Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Вікторія

 • Поза форумом
 • Статус: Молодий ловчий
 • Зареєстрований: 02/02/2019
 • Останній візит: 14/10/2019
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 04:09
 • Пости: 24
 • Перегляд анкети: 1796
 • Проживання: Запоріжжя
 • Стать: Жінка
 • Дата народження: 28/05/1971

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Клен написав:
А що,наш сайт вже почав пропагувати і рекламувати кінологічні змагання ерефії.Позаяк Таґанроґ,наскільки я розбираюся в ботаніці - це територія Мордору ?!!
Що чекати завтра ???
Агов,модератори ...

Це, мабудь, через мене.
Така ж жага облити мою собаку гівном, що аж усі границі переходить!!!
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
Нарешті, робимо доки на полювання. Щось довго надто... Я думала це в один день справа! Тож, Принцеса скоро схудне!
Запитала, чи можу з досвідченими хортами разом її узяти - пообіцяли.
Як то кажуть, поле всіх приборкає.
А поки що хочу трохи напакостити.
Оце цуценя не доводиться Принцесі ніяким боком ріднею. Просто кольору такого самого. Я це до того, що ось вона виросте і ми побачимо, чи такі погані польські хорти. Може поляки і вкрали у нас породу, але вони все ж таки зробили дещо, до чого нашим іще далеко. І не треба ображатись. Коли я читаю цю гидоту про польських собак, мовляв, вони не полюють, сирі, надто важкі тощо, то просто бачу заздрість. Не треба! Що є - те є...
І так - мені дійсно подобаються польські харти. Інакше, хіба я б стала витрачати кошти і час? Взагалі, якби я це робила просто щоб помститися за образу, то ким була б? Я і так знаю, ЩО ПРИНЦЕСА ПРОСТО ТОВСТА! Це моя провина. І ні до чого тут її родовід! З ним все гаразд! Я кому його тільки не показувала! Не забувайте, що на біологічному факультеті, де я вчусь, є кафедра мисливствознавства і її завідувач, Домніч Валерій Іванович, у добрих стосунках і з ФМСY, і з YТМР. Якби були проблеми - я б про це знала. І мені не треба про це питати якусь там пихату тьотку з Київа. Вона - ніхто для мене.
А польські харти мені дійсно просто подобаються.
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
До речі. В мене собаки yсі такі. це y вас якісь дохлі...
Це - моя Хімочка:
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
Наш перший. НЕ ОСТАННІЙ!!!
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
Y нас іще кордони відкиті, ще це зеленопyзе лайно не напортачив... Тож, йдy я якось, ведy Принцесy, на зyстріч поляк. Побачив - аж очі вилізли. Питає мене польською мовою: "Це y вас харт???" Я польськy не вчила, але розyмію її на слyх. Не відповіла, бо не царська це справа - із незнайомими чоловіками на вyлиці спілкyватися. Але бyло приємно...
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
Це моя собака. І я дійсно хочy займатися хартами польськими, а не оцими привезеними з Раши. Хоча, поляки свого часy теж пивозили звідти. Але не метисів хрін зна чого із чим. Докyменти можна дійсно намалювати і на колінці. І ККY тyт ні до чого. Скільки я читала відвертих бесід на хортячих форyмах про те, що в отого чи іншого обов'язково мінімyм псова сидить. Можy зараз знайти, зобити скріни... От тільки лінки...
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
Тyт я читала, що харти польські - це такі собі "тяжеловозы" і їх виставкові особини y кyрсингy yчасті не приймають. Як би ми жили ближче до Київа, я б їм yсім показала "тяжеловоза"!
Мені й досі цікаво - як що це метис із грейхаyндом, де ви таких грейхаyндів y нас бачили? Якщо це метис, то y мене є підозра, що не з греєм зовсім, а з цим, як його... Кане корсо!
Коотше, якщо не на кyрсінгy, то на полюванні зyстрінемося. Дівчинка виявляє цікавість до копита - і не ябиякy. Тож, бyдy напрошyватись і тyди теж.
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
Якщо ви вважаєте бракон'єрством використання мисливської собаки без родоводу, то, я думаю, ви помиляєтесь. Цього собаку не можна використовувати у кінології. Не бажано. Тому що немає ніякої гарантії, що це не вчинить шкоду породі. Але використовувати як суто робочу можна. Я не знаю, як у вашому регіоні, а у нас можна через УТМР зробити легальний мисливський паспорт для такої собаки, якщо в організації визнають, що цей собака дійсно мисливської породи. До того ж, можна зробити нульовий родовід. Якщо це робити через КСУ, то собаку не можна буде використовувати для отримання щенят. Але, якщо зробити нульовку через ККУ, то у собаки є шанс, якщо три експерти дадуть їй оцінку "відмінно". Не так давно в КСУ таке саме робили, але чомусь раптом вирішили більше не робити. ККУ зараз співробітничає із УТМР. Все законно! Не треба тут розводити "базар". А купувати саме у цього чоловіка, чи ні, - це вже нехай самі люди вирішують. Хочете пораду? То нехай тоді хазяїн не ображається. Я б не купувала. Щенят відлучили від мамки у віці до місяця і вони утримуються у жахливих умовах.
Попросили тут тут за ...
Категорія: Різне...
emo
Оголошення на ОЛХ. Хортенята без документів, Запорізька область, Василівський район, село Менчикури.
Батько з родоводом ФМСY, мати без родоводу.

