Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Novak

 • Поза форумом
 • Статус: Початківець
 • Зареєстрований: 29/08/2008
 • Останній візит: 19/02/2016
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 15:26
 • Пости: 15
 • Перегляд анкети: 494
 • Проживання: невідомо
 • Стать: невідомо
 • Дата народження: невідомо

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Дуже уважно стежу за повідомленнями та розвитком теми карпатський гірський гончак. Цікаво, що ентузіасти породи потихеньку щезають з Карпатського регіону, але спровокувало написати не це.
Втрачений час не повернеш, а відео про притравки у вольєрах 10х10 із кабаном чи то свинею просто бажання щось комусь доказати. Це римські арени і нічого із мисливським собаківництвом по своїй суті не мають. Вам подарували тимчасовий стандарт, так так саме подарували бо і після виставки в Іршаві ніхто із форумчан не зміг себе обмежити стандартом.Там вам Соловей експерт разом із президентом клубу словацьких коповів пробував пояснити, що таке породне розвелення...Жаль спрацьовує типова поведінка українця і русина: не знаю як але не так.
І накінець!
Якщо ви такі фанати, поки, що не знати чого виставте на форумі родоводи своїх супер собак!Покажіть самий високий клас виведення проди світові і навчіть всіх, хто вивів десятки порід і не тільки собак, як треба виводити породу!!!!
З повагою до автохтонної центральноєвропейської породи карпатьских мисливських собак і жалем і болем....про білі плями та роботу....вигляд і годування.....утримання і селекцію, яка для форумчан....
Людвіг
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Ну шо хлопці напоролися!Так буде до тих пір поки ви самі не перестанете робити із себе обіжених на виставках. Стандарт вам напишуть у Харкові а генетичний аналіз проведуть у Росії. А справа дуже проста про яку я говорив, ще в далекому уже не памятаю якому році, і на що вам наголошував президент світового клубу словацьких коповів в Іршаві. Спочатку треба знати, що ви хочете, як має виглядати карпатський гончак. І проклеймити і описати всіх потенційних собак і описати їх родовід і дотримуватись процедури оформлення породи сгідно світових стандартів і вязати не кума з сусідкою а згідно рекомендацій селекціонерів. Короче роботи хлопці багато і дуже затратної. а ходити по виставкам і жалітись що вас не так прийнято це дирка з бублика. якщо я не правий то виставте на форумі хоча б двох колінний родовід якогось пса, згідно вимог світової кінологічної спілки: дата народження, масть, можна фото, кличку, параметри. І тоді можна буде повірити, що ви хочете мати українську породу, що хочу дуже і я, але поки, що не хочете ви.Нажаль. Селекція це дуже важка робота і про це вам говорив Соловйов в Іршаві але ви обрали другу тактику, "шкода викинути а нести не знаю як".
P.S.перестаньте показувати трансільванського гончака, вас повело на звилі і ви самі не порозуміли куди.
Із древніх: собака гавкає із стаху та від скуки і тільки справжній коли на то потреба
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
У червні 2009 я сам особисто оглянув карпатців у Буштино, Тячеві, Солотвині і Діброві. Загалом близько 15 собак. І всюди говорив однакове. приблизно про що написав. Результат бачимо. Може ментальність...
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Мені тех дуже сподобалось, особливо постріл!З-за спини....
Я давно не заходив на форум але детально слідкую за подіями, точніше вихваляннями. А ще на зорі існування теми, все Вам хлопці детально розписав, як відродити карпатську гончу. А тепер до конкретики: за 3 роки починаеться зміна покоління у собак, і у всіх ярих прихильників карпатської гончої уже могли б бути відомості про два коліна!!!! Родоводу! Саме так розпочинаеться робота з породою, а не показами фото і відео де карпатський гончак (який спеціалізується на копитних), ганяє лиса.Ідельно було б взагалі заклеймити всіх собак, що приймають участь у породі і пофоткати і в інеті виставити уже родовід тих цуценят які уже продаються і працюють із 7!місяців. І якщо карпатофанати так переживають про породу та зберіть тих своїх карпатців, і привезіть їх всіх (ну хоч 10-20 штук) разом із щенятами на якусь обласну виставку в ринг гончаків.Повірте, ні в Закарпатскій області ні в Львівіскій ні в Івано-Франківській не відмовлять від такого.
