Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Aleksis

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 11/11/2009
 • Останній візит: 01/02/2018
 • Часовий пояс: GMT +0:00
 • Місцевий час: 16:39
 • Пости: 1794
 • Перегляд анкети: 2434

Підпис

Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
Повідомлення

Повідомлення

emo
Ура! Почався рух! Придбаю 1шт.
Форумний календар...
emo
Загибель риби на Доб ...
emo
Пару разів зустрічав рекламу Українського виробника камуфляжного одягу і зацікавила пропозиція КОБРА. Можливо хтось користується дайте свої відгуки.
Одяг та взуття для п ...
emo
Один Олег написав крихітку про зустріч , мабуть решта не спроможна після форумівки Молодці панове ловчі! Не по своїй волі не зміг бути на зустрічі , та душею я з Вами. Мабуть , як Микола Хімік зберусь духом і рвону на форумівку. З нетерпінням чекаю звітів , та світлин про міжсезоння 2017р.
Зустріч форумчан "Мі ...
emo
Колективне полювання , вислідили і загнали!
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Олеже я також зупинив свій вибір на граффі для риболовлі , та ось ціна трішки кусюча
Одяг та взуття для п ...
emo
Точнісінько , як у народному прислів'ї - поки батька не має в хаті діти роблять , що заманеться.
Що то за мода пішла скакати на Ф і зраджувати наш рідний ловецький колектив? Варта трішечки відлучитись і на тобі у всіх пальці в розчипірку.:
Чому мовчать всевидячі і не моргаючі. Всім хантінгістам в обов'язковому порядку викладати інформацію на нашому форумі , а далі для реклами huntingukraine.com можна і на фейс скинути
Re: Плани, заходи, з ...
emo
Многая і благая літа!
Вітання для Ярого
emo
Відповідю на ці поставлені питання є історичний факт передвоєнної Німечини де за безбілетний проїзд просто поставили до стінки і до вечора всі зрозуміли , що правила потрібно виконувати. Доки не буде страху покарання доти і буде бардацюга. Китайці так само практикують кулетерапію - кажуть помагає. І дивишся наступне покоління вже в ДНК отримало хромосому , яка криком кричить не - не вольно бо буде пипець.
НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Степанович повної картини вони не взнають і ніхто їм не розповість , що саме сталось. Розповідати про порушення в результаті , якого стався вибух ніхто не буде , адже людям ще працювати на цій шахті. А біда прийшла не зразу , до цього вела ціла купа причин. Зараз будуть копати про дозволи , про приписи інспекції , та людей не повернеш назад. Наше містечко не велике і всі знають один одного майже , і про причини той хто працював на цій шахті знають. Дивує повна некомпетентність дій керівників , за яку вони мають бути покарані.
Трагедії...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Сергію обов'язково потрібно . Ти тільки уяви скільки він може перепортити
Форумне полювання л ...
emo
Не думалось не гадалось , а зібрались і поїхали на ХХХ Волинський фестиваль зимового спінінгу , який проходив у Рівненській області в с.Малево. Народу трошки назбиралось і це радує , що є фанати спінінгової ловлі. Як завжди першим ділом це - за приїхало ну і обнімашки з однодумцями і старими колегами і давніми супротивниками так би мовити.Загальне шикування , доведення положення - правил і вперед. Скажу по правді місцевість для мене була нова і доводилось тицятись в сліпу у пошуках риби. Місцеві аборигени знаючи фарватер просто тупо обловлювали . Ми надавали перевагу хижакові , а клював головень і місцеві козаки чітко налаштувались на нього і зробили результат. Переможець зловив 47 хвостів. Траплявся і жерех навіть влетіла одна щука і дуже мало полосатого пірата прісних водойм - окуня. Та ми набрались досвіду і на наступний раз не так вже буде легко нас перемогти. Гарна юшка приємні спогади прекрасна ріка - ну що ще потрібно людині , щоб отримати задоволення.

Риба зловлена під час змагань вся була відпущена Так би мовити всю зловлену рибу втопили у річці.
Мікроджигітівка , аб ...
emo
Друже Олег при наших заробітках ми дійсно можем тільки подивитись. Ті .... довели людей до межі виживання. Та я впевнений все так не буде і в решті зміни будуть на краще.
Магазин «КАМУФЛЯЖ» - ...
emo
Щось наші керманичі мочать і не признаються! Агов люди Ви де скажіть хоч щось простим хантенгістам бо я вже заскучив за Вами.
Re: Плани, заходи, з ...
emo
Вічна память тим козакам , що вже ніколи не побачать сонця на гора. Шкода молодих пацанів , котрі не за цапову душу лягли в сиру землю. Шахта сверх категорійна по викиду газу метану я працював на ній начальником дільниці і знаю про що веду мову і , як відносились до ТБ. Дуже багато проколів і я сторонник того , щоб деяким засранццям вискочкам відірвали яйця , а потім і голову за таку халатність і смерть гірників які були в шахті. Зараз по любасу будуть валити все на начальника дільницці , до речі це йому 42 роки і на гірничого майстра якому 25 і який так і загинув з інтерферометром в руках , бо вони загинули. Ще не знати , які наслідки будуть із 23 іншими постраждалими.Починають виступати Волинці , та всяка пиз.....та і розповідають казочки . А де ВОНИ були раніше , чому не відстоювали своїх гірників. Заборгованість по зарплаті росте , працювати не має чим і на чому професію ШАХТАР опустили нижче плінтуса. Та все це не поверне загиблих гірників.
Трагедії...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Дай Бог , щоб ще ціни були людські , а не піратські
Магазин «КАМУФЛЯЖ» - ...
emo
То , що тепер поліцаїв за стрільбу будуть штрафувати?
Наказ про підвищення ...
emo
Микола нивасик під куплений для форумівки рветься на форумівку , аби кляті банкіри підкинули копійчину , то питань не буде. До речі оголоси остаточний прейскурант форумівки , щоб точно знати скільки бабосиків жебрати. Все підглядаючому ЛСержику а інакше ганьба і геть буде персона нон грата на Волині.
Форумне полювання л ...
emo
Микола ти просто красава! Пробив форумівку 2017р. Ну і не така ми вже орава , нас тоді було 20 ловців , а цього разу може бути меньше
Форумне полювання л ...
emo
Многая і благая літа!
Вітаємо Андрія (aber ...
Детальніше
Час створення сторінки: 0.61 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

 • Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

 • Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

 • класний Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com