Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Іван - ІЖ 27

  • Поза форумом
  • Статус: Ловчий експерт
  • Зареєстрований: 24/07/2014
  • Останній візит: 12/08/2020
  • Часовий пояс: GMT +2:00
  • Місцевий час: 18:56
  • Пости: 163
  • Перегляд анкети: 1329

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Дякую !!!
В Старосамбірському районі, поки що полювання закрите. В лісгоспів закінчилась оренда угідь і наразі не продовжили. Маю надію,що все ще владнається і вдасться в цьому сезоні пополювати і там.
Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Вітаю, шановне Товариство!
Ось і настав такий довгоочікуваний день. Відкривався цього разу в нових для себе угіддях: Львівська обл., Самбірський р-н., с. Зарайське. Качки було багато, цікаві угіддя і хороша компанія, що ще потрібно в такий день? Стріляв набоями Bornaghi №5, 16к. Норму взяв без проблем, ще до початку вечірнього льоту.

Всім ні пуху, ні пера!
Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Так, стріляв 3. Всі стави спущені, вода лише на зимувальнику. Впринципі як і кожного року. Качки сьогодні не було зовсім. Цей єдиний качур і став трофеєм. Хоча зараз така пора, що сьогодні може не бути нічого, а завтра навпаки багато. На наступний тиждень в нас вже закриття на качку. А дальше зайчик, лис...
Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Один постріл... і ось Він, такий бажаний трофей

Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Туманне Закарпаття

Суботній ранок проходив в метушні. Якось назбиралось багато дрібних справ, які потрібно було швидко вирішити, адже на 13,30 було запланований виїзд на таке бажане полювання, «НА ФАЗАНА».
Час якось непомітно проходить і ось уже дружні обійми з Мироном, Сергієм, Остапом, Ігорем. Швидкі збори і ось ми в такій дружній компанії, за цікавими розмовами мчимо в сторону «Сонячного Закарпаття». Однак сонця не видно, накрапає дрібний дощ, і все покрито густим туманом.
Дорога промайнула непомітно. Прибувши в готель, розмістились в номерах і за душевними розмовами і веселими байками просиділи до півночі.
Ранковий підйом, сніданок і ось ми вже мчимось на зустріч з нашими закарпатськими друзями. Після заповнення всіх документів і інструктажу, вирушаємо на пошуки таких бажаних трофеїв.Ранок в угіддях зустрів нас знову ж таки густим туманом. Однак це нікого не засмучувало, а навпаки, додавало якоїсь загадковості і шарму. Запах опавшого листя, ранкового туману приємно лоскотав ніздрі. Кожен такий подих наповнював організм якоюсь силою, яка тягнула нас в ці казкові пейзажі.Розпочали з виноградника. Приємно було ідучи, смакувати соковитими плодами.
Собака заметушилась і завмерла в стійці. Проходить ще кілька секунд і піднімається красень… Різкий постріл Мирона, зупиняє стрімкий політ фазана. В повітрі розсіюється приємний аромат пороху, колеги вітають щасливого мисливця…Дальше прочісували трави, кущі, зарості ожини, виноградники. Час від часу піднімались кури, яких не чіпали, когути, яких інколи мазали. Однак фазан, який піднявся перед Славіком, після пострілу падає в невеликий кущ, та все ж таки виявляється підранком і починає втікати, та непоміченим йому не вдається вислизнути, колеги добирають.
Так непомітно прийшов час обіду.
Перекусили, попили гарячого чаю, набрались сил і вирушили дальше. Після обіду, удача посміхнулась і мені. Вдалось добути свого першого фазана. Важко передати ці емоції, які переповнювали мене в цей момент.Ось в такому позитивному настрої наш мисливський день рухався в сторону завершення. Дальше всі зібрались за столом.

Смакуючи свіжоприготовленими стравами від приймаючої сторони, ділились емоціями, розказували байки, співали пісень. Також дісталось мені і добрим прутом за першого фазана.


Попрощавшись з нашими друзями, погрузивши з собою весь багаж позитивних емоцій, ми вирушили додому…
Свято вдалося !!!
Хочу висловити ВЕЛИЧЕЗНУ подяку приймаючій стороні, особливо Славіку за запрошення, організацію, хорошу компанію і вдале полювання. Хлопаки, міцного Вам здоров’я і довгих літ. Все було на найвищому рівні. Також велике дякую нашій банді, Ви СУПЕР
До нових зустрічей...
Звіти з Закарпаття
Категорія: Звіти
emo
Вітаю !!! Всього найкращого
Вітаємо Степановича ...
emo
Так Раково.
Стріляв № 3.
Розумію що закрупний, але перепробував № 7 і № 5, результатом не задоволений. Від № 3 качки всі чисто биті.
Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Трудовий селезень, але від цього задоволення ще більше

Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Вітаю !!! Всього найкращого !!!
Вітаємо Остапа з Дне ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Ось такі трофеї вдалось добути на вихіднихЛьвівщина
Категорія: Звіти
emo
Дуже гарні, душевні відео. Продовжуй в томуж дусі.
Мисливськими стежкам ...
Категорія: Звіти
emo
Теж трохи прогулявся
Тихе полювання
Категорія: Полювання
emo
Вітаю Сергій !!! Всього найкращого
Вітаємо Сергія (LСер ...
emo
Осінній дощ, мокрі кущі і трави... Коли нас це зупиняло ?

І ось він осінній трофей

Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Хоча ранковий літ був слабенький, та всежтаки добути щось вдалось.

Всім ні пуху, ні пера.
Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Доброго дня.
Вітаю усіх хто відкрився з святом відкриття полювання і початком нового сезону !!!

Відкривався в с. Раково. Качки було досить багато, але потрібно вчитись стріляти Після моїх промахів, Грей вирішив взяти справу в свої лапи і не дав залишитись без трофею, добрав підранка.Вкотре переконуюсь,ідучи на полювання, можна рушницю вдома забути, але без собаки ну ніяк...
Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Вітаю Іван з Днем народження !!! Крепкого Тобі здоров'я,сімейного благополуччя, здійснення всіх задумів і достойних трофеїв
Вітаємо Івана (burka ...
emo
Вітаю Федько !!! Всього найкращого
Вітаю Федора з Д.Н.
emo
Вітаю !!! Всього найкращого
Вітаємо ОлегаП
emo
Всім доброго дня.
Отже відбулось чергове довгоочікуване свято під назвою "Міжсезоння 2017".
Надзвичайно приємна атмосфера, дружня компанія, висока дисципліна, організація на вищому рівні... і ще безліч компліментів, які можна говорити для для даного міроприємства.
Дуже вдячний організаторам, а також всім хто долучився за проведений захід, все було супер і на висоті.
Зустріч форумчан "Мі ...
Детальніше
Час створення сторінки: 0.52 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com