Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Барс

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий
 • Зареєстрований: 21/12/2010
 • Останній візит: 06/07/2016
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 08:40
 • Пости: 72
 • Перегляд анкети: 815

Підпис

Робить ....ь!!!
Повідомлення

Повідомлення

emo
1. Порода : Вельштерєр
1.2. Кількість цуценят (сук) :5
1.3. Дата народженя цуценят : 12.10.2015

2. Батьки цуценят :

2.1. Батько : Ас-Джек-Джен Власник Романюк В.Я.

2.1.1 Всі дипломи за рабочие якості з вказанням по виду дичини :
1ст -4 шт., з них 2-мн-л., 1-8л., 1-мн-б.
2ст - 22шт., з них 10-мн-л., 10-8л., 1-мн-б., 1-квп.
3ст - 5шт., з них 2-мн-л., 1-мн-б., 1- кв.

2.1.2 Племінний класс : 1
2.1.3 Оцінка экстер'єра :відмінно багато раз,36 см в холці

2.2. Мати :HORA z Bôrovej dolinky привезена зі Словацького пітомніка вельштер"єрів на сайті подробиці інформиція про предків матері
m.welshterrier.sk/ru/
2.2.1.1ст мнл. 2ст мнл.3ст л8-ка
2.2.2. Племіний класс : Перший,перша місце в першому класі Терн.виставка мисливських собак 2015
2.2.3. Оценка экстер'єра : відмінно перша в ринзі 37см в холці.

3. Кінологічна організація, спланувавша в'язку:КСУ

4.Місце знаходження цуценят : м.Шумськ Тернопільська обл.
5. Контактна інформація : 0680442444 0971217991 0954701604 телефони можуть бути виключені (на роботі) пишіть в ЛС,або смс я потім передзвоню
6. Ціна цуценят : договірна можлива доставка по домовленості.
щенята вельштер'єра
emo
Ігор Хмельниччина написав:
Дзвіночки допомагають підняти звіра, особливо гончакам які працюють нижнім чуттям та коли сильна трава (мені так здається), я навіть бачив їх на лягавих, але мені здається що для них він зайвий, тому що завчасно підшумлюється дичина.
Дзвіночка також бачив на ягдові,з яким полювали фазана запитую навіщо,кажуть щоб орієнтуватися де він в заростях. Так же мабуть для легавої вони ж в стійку стають без голосу.А кажуть заєць того дзвоника мало боїться,хіба може лис?
Гонча Артуа
emo
Дзвіночки можливо чіпляють від вовків на Чернігівщині,та Київщині бачив на лайках.Саме від вовка.
Гонча Артуа
emo
Re: Продається сука ...
emo
Re: Продається сука ...
emo
www.facebook.com/?ref=tn_tnmn Сьогоднішня притравка по єноту сука себе трохи береже,закінчується тєчка.
Re: Продається сука ...
emo
Рома катазол хороша річ це імуностимулятор якщо не помиляюся,я після лікування собаки від мокрого підшкірного кліща проколював,також деколи за 2-3дні перед сильними фізнагрузками (змагання ітд).Я знаю що є багато менш токсичних препаратів ніж азидин,та Василь їх не найде в районі,а при заражені від кліща час йде практично на години.
Хвороби собак і їх л ...
emo
alta6595 написав:
8-день пішов. Давав уколи Амоксан-150
не впевнений що це точно від піроплазму,там взагалі колеться азідін.Правда він токсичний трохи,його потрібно точно по рецепту колоти.Був колись випадок я тримав пару грейхаундів,приходжу після роботи,а сука ходить затоки мочиться червоним,жовта десна,вколов азідін і через пів часа як-то нічого не було.
Хвороби собак і їх л ...
emo
Привіт Василь піроплазм страшна річ,і імунітет тут ні до чого якщо пса вкусив кліщ переносник,то однаково чи дворнягу,чи породисту собаку якщо не лікувати результат майже завжди летальний.Твоя собака гончак яка багато буває в полях,там і збирає цю радість,її потрібно обробляти спеціальними препаратами,про що я завжди говорю,хоча і вони не дають 100 процентної гарантії.Ще наша біда що не має у нас в районі нормальної ветклініки,так тільки до корів і свиней.Ти мабуть возив до Петра???Якщо їсть то дасть Бог одужає.Печінку як тобі писали вище садять ці препарати сильно,потрібно порадитись з лікарем що правильно дати які препарати для цього підходять,найкраще порадься з Айболітом,я сам часто звертаюся до нього,ніколи не відказав.0678107062
Хвороби собак і їх л ...
emo
1. Дат рождения:1.09.2013 Заводчик Мельник І.І. м.Хмельницький дві робочі лінії.
2. Информацию о родителях собаки или скан родословной:дві робочі лінії Батько Скіф-Джафар-Хан
П.д.1ст.8-в.т.ч 8мн-б 2ст. 7в.т.ч:6мн-л,1бв 3ст-5в.т.ч2л,2мн-л 1мн-б.Вл.Євдокімов В.В.
Мати:Альфа 3ст-2 в.т.ч 1мн-л 1 природня нора.Власник Мельник І.І. м.Хмельницький( По собаках заводчика Романюка Володі.Коломия)Лінія від привозного кобеля з Словаччини Герд.


3. Щенячка ФМСУ Хмельницький обл.осередок.

4. Местонахождение собаки.Тернопільська область.

