Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Руслан-Єгер

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 18/03/2010
 • Останній візит: 01/07/2017
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 14:16
 • Пости: 490
 • Перегляд анкети: 2221
 • Про мене: ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.

Підпис

Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
Повідомлення

Повідомлення

emo
Цуценята активовані, прогельментизовані, прищеплені і готові до продажі.
Цуценята дратхаара. ...
emo
Цуценята прогельментизовані перший раз. В середу 5.07 активується виводок. Залишаються вільними дві суки, хоча бажаючих є забагато. Але не всі кандидатури підходять. Шукаю власників, які готові повноцінно займатися собаками.Фото на сайті http://foxjeger.wixsite.com/foxjeger/brixi-viktor
Цуценята дратхаара в ...
emo
18.05.2017 від провідної суки розплідника FOXJEGER BRIXI народилися 8 цуциків.
4 кобеля: кавово-рябі.
4 суки: кавово-рябі.
Вага цуциків на момент народження 510-550 грам.
Контактні телефони: 067 803 93 97, 050 803 93 97, 073 803 93 97. Руслан. Ціна - помірна.
Батько: VICTOR FOXEGER
Мати: BRIXI von JEGERWELT
Вся інформація про батьків ТУТ
Цуценята дратхаара в ...
emo
3.05.2017 народились цуценята дратхаара. 8 штук. 5 кобелів та 3 суки. 4 кобелі кавово-рябі, 1 чорно-рябий. 3 суки кавово-рябі. Вага цуценят 520-540 грам.
Батьки:
Тато: BRIG . Власник Альтман В.
Мати: VIKTORIA FOXJEGER. Власник Решетняк А.
Повна інформація про батьків та цуценят на сайті foxjeger.wixsite.com/foxjeger/viktoria-brig
Ціна - договірна, дешево.

Контактний телефон 097 918 38 38 Андрій.
Бронюємо.
Цуценята дратхаара. ...
emo
Олесь життя навчило з дитинства нізким не обніматись,я серйозно думав ти доросліший,особисто про тебе я тільки хорошої думки був до сьогоднішнього дня,хотів би такої думки і залишитись,не курю і тобі не раджу.Олежку ти гроші платив не мені чи не так?,було ще декілька подібних випадків як із тобою,тому я звіддтіля і пішов.
Олесь я взагалі виловився про загал мисливців,коли чую як на полюванні один одного обсирають,а потім коли разом зустрічаються обнімаються,дивний ви народ ОхОтНіки.
Запрошуємо. Полюванн ...
Категорія: Полювання
emo
Олесь коли ти брав ліцензію на кабана в УТМР? Не заводи людей в оману,це ти брав ліцензію в Верховині ДС.,Також і Олег там брав ліцензію,а то що ти маєш якусь свою ненавість до УТМР це твоє особисте,я також утримаюсь від коментарів про ваші полювання у ваших угіддях і як кабани в палв відтіля тікають.Тому що у приват таке творилось я і пішов в УТМР,хоча з нашими мисливцями та культурою,краще нічого не робити,одні одних обсирають підарасять а при зустрічі цілуються,якось так.
Що відносно фазана та оголошення фазан є і дикий є і випускний на дикого не полюємо в оголошенні, чітко прописано випускний.
Запрошуємо. Полюванн ...
Категорія: Полювання
emo
Всім ПРИВІТ. я трохи хворів місяць з гаком,переніс операцію,тільки недавно відкрились по фазану,що можу сказати багато людей читають старі мої запрошення по полюванню на фазана це вводить в оману,гугел так видає.Тому прошу звертати увагу на дати оголошення.
Запрошуємо. Полюванн ...
Категорія: Полювання
emo
З 02.10.2016 року на території мисливських угідь Рогатинського, Галицького, Тисменицького, Богородчанського,Коломийського УТМР в Івано-Франківській області організовуються полювання на випущеного фазана протягом усіх днів тижня.
Організація проводить попередню реєстрацію учасників полювання за телефоном 067 8 ноль 39 39 сім
050 8 ноль 39 39 сім Белюженко Руслан Валентинович.

Умови полювання:
- Для членів УТМР Івано-Франківської області
1 фазан - 200 грн
- Для членів УТМР інших областей України:
1 фазан - 250 грн
- Для мисливців України не членів УТМР:
1 фазан - 300 грн

Примітка: надаються додаткові послуги дипломованих мисливських собак за окрему плату.