www.olx.ua/obyavlenie/prodam-shenkov-hortov-IDEpuuE.html
Попросили тут тут за ...
Категорія: Різне...
emo
Нещастя досить швидко купили після того, як я дала це оголошення. Будемо надіятись, що в добрих руках!
Чиє це нещастя???
Категорія: Різне...
emo
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
Людоньки, бога ради, скажіть, чий це скелет? Продає якась тьотя, каже, що її хтось поросив. Мабуть це перекупка. Каже ще, що господарь батьків цуценяти із Харькова.
Цікаво, хто може так знущатись з бідолажної тварини?
www.olx.ua/obyavlenie/angliyskaya-borzaya-ohotnik-IDD3DAN.html
Чиє це нещастя???
Категорія: Різне...
emo
Легко писати тим, хто полює з рушницею! Але ось дивлюся я на фото з цього сезону, де мисливці із хортами тримають лиса за шкірку, і нічого не розумію! А норні собаки?
Порадьте, що робити, ...
emo
Дуже потрібна машинка для тренування собак, не надто дорого, можна саморобну, б/У.
Куплю курсингову маш ...
Категорія: Різне...
emo
Доброго дня.
Вирішила не створювати нової теми. Я думаю, моє запитання цієї темі відповідає. Хто може пояснити, чи є нормальною така поведінка хортів? Припустимо, із зайкою немає проблеми. А ось із тваринками крупнішими така ситуація. Біжать знайомитись. Ніякої агресії не виявляють навіть якщо звірюга сама вкусити хоче. Аж поки кидатись на звіра не почне Ніка, напівтакса. У неї вже цьому прийомчику і друга сарделька навчилася. Злючі обидві, аж страх! Ніка ніяк не вожачка, як дехто каже. В "мирному" житті ніяких лідерських якостей не виявляє. Але хортячки немов чекають від неї сигнала, що треба нападати. Без цього - ніяк. Що з цим робити? На лиса ж ми без неї тепер не підемо, так виходить? А як метису документ на полювання дадуть?
Як ви навчаєте свого ...
emo
Ну вот, так неожиданно поучаствовала в рекламе! Вот только кое-кому тогда придётся забрать свои слова назад о том, что аборигенной породе должна быть присуща сухость, которой нет у моей собаки. Кобель тоже рёбрами далеко не тарахтит. И ваш Аристократ что-то с ним совсем не схож. Более по конституции на бритую псовую тянет! Да и формой лица...
Но давайте не будем отвлекаться. Значит так, у нас подделка документов. Вы не хотели бы узнать, что конкретно у нас подделано и каким образом, во всех подробностях? Ну, смотреть на это своими глазами вы по понятным причинам не хотите. Как же! Какой-то холопский ККУ! Что на них вообще смотреть! ККУ - этим всё сказано! То есть, потому что ККУ. И в итоге выходит, что вы обвиняете Ульяну Бабич в том, что она УКРАЛА копии родословных Зореньки и Есаула, ПОДДЕЛАЛА почерк обоих владельцев этих собак и их подписи, написала от руки заявления и подписала их именами. И это всё принесла в клуб "Оскар", где на основе УКРАДЕННЫХ И ПОДДЕЛАННЫХ документов была составлена липовая родословная. С некоторых пор Сулимов решил ужесточить правила приёма документов на восстановление родословных. Он требует копию паспорта владельцев родителей щенков. И сейчас, при необходимости, может затребовать и для нашей истории! Представляете, что можно сделать с ВОРОВАННЫМ паспортом? Замечательное криминальное чтиво, правда? Вы хоть сами понимаете, что пишете? Вы не хотите в глаза видеть то, что вам предлагают в качестве доказательств? Это что-то может изменить в случае, если вы всё равно окажетесь правы? Тогда почему отказываетесь? Потому что ваша цель - не найти правду, а ТУПО ОБОСРАТЬ! И вы никогда не примете такого варианта разрешения проблемы потому, что можете попасть в просак, вас могут УБЕДИТЬ. А это будет означать только одно - ВАМ ПРИДЁТСЯ НАЧАТЬ СЧИТАТЬСЯ С ХОЛОПСКИМ ККУ. Поэтому всё, что тут на этом, или каком другом форуме написано не имеет никакого значения. Это пустой звук. Это абсолютно бездоказательное блаблабла. Всё, что вы показали этим, так это то, что было прикольно погалдеть на форуме. Я ведь тоже могла бы сейчас до всего этого опуститься. Например, написать, что ваши сомнительные сканы и ребёнок в фотошопе может нарисоват с подписью Президента Украины. Но не буду. Вам предложили - вы отказались. Галдите дальше, на здоровье.

