Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Volotsyga

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий експерт
 • Зареєстрований: 11/02/2010
 • Останній візит: 09/12/2019
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 07:20
 • Пости: 196
 • Перегляд анкети: 1034

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Дуже хотів би зустрітись з шановним паньством на рідній Тернопільщині, але завтра міняю ТОЗ на АК. Слава Україні. Ні пуха хлопці.
Мисливська форумівка ...
emo
Muhaylovuch написав:
Хотів би почути відгук хто і як бореться з мурахами, що залазять в вулик?

Кілки на яких стоїть вулик обмазую переробкою, а зверху натягую поліетиленові кульочки, низ розправляю "спідничкою", мураха заповзає туди і далі не пролізе
Бджільництво і мисли ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Live Journal

РОЗМІР ШРИФТУ

07.02.2014Валерія Новодворська
Маяковський – це не тільки негативний приклад. Часом потрібно гнати коней, міняти їх на переправах, залишати їх здихати на великій дорозі, як це робили наші друзі Атос, Портос і д’Артаньян. Все залежить від того, чи правильно вибраний напрям. Д’Актаньян мав рацію, коли здобував сережки для королеви, рятував Карла І, тобто працював проти найвищої влади. Але коли він витягав штани з вогню для Мазарііні й Людовика ХІV, переслідуючи герцога де Бофора і Фуке, він одразу виявлявся неправий, тому що гнав французьку історію до абсолютизму.


Валерія Новодворська
​І хіба не мали рації Гайдар, Чубайс та їхні команди, коли гнали жалюгідну шкапу, стару кобилу радянського соціуму, в бік Заходу і капіталізму? Правда, радянські шкапи не падали в голоблях, а скидали сміливих вершників і разом організовували дике полювання на короля Стаха.

Ось чому правий Євромайдан, праві Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок і Петро Порошенко, коли заганяють клячу української історії до Європи, подалі від Росії й радянського минулого. Мають рації западенці, які мирно захоплюють міські адміністрації. «Все те, що застаріло і віджило, потрібно душити в зародку», – сказав колись в «Зяючих висотах» Олександр Зінов’єв. Звичайно не душити шнурком, а просто іти вперед і не звертати уваги.

Чуються голоси щодо референдуму: нехай Україна вирішує на референдумі, куди і з ким їй іти. Але ми вже бачили такий горбачовський референдум про збереження СРСР. Застарілі і віджилі «вушанки» з метрополії й Білорусі, а також «тюбетейки» зі Середньої Азії відповіли «так». А «западенці» з країн Балтії, Грузії, Молдови та України – активне і наполегливе майбутнє, яке було в меншині, все одно пішли вперед і не оглянулись. Немає референдумів між минулим і майбутнім, майбутнє має рацію всупереч арифметиці, за законами вищої математики. Між життям і смертю теж не можна проводити референдуми. Лікарі не проводять. Смерть не має права на пацієнта. «Не помирайте при житті, не допомагайте смерті, Смерть – королева Снігова, її полон холодний. Допоможіть ви життю, немов дівчинці Ґерді, яка холод зими розштовхує яблуками колін» (Євген Євтушенко).

З чого все почалось? З відмови Януковича підписати рішення про євроінтеграцію (формальність, але жест у бік від СРСР і Москви). Москва відразу всунула своє тупе рило в український город. Януковича зупинили. Стало зрозуміло, що український президент не просто злодій, не просто неук, не просто уркаган – він пішак, зрадник, колабораціоніст, зброя в руках Москви. А це ганьба, «позор». Людям стало соромно, вони побігли на мороз.

На Майдані стоять не раби. Хто порадив «відмовляти їх дубинкою по голові» ? Хто запропонував використати тітушок? Чия ідея була викрадати ранених зі шпиталів? Хто порадив стріляти бойовими патронами? Старий добрий КГБ і його нинішні кремлівські наступники.

До речі, націоналістів на цьому Майдані немає. Крім тих, хто дозволяє собі антисемітські випади. Ось їх потрібно гнати. А ті, хто висловлюється проти москалів, це якраз патріоти. Щоб тут не сказати, все буде мало.

І тут з’являються закони типу тих Intolerable Acts (нестерпні закони) щодо чаю і марок, із яких починалась Велика Американська Революція. Дехто виступає проти методів української опозиції? Тоді нехай оголосять злочинцями діячів американської революції, які топили чай, і зі зброєю в руках брали англійські казарми. Україна, захоплюючи будівлі, просто влаштувала «бостонське чаювання». Вони зараз дійшли до цього рівня, за 240 років після американських колоній.

Адже Європа не буде виключати з ЄС Бельгію та Голландію за те, що колись Фландрія піднялась зі зброєю в руках проти володарства Іспанії – разом з гезами, з Тилем Уленшпигельом і Вільгельмом Оранським.

