Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для vitek

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий
 • Зареєстрований: 22/11/2010
 • Останній візит: 18/06/2013
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 11:58
 • Пости: 79
 • Перегляд анкети: 627
 • Проживання: Ковель
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 03/06/1979

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Замовив сьогодні машинку КОНКОРД для метання тарілок і відразу виникло питання,яку навеску робити пороху та шроту,номер шроту,які пластикові пижі кращі?Порох ТАХО.Поділіться своїми премудростями. Буду вдячний за любу інформацію.А то експерементувати відразу нехочеться,краще взнати від товаришів всі плюси і мінуси,а тоді щось свого добавляти.
ПОРАДИ САМОКРУТЧИКАМ
Категорія: Набої
emo
Так це я знаю,я даю прокладку на дріб,бо інколи залишається маленький отвір в зірочці,звичайно непостійно але буває,тому і перестраховуюсь щоб дріб при перезарядці невилитів і ненаробив халепи.А так закатка получається відмінна.
А висоту в патроні,щоб зірочка непровалювалась дійсно регулюю додатковиви пижами(за допомогою виших повідомлень),бо спочатку регулював прокладками на порох .Хотя різниці при пострілі я невідчув.
ПОРАДИ САМОКРУТЧИКАМ
Категорія: Набої
emo
А це такі по інтернету контейнера замовив,біс його взяв би Але я думаю що поганого нема нічого якщо порохова прокладка такої висоти(це моя думка).За віддачу скажу так:були постріли як з пластиковивми пижами-контейнерами так і з ДВП,різниця звичайно є, але мені краще сподобались постріли з ДВП,різкіший і відчутний.
Ложу прокладку тому що,коли звіздую то порою залишається маленький отвір,якраз на дробину,так як в мене зброя пятизарядна то краще перестрахуватися,щоб ненаробити біди.
За порохові прокладки скажу так,всерівно треба ложити хоть одну,бо пижи є осалені,чи я помиляюся?
ПОРАДИ САМОКРУТЧИКАМ
Категорія: Набої
emo
Прокладок нормально,було б менше провалиться звезда,можу скинути фото патронів,а по поводу контейнерів то дійсно як ти пишеш провалюються як в колодязь
ПОРАДИ САМОКРУТЧИКАМ
Категорія: Набої
emo
Тоді чому при пострілі пижом деревоволокнистим відкат сильніший і різкіший ніж з пластмасовивми пижами-контейнерами? Невже так вони пом"якшують різкість пострілу?
ПОРАДИ САМОКРУТЧИКАМ
Категорія: Набої
emo
Hunter.ua написав:
ТАХО горит подчистую, если качественно сделан патрон то в стволах ничего не остается

Сьогодні зробив пару патрончиків з порохом ТАХО,попробував з різними пижами і контейнерами.Результат перевищив мої сподівання.Краще всього показали пижи деревоволокнисті з прокладками.Пороху 1.9 гр,на порох три картонні прокладки загальною висотою 7.5мм,потім одни пиж 1.1мм,шроту 36 гр. і картонна прокладка зверху.
Решта (пиж-концентратор,пиж-дисперсант,пиж-контейнер)показали трошки гірший результат,маю на увазі бій зброї.Справа в тому коли робив набої з цих пластикових пижів,то вони дуже вільно заходили в гільзу,тому і при пострілі проходить прорив порохових газів поміж стінками гільзи.Так що краще всеж-таки робити старими,провіреними способами.Переконався особисто.
Порох ТАХО,порівняно з Соколом згоряє весь,нагару нема ніякого,ствол чистий як після чистки зброї,і це зробив 25 пострілів.
Дякую за пораду,і може щось не так зробив то поправте!!!!!!!!!!!!!!
ПОРАДИ САМОКРУТЧИКАМ
Категорія: Набої
emo
Приїду з відрядження відразу куплю цей порох,треба попробувати поки є ще час.Відстріляюсь і відпишу результати.Дякую
ПОРАДИ САМОКРУТЧИКАМ
Категорія: Набої
emo
Прочитав декілька нарисів за HUGLU 104A 20/76 і зрозумів, що як і вся зброя має свої плюси і мінуси.Річ в тому що в мого друга така зброя вже три роки,проблем нема ніяких,стажу мисливського в нього понад 15 років.Мав він різну зброю але зупинився саме на HUGLU.
Чесно кажучи приємно таку зброю тримати,підігнано все прекрасно.
Думаю і собі придбати до комплекції таку зброю
Huglu 104
Категорія: Гладка зброя
emo
Сам користувався,чи чув відгуки?Цей порох на ринку недовго.Прочитав за його всі плюси і всі мінуси,але за самозарядну зброю нема нічого.Мені не в стволах цікавить,а в корпусі незгорівший порох.Може ще щось чув?
ПОРАДИ САМОКРУТЧИКАМ
Категорія: Набої
emo
Дайте пораду!!!!Цікавить який порох кращий (крім СОКОЛА)для пятизарядної зброї?Справа в тому що прочитав літературу Трофімова В.Н.що небажано використовувати порох сокіл для самозарядної зброї,так як залишається незгорівший в корпусі і спусковому механізмі.В мене так і є,тому може хтось користується іншими видами пороху.
ПОРАДИ САМОКРУТЧИКАМ
Категорія: Набої
emo
Вага в нього дійсно трошки завелика 1кг,сьогодні ходив по болоті з собачкою то від цієї ваги шия боліла і це пройшовся приблизно чотири км.Але як один казав даремному в зуби не заглядають .Кришки окулярів справді погано тримаються але можна переробити.
Біноколь
emo
Сьогодні мені подарували ось такий пристрій,може в когось є щось похоже,напишіть.Бо в неті тільки найшов загальні характеристики.
ЮКОН 7х50 WA корпус прорезинений.Виріб є з Білорусії
Біноколь
emo
ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!
Вітаємо Ігора Хмельн ...
emo
i19 написав:
В мене на компютері всі фото одного розміру, правда, досить великі. От через мозіллу пішли якось, через експлорер 9 ніяк. Навіть найменування фотки в лінійку не йде. Браузер чистий.

Може не в тому режимі зображення робиш?В мене така проблема була.Є пару режимів фотографування,якщо якісний апарат то має бути режим спеціально для пк,різниці в знімках практично на око непобачиш але на форум фото не скинеш.Поклацай налаштування.Попробуй 1024х768 або приблизно до цього
Зауваження до роботи ...
emo
Проблем ніяких небуде,горілки ще ніхто неперепив ,а я буду дуже радий якщо хтось приїде .Не в грошах щастя.Так що буду чекати!!!!!!!!!!!!!!!!
vitek святкує день н ...
emo
Дякую за підказку колего! А то трошки занятий ці дні,є час зайшов на що бачу,промучився з фотоапаратом поки знайшов проблему з знімками.Не в тому режимі зображення робив фото тому і неміг вложити фото
Ось цей приборчик.
Антимоскітна сітка
emo
Антимоскітна сітка
emo
Дуже ДЯКУЮ всім за привітання!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Вибачте що тільки побачив поздоровлення,але хай пізніше ніж ніколи.
Кому виходить то приїзжайте в м.Ковель завтра на 18.00 ресторан НАШЕ МІСТО.Буду дуже радий
vitek святкує день н ...
emo
Антимоскітна сітка
emo
Антимоскітна сітка
Детальніше
Час створення сторінки: 0.87 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com