Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Aleksis

  • Поза форумом
  • Статус: Ловчий професіонал
  • Зареєстрований: 11/11/2009
  • Останній візит: 12/09/2019
  • Часовий пояс: GMT +0:00
  • Місцевий час: 16:44
  • Пости: 1830
  • Перегляд анкети: 5210

Підпис

Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
Повідомлення

Повідомлення

emo
Сезон 2019. Відкриття.


З року в рік якісь такі турботливі почуття настають у серпні місяці , що не можливо це виразити словами. Така дитяча не витримка і в той самий час тріпотне очікування цього дійства під назвою відкриття мисливського сезону на пернату дичину. Кожен рік все по різному і в той самий час майже так само , як і минулого року. Для початку вирішую перевірити готовність до сезону . Достаю обладунки відкриваю сумку , а там все спаковано патронтаж повний і тільки дві стріляні гільзи з минулого року. Це стріляв два рази в 2018 році і більше не полював. Думаю , що необхідно подивитись до ломанки , як там моя годувальниця себе почуває. Беру стволи до рук , зазираю у середину каналів стволів і мені стає соромно за себе і не зручно перед моєю ломаночкою ТОЗ-63. Цілий рік вона простояла не чищена , не доглянута просто жах , та діватись нікуди. Чистит рушницю просто принципово не захотів.
Настає той день і все починає кипіти в голові шалений рій думок . Одне для себе вирішив , що відкриватись буду принципово із своєї старенької ломаночки , а бок нехай постоїть для іншого разу. Шпикачка з месенджем куди поїхати постійно штрикала серце. Де? Де шукати ту водойму де можливо буде дичина і вдасться стрілити хоч пару разів. На цей раз спрацювала опція - дзвінок до колеги. Давай до мене. Вирішено провідаю старого друга. І ось парадокс , як завжди не вистачає часу. Це актуально кожного року і плануй - не плануй завжди одне і те саме. Це такий період коли життя починає свій відлік по своєму. 17:20 на заправці, 17:30 в колеги на дачі , посадка в тарадайки і доставка своїх задів до водойми. 17:45 ми вже біля озера і тільки відкриваємо дверцята , як якась КУРВА робить постріл хмара качви пішла на крило , а ми всі отримуємо зіпсутий настрій. Моя горлянка починає викидати інформаційний потік матюків і всього іншого , що я про них думаю і на завершення побажання придбати годинника. Постріли вгамувались та о 17:50 не витримує інший мудак і почалось шалене відкриття 2019. Ми з Віталікєм стали на дорозі між двома болотами і очікували на свою качку. І ось вилітає крижень і йде прямісінько на нас в лобову руки автоматично роблять підхват , супроводження цілі і постріл. І ось він перший трофей нового сезону. Лаповуха подруга стрілою знаходить збитого качмессера і зіпсутий настрій починає налагоджуватись потихеньку колега теж зробив пару пострілів , та не результативно. Він принципово не стріляв чирків , та лисух а я із солідарності робив те саме. Трішки постоявши Віталій дає команду поїхали і ми рвонули на базу де відбулось свято під назвою відкриття полювання. В тандирі колега запік овочі ми зробили салат і до нього Віталій приготував люля -кебаб. Всю цю смакоту ми поїдали запиваючи чудовими мисливськими напоями Зубрівка ну і рештою , що Бог послав. Сезон розпочато можливо не дарма я не почистив рушницю? Вітаю усіх ловців з відкриттям нового сезону полювання.
Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Як в новорічній рекламі : Свято наближається !Вітаю всіх ловців із Новим сезоном полювання на пернату дичину ")19 р.
Полювання на качку
Категорія: Полювання
emo
Тук- тук- тук! Волиняни , а де звіти про відкриття полювання? Чи боїтесь розсекретити місця де водиться дичина? Дивіться бо буде , як в тій рекламі про миючий засіб ми йдемо до Вас!
Волинь
Категорія: Звіти
emo
На превеликий жаль так воно і є. Покращень не видать. Чесно кажучи раніше трошки було цікавіше. При вступі за тебе свідчили два чоловіки , був якийсь дух змагання , за кращі угіддя і стимул на полювання по ліцензії. Досягнув 30 мисливського сезону і пільга тобі 50%. А тепер все просто давай бабоси і роби що душа бажає і плювати на тих простих ловчих і їх бюджет.
Ціни на полювання
emo
Забув додати ще відстрілочну картку на зайця 480 гривень і це виходить 800 +200+70+450+480=1600гриваків
Ціни на полювання
emo