До речі, приблизно такі самі закони – про трирічний термін за критику начальства – були ухвалені за Горбачова, ближче до кінця його ери, разом із законом про образу честі й достоїнства президента СРСР. «ДемРосія» вивела тоді на вулицю понад півмільйона москвичів (без червоних прапорів і нацистських «зигів»). І закони щодо начальства були скасовані.

Януковича не можна залишати при владі. Він надто наломив дров, він жалюгідна маріонетка Москви, а так чіплятися за владу – вже злочин. Він віддає перевагу загибелі України і громадянській війні, ніж своїй відставці. Не дав Господь Україні Горбачова, який вмів ходити. Міг би перейти на бік ГКЧП, міг би після Біловезької пущі поборсатися разом з Лігачовим і силовиками, міг влаштувати в Москві Тяньаньмень. Ні, він просто пішов. На пенсію в чотири бакси. Ось коли його оціниш: дивлячись на Януковича, в якого повні кишені мільйонів, а віні сидить, як приклеєний.

Помазаник Божий Микола ІІ відрікся, щоб не кидати на Пітер військо, щоб не усмиряти, не втихомирювати, не проливати кров. Віддав життя, своє і сім’ї. Вийшло погано, але він хотів залишитись в історії мучеником, а не катом.

Шеварднадзе пішов під час Революції троянд, не захищаючись. Звіад Гамсахурдія, який отримав на виборах 92%, покинув Грузію в 1992 році, щоб не бути приводом для громадянської війни.

А Янукович сидить! Значить, із Кремля так наказали. Рада дурна: допомогти Януковичу не можна, за «западенцями» і Майданом досвід ОУН і УПА. Війська з Росії не введеш: «западенці» при зброї, та й українська армія, як мінімум половина, буде стріляти в окупантів. Навіть багато-хто з «беркутівців». А кримські татари? А Європа? А Олімпіада? І куди потім подіти Чорноморський флот? Росію за війну виженуть звідусіль, це буде гірше, ніж Афган.

Януковича залишати на місці не можна; в нього одна думка: прибрати народ з Майдану, розігнати всіх по домах, а там розправимося.

Ось так ми пішли з площ у 1991 році, не добивши червону гадюку, і в 1993 році знову пішли і знову не добили. Якщо б ми тоді не пішли, наші реформи б не тягнулись 8 місяців, а наші вороги тряслися б у підпіллі. А так гадюка нас добила. У 2000 році.

Валерія Новодворська – російський політик, публіцист, журналіст, дисидент, правозахисниця

Публікацію цієї статті у перекладі українською мовою здійснено з відома автора. Статтю взято з російського інтернет-видання Грани.ру. (Переклад Оксани Пеленської)
Взято звідси www.radiosvoboda.org/content/article/25256949.html
Бійня на майдані - В ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Коліжанки
Ягдтер'єр
emo
Aleksis написав:
Федя нормальних ягдів не буває.

Собака гуляє по місту і в парку без повідка. Для малої краща подруга. Два тижні тому знайшла в гущавнику і 10хв. обгавкувала кабана. По лису працює розміном, 20хв. в норі потім вибігає на верх-мене немає біжить шукати.
Ягдтер'єр
emo
Ось ще одного зібрав
Клинок булат.
Руківя кап акації
НАШІ НОЖІ
emo
Хлопці, я виставив його тут не для продажу, а для того щоб почути ваші враження і пропозиції.
НАШІ НОЖІ
emo
Ось зробив ще одного
Клинок: роботи Володимира Ляшко викований із ролика підшипника, який стояв на екскаваторі "Caterpillar". Спуски прямі від обуха, клин по обуху.Фініш 800 грт + травлення у розчині ХЗ. Твердість по відчуттям на 59-60 од. (тест на рубку/ стругання рогу, перекатку/ рубку електрода "трієчки" пройшов)
121*25*3,7, зведений в 0,3 мм, довжина хвостовика-92 мм. Заточений 35" до стану бриє передпліччя
Руківя: Латунь,фібра, стабілізований кап клена.довжина 123мм
Піхви: натуральна шкіра, воск, вільний підвіс.
НАШІ НОЖІ
emo
Ось маю нове захоплення. Зібрав першого свого ножа


Клинок від Володимира Ляшко Сталь ШХ 15СГ твердість 58-60.
Спуски прямі зведений в 0,5мм.
Травлення в хлорному залізі.Розміри 120х25х4,4мм.
Руківя латунь, фібра,бубінга поліровка до 2000гріт, пропитка датським маслом, покрито воском.
Піхви шкіра фарбована і пропитана
Ніж не заточений
Ще кілька фото (вибачте за якість)


Прошу критики і порад.
НАШІ НОЖІ
emo
Ура перемога "свободі" ганьба і геть з Тернопільщини
Продовження терміну користування угіддями членами УТМР депутати погодили своїми підписами


22 липня завершується термін угоди на право користування Тернопільською обласною організацією Українського товариства мисливців та рибалок мисливськими угіддями, а це понад 900 тисяч гектарів. Пролонгувати її мала б сесія обласної ради. Тому вже вкотре мисливці та рибалки звернулись до депутатів з проханням зібратись на пленарне засідання та проголосувати за проект рішення № 1484 «Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 22 липня 1998 року № 15 «Про внесення змін та доповнень до рішення Тернопільської обласної Ради народних депутатів від 27.10.1994 року № 33 «Про закріплення мисливських угідь області за користувачами»».