Організація УТМР.
Запрошуємо. Полюванн ...
Категорія: Полювання
emo
Хочу повідомити про те,що в с.Підпичари Тисменецького р-н,нашої області.створений прикрасний спортивний комлекс

Свд-Легіон Спортивна-Рибалка-Поплавок . Також прекрасний тир як для нарізної стрільби - пристрілки нарізної зброї,та стендової стрільби.
Тут також можна прикрасно порибачити,відпочити та зустріти ювілеї на березі водойм.Є альтанки мангали,також дрова,та підведена електроенергія.

Також будуть проведені змагання по стендовій стрільбі.

07.08.2016р. «СВД Легіон» запрошує усіх власників гладко-ствольної зброї, прийняти участь у змаганнях з прикладної стендової стрільби(круглий стенд).
В змаганнях нагороджуються три перші місця в особистому заліку:
1 місце – 5000грн.медаль,грамота.
2 місце – 3000грн. медаль,грамота.

3 місце – 1000грн. медаль,грамота.
Внесок в змаганнях зі стендової стрільби складає 500 грн.
Учасників змагань патронами (калібру 12мм. Дріб 7мм. Заряд 24гр.) та тарілками забезбечує організація «СВД Легіон».
Положення змагань:1. Залік серед учасників проводиться
Особистий.
2. Будка,вишка одиночні постріли з 8
позицій (16 пострілів).
Реєстрація учасників відбудеться 07.08.2016р. з 8.00 – 10.00год.
Місце проведення змагань Івано Франківськ с.Підлужжя «СВД Легіон»

Телефони для детальної інформації :
0500253307 Ігор
0506155318 Тарас
0992043328 Ростік
Шановні мисливці та ...
emo
Дякую за підтримку. Дійсно банально смішно хоча і грішно. Хочу вголос сьогодні заявити про подальшу справу в цьому ділі,....
І так винесено постанову по нашому протоколу, це буде максимальний штраф 1200грн. Також 2 грудня я, як член призидіі облради, підніму питання про позбавлення даного г. членства в УТМР, думаю, голови районів та члени призидіі мене підтримають. Карточки на добування хутрового звіра анульовані. Це те, що стосується нашого боку, а от тепер парадокс, сьогодні разом із активістом Самооборони їдемо на прийом до першого заступника МВС в області п. Віконського В.В. Знаю його як дуже порядну людину, та правильного мисливця, не одноразово спільно перебували в рейдах саме по відлову таких от типочків.
Так от розказую йому все та показую фото, зразуж В.В. дає вказівку в район розібратись, та направляє мене в районний відділ поліціі, приїжджаємо разом із Самообороною до РВП, до начальника, а нам відповідь: " все ми розібрались, є техпаспорт на машину, машина встановлена".....,ШОК. "Показуйте". Заходимо в кабінет, показують нам техпаспорт на бус вольцваген бус Т-4. А машина, яка була на різних номерах, була вольцваген гольф 3.,чуєте різницю...Ми сміємось показуєм фотофіксацію, розповідаємо вчорашню ситуацію, добре кажуть завтра розберемось так як МРЕО сьогодні вихідні, цікаво що ми з товаришом пішли попити каву,а даний г. уже під'їхав до РВП. Та і це мене не здивувало, мене дивує одне, як даний г. вчора куєсосив міліцію різними словами, а сьогодні вони ж його відмазують, вони думали, що ми не бачили як він під'їхав, але знову їм не повезло.
На мою думку працівники поліціі йому перетелефонували і повідомили, що ця афера не проходить от і думаю собі: невже в поліції мазохісти? їх куєсосять, а вони балдіють.
Якщо завтра не будуть їхні дії згідно закону, то я публічно виставлю фото в мережі.
Дістало Браконьєрств ...
emo
Ну навіть незнаю з чого почати; накипіло, наболіло, допекло, але мабуть почну з того, що звати мене Руслан я старший Єгер Богородчанського МРВП УТМР. Ддя ясності Мисливське Риболовне Виробниче Підприємство УТМР.
ДОВГО ЗБИРАВСЯ АЛЕ СЬОГОДНІ УЖЕ ВСЕ ВИЛИЛОСЬ ПРОСТО ЧЕРЕЗ КРАЙ.........
І так почну з своєї юначої пам'яті, давно це було чи не дуже але приблизно в першій половини вісімдесятих я дуже близько познайомився з мисливцями Прикарпаття, переїхали ми на постійне місце проживання із своєю матір'ю та братом до мальовничого селища Солотвин що на Франківщині. Мій дідусь працював в лісі ціле своє життя, тому любов до краю та природи закладав в мене з юнацтва. Поведінку та рух звіра, стежки, переходи, а також слідову роботу та стеження я всмоктував та дуже сильно любив незалежно від пори року.
Коли мені випала честь познайомитись з такими мисливцями як Снігур, Гоголь, ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ.... та роботою в колективах, правильністю та гідністю мисливця мене це привабило. Хоча чесно сказати я засуджував вбивство тварин, і, мабуть, якщо б мені не було пояснено, що мисливець це не вбивця і не "ОХОТНИК" а перш за все мисливець який мислить, коли було закладено також те, що потрібно зростити матір природу і тільки потім забрати із неі і забрати добути правильно та вміло.
Також першу любов до мисливських собак я саме получив від мисливців селища Солотвин нині всім хто ще живий їм мій низькій уклін.
Але сьогодні не про те, сьогодні про те що ДІСТАЛО....
А скаме я зновуж трохи в історію але вже ближчу, приблизно в 2008 році мені було запропоновано одним із користувачем мисливських угідь роботу Єгеря, якщо чесно я не одразу згодився бо розумів, що уже район не той не має справжніх мисливців є ОХОТНИКИ, м'ясоїди, браконьер, і ті котрі "туй сі родили". Але зваживши всі за та проти я погодився, з великим потенціалом та чималим досвідом я прийнявся за роботу скажу чесно теж було не легко та було різне, було і стріляли і лякали, і на стволи клали було різне, але........все якось вирішувалось в рамках закону, притому, що влада була різна.
В 2012р. мені голова президіі Івано-Франківського обласного УТМР запропонував роботу Єгерем в Богородчанському р-ні, розуміючи ту розруху, яка сталась уже в моєму районі за всі роки нашої незалежності я погодився відразу бо розумів, та честно скажу скучив за порядком, так саме так, панове за порядком. І хто би що мені не закидав відносно УТМР але саме за УТМР буде порядок. Кажу вже з досвіду.
В 2012 році в районі закінчилась оренда, гоолова МРВП УТМР району п.Г. почав збирати документи на перезакріплення та десь із чимось не справився, але ................ще хвилинку предісторії саме МРВМ УТМР нашого району, дане виробниче підприємство мало угіддя в районі з 1994 р. тоді воно було МРГ (МИСЛИВСЬКЕ РИБОЛОВНЕ ГОСПОДАРСТВО). З чим це пов'язано мабуть у вас винекне запитання та з тим, що тут ніколи не було більше членів ніж 40 чолвік від часу розвалу СССР тому район завжди був дотаційним, так як на самостійному балансі вижити не міг...Так от до мене тут були різні голови і по різному правили, хто внески пропивав, в кого внески крали, хто за внески мисливців сплачував кредити, хоча , правду кажучи, мушу віддати голові області честь, він змушував повертати тих горе голів людські гроші в касу завжди. Мисливці завжди думали, що вина всьому саме голова президії п.Лущак, чому в нас не має того чи іншого, саме і я був такоїж думки коли не побачив справу з середини, та не прочитав ці "стогніння ягнят", вибачте за хамство, але не маю слів відносно всього.
Так от почалась революція, а перед тим мене призначили уже в.о. голови району та ст.Єгерем, членом облради та членом президії, до мене були зібрані документи на перезакріплення мисливських угідь.
Я почав створювати колективи та вести роз'яснювальну роботу серед "нових українських", не скажу серед "нових руських", але думаю різниці не має, ОХОТНИКІВ. Деколи навіть тішив себе думкою, що виходить, адже завжди мріяв щоб наш Богородчанський р-н був найкращий не тільки в оболасті, а навіть на всій Україні, докладав чималих зусиль, та зацікавлював саме "охотників" стати мисливцями хоча і серед цих "охотників" є порядні мисливці але їх насправді одиниці. Наш район найвідсталіший в справі мисливства не те що на 10 років, але на всіх 30 років від "жителів ближнього зарубіжжя".
Так от комусь чи декільком зразу приснилось, що так не буде, адже за "родіну мать, за сталіна Блядь вперед вперед",революція все спише. Прикриваючись гаслами революції вони насправді мали свій "шкурний" інтерес зробити та розвалити те, що почалось створюватись в районі, що їм і від частини вдалось, хоча на сьогоднішній день ті люди які були в цьому хаосі зацікваленні уже виключені із членів самооборони області, за відстоювання власних інтересів "шкурнитсво", потріпали нервів чимало. Але і то пережилось, і те, що серед ночі молодики залітали з битками до мене додому бачачи червоно-чорний прапор на стіні казали "та ти ж патріот", і коли я їм пояснював, що ще в далекі 89-90 я очолював Спілку Українськоі Національноі Молоді (СНУМ) в районі і що цей прапор старший від них, саме це і непризвело до кровопролиття. І те, що велика політика гірша від проститутки я зрозумів ще в 90 роки.
Угіддя, на жаль, не закріпилися, так як п'яні матроси, як писав вище, мали свій "шкурний" інтерес і продовжували тероризувати обласну раду, де саме на сесію облради, були подані всі документи на перезакріплення угідь. Наш облголова п.С., маючи свої інтереси, всяко гальмував цю справу, жаль тільки, що він свободівець, але "біс йому в ребро" політика цеж трасовичка.
Скільки разів пояснювалось, що незакріплення угідь веде до браконьєрки, це не доходило також не доходило і до чиновників те, що ми ведемо постійну охорну угідь навіть якщо вони і не закріпленні, рейдовими групами незлічено кількість разів було проведено рейди так сказати на випередження, але і це не давало очікуваного результату.
Тому президією обл УТМР ми прийняли рішення створити оперативні групи, про включення до рейдових бригад поліцію, тоді ще міліцію, лісову агенцію, обласну екологію, декілька тижнів тобто три - наші рейди давали позитивний результа і плідну співпрацю, за що окреме спасибі поліції та екології.
Але сьогодні була оперативна інформація, що в лісових угіддях біля с.Горохолино, та на межі с.Старуня пролунали 8 пострілів. Ми, перебуваючи в рейді з представником екології виїхали по сигналу, в групі був наш УТМР-івський мисливствознавець. Ми знайшли машину яка мала два номерних знаки ззаду тимчасові, зпереду постійні, та перебувала на лісовій дорозі, з машини по сніжку було видно сліди двох людей та два сліди собак - лайки або РПГ. Чекаємо роботи собак але не чути, хоча впало ще 3 стріла з різних сторін в лісі. Я розумію, що їм, тобто бракошам, уже подзвонили. Ми з групою в рейді, тому що саме ці браккньєри декілька разів уже втікали від рейдових груп. Місяць тому даний браконьєр застрілив кабана між селом Горохолина та Іваниківка, але спіймати на гарячому не вдалось і він з насмішкою говорив: "та куй ви мені зробите та докажіть". Це стало справою принципу, і як бувший, хоча бувших не буває, я дав собі слово поставити його на місце, заточилась опергра. Тому, що на всі мої розмови та роз'яснювальну роботу була тільки зухвала реакція: "та що ти мені зробиш, я ж маю гроші я міняйло".
Біда нашої країни в тому, що Паяци та міняйли, колись самі відстойні так як проститутки люди, сьогодні в моді, сьогодні вони круті і їм можна все, можна їхати на червоне, можна вбивати, можна красти, закону не має на таких.
Так от до теми стоїмо, а йому ж уже теж подзвонили тому, що моя машина дуже замітна так як камуфльована, він же гордо виходить на лісову дорогу прямо на нас тим самим своїм друзям "бракошам" дає можливість втекти, мабуть думав, що може вийде сухим із води.
На наші законні вимоги надати документи відмовився, вів себе зухвало та нецензурно виражався, сів в машину та почав кудись дзвонити, я викликав опергрупу, дякуючи їм хлопці швидко зреагували, він зметикнув що машина підставна, та на двох різни номерних знаках, тому, що машина насправді не його, завів машину та почав рухатись в напрямку села поліція уже була близько і почала переслідування, для такого села це був справжній детектив з мигалками, матимуть люди про що говорити з місяць, зима заноси все таке.
Ми також долучились до погоні, щоправда позаду працівників поліції, віддаю честь водію який справно перекрив рух автомобіля, профі своє справи.
Ми дочекались, коли йому підвезли документи, іншою машиною, працівники поліції вилучили рушницю, та викликали наше добласне ДАІ, от тут то і почалось те, що змусило мене це все написати, даний г... почав погрожувати нам розправою та прокуратурою, відмовився підписати протокол, потім сказав, що "за бабки" все порішає, потім сказав, що хоче по закону - коли я включив реєстратор, ми склали протокол. Після складення протоколу та оформлення належним чином всіх правових документів ми почали рухатись за працівниками полії та машиною, яку вилучило наше доблесне ДАІ, доїхали до початку села. ДАІ з вилученим автотранспортом направилися в сторону районного центру. А ми переїхали на другу сторону села, де знову ж за інформацією його побратими браконьєри несли те що забили. І як же нас здивувало те, що даний г, який поїхав з працівниками ДАІ оформляти машину на штрафмайданчик і його товариш, який привозив йому документи, на двох різних машинах, одна з яких саме та, яку вилучили працівники ДАІ - спокійно рухались на допомогу саме тим, хто залишився в лісі, але побачивши нас, різко розвернулись і заховались в сільських хатах, через деякий час мені поступив дзвінок: " куй ви мені що зробите я маю гроші......."
Питання: для чого це все? маю на увазі революція, рейвах, та при Янику такого "безпредєла" в мисливстві не було, та навітьт при Ющенку, хоча від до мисливства як мій пес до геометрії, але теж такого не було.
Дзвоню в поліцію :хлопці, що ви робите? відповіть: ми все зробили, що від нас залежне. Дальше це все ДАІ.
Приїжджаю в відділ поліції: зброя дійсно вилучена, моя заява занесена в книгу реєстрів, районний дозвільник оформляє документи. Дійсно поліція зробила все, що від неї залнжне. А от наше доблесне ДАІ зробило "ДОЇ"
Пишу Авакову на фейс, дзвоню у всі істанції - я це так просто не залишу.
На все це в мене є фотофіксація, є також оформлені матеріали, але просто ДІСТАЛО ДІСТАЛО ДІСТАЛО.
Дістало Браконьєрств ...
emo
ціна знижена.
залишилось 3 кобельки.
Щенки Дратхаара.Дубе ...
emo
відповів в приват.....
Щенки Дратхаара.Дубе ...
emo
Правильний номер
067 803 93 97
Щенки Дратхаара.Дубе ...
emo
кобелі
суки
Щенки Дратхаара.Дубе ...
emo
Родились 22.05.2015.
количество 7.
5 к. 2с. коричнево пегие.
Мать Дина.оценка єкстерєра отлично
дипломов много
владелец Белюженко Р
Богородчаны.

отец Кайо оценка єкстерєра отлично
дипломов еще больше.
владелец Леонтьев В.
Винница.

вязка спланированная Ивано-Франковским КСУ.
питомник FOXJEGER.
Щенкам 2 месяца, привиты, активированные. поставленные на выстрел.
Обявление не размещалось раньше потому что интересовал тот щенок из за которого делалась эта плановая вязка.
щенки идут с именем на букву V. ........ с приставкой von FOXEGER.
Щены ждут новых хозяев и широких полей.

пгт.Богородчани Ивано-Франковская обл.
т.06780393937 Руслан.

кобели

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


суки

Зображення

Зображення


цена договорная.
Щенки Дратхаара.Дубе ...
emo
давно проданий...
ПРОДАЮ РАБОЧОГО ДРАТ ...
emo
Заброньований.
ПРОДАЮ РАБОЧОГО ДРАТ ...
emo
Кличка Норд.
Місце знаходження ІВАНО-ФРАНКІВСЬ.
Працює по перепулу ,фазану куріпці,крові,кабану оленю.Одним словом собака поставлена добротно,щоправда не ставив по качці,але приносить як потрібно подає.
Охотиться з 3 місяців волок коротче до мисливських якостей питань не має,приїзжаєе виходим в угіддя і дивимся,вольєр ,коротче все по бажаннью клієнта.
Той хто візьме його як мисливця буде задоволений.
Причина продажі не підходить для заводу.Дефектів типу крипторга,зубів чи ще щогось генетичного не має.
Оцінка екстерєру відмінно.

ціна договвірна-низька як для річного собаки.
0678039397 Руслан.
ПРОДАЮ РАБОЧОГО ДРАТ ...
emo
Руслан72 написав:
землянки чи схрони?,дивлячись на політичну арену сьогодні хоч не хоч починаєш розуміти,що ми ідемо до того моменту,що схрони нам знадобляться,готуються масові фальсифікації на виборах і якщо жовтень буде теплий хто зна як все закінчиться,особисто моя думка їх всіх треба виности на вилах,хоча мало віриться,що після злодія Ющенка,який вкрав віру у людей,а це саме головна крадіжка віра та довіра людей,яку він зробив,на відміну від решти бандитів та злодіїв які крадуть гроші,наш на род вже зневірений і на вулиці не вийде.Це прикрасно розуміють сьогоднішні бандити.
Питання просто часу коли народ вже так дістане і вони самі без ніяких брехунів і брехунців вийдуть з вилами.
От тоді і пригодяться схрони.
Думаю,то вже не багато часу,тому як після виборів,аналізую,що долар зросте на 12-13грн.відповідно і євро.Довго стримувати обвал гривні не зможуть надруковано копиця грошей,тому буде великий стрибок цін,на все як мастила,так і продукти,раджу робити висновки.
А цей пост почитаєм в листопаді грудні і подивимось чи не справдиться.
Треба вміти виживати не тільки в дикій природі,а і у містах,це тоже велика майстерність.


Ну трохи довше на рік.
Уроки виживання
Детальніше
Час створення сторінки: 1.00 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com