А стосовно полювання...Неодноразово на полюванні, особливо у горах бачив міжпородні гібриди. Ну так повелося, що в горянина собака стоїть на обійсті далеко за коровою, вівцею, свинею, курицею, кішкою. пес як пес. Зрідка туди потрапляють породні пси. Але само високо ціняться саме міжпородні гібриди - гончаків і лайок (жене з голосом і трошки хвіст закручений,май шерстистий), гончаків і фоксів (не так мерзне і більш агресивний) лайок і алабаїв (підсвинка сам давить), німецьких вівчарок і дратхаарів і т.п..Для мисливця в горах головне результат. І дуже важко зрозуміти такому мисливцю, що таке порода, якщо пес сам проявляє мисливські якості то це для такого мисливця уже порода=мисливський пес. І тому кількість породних псів у горах мізерна і можливо тому фанати карпатського гончого бояться показати всіх своїх супер псів на виставці. Бо це навіть не група! а зброд міжпородних гібридів. Якщо я неправий то хочу всіх їх побачити на виставці гончих в Іршаві, експерта гарантую!Там і складемо початкові родоводи і описи і все що потрібно для опису і відродження чи заснування української породи...
А тепер до самого болючого. Шукати песика для сучки..це не робота із породою. Це як домогатися високих надоїв у корови, бо якщо не буде тільна то мало молока буде давати. Відбір має проводити експерт або хоча б уповноважений по кінологічній роботі. Робить кожен мисливський пес, це підтверджує і форум по карпатському гончаку( принаймі я не знайшов відомостей про погано працюючого собаку), а генетика хлопці справа тонка...і тут не обмежишся законами Менделя (СлаваМаз міг би їх трошки пояснити). Кожна ознака закріплюються по різному. Навіть при всіх ідеальних параметрах у меті рідко зявляються всі однакові щенята. але в цьому і племінна робота з породою.
Вибачте за емоції, рідко відписуюю, але шкода часу що пропадає безслідно і пригадується опис походження окремих порід коней і овець батьківщиною яких є Туркменія!!!!!!де приблизно звучать такі слова: тільки жорстка рука селекціонера і чітка і злагоджена робота людей дозволяє Туркменії входити в еліту країн засновників порід сільськогосподарських тварин...
Хоча зразу відмічу тверезих думок на форумі побільшало, але роботи все рівно нема
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Приємно бачити активність по віртуалному створенню породи. чому віртуальному? так породу не створите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!вам же чітко було розяснено, що треба робити. шанований експерт Ногас та федерація мисливського собаківництва готова взятись за карпатського гончака, але в такий спосіб хлопці нічого путнього не вийде. Повториться те що було 100 років, кожен "Бетховен" але знати ноти не хоче. Щодо останнього фото: Хлопці більше ходіть на виставки, особливо там де представлені словацькі копови...
З повагою
P/S/
Для реального втілення ідеї треба всього навсього...... гроші?!створите фонд підтримки карпатського гончака, оплатитите роботу фахівців і через деякий час буде Вам порода, якщо є терпіння і воля!
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Накінець!
Я про це писав не тому, що... я для того щоб. З Харкова приїздила кінолог Лора і їздила по Закарпаттю фотографуючи всіх потенційних карпатських гончих для створення бази по цій породі. Основною метою її було аналіз існуючого поголівя, для подачі заявки на грант від міжнародної організації (від якої не хотіла казати). Трошки розгнівала саме певна хитро.... цієї пані, яка так і не відкрила карти, чому приїхала, хоч цілу Вербну неділю з нею наїздився по області. Користь тільки така, що сам бачив і знаю, що таке карпатський гончак в Закарпатті, де його шукати і як його використовують.
