Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Sanych

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 24/08/2010
 • Останній візит: 01/11/2017
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 19:42
 • Пости: 398
 • Перегляд анкети: 1459
 • Проживання: Львів
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: невідомо

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Давно не заходив, а тут стільки привітань.
Щиро дякую всім
Вітаємо Sanych"a з Д ...
emo
Дякую, друзі !
Вітаємо Sanych"a з Д ...
emo
Aleksis або Ви не уважно читаєте, або не сприймаєте написане. Повторю останній раз: ні моя дурь, ні хрен, ніяк не впливають на якість та міцність системи запирання ТОЗа. Решта питання можливостей та пріорітетів. Ніхто Вас не переконує, що ТОЗ це гімно, але треба реально сприймати речі.
Сам користуюсь ТОЗом, але з радістю при можливості поміняю його на іномарку.
ТОЗ-34
Категорія: Гладка зброя
emo
Не зрозумілі Ваші до чого тут лаве тисне чи не тисне ? В кірзових чоботах теж можна ходити, і багато хто ходить, можна їздити на ВАЗі чи Форді, а можна на Мерсі. Хтось купує собаку за 100 грн, а хтось за 1000 евро. Тут лише питання можливостей та, що набагато важливіше - пріорітетів.
Те, що система запирання ТОЗа слабка, вже 1000 раз обговорено і доведено. І сільки його не масти та не ласкай, вона міцнішою від того не стане. Система кріплення колодки до ложе теж м'яко кажучи ... чи Ви мало бачили ТОЗів зі стяжками на щоках ? Рушниця стріляє та виконує свої функції, не гірше від дорожчих моделей. Якщо Вам особисто цього достатньо, то які питання ? Ну приберете шат через 3-4 тис, ну рано чи пізно переробите дерево або поставите стяжку.
ТОЗ-34
Категорія: Гладка зброя
emo
Ну і що, що він коротший в часі ?? Імпульс теж буде меншим. P=mv, при незначній різниці в швидкості, маємо суттєву різницю в масі.
ТОЗ-34
Категорія: Гладка зброя
emo
А я вчора таки заліз в теоретичні дебрі ))))
На скільки я зрозумів, тиск може і такий самий як для 32 гр, але за рахунок меншої маси заряду, збільшиться лише швидкість заряду. Але масу ми зменшили на 25 % а швидкість збільшиться лише на 5-8 %. Тому сила (в даному випадтку це віддача) аж ніяк не може залишитись такою самою, проти фізики тут не підеш. F=ma, маса зменшилась, прискорення це швидкість/час (воно зміниться не сильно), того F теж зменшиться в меншу сторону.
Я десь не правий ?
ТОЗ-34
Категорія: Гладка зброя
emo
Те, що рушниця дісталась від батька чи діда, не вказує на якість чи надійність рушниці. Ви краще вкажіть скільки +- пострілів зробила ваша рушниця, або приблизну кількість за сезон, та якими партонами.
В мене теж ТОЗ-34, за сезон роблю в середньому 400-500 пострілів, набої не більше 32 гр, частина 24 гр. Рушниця в мене з 2008 року. Тобто, орієнтовно, я зробив з нього 2500-3000 пострілів. Якістю, м'яко кажучи, не задоволений. Цього року вже ремонтував. Вже є невеличкий шат, підкреслю - жодного пострілу навіскою більшою ніж 32 гр я не зробив. Звичайно, шат на ТОЗі прибирається легко, але неприємно.
Інше питання про альтернативу. Вживаний ТОЗ коштує 300-400 дол, за штучніки, з гравіровками нетверезих ПТУшників, просять від 500 до 800, дехто і більше. Але запирання там, таке саме.
Як альтернативу розглядав вживані імпорні вертикалки: Беретта +- 2000 дол, Фабарм 1200-1500 дол, Сабатті - 800-1000 дол, вживаних Турків не розглядав. З плюсів - змінні чок, з мінусів, для мене, переважно один гачок.
Мій вибір однозначно, якщо є фінансова можливість, це іномарка.
Якщо за сезон робити по 100 пострілів, то і ТОЗа вам вистачить надовго.
ТОЗ-34
Категорія: Гладка зброя
emo


