Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Palanok

  • Поза форумом
  • Статус: Ловчий експерт
  • Зареєстрований: 11/02/2010
  • Останній візит: 05/07/2015
  • Часовий пояс: GMT +0:00
  • Місцевий час: 21:03
  • Пости: 290
  • Перегляд анкети: 929

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
А тут ще й вибори, не загорами....Народ у злиднях та війні, знедолений та зневірений у всьому, обманутий всіма. Або терміново потрібні ліки - або прорве, та так, що всім буде непереливки...

думаю з початком опалювального сезону (з першими рахунками за комунпослуги) потрібно чекати різкого загострення ситуації
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
На жаль, у украінськоі кризи стільки симптомів, що....любий з діагнозів підійде. І псевдошляхта, і тотальна корумпованість суспільства, і повна зневіра люду у своїх керовників, і олігархіззм, і т д і т, п....

Лікувати весь цей "букет" як будемо ? - ось ГОЛОВНЕ питання
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Ще одне, культура поводження зі зброєю!

В Штатах, "пострєлушки" - ціла індустрія, бізнес. Тири, стрільбища, зброярські салони з фаховими фанатами-консультантами та тирами і т.д, і т.п.....І це все - на протязі десятиліть. Від цього і така культура поводження зі зброєю, та усвідомлення відповідальності.

А тепер спробуйте перерахувати стрілецькі стенди, тири чи стрільбища де можна вільно та фахово пристріляти зброю (особливо нарізну) на наших теренах. Все на колінках, десь в кар'єрі, чи за селом...
Яким має бути закон ...
Категорія: Загальні проблеми
emo
Як на мене, процес придбання зброї в Україні, особливо на даному етапі....питання НЕПРОСТЕ.

Головне - не перегнути палицю. Інакше, будемо мати до зубів озброєні банди гоблінів - сепаратистів, наркоманів і решти антисоціального елементу, причому....на абсолютно законних пілдставах. Ніхто ж не винуватий, що у нас вже скоро 25 років як триває "перехідний" періодВ цій всій балаканині навколо нових підходів про зброю, мене найбільше дратуують - терміни переєстрації зброї. Для чого вони потрібні?!!! (крім вибивання бабок).

Я "за" - підвищені вимоги, до придбання зброї, та відповідальності за її зберігання та застосування. Разом з тим, якщо вже ти отримав ВСІ необхідні дозволи - ліцензію, то вони повинні бути бестроковими (як водійське посвідчення)....Отримав ОДНУ ліцензію, на користування зброї, а вже в неї записуй свої конкретні стволи.
Яким має бути закон ...
Категорія: Загальні проблеми
emo
Путін зараз припускається СТРАТЕГІЧНОЇ помилки. Так він відтяпав від України Крим, поп'є нашої кровушки на Сході, буде максимально дистабілізовувати ситуацію і після виборів, і т.д. і т.п....Але тим самим він втрачає Україну! Нейтральний Центр та толерантний Південь України перестали бачити в Рассеи...брата. Всі (навідь найтолерантніші) нарешті зрозуміли, що мають справу з підступним та безпринципним...ворогом.
Як визнають самі російські інтелектуали - навідь на побутовому рівні, стосунки між українським та російським народами зіпсовані на кілька поколінь наперед.

І залишиться царь Вовка сам на сам, з мільярдним Китаєм....
Сепаратиська криза в ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Порошенко пустився на передвибочі "гастролі" по Україні - масові мітинги, заклики, правильні слава і т .п....

Враховуючи те, що маємо справу з нашим наступним Президентом України (ми ж не лохи а реальні люди!)виникає питання - що в його обозі робить.... Луценко ?
В рамках, турне по Закарпаттю вони виступали ДУЕТОМ, одночасно, зі спільною програмою...

У Порошенкоа угода з Кличком, про співпрацю та взаємну підтримку на президентсько - мерських (Києва) виборах. А Луценко прямий конкурент Кличка на цих самих виборах мера столиці, більше того найбільш небезпечний.

