Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Norik

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий експерт
 • Зареєстрований: 01/12/2009
 • Останній візит: 21/11/2017
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 04:43
 • Пости: 163
 • Перегляд анкети: 1036
 • Про мене: ТОЗ -34 , ІЖ -18
 • Проживання: Городенка
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 01/08/1961

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Я постійно читаю наш форум , але цей сезон якось випав у мене з полювання .то робота то вибори то також захворів мір Рік і прийшлося також лікуватися я в цій темі писав яка у нас була проблема восени.Це був орхіт у собак і правда за другим прийомом антибіотиків і три тижні режиму без полювання дали свої результати , зараз ми здорові Правда хвалитися з трофеями у мене не приходиться .тому . що наші горе керівники від УТМР не зуміли правильно оформити документи на продовження користування угіддями а точніше наш Городенківський і Тлумацький район зараз не полюють Щось там наші хлопці нахімічили з документами . так що мені зараз залишається перечитувати ващі звіти з полювання і разом переживати з вами ваші мисливські історії .
Тому не можу щось писати по темах полювання .А в цій темі у мене є якісь свої бачення який не який досвід , то може комусь і знадобиться.А прочитавши за проблему з лапами , то вирішив поділитися . Мій Рік також мав зрізану на склі пучку на лапі .То це нас вивело зі строю полювання також на три тижні .Це саме пагане місце для загоювання . А так я завжди читаю про що ви пишете . і трохи вам заздрю.Але все попереду ,головне щоб всі були здорові ,включаючи і наших чотирилапих мисливців..ПРИВІТ.


Відповідаючи на останній пост - не цитуємо його
Пункт 4.25 Правил...
Проблеми з собаками.
emo
бригадирь написав:
Моя Джулія має проблему із передньою лівою лапою....Минулої неділі на полюванні після обіду почала прихрамувати,позавчора аналогічна ситуація....Сьогодні при вигулюванні навіть до обіду не витримала.....Мабуть на наступні виходні не піде нікуди...Зовні ніяких пошкоджень не видно....

подивіться на подушечки, тільки уважно(тріщину відразу і не замітиш) + уважно промацайте між пальцями9можливо щось загнала).
на подушечки трішки вазеліну


Обовязково рекомендую ще подиввитися на пазурі лап . У мого першого спанієля була та сама проблема . Все на початок полювання на перших виходах замічав , що після обіду налягає на ліву лапу . Також дивився на подушки . на всякі тріщини .За два три дні все проходило , а потім все знову . А виявилось ,що на лівій лапі нігті погано стесувалися і були набагато довші як на правій лапі . Під час бігу . ліва лапа була опорна ,а собаки при бігу нігті не ховають як коти , тому і мали такі проблеми .Як тільки їх уважно підстриг то більше цієї проблеми не було .
Успіхів вам в полюванні
Проблеми з собаками.
emo
Vitallik

Norik, який діагноз поставив ветеринар? Яку хворобу лікуєте і причина її винекнення?