5. Контактную информацию 0680442444

6. Цену (не обязательно, но если же укажете, то исключительно в национальной валюте - в гривне)
Кличка Асоль,ріст 34-35гарно підходить для норної охоти, дуже контактна собака,страшно любить воду,подає апорти як з води так і поверхні.З дітьми грається,до людей не агресивна,притравлена по єноту.Має гарний екстер'єр та ідеальний привкус. ... 0dEBv-2akAподача голуба.
Re: Продається сука ...
emo
www.........html

Порушення правил:
2.12 Забороняються посилання на сторонні ресурси і реклама в підписі, крім профільної, і тільки за узгодженням з адміністрацією.

=Myron=
Вельштерьер
emo
Твоя собака тобі і питати,заодно спитай як із цим боротись.(шютка)

Не відходимо від теми
=Myron=
Нагонка естонської г ...
emo
Хімік написав:
Барс написав:
Здоров Василь у собак це від вовків осталось на інкстинтивному рівні,вовк коли находить припустим мертву самку звіра качається по ній,щоб потім було легше піймати самця.


І так , і не так... Я читав , що цей інстинкт дійсно дістався собакам від вовків. Але вовк перед виходом на полювання качається в падалі для того щоб замаскувати СВІЙ запах , і підкрастися непомітно до жертви , а не підманити запахом здохлої самки якогось озабоченого самця-некрофіла. Так що , це не тільки естонці такі неакуратні , а всі собаки. Мій вельш , бувало , теж не минав жодної "каки". А спанієль колись викачався десь в людському г...ні , а потім з розгону влетів в літню кухню , посковзнувся на плитці і роздерся , вимазавши ще й підлогу тим г...ном.
Спорити не буду,трупи теж бувають різні.Одні смердять інші свіжі із природнім запахом звіра.А собаки інстинктивно качабться в чому попало,це одна із версій.МИ можемо тільки догадуватися,а щоб точно знати треба запитати самого вовка.

Уникайте надлишкового цитування..
Відповідаючи на останнє повідомлення - не цитуйте його..
=Slavamaz=
Нагонка естонської г ...
emo
alta6595 написав:
так хлопці кого така проблемка , естонцями неакуратними як би я назвав.... тільки вийдем в нагонку Альта вижличка найде якогось крота дохлого чи ондатру або всяку падаль і починае по ній качатись.. думаю щоб дичина іі по запаху не віпізнала чи то так від кліщів обороняеться -- змучився іі стірати
Здоров Василь у собак це від вовків осталось на інкстинтивному рівні,вовк коли находить припустим мертву самку звіра качається по ній,щоб потім було легше піймати самця.(чи на оборот)Часто буває вовки качаються в фекаліях кабанів,оленів (тощо).

4.25. ...Відповідаючи на останнє повідомлення - не цитуйте його..
=Slavamaz=
Нагонка естонської г ...
emo
Андрій вітаю.Чув їдиш на кубок «Стара Фортеця»,ми із Колькою Волинь теж збираємся привести своїх вельшів,так що порвемо за три дні чотири баяни .До зустрічі Ігор.
ЛЬВІВ ВИСТАВКОВИЙ
emo
собаки мають мати масло в голові тоді не трвмуються,сильно.Мій знайомий з двома підбулями і двома лайками кабанів дорізає,це теж не моє.)))
Фокстер"єр
emo
Так звіру потрібно давати шанс,я даю зайця взагалі не стріляю,мені подобається,полювання на норі,з собаками,якщо Вам теж подобається норне полювання то знаєте що не у кожній норі є звір,і приходиться провіряти чим більше нір.Я не живу з продажу лисячих шкірок,маю іншу пристойну роботу,сам звір мене цікавить як трофей,а не як шкірка більше подобається робота собак ніж стріляти.
Фокстер"єр
emo
Aleksis це все зрозуміло,тварина не автомат це теж ясно,а на полювання ви як їздите,тоже раз пустили,і по кущиках водите,чи йдете стараєтесь перевірити як найбільше нір,ще й по дорозі бажано зайчика підняти.У мене Вельші,це теж не прості собаки як і факси.
Фокстер"єр
emo
Aleksis це не перше знайомство з тим єнотом,раніше Хімік виставляв вже відео з притравки,чесно кажучи єнот фоксу в 1р і2місяці,не противник має совати як тряпку.Може просто господар трохи припізнився з притравками ясно що не по свої причині.
Фокстер"єр
emo
Хімік написав:
annet написав:
Дякую за запрошення,вітаю з новорічними святами... Розкажіть точну адресу...


Спеціально для білявок - точна адреса вказана в ПЕРШОМУ пості на першій сторінці зеленими буквами. Точна дата(надіюсь що вона буде незмінною)вказана в ТРЕТЬОМУ пості на тій же сторінці синіми буквами. Точне місце ночівлі буде визначатися 10 січня - ми плануємо проїхатись по тамтешніх базах і порівняти їх між собою для визначення найбільш підходящої. Тому до 10 січня бажано було б більш-менш вималювати список бажаючих , щоб знати на скільки людей шукати базу. Але місце проживання буде по-любому шукатись недалеко від місця полювання.

На рахунок другої форумівки на Волині - ще з датою і місцем проведення визначаємось. Але по-любому вона буде десь в кінці лютого , по-любому десь в р-ні смт.Локачі Волинської обл. і проживання буде по-любому в санаторії с. Павлівка Іваничівського р-ну Волинської обл.(якщо адміністрація погодиться нас прийняти). Чекаємо києвлян в гості.
Якщо на Волині будите збиратися з1 по 15 число теж приїду на нори з своїм кудлатим другом.
Форумне полювання на ...
Детальніше
Час створення сторінки: 0.67 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

 • Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

 • Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

 • класний Далі...

 • Продана. Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com