Анектод есть. Пришёл мужик в ресторан и говорит офигевшему официанту:
- Приниси-ка мне ведро поноса и дохлую кошку. Любые бабки требуй! - и достаёт лопатник.
Гарсон подумал, что хорошие чаевые как бы не помешают, подумаешь, типчик с причудами... Короче, принёс. И смотрит, что мужик делать будет. А мужик поставил ведро перед собой, взял кошку за хвост, макает в понос и вытаскивает, снова макает и приговаривает:
- Скукотааааа! Скукотааааа!
Собрался народ вокруг него. Тоже всем интересно. Мужик видит - толпа вокруг. Берёт основательно вымокшую кошку и раскручивает вокруг себя что есть мочи:
- Эх, скукотищщщща!!!!!

ЭТО ПРО ВАС!
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
Ось знайшла ще одну цікаву світлину. Цей російський рудий пес, як я прочитала на форумі, де знайшла фото, там вважається крутим. Але ж він має зовсім не таку зовнішність, як тут пропонують вважати за еталон! Є на цьому ресурсі і "класичні" хорті, але дуже багато і таких, що не відповідають. Як пояснити?
data9.gallery.ru/albums/gallery/171091-c...9914489-m750x740.jpg
На справді, у мене дійсно і не випадково улюбленою породою залишається грейхаунд. Із ним все ясно. Його походження відомо на всі 100 відсотків. А ось щодо хортої... Мені не притаманні будь-які романтичні настрої. Я бачу те, що є, і не хочу фантазувати про походження цієї породи разом із романтиками. Бачучи цей різнобій, роблю висновки. І як ви після цього можете, тільки дивлячись на фото, казати, що той або інший собака нечистокрівний?
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
На здоровье, что вы знаете. Вы так и не поняли, что от вас требуется? Объяснить, на каком основании вы оскорбили кучу людей и обвинили их в мошенничестве. И требую от вас это не я, а руководство ККУ. То, что вы позиционируете отношение к альтернативной организации как к заведомо мошенникам, даже не пытаясь ни в чём разобраться и - более того - не давая разобраться другим, вас отнюдь не красит.
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
Как и было сказано, все документы хранятся в архиве клуба. Их можно в любой момент затребовать и ознакомиться лично. Естественно, это не даст права выкладывать эту информацию на всяко-разно форумах. Собственно, такие действия являются противозаконными согласно закону Украины о защите персональных данных. Но вы можете затребовать эти документы для использования во время судебных разбирательств, например. Всё в ваших руках.
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
emo
Лично мне интересно только вот что. Как объяснить рукописное заявление Пирогова с его личной подписью, хранящееся в ККУ, которое я лично читала? И как объяснить то, что мне говорили упомянутые люди по телефону? Давайте, ваши версии! Или может всё-таки начнём действовать так, как положено?
УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ
Детальніше
Час створення сторінки: 0.54 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com