Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Клен

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 08/01/2011
 • Останній візит: 15/04/2019
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 11:13
 • Пости: 502
 • Перегляд анкети: 2415
 • Проживання: Canada
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 23/05/1959

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Час лягати спати,аж тут свіжа думка : враховуючи ту кількість змін/подій за останніх два тижні за підписом Президента,хочу,щоб другий тур не закінчувався ніколи.. ( я не за паяца,якщо що) !
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Дякую,хлопці,за відповідь.Думаю,на побутовому рівні цього достатньо.
Для більш точних замірів є лабораторії.
А що вони коштують ? Живлення,напевно,від батарейок ?
Наші захоплення(окрі ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Добре сказано ! Нема що додати !
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Олег,а цей Рн-метр видає результат відразу ? І наскільки він точний ?А може ти,Славік,проясниш,виходячи зі свого досвіду ?
Славік,дякую.Я ті фото робив селфоном,перекинув на свою пошту,зробив даунлоуд і пробував вантажити на сайт,а вони по-різному почали йти.То я їх через пошту Віндовз 10 повиправляв,а вони все одно не так пішли .
Наші захоплення(окрі ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Ото пішло все-боком.Ще раз перепрошую.
Наші захоплення(окрі ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Поперевертав фото,а вони знову боком пішли .Перепрошую.Є ще також Golden Berry,але це вже цілком інший смак і розмір.Також Мексика.


Ну і так,для різноманітності - дуріан.Смак,як у вершкового морозива,але смердить,як би сказав поляк,окропнє ! Якийсь змішаний сморід псутої цибулі і смття.
Наші захоплення(окрі ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Ця лохина-мексиканська,як багато інших фруктів,до речі.
Також круглий рік є ожина(Мексика,США,Пуерто-Ріко,Еквадор,Чілі,Бразилія..)
Наші захоплення(окрі ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
То правда,Олег-потрохи кожному треба до землі привикати..
Додам кілька слів про лохину,якутут називають Блу Беррі(Blue Berry).
Як правило,їх тут завжди є два-три ґатунки :Фото намагався робити,щоб було видно і вагу з ціною.
Наші захоплення(окрі ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Дуже дякую за статтю,Олег !
Це повинен прочитати кожен,хто тривожиться про ЗАВТРАШНІЙ день свій і України !
Бо велика біда коло нашого порогу ! Божої помочі нам всім !
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Влучно !
Може побачить ?
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Що казати-гарний і корисний виклад для багатьох з нас,Ярослав ! Приємно !
Але,як на мене,є ще один важливий аспект в цьому - виходимо з летаргічного сну ?
Дай Бог !
Пневматика
Категорія: Пневматична зброя
emo
У карцері сибірської в’язниці
Ти проклянеш і ЗЕ, й той сучій день,
Коли прийшов на виборчу дільницю,
Щоб вкинути прикольний бюлетень.
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
- Якщо полюючи,ви заблудились в лісі не кваптеся втрачати надію.
Спочатку по моху визначте,де північ.Після цього,коли в лісі нема більше чим зайнятися,можете
починати втрачати надію

- Ідея для стартапу - погрожувати власникам прилавків з чохлами для смартфонів,
що розповіш покупцям про Аліекспрес

- Дружина - це жінка,котра видає себе за вас

- Що таке брак ?
Це коли хтось один завжди правий,а другий-чоловік

- Люди були вільними,коли телефони були на привязі ( форуму присвячується..)

- Лідер не той,хто йде попереду,а той,кого ззаду не підганяють

- Росія пригрозила санкціями всім,хто буде добувати і продавати російське вугілля на Донбасі
Гумор
Категорія: Гумор
emo
В своєму останньому пості я ні слова не сказав про *..стосовно того,що форуми десь процвітають,а в УКРАЇНЦІВ ні..*. Це допис,як і всі решта,на дану тему.А вона - про наш сайт,і ні про які інші.І щодо нашого всіх спілкування- я би все-таки не вживав це в минулому часі.Зміниться ситуація в країні-зміниться і життя сайту.Така моя особиста думка.
Ukrainian Hunting As ...
emo
Hawke Rimfire IR має гравійовану сітку,циферки вниз,5-ть рівнів підсвітки,об*єктиви на 50,40 і 32 мм.Ціни не знаю,правда.
Є ще PFI Rapide-Reticle RR Evolution,Rapide Ranging Reticle.Правда,3-12х42,або
Nikon Monarch 4-16x42 SF MMD(зроблений на Філіпінах,легкий,світлий,специфічна сітка-при різному освітленні з боку окуляра і об*єктива-різно виглядає-сріблиста,біла або чорна).Є сайдфокус.
Пневматика
Категорія: Пневматична зброя
emo
Моє вітання залишкам форумчан-однодумців(без жартів і образ)!
Гарно починали наш форум,але український індивідуалізм(він у нас,українців, