Нет, это не Гитлер, который бился в истеричном припадке. Этот актер классом повыше. Красивейший развод. Я начинаю верить в то, что Путин продал свою душу дьяволу. Бог не награждает такими «талантами». Такие таланты дарит только Дьявол."

ichkeriainfo.wordpress.com/2014/03/21/%d...XUoC5OkWf_RdUfesNrA0
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Віталій Портников. З лекції «Україна: Великий перехід у невідоме», прочитаної під час Конгресу культури у Львові

"Я кажу про український світ. Не про «русскій мір», а про український світ, який ми з вами маємо побудувати на території нашої держави, який має бути сучасним, здатним до розвитку, прогресивним і самодостатнім водночас.
Це непросте завдання. Воно пов’язане з мільйоном поневірянь. Воно завжди стикається з тим, що абсолютна традиційна величезна кількість населення, яке живе на колишніх колоніальних територіях, прагне добробуту, а не ідентичності – і вважає, що це єдина нормальна відповідь на всі питання, яке ставить перед ними життя.
Якщо нам вдасться переконати наших співвітчизників у цінності цього об’єднання навколо України – не як країни, яку вони люблять, тому що їм у ній добре, а як країни, яка їх любить, тому що вони з нею пов’язані внутрішнім своїм настроєм, своїм народженням, просто тим, що вони тут є, – можливо, тоді ми досягнемо успіху. Якщо нам цього не вдасться – нас очікує ще одна історична поразка."

"Питання навіть не в тому, що ми розташовані поруч із цим континентом прогресу, географічно поруч, а ще й у тому, що ми – не острів. Перед нами завжди питання: або стати органічною частиною прогресу – або стати частиною регресу. Тому що тут у нас – кордон з прогресом, а там у нас – кордон з регресом. Це другий виклик, який ми з вами маємо усвідомити."


zbruc.eu/node/92915?fbclid=IwAR20aEob0XR...AHHanZPoBEFRbprNhLaE
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Христос народився!
З Різдвом Христовим!
Детальніше
Час створення сторінки: 0.97 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com