Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для сірий

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 14/09/2009
 • Останній візит: 23/05/2013
 • Часовий пояс: GMT +0:00
 • Місцевий час: 09:04
 • Пости: 1132
 • Перегляд анкети: 1484
 • Проживання: Полісся
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: невідомо

Підпис

Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.
Повідомлення

Повідомлення

emo
Потрібно було добре подумати, перш ніж забанить. Буде людина після цього писати, чи ні. А так мабудь вирішили, що Василь більше форуму не потрібен.
Проблемні питання фо ...
emo
От руків"я, хотілось би цікавій завершити, не подобається заокруглене.
НАШІ НОЖІ
emo
Лось гарна тварина, але не цікава для полювання, я б навіть сказав тупа, ніякої тобі хитрості самозбереження, іде тупо на номери, людей не боїться. За це і потлатилась, безжальним знищенням.
Лось
Категорія: Тварини
emo
Цього року, в мого знайомого на пастовні паслось чотири овечки, одного ранку їх стало три, розпочались пошуки, які нічого не дали. Десь через тиждень, їх лишилось дві, при пошуках вдалось знайти кучу кісточок, наче перемитих на одному місці і вовчий слід. Було вирішено влаштувати засідку на "негідника" чекали днів три чотири підряд і було вирішено, що вовк, більше по овечки не прийде. Але пройшла неділя і на пастовні осталась одна вівця, вовчи сліди і кісточки. Розлючений господар знову розпочав засаду, але сіроманець не йшов, як тільки втомлений селянин зробив вихідний, то не лишилось жодної овечки.

Мораль така, овець немає, вовк ситий
ВОВК
Категорія: Тварини
emo
Думав, що вже не дописуватиму Але.
Те,що ти пиасав про Батьківщину, повністю з тобою згоден. Вона моя тут недалеко і не перебудована, а чуть дальше то вже Україна.
Мені в спадок лишилось майже 10 га. землі. І знаєш, що там росте? Ліс. А чому не здав в оренду? Бо того року платили за 2 га. чуть більше 200 гр. Засіваю для себе десь 30 соток, для того, що б пекти власний хліб і мати муку. Не влаштовує мене індустріальний. Цього року орендари садили кукурудзу, дали стілки хімії, що подохло усе в землі і на землі, жуки, черв"яки, сірі ворони вже в окрузі нама й одної, куріпок теж. Будемо їсти ми, станем наступні. Сам не засіваю паї бо немає ніякого сенсу, земля не багата на чорнозам і таки як я не конкуренти сучасній техніці, яка є в фірм, що позабирали цілі селищни ради.
Так що скоро теж буду полювати на власній землі і в своєму лісі. І навіть гриби заготівельникам здавати
Мораль така, мене це влаштовує, лишилось тільки особняк побудувати і буде як в того іспанського вуйка, будеш до мене по еко кури їздити
Щоденник єгеря . Dia ...
Категорія: Звіти
emo
Ні, треба попробувать зробить самому Дуже смачно
Щоденник єгеря . Dia ...
Категорія: Звіти
emo
Зачіпило фото, хлопці одагнені як один, справжні воїни, не дивлячись що 1947 рік. Але дуже шкода, що воювали такі молоді і шлях їх був суровий.
Цікаві речі про Укра ...
emo
Просте рішення проблем. Ми постійно скаржимось, що погано живем бо нам мало платять. А чому ж ми тоді ходим на ту роботу де так платять, не йдіть, шукайте іншу кращу. Скажете нема, але всерівно не йдіть. І коли так зробить більшисть, то й зарплати будуть більши. Ще не один з багатіїв сам по собі не розбагатів, бо один нічого не вартий, а експлуатуючи інших і даючи мізер, піднімаються до небес.
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
В домашніх умовах тяжко підібрати місце для нормального в"ялення ковбас. Зараз думаю де ще можна причіпити, що б сохли і не пересихали. Наступні спробую в два етапи, підсушу біля газ колонки і ще десь, де придумаю. Дякую за пораду, хай щастить.
Вялення мяса ковбасі ...
Категорія: Страви з м'яса
emo
Це ковбаска з кози, накінець зрозумів, що їй потрібно робити, аби добре зав"ялити і мала гарний колір. Вішати і морозити на горищи не варто то була одна з помилок. Зараз я придумав сушку на кухні в шкафчику біля газ колонки, постійно тепло, інколи гаряче і постійно провітрюється. От проблема, коли висихає, то морщиться ковбаса і не має гарного вигляду, не знаю як вийти з цієї ситуації. Друже Василь, може щось порадиш ? Ті ковбаски, що ти мене пригостив були грубши. Сьогодні знову повісив в"ялити телятину і свинину, хочу вибрати, що буде краще.
Вялення мяса ковбасі ...
Категорія: Страви з м'яса
emo
Я завжди з радістю повертаюсь на Батьківщину. Ми не в силі її обрати і маємо любити яка є. Якщо комусь сильно не подобається може виїхати за кордон. Про що часом теж задумуюсь, але зупиняють буржуї Україна не подобається тим, що по вуха пов"язла в корубції і без крові її не змінити. А Батьківщину люблю.
Щоденник єгеря . Dia ...
Категорія: Звіти
emo
Їм би на макетах тренуватись, по пляшках стріляти, а вони вчились на людях.
Цікаві речі про Укра ...
emo
aaa !!!!!! des 10-15 dniv tomu forumcham DRY.COOL i iogo tato ,sho vzh etreba "DOZVIL NA ZBYRANNYA GRYBIV " na sezon , prosyty u silradi - 6€ na misyac , chy yak , a ni shtraf 250€

От за це, я й не люблю буржуїв. І їх культурну систему, відпочивати тільки у спеціально відведених місцях, купатися теж, навкруги скрізь приватна власність, не доведи стати ногою, а став - плати.
Щоденник єгеря . Dia ...
Категорія: Звіти
emo
Те що рушниця 16к " тягне" краще ніж 12к, думаю всім відомо і це за рахунок довжини ствола і діаметру. Тому я гадаю, що на 50 метрів енегріякуль буде вже однакова, а 16к буде точнійшим. Якщо помиляюсь, поправте.
Кулі і кульові патро ...
Категорія: Набої
emo
Знову ж таки питання, чи буде постріл кулею 16к, на дальших дистанціях, ефективніший і точніший ніж з 12к. Хотілось би почути усі за і проти.
Кулі і кульові патро ...
Категорія: Набої
emo
Ніхто не винен, що мисливець безрукий. Так як він стріляв, то і сам міг опинитись на місці собаки.
Ведмідь бурий . URSU ...
Категорія: Тварини
emo
Місяць тому, мій знайомий продав за три тисячи, метал на добру четвірку, а от приклад був підрізаний, короткоруким попереднім власником. Купили зразу.
горизонталка елегант ...
Категорія: Гладка зброя
emo
А мені шкода, продавати Україну по шматках. Чому б не в оренду?
Google купить Чорноб ...
emo
Вітаю Друже !!! Хай щастить тобу у всім, здоров"я, счастя, сімейної злагоди, вільного часу.
Вітаємо Василя Єгеря ...
emo
u nas by vzhe bula pianka seriozna xaaxx.

Спочатку, потрібно позолотить ручку, а тоді серйоза п"янка. Тут подругому не їдуть, не той рівень, що у Вас.
Щоденник єгеря . Dia ...
Категорія: Звіти
Детальніше
Час створення сторінки: 0.59 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com