Разом з тим пленарне засідання не відбулося. Постійна комісія з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування прийняла рішення «Мисливські угіддя області надати в користування лісогосподарським підприємствам області та районним організаціям Українського товариства мисливців та рибалок (далі – УТМР) в складі обласної організації УТМР (користувачам мисливських угідь), загальною площею 878360 га, терміном до 2020 року включно».Рішення комісії щодо мисливських угідь

А депутати своїми підписами погодили проект рішення № 1484 «Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 22 липня 1998 року № 15 «Про внесення змін та доповнень до рішення Тернопільської обласної Ради народних депутатів від 27.10.1994 року № 33 «Про закріплення мисливських угідь області за користувачами»Про внесення змін до рішення облради щодо мисливських угідь
Взято звідси www.obl-rada.te.ua/diyalnist/novyny/prod...oyimy-pidpysamy.html
Мітинг протесту в Те ...
emo
Наступна сесія має відбутись 11.07. Повна мобілізація, дорогий кожний "штик".
Мітинг протесту в Те ...
emo
Краще б якістю. "Только буйных у нас мало, вот и нету вожаков"
Мітинг протесту в Те ...
emo
Добиваються вони відставки голови обласної адміністрації. Пани чубляться, а в хлопів чуби тріщать.
Мітинг протесту в Те ...
emo
Допомога АМУ напевно допомогла б. Строк дії договорів до 22.07, якщо 11 липня сесія не відбудеться угіддя відійдуть в державний фонд - полювати пересічні мисливці не будуть, а браки і всякі "моШновладці" будуть винищувати все живе. Якщо Свобода через свої меркантильні інтереси знов заблокує сесію на наступних виборах виметуть їх з Тернопільщини поганим віником.
Мітинг протесту в Те ...
emo
Шановний не путайте діаметр дробу 5мм і калібр кулі(діаметр) 5.6мм
.22lr vs .22wmr vs . ...
Категорія: Набої
emo
Сесії не було зібралось 55 депутатів, сесії блокує Свобода з 31 депутата було 6 всі решта фракцій в повному складі, досих пір не прийнятий бюджет 2013 інші важливі питання в тому числі і закріплення угідь за УТМР. Наступна сесія 11.07 всі фракції крім Свободи підтвердили явку і готовність голосувати, знову плануєм виходити.
Мітинг протесту в Те ...
emo
Андрюха дай Бог, щоб твій "шарик" був робочий. Приклад знайомий купив ЗСЛ (без доків) дав 1200грн. показували дипломи батьків, був на полюванні з сукою від якої взяв щеня. В 8 місяців сучина 40см в холці, сама вредна в компанії з 8 собак, про якийсь послух мова не йде взагалі.
Так сам винен, але "гени пальцем не роздавиш і не пропєш" як говорить Хімік. А метисів які працювали краще породних я і сам бачив. Все просто десь 60% це гени 40% це твоя робота. Породну собаку головне не спортити, не породну головне натаскати. ИМХО
Пси для ловів --з р ...
Категорія: Різне...
emo
19/05/2013р. Відбудеться Тернопільська обласна виставка собак. с.Підгороднє(стадіон). Ласкаво просимо.
ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ...
emo
Добрий (старий)друг, краще трьох подруг
ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕ ...
emo
Полюю переважно загінним способом тому ягд і карпатець мені підходять, тай окрас чорний з підпалом мені подобається, про ротвелера як і продобермана тут писати ні до чого. Гончаки з якими полював піднявши звіра в одній загінці гнали через весь ліс виганяючи з нього все живе. Потім їх шукали по сусідніх районах. 1 год. полювання-3 дні пошуків, хоча впевнений що це недоліки нагонки. Більше не дискутую, ми з Вами спілкуємось в різних вимірах. Ці слова (сопливят перед монитором, мы же не в институте благородных дивиц сидим, и не маменькины сынки тут собрались, которые привыкли только к тому что бы их маменька чмокнула в одно место, а как только что не так то сразу истерику нужно закатывать) підходять для сусідньго форуму а не для цьго і є явно провокативними.
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
Детальніше
Час створення сторінки: 1.20 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com