Діагноз такий , орхіт у собак . Причина може в тому , що мій Рік полюбляв собі ранком погуляти разом з сусідськими собаками , які вільно собі гуляли по вулиці .І він ,знаючи моє добре серце, що я йому не міг відмовити і все пускав його погуляти самому на пів години . Можливо що його десь в цей час покусали . можливо що застудив . .лежачи на землі .Зразу нічого не було видно ,тому що він у мене спанієль і за шерстю нічого толком не видно .лиш тоді коли додумався запхати руку то він почав на аене сильно гарчати і я тоді намацав майже як куряче яйце .А причина може бути і інша він уже має 7 років це може бути вікове і ще купа різних причин. Правда після повтору проблеми в друге , я йому уколи не давав , просто пройшли курс антибіотику в таблетках і хочу сказати , що результат був уже через добу .Почав їсти і зараз якраз пройшов тиждень як він принімав таблеки і зараз постійно дома жвавий , дає себе помацати і так далі . гуляти якщо ходимо то разом. На полювання думаю ще не брати і на слідуючу неділю. Можливо за перший раз лікування ,він до кінця не вилікувався і тому йому знову повторилося . На жаль , зараз у нас немає у нашому регіоні доброго собачого лікаря . Приходиться самому шукати по інтернеті ці хвороби і розказувати вет. лікарю то про що вичитав . . Він ще сказав , якщо знову повториться то може бути ще якась причина і тоді прийдеться удаляти .Зараз воно стало на місце і вроді все в нормі Будемо ще контролювати наш стан. Хочу подякувати наперед за любу інформацію про проходження цієї проблеми .
Хвороби собак і їх л ...
emo
Хочу написати про наші з Ріком проблеми , які на даний час ще не вирішені . Почалося з того , що більше місяця назад. я замітив , що мій спанієль Рік почав деколи налягати на задню ногу . Подумав , що десь хтось ударив , Потім почалось полювання . замітив що не дуже хоче іти в осоку ,списав що то ,що то була колюча позаминулорічна і можливо його там кусає . Потім ще гірше , одного дня почав тяжко підніматися на задні ноги . Зразу до лікаря ,він порадив .що можливо запор .Але ліки від проносу нічого не дали , я по логіці запхав ,вибачайте між задні ноги руку і намацав там збільшене до курячого статевий орган . І зразу до лікаря .Пройшли курс антибіотиків .правда тільки менше тижня . Впроді пес ожив , став такий самий і зразу попросився на полювання ,Спачатку не хотів його брати , але він дивився на мене з такими очима , що не міг йому відказати . В суботу була погана погода ,а в неділю було сонце . В понеділок вроді би нічого не замітив ,та в у вівторок , після роботи побачив що знову вертається те саме ,скоро антибіотик і зараз вроді знову на краще . Але тепер буду проводити повний курс лікування без нагрузок . Пишу це тому , що перечитав вроді всі теми про хвороби і нічого подібного не прочитав . Можливо ,що хтось має щось з практики розповісти , бо мене трохи настрашили ,не хочу про це навіть писати .
Хвороби собак і їх л ...
emo
З роси і води .!!!
Щастя , здоровя і многая літа .
Вітаємо Ярослава ( Я ...
emo
Нарешті вставив , відео -звіт буде трохи пізніше
Цікаві речі про Укра ...
emo
як обіцяв подаю деякі світлини з суботньої подорожі делегації із Івано -Франківщини на освячення місця де буде памятник по загиблих героях
це памятник Михайлу Колодзінському в селі Великий Бичків ,поставлений за кошти земляків з Городенківщини в недалекі 1995 роки

освячення памятного знака
це вояки УПА з Львівщини які приїхали і віддали честь героям триразовою сальвою

Цікаві речі про Укра ...
emo
Шановне товариство , цими днями проводились на Закарпатті , за ініціативи ВО СВОБОДА , дні вшанування 73 річниці утворення Карпатської України .Коротко про ті далекі події можна дізнатися з посилання www.svoboda.org.ua/diyalnist/anonsy/028438/.
Сьогодні , 17 березня , було проведено відкриття й освячення пам'ятних знаків на місцях розстрілу героїв Карпатської України: в селищі Солотвино – Михайлові Колодзінському та Зенону Коссаку , камандирам Карпатських Січовиків.
Полковник Михайло Колодзінський уродженець села Поточище , Городенківського району - мій земляк .А Зенон Коссак -уродженець міста Дрогобича . І по запрошенню Закарпатської Свободи земляки з делегацією Івано-Франківської СВОБОДИ .приїхали до Сваляви , щоб разом прилучитися до встановлення памятних знаків і віддати шану по загиблим січовиками.
Ми повинні памятати про своїх героїв .
Слава Україні!
Героям слава !

p.s. завтра закину пару цікавих фоток .
Цікаві речі про Укра ...
emo
Але там не то що плотом, навіть надуною лодкою нема чого пхатись - течії майже нема а зустрічний вітер пожене лодку назад.