То що ці чуваки роблять разом ?
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Hunter.ua написав:
посмотрим что вы скажите когда РФ перекроет поставку газа в долг, а только по предоплате


Ти не повіриш, але наш брат-росіянин, цього НЕМОЖЕ зробити. Дуже хотів би, але неможе...з технологічних причин. Перекрити подачу мільйонів кубометрів газу на добу - технічно та технологічно дуже проблематично. Викачаний з надр газ, потрібно подавати в труби або....Моделюємо ситуацію - наївшись фасолі (чи гороху) спробуй втримати в собі "природний газ"...ось так і з "Газпромом " !
Сепаратиська криза в ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Щодо Юльки - так, це особистість. Єдиний "чоловік" в українсьій політиці. Мужня, вперта, амбітна, цілеспрямована...Але і склочна, жадібна, нещира, властна, популістка - це теж про неї.

Юлька - ідеальна людина для розбрату та руйнування. ЇЇ б зараз Головою Верховної Ради Криму - от через рік чвар, протистоянь, викручування рук, та інтриг... всі кримчани взмолилися, щоб Україна їх забрала до себе знову.

А ось при розкладі Порошенко - Президент, Юлька - ЛІДЕР опозиції виходить просто фантастичний розклад. Петрик незможе так нагло красти, бо за спиною в ролі "смотрящего" Юлька, та ще й після програної президенської гонки....А в опозиції вона майстриня, дідугана Кучму затрахала, не то що там якийсь Порошенко (та ще й обрізаними....повноваженнями)
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
www.liga.net/opinion/179914_v-chem-razni...nko-i-timoshenko.htm

Непогані роздуми стосовно відмінностей Порошенка та Тимошенко. Нажаль, дуже схоже на правду ...
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
бригадирь написав:
В Ударі багато гарних людей і спеців,якщоб Кличко небув таким тугодумом ,то малиб дві команди до виборів...Кличко політичний труп,думаю що ударівцям треба переглянути посаду лідера партії...Думаю Кличко небуде ,ані призидентом ,ані мером Києва....


Міша, незабувай фракція цього "трупа" - єдина у Верховній Раді , яка не дала ЖОДНОЇ тушки.Так що, ще поживе - поздравстує...

А тепер згадай Юлькину вотчину - "Батьківщину"...чуваки виходили пачками!!!
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
На рахунок Тігіпка, ми вже тут на форумі колись визначалися. Це....чорт, дявол! Бреше, обманює, дурить, продає а люди...все-рівно ідуть за ним. Одним словом фантастична дія ХАРАИЗМИ.

Знаю його особисто, стикався 100 років тому по роботі....Хорош, подлец. Ще той демагог - комсомольська школа просто так непроходить. Я думаю, Добкіна повинен заламати.

Наскільки мені попадалися матеріали, Добкін - 100 % кремлівський сценарій . За ним путінські інтереси, бабки, технології, обіцянки та плани.
Тігіпко - більш-менш, "проукраїнський", якщо такий термін можна вжити взагалі до одного з лідерів ПР....
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Дуже добре, що за нової Конституції - 2 центра тяжіння. І Президент і Премєр-міністр. Порошенку - головне не профукати зовнішньоекономічний вектор (в ньому він профі) та оборону. Все решту повинен взяти на себе премєр - камікадзе....

Як сьогодні сказали поляки - "українці зараз проклянуть Яценюка, а через 5 років боготворитимуть"
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Не претендую на лаври Нострадамуся, але думаю що головна заруба розгорнеться між Порошенком та Тигипком !
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Заслуговує на повагу позиція Кличка .

Зваживши всі обставини, глянувши на рейтинги....своєї кандидатури не висунув. Мудро!

Хоча, Кличко чи ненайпершим з усіх оголосив був про свій намір прийняти участь у президенській кампанії.
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Те що Рассея буде пакостити, воно і так зрозуміло. Інакше не була б вона Рассеею....