Побули пару літ незалежними і все. Це просто жах 11.5%проголосувало за ката Василя Стуса , Свобода не подолала прохідний відсоток. Наволоч пре , а ці байстрюки тішаться. Шкода всіх героїв , що віддали своє життя за незалежність. Та я думаю що буде наш реванш , та такий , що позаливаються своєю наглою хромосомною рідиною всі хто буде стояти на шляху до самостійності і незалежності України. Не допоможуть іхтамнєти.
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Чесно кажучи , аж зло бере.Придумали одну махінацію в один голос співали , що не буде ніяких доплат до внесків , а в результаті стало ще дорожче ніж минулого року. Внески 800 грн. труд.участь 200 грн , оплата послуг за матроску 70 грн , відстрілочна картка 450 грн.на качку якої і близько не має в угіддях. Просто тупо піднімає собі зарплату , а людям розповідає , що не виживуть без підняття вартості відстрілочних карток. За наші бабоси нас же і мають , просто піпець якийсь. Коли вже ця обдиралівка скінчиться?
Ціни на полювання
emo
Випала нагода придбати італійські набої Bornaghi sport 1270 №7,5 24г. Можливо хтось мав можливість стріляти такими набоями буду дуже радий почитати відгуки про даний набій.
Які набої ми викорис ...
Категорія: Набої
emo
Хай Господь Бог береже захисників України! І забере ту наволочь з України , яка прилізла до нашої домівки разом із 11,5% котра проголосувала за ката Василя Стуса.
Програма діяльності ...
emo
Знову нове ноу- хау! Проаналізувавши ситуацію минулого року клерки побачили , що ловці платять тільки внески , а відстрілки купляють у інших областях вирішили підняти внески до 800 гривень без всяких доплат. Тепер не гребе полюєш ти чи ні давай вісім сотень і далі суши собі маківку.
Ціни на полювання
emo
Так Ярославе ми просто зубожіли мусимо виживати , не до розваг зараз. Та все рівно не потрібно забувати традиції і продовжувати справу знову збиратись , хай буде меньше але буде.
Пневматика
Категорія: Пневматична зброя
emo
Не знаю можливо я старомодний та на полювання таскаю фірмовий патронташ на 36 шансів на трофей. Прослизала думка , та кинь жменьку у броцик і старчить , та хробак точить , а як традиції , як вигляд стрілецький? Доки маю сили , то ще таскаю.
Ваш патронташ або де ...
emo
Не наче птаха фенікс - знову відроджується!
Ukrainian Hunting As ...
emo
15-16 вересня Чемпіонат Тернопільської області з ловлі хижої риби спінінгом з берега. Всі подробиці організатори виставили на ФБ
Загибель риби на Доб ...
emo
Степанович він наш , тільки вже скоштував маку і перетворився на чурбана.
ВІТАЮ з ...
emo
Олег , якщо десь Вам потраплять до рук Протоколи сіонських мудреців перечитайте і Вам багато стане зрозумілим. Цей час ними прорахований ще від часів Ісуса Христа , якого вони і вбили.
НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Не знаю! Та кроки , які роблять керманичі впевнено ведуть до розвалу організації , яка вже існує більше 90 років. Змін на краще не видно. Просто тупо копіюється все , що вже існувало при попєрєдніках. Те саме здирство грошей при любій нагоді, нестача грошей на зарплатню , і взагалі тупо рухаються по колії з якої не виїхати!
Чи є альтернатива в ...
emo
Вітаю Вас шановні хантінгісти з відкриттям полювання на пернату дичину! Як завжди на відкриття мусить покропити дощик , та для мисливців дощ на відкриття це звична справа. Ніщо не може затьмарити свято. Та не все так святково і нарядно адже для свята потрібні всі компоненти. На превеликий жаль цей сезон полювання розпочав без жодного пострілу по дичині через її відсутність. Не скажу , що не було взагалі , бо це буде не правда, та на таку кількість водно-болотних гектарів пару качок це просто О. Та не в м'ясі радість , а в пострілі , запаху пороха після пострілу шаленій роботі улюбленої собаки , яка чекала того свята не меньше чим сам господар. Нічого сьогодні не було завтра буде саме головне не втрачати надію. Сезон 2018 року розпочато ! Влучних Вам пострілів панове хантінгісти!
Мисливськими стежкам ...
Категорія: Звіти
emo
На превеликий жаль місця полювання дуже сильно змінились і добратись до них не просто
Місця полювання.
Категорія: Полювання
emo
В Харкові є фірма , яка виготовляє шеврони нашивки і тд. і тп.Замовляйте і буде Вам щастя!
Мисливські значки, н ...
Детальніше
Час створення сторінки: 0.84 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com