Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Саня Волинь

  • Поза форумом
  • Статус: Досвідчений ловчий
  • Зареєстрований: 09/02/2016
  • Останній візит: 17/12/2018
  • Часовий пояс: GMT +2:00
  • Місцевий час: 09:47
  • Пости: 94
  • Перегляд анкети: 1467
  • Про мене: ТОЗ 34 28к ЗСЛ ЕГ

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Флейта цього сезону почяла краще ганяти,три виходи три зайця з під гону.Минулого виходу зловила русака в льожці але пустила і заєць був добутий після гону і це радує.
Естонський гончак
emo
Нам вже 6 місяців,вже вчімося ганяти зайців,першово погнав в 5 місяців.
Естонський гончак
emo
Привіт.Радивилів Рівненська обл ціна 2500грн.
Естонський гончак
emo
Я трохі помилився для вижловкі Набат дід а для вижлеця прадід.
Естонський гончак
emo
Дякую,Рома.Точно пам'ятаю що моя вижловла Флейта і цей малий вижлець мають спільного діда по батькові Набат вл.Беспалий С.А,прадід Бушуй вл.Васенко І.В,а по матері там зовсім інша лінія.Заводчік з досвідом ,30 років тримає гончяків,8 років тримає естонців а до того тримав РГ,РПГ він власник обох батьків мого вижлеця.
Естонський гончак
emo
Всім привіт!Нарешті знайшов собі вижлеця.
Естонський гончак
emo
Цей заводчік чюдак ще той,каже мені нашо мені робити документи на щінят їх потім тяжче продати бо зовсім інша ціна,тіпа моїх собак і так знають один клієнт зі Сходу аж має приїхати.Я йому пояснив що шукаю на майбутнє для своєї вижловкі вижлеця щоб підходив, він каже та то зовсім інша лінія і не сказав що вони сестри по Караю.Дякую за інформацію.
Естонський гончак
emo
Я ще не брав бо щінята мали тільки 13 квітня родитись.Я планую взяти вижлиця але за умови що буде щінячка бо вязкку він не реєстрував,сказав що це зовсім інша лінія як в нас і гончякі з дипломами 2 ст і він не дуже хоче робити документи на щінят.Ціна без документів 2000грн з документами 200 доларів.Я завтра до нього подзвоню спитаю шо родилось.
Естонський гончак
emo
Всім привіт.В середині квітня в Руслана Шаповалова з Дрогобич має ощенитися естонка.Розкажіть хто знає за цих гончяків.Бо я планую придбати але за умови що буде щінячка бо вязка ще не зареєстрована.
Естонський гончак
emo
Гарне фото,Рома ,полювання вдалося,друзі залишились задоволеними мабуть.Розкажи як зпрацювали гончякі.
Естонський гончак
emo
Рома, а що величина собакі впливає на швидкість гону?Мені здається що не діло в рості а в майстерності і підготовці гончої.Я розумію що кози не хитрують так як заєць але я ще не чув що РГ чи РРГ доганяв кози.
Естонський гончак
emo
Я також за дискваліфікацію за відхилення стандарту,але краще щоб експерти звертали увагу на робочі якості і тоді вирішували чі закрити очі на один сантиметр який принципі нічього не вирішує,притиснув до холкі і його нема.Головне щоб в собакі було все пропорційно.
Естонський гончак
emo
Вибачяюсь,помилився висота в холці 48.5.А на рахунок оцінки,молодша група дуже добре,середня відмінно,оцінювали різні експерти і обидва хвалили вижлівку один навіть казав що давно не бачів такіх породних естонок і в майбутньому вона буде представляти Волинську обл шкода що нема дипломів.
Естонський гончак
emo
Саме головне для мене те що вона шукає і піднімає зайця.Наші угіддя самі менші в районі бо наш колектив розділили на на три ПМО,але зайця в нас найбільше і в принципі гін мене влаштовує бо я не шукаю собаку а полюю .Флейта цього сезону почяла дійсно ганяти інтенсивно хвилин 20 далі сходить з слуху,вертаїться через годину на місце підйому деколи трублю шоб орінтувалась де я.Але хочеться заробити диплом по зайцю шоб її пов'язати.Планую придбати вижлеця бажано з рослих естонців.Висота в холці Флейти 50.5 міряв експерт на виставці,екстер'єр відмінно.
Естонський гончак
emo
Слабовато хвилин 20,але вже почяла виправляти сколи і продовжувати гін, бо раніше після першого сколу зразу верталась назад до мене і назад на слід я її не міг поставити.
Естонський гончак
emo
Цього сезону Флейта почяла краще ганяти русака,кожен вихід підйом.
Естонський гончак
emo
Планую придбати вижлеця естонця. Може буде хтось в'язати,дайте знати.
Естонський гончак
emo
Як працює карпатець по зайцю?
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Продав за 6500грн,дякую за уточнення ціни.
система пошуку норни ...
emo
Всім,привіт,знайомий хоче продати систему для пошуку норних собак виробництва Франція Terrier Finder Long Range майже нова, ціна 300 євро 0985433342
система пошуку норни ...
Детальніше
Час створення сторінки: 0.78 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com