Мене дивує інше, що в цьому списку роблять, в принципі непогані люди, наприклад - Куйбіда, Богомолець,Шкіряк ?

Або чого домагається Тягнибок ? Адже, не пройде, буде вічною страшилкою для російських теленовин, та ще й електорат Західних областей для Добкіна розмиє...
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Маємо цілу купу кандидатів в Президенти - 46 голів ! На ДАНИЙ МОМЕНТ, документи в ЦВК подало 28 кандидатів (процес триває та змінюється). Про єдність та солідарність, годі говорити - розпорошенність та відверта....дурість, кандидатів

Ось вони, наші "спартанці":

1.Юрій Бойко - офіційно зареєстрований ЦВК
2.Вадим Рабинович - офіційно зареєстрований ЦВК
3.Ренат Кузьмін - офіційно зареєстрований ЦВК
4.Сергій Тигипко - офіційно зареєстрований ЦВК
5.Дарт Вейдер
6.Валерій Коновалюк - офіційно зареєстрований ЦВК
7.Володимир Саранов - офіційно зареєстрований ЦВК
8.Михайло Добкін - офіційно зареєстрований ЦВК
9.Анатолій Гриценко
10.Олександр Клименко
11.Петро Симоненко
12.Юлія Тимошенко
13.Олег Тягнибок
14.Василь Куйбіда
15.Ольга Богомолець
16.ВІталій Велидченко
17.Юрій Іваницький
18.Наталія Королевська
19.Ганна Костів
20.Борис Лаврентєв-Фурдас
21.Олег Омельченко
22.Петро Порошенко
23.Євгенія Терехова
24.Олеся Товтровська
25.Василь Цушко
26.Зорян Шкіряк
27.Сергій Щетинін
28.Дмитро Ярош

Що за люди .....
Обираючи...НОВУ влад ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Myron написав:
А, що тут скажеш Жириновский , сіють знову ворожнечу між українцями......


Я б не відносився настільки скептично до Жириновського! У нього образ "психа", "політичного клоуна" а насправді....дуже мудрий та хитрий політик!!! Жириновський по суті - ЯЗИК КРЕМЛЯ. Все те що у Путіна у голові, викидають на світ (для визначення реакції) за допомогою "безконтрольного".... Жириновського.

Багато СТРАТЕГІЧНИХ речей у Росії пішло саме з подачі "дурника" Жириновського - поділ на федеральні округи (і саме 7, як пропонував Жириновський), не вибори а призначення губернаторів, спринцип формування Ради Федерації та багато-багато іншого....

З іншого боку, не зубувайте що ЛДПР, ще за часів горбачівської перебудови, був затіяний як "альтернативна" партія КПСС....для показухи. Суто КДБ-ський проект!!! Так що Пукін з Жиріком, ще і в одному відомстві служили (і СЛУЖАТЬ!)....просто, в різних кабінетах.

Ось тобі і дурник!
Сепаратиська криза в ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Наступить ЗАВТРА і ми зіткнемося з результатами кримського референдуму - 95 % (+/- 3 %) одобрямсом входженням Криму в склад Росії ...

І з цим потрібно буде щось робити, якось реагувати....

І головне, щоб москаль не рушив далі, на...на Харків, Херсон чи Донецьк.Найближчі дні(тижні) стануть вирішальними в долі української державності т її територіальної цілісності!
Сепаратиська криза в ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Майже про себе...Дякую, буду мати на увазі
Ціни на зброю та акс ...
Категорія: Зброя
emo
Олеже, а ми якраз і ведемо мову НЕ про дядька Сидора, у якого на вітрині ІЖ -18 вже третій рік павутиною припадає....а про серйозних гравців на ринку зброї (майже монополістів) "Ствол" та "Ібіс", та ЇХ ціни.
Ціни на зброю та акс ...
Категорія: Зброя
Детальніше
Час створення сторінки: 0.49 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com