Це неправда , течія є течією , приходиться трохи помахати і веслами .Колись . в далекі 80 роки ,ми сплавлялись на трьох надувних лодках пятеро хлопців . То з Галича до Хотина ми пройшли за тиждень .Правда нас трохи понесло по течії бо в горах пішли дощі ,але нижче Заліщик ми мусіли гребсти як на ставі ,бо течія була дуже малою . Подаю пару знимок з 86 року .це наш пліт нижче села Незвисько на ночівлі .Ці кадри перескановано з слайдів .


а це ті самі руїни замку в селі Раковець


а це фото з надавньої подорожі квітень 2010 року
Сплав Дністром
Категорія: Звіти
emo
Цікаво було прочитати ці повідомлення тому , що сам не рівно дихаю до такого відпочинку . Але з роками все більше немає часу на таке задоволення . Літом як не робота то полювання . А треба всього навсього мати максимум дві лодки на трьох і можна ні від кого незалежати і не платити великі гроші за послуги по сплаву .А найкращі по краєвидах Дністер має в Івано -франківській області нижче Нижнева і до Заліщик .Але є і вище і нижче по течії гарні місця ,печери ,водопади .Подаю пару посилань з ютуба Це мої товариші які цим займаються професійно Це не для реклами а просто згадати ті чарівні місця мого краю .
.Приємного перегляду.
Сплав Дністром
Категорія: Звіти
emo
Хочу відновити цю тему у міжсезонні . Коли до відкриття полювання ще далеко і не завадило би кожному пригадати якісь випадки на полюванні з свого досвіду чи чужого ,щоб такого не повторяти в майбутьому
. Одна історія про одного власника ТОЗ 34 , який при розкладанні рушниці забув вибрати патрони і спустити бойки у нейтральне положення (власники ТОЗ 34 знають послідовність дій ,що і як треба робити ) .а цей мисливець забув напевно що патрони не вибрані , сперся дулом гвинтівки у чобіт ноги на великий палець і дальше мав перевести планку до упора з одночасним нажимом на спусковий гачок ,а в результаті пролунав постріл і пальця на нозі нема.
Другий випадок ,це з минулорічного полювання у нашому районі . Одна бригада хотіла прийняти у мисливці молодого і один з старих "юмористів " інакше не мож сказати , придумав сам таке посвячення собі на одне місце . Зробив у дома два холості патрони двойки , і на привалі , коли уже і не одна чвертка пішла (як завжди буває в таких компаніях) ,всі настроїлися приймати молодого бійця у мисливці. Наш видумщик дає молодому бійцю два своїх патрони і каже ,що той має поцілити з 35 кроків йому у задниє місце , що у нього там ніби не пробивне .А молодий хлопець розуміє , що двойка то на таку віддаль завеликий дріб і при заряджанні свого ружжа "пожалів" власника задниці і все таки поміняв на пятьорку , але уже з свого патронташа , яка залишились ще з полювання на качку . Потім він пояснював , що побоявся все таки стріляти двойкою і зарядив тому своєю пятьоркою . В результаті пролунав нормальний вистріл і наш місцевий хірург мав на тиждень що вибирати з задниці .Це пишу тому , що зараз стає престижним бути мисливцем і тому вступаючи в колектив , ніхто не перевіряє знань по мисливькому мінімуму іправил безпеки поводження із зброєю .Не говорю ,що більшість з них не служили у війську . А в компаніях не завжди є кому підсказати , особливо в компаніях де полювють однолітки і кожен собі знає як йому поводитися , як ходити зі зброєю і так дальше .Цього року прийшлося мені пересіктися на полі з такими мисливцями .Просто зійшлися і стали говорити Я в таких випадках навчений ,що при зустрічі мисливців десь у полі чи де інше треба переломити стволи вибравши патрони ,і тоді можеш спокійно говорити .А при зустрічі з ними я дістав трохи мандраж , я не знав куди маю стати , щоб не бути на мушці то в одного то в іншого полювальника .Вони моло того ,що не взяли рушницю на плече ,а говорили і крутилися з своїми гверами прямо перед мною .Зробивши їм зауваження по цьому поводу вони вдали , що не почули .І таких горе мисливців багато .Тому при зустрічі з такими мисливцями завжди дивлюся куди у них наведені рушниці, а краще обходити їх.
Порушення ТБ - банал ...
Категорія: Полювання
emo
Для чого піднімати тему якій скоро два роки і вона фактично закрита
Хотів подивитись то посилання ,але у мене чомусь не відкриває .А про друге . я живу у сусідньому районі і чумусь у нас таких дивних звичаїв нема .Чесно , у нас взагалі нема офіційно ніяких звичаїв . Звичаї можуть бути в окремих низових товариствах , щось на подобі того , що було написано вище .Але це якась профанація на посвяту.Щось мені здається ,що язичники горівки і то 60 гр. ще на той час не мали .Це напевно був додаток до традиції з приходом на наші терени визволителів .Нам треба брати настоящі приклади з посвят і учитися і запамятовувати їх.А така ,як було написано вище , суперечить здоровому глузду .Іти на кабана ,махнувши чвертку оковитої,це то саме що у войну перед атакою наливали спирту .Хочете знати чому наливали спирту перед атакою ,а тому що при пораненні такого бійця ще було можна спасти він ніби був під анестезією .У нашому випадку виходить щось подібне. .А потім по фляшках ,анегдот.і в таке хтось має вірити.
Можу погодитися зі всім ,що там було написано ,крім вживання алкоголю і стрілянні по фляшках.Треба шукати кращі традиції .Ця не підходить.
Посвячення у мисливц ...
emo
на мою думку , що мінуси можуть ставити модератори і ті в кого відношення постів до репутації не менше ну скажем ==50 це математично може виглядати так кількість постів /репутацію=50 І ще .якщо в пості менше як 10 слів то не рахувати це за пост.Це моя думка.А взагалі репутація повинна відображати повноцінні пости і подяки і мінуси отримані за якийсь період. Це моя думка ,може є на це правила тому прошу поправити.
Проблемні питання фо ...
emo
Я написав так .для приколу .бо на морозі апаратура і не грала би і це фантазії . А використати запис для навчання .думаю ,що могло би підійти .Правда треба багато кріликів забити ,бо по практиці знаю ,що не всі крілики пищать перед смертю
Полювання на лисицю ...
Категорія: Полювання
emo

Хлопці з манками мурдуються і ніц а тут:
...крик раненого зайця імітований так би мовити вручну вийшло 3 лиса...

то може пора ученика заводити, чи зафільмувати ті навички і викласти тут для науки підростаючого покоління!!!


Я також на прогулянці підманив лиса криком зайця ,що той трохи і би вискочив на мене .Я про це вже вище описував. Я собі подумав ,а якщо взяти і записати на якийсь плеєр крик зайця .Замість зайця може підійти і крик крілика ,коли його беруть за задні ноги і патиком по вухах ,тоді точно він видає такий звук . Треба просто піти до газди котрий думє бити крілів , взяти магнітофон і записати той писк -крик . А потім тиражувати і продавати і вчитися імітувати . А ще би якусь апаратуру , щоб самому не пищати тоді би точно вийшов.
Полювання на лисицю ...
Категорія: Полювання
emo
тоесть меня реально пытаются развести на бабки

І на бабки також , вони тим самим знімуть з себе відповідальність за ті роки ,коли проводилася перереєстрація і вони мали би ще тоді відреагувати . А тепер вони мусять якось самі придумувати .Може бути ,що у них будуть фіктивні акти перевірок зброї у вас дома .Тому раджу дивитися на підпис. ( У нас ,щоб не ходити по хатах ,міліціянт сам писав такі акти , а при нагоді попереджував , що я в тебе перевіряв . бо знав , що я не браконєр і нікому не передаю зброю .)Коли у нас були подібні вилучення ,та в таких випадках давали час на оформлення ,або продажу на рідних і паралельно вони самі шукали клієнта ,якщо зброя того вартувала .Це їхній паралельний заробіток .А коли ніхто з попередніх клієнтів не брав ,то вилучали на комісію в область де проводилась експертиза зброї де вирішували чи в для продажу в комісійний магазин чи в лом. У вашому випадку трохи складніше .бо вони вроді мають ще зробити експертизу і зможуть за то у вас взяти гроші .Я не юрист але в мене була така практика.Успіхів.
Охотничье ружье в на ...
emo
Які ж вони прикольні, коли малі

Як на мене то фотографії з дітьми дуже цікаві .Особливо діти , як вони уважно спостерігають ," ну коли він вже наїсться " ,щоб взяти його в руки і побавитись.
Дівчатка на фото просто красуні , (тьфу,тьфу,тьфу)і ніякі вони не суки .
Німецька жорсткошерс ...
emo

дякую за пораду фотопарат в мене є так що я буду пробувати!! А от про любов до природи так літом практично щотижня коли їду в село , хожу на озера..там стілики дичини ...качок ,

Я маю на увазі любов до природи не тільки як споглядання тварин в природі і любування ними ,коли вони у всій красі . А це проявляння якоїсь невеликої допомоги під час зимівлі ,коли це можливо . Навіщо тобі чекати літа , зараз в Коломиї на міському озері уже є купа крижнів , також їх можна побачити і на Пруті . Візьми з собою пару кг. якихось зернових відходів і насип десь на березі .Можливо їх хтось уже підгодовує .І одночасно ти зможеш у день любуватися ними і зробиш за одно пару цікавих кадрів і покажеш їх нам .Заодно ти можеш познайомитися з мисливцями ,які вигулюють своїх собак і поговорити з ними . Також ти можеш піти зимою ,коли випаде сніг , за Коломиєю у посадках і познімати петлі на зайця ,але краще тоді брати з собою ще свого товариша . І цим самим ти зробиш і корисну справу .По крайній мірі я колись так і робив ,тому і даю такі поради .
Підкажіть, як стати ...
Категорія: Загальні проблеми
emo
Ти добре зробив , що зареєструвався на нашому форумі . Тобі тільки 17 ,а брати на полювання , навіть без зброї, неповнолітнього без дозволу батьків думаю ,що ніхто на це би не пішов .Можливо і тебе ніхто не хоче брати на свою відповідальність . Тому то і батьки беруть своїх синів під свою опіку і за них відповідають головою . Охота це не прогулянка на природі , тут деколи і стріляють і буває що і мимо цілі. А кількість нещасних випадків не зменшується .Я не хочу тебе настрашити , тільки щоб ти зрозумів , що ти маєш час і можеш ще з кимось познайомишся і тоді коли буде 18 і дальше тоді шансів піти на справжнє полювання буде більше .А зараз маєш можливість віртуально щось навчитися , пиши , цікався , і не пропадай на довго.
Презентація нових фо ...
emo
Привіт з Городенківщини . Бачу охоти до полювання в тебе є достатньо. Але щоб бути мисливцем не достатньо мати зброю , треба ще багато чого змінити або привити у собі . Я маю на увазі це любов до природи , тварин , знати повадки звірів на які ти думаєш полювати . Виробити в собі витривалість і ще багато чого . І не все може цього навчити колектив , якщо у ньому немає справжнього мисливця - любителя природи . .Спочатку я би порадив купити ще фотоапарат і з ним "полювати" круглорічно без плати за відстрілочну і внески . І тоді ти реально побачиш , скільки ти підняв зайців чи куріпок ,можливо удастся тобі зробити і вдалу фотографію . Найкраще щоб був в цей час сніг , де б ти зміг навчитися розпутувати сліди лиса або зайця .А потім ,з часом зрозумієш , чи тебе ще тягне на такі прогулянки чи ні .А що не будеш розуміти , то радься з нами на форумі . Можеш починати зразу після закриття полювання і заодно побачиш скільки звіркі залишилося і про все пиши .А стріляти можна ще із найдавнішої зброї і зброї нашого дитинства це рогатки або лука .
Підкажіть, як стати ...
Категорія: Загальні проблеми
Детальніше
Час створення сторінки: 0.86 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com