З повагою
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
У енцеклопедичному виданні, видали мацкалі, є всі фото чорно-подалих гончаків із реєстраційними номерами FCI. На фотках непоганий представник високої трансільванської гончої номер FCI 241. Хоча зросту у не видно але скоріше це воно або приземистая трасильванская гончая.
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Хлопці чудове фото. але все таки подивіться "атлас собак мира" так вам легще буде визначити кого вважаєте за карпатського гончака
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
я наде не пропав. Кінець року багато роботи із звітами і по мисливському собаківництву в тому числі.Шукаю можливостей уточнити процедуру отримання положення про затвердження породи по системі FCI.Виглядає все слабо втішно, нікому братись до детального опису існуючого поголівя і встановлення типових ознак породи. Для цього потрібно значні кошти і людину яка б займалась цим професійно.
Фотографій і у мене зібралось декілька по можливості виставлю їх для огляду.
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Козак Ви мені сподобались. У Вашій короткій ремарці конструктивізм. Давайте і розпочнемо зі збору інформації про те, що таке стандарт породи FCI і як він реєструється, що для того треба. Давайте надсилайте всю наявну інформацію, хто шо найшов. З цього і почнемо. Не будемо кидати ідеї, що би було добре зробити а щось зробім.Як не парадоксально той хто володіє інформацією про реєстрацію стандартів намагається цю інформацію утаїти. Саме відвідувачі із Харкова і пробували виловити собак для оформлення стандарту, правда ми їх розкусили.Туда їх повези то їм покажи, а навіщо і хто ми такі в цій справі так і не повідомили.Спробуємо?
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Тут скоріше не відродження а зародження. Такої породи собак не існувало офіційно. А стосовно словацьких коповів то я говорив про Закарпаття.
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Почитай, що таке порода і як вона реєструється, стратегія сама визначиться
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Цікавий номер телефону!? Можу дати інший: 643355 або 80505048861 а ще сайт Закарпатського осередку ФМСУ zakdog.org.ua
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Привіт всім!
радий, що є така активна зацікавленість карпатським гончаком. До мене навіть із Харкова приїздили, щоб я показав собак - чорно підпалих гончаків. Два дні їздили, подивились 15 собак, усі походили з Румунії.Причому походили самі - переходили границю і ставали зразу карпатськими гончаками. Умови утримання жахливі, про можливість селекції говорити нічого. Кожен мисливець-власник вважає себе великим поціновувачем карпатської гончої і основний критерій відбору, чи гонить пес звіра з голосом. Зустрічались пси не чорно-підпалі з білим а рудо-чорні з білим. Із словацькими коповами справи набагато кращі- маємо племінну пару, яка успішно себе показала на міжобласних змагання в Жидачеві та на Всеукраїнських змаганннях під Києвом. але колеги! Словаки деяких племінних псів та сук не дозволяють вивозити з країни, а вивіз щеняти можливий тільки за спеціального доволу клубу, який веде селекцію!З цього і треба починати, як на мене.Створити реєстр собак і їх власників, узгодити чи власники готові до планової роботи і тільки потім братись до роботи під наглядом спеціалістів. Я у 1997 році тему карпатського гончака сам особисто дискутував з Букатевичем, він мені свою книгу побарив із дарчим підписом.Саме він мені і наголошував на проблему хаотичного схрешуваня плідників.Кожен вважає себе знатоком.
Не знаю куди звонили в Закарпатський осередок ФМСУ, мені ніхто не телефонував.
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Привіт! На жаль тепер ця порода настільки укранська, як і польська, угорська, словацька, болгарська. Якщо подивишся атлас порід світу то побачиш, що ці країни уже зареєсрували ці породи під різними назвами. Тай сама назва Карпатський гірський говорить, що претендувати на неї можуть усі країни Карпатської гірської системи, що вони уже давно зробили. В Ужгороді в офісі ЗОО ФМСУ можуть дати вичерпну інформацію про собак так званої карпатської гончої, якої в Закарпатті близько 100 собак, але всі без родоводів
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
Детальніше
Час створення сторінки: 1.02 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com