ППП добра тим, що в любий момент дістав, постріляв і назад поставив. З ПСП купа заморочок, але ж приємно, хоча і вартість як в нарізняка от і будь мудрим
Пневматика
Категорія: Пневматична зброя
emo
Це Cricket ?
А ти ще не вирішив на ПСП перейти ??? Я як гляну да CZ200, так рука сама до шафки за баксами лізе
Пневматика
Категорія: Пневматична зброя
emo
Аби тільки дівчата до Славіка не добрались з тим трімінгом і манікюром
Фанька , аж в нору шкода пхати.
Такса -злосний песик ...
emo
И собачка делает стоечку ...
Полювання на фазана
Категорія: Полювання
emo
То манок в одиничному екземплярі був виготовлений 33 роки тому такий вже не купиш .
Виходить я все не вірно зробив ))))) потаск зробив і за 30 хв сів у засідку. Велосипедом кажеш ??? Я звідти себе ледь дістав ))) Зайці в мене півметрові, в парі і на чистому
Може той лис і не в нору побіг після мого маніння, а просто десь там від сміху помер
Полювання на лисицю ...
Категорія: Полювання
emo
Може й показував ))) тихенько ))) бо я його не бачив
Я тими шкірками обволочив всі козирні місця, а лис щось мені таки показував
Певно то місце треба лишити на пару тижнів в спокої, бо лис точно при перших звуках манка біжить у нору
Але якийсь яструб, мому зайцю ледь голову не відірвав ...
Полювання на лисицю ...
Категорія: Полювання
emo
Хотів закинути фото своїх Франкенштейно-Зайців але певно щоб людей не лякати, скину лише таку фоткуТо в оптиці зайці якщо не зрозуміло вони померли ще минулої неділі, а цієї вийшли полювати лиса
Полювання на лисицю ...
Категорія: Полювання
emo
Я цього року теж заморочився патроном з широким осипом. Після перших полювань на вальдшнепа і дратівливих промахів вирішив накрутити 8ки безконтейнерної, до цього стріляв 8кою в контейнері. Щось ніфіга краще попадати не став . Дай думаю по мішені відстріляю, подивлюсь різницю між безконтейнерним та контейнером. Відрахував 10 метрів (з такої відстані переважно стріляв вальдшнепа, далі він в гілках) і був здивований на такій відстані практично немає різниці. Вирішив не мордуватись з тими пижами, а крутити всі в контейнері і пробувати відпускати далі. І знов здивування !!! Відпускаю метрів на 15-20 і стріляю вже по сілуету, що ледь мерехтить між гілками ... і треба ж, майже всі валюші падають Для себе зробив висновок, до 30 метрів та сама вісімка так шиє гілочки і листя, що у валюша немає шансів, головне не гарячкувати і відпускати подалі.
Які набої ми викорис ...
Категорія: Набої
emo
Не знаю як у Вашій Львівській області, а у нашій Львівський ще є 1 вихід
У Кам'янці полювали.
Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Ходили і ми цієї неділі за зайчиком. Із самого ранку до вечора не бачили ні одного, а потім за годину взяли аж 3-хЗгадали про фото вже затемно, того вийшла в нас лише фотофіксація (((
Львівщина
Категорія: Звіти
emo
Е ні )) Я помщуся саме тому лису ! Я знаю де він живе, прийду до його нори і ...
Полювання на лисицю ...
Категорія: Полювання
emo
Суворість наших законів компенсується необов'язковістю їх виконання
На відкриття в 17,59 на дамбі і ти бракоша, приніс пес 6-ту качку - протокол, вийшов з собакою весною в угіддя для натаски штраф, що там ще ?

А я сьогодні таки наманив лишку )))) стріли правда не зміг сніг зійшов Вийшла мені на 120 метрів, прям перед мене, карабін в її бік дивиться, ну тільки стріляй !!!! А снігу вже нема, встиг вкласти карабін, а лис зійшов з плями снігу і перейшов на ріпак і капець ! Розумію, що він переді мною, а не бачу. І вітер був від нього на мене, і відстань люкс, і пішки йшов ... йшов... йшов ... і пішов. Але йому і цього було мало - обішов мене сзаду, знайшов мій вхідний слід на залишках снігу, затоптав його і насцяв у мій відбиток потвора ! Це вендетта !!!
Полювання на лисицю ...
Категорія: Полювання
emo
Я цього року теж вирішив спробувати лиса добути. Чи то лиси в нас глухуюваті чи то я такий співак
Був вже 5 разів. Перший раз побачили лиса метрів за 500-700, під'їхали ближче, манили ... ніби пішов до нас кущами, але певно спалив нас, через 10-15 хв бачили як він тікав від нас в протилежний бік. Потім ввечері манили - глухо.
На другий вихід манив ввечері. У ярі, метрів за 300 від мене, пополошилися сороки і ще якісь пташки. Лис до мене не вийшов, то пішов я до ньго і побачив його у траві, та паскуда блохаста полювала на куріпок. Доки він був зайнятий куріпками я до нього підійшов метрів на 100-130, куріпки лису не далися та і я захеканий, з рук стоячи зі 100 метрів його промазав .
Наступні виходи лиса навіть не бачив. Наманив сову, ледь шапку з мене не здерла ...
Полювання на лисицю ...
Категорія: Полювання
Детальніше
Час створення сторінки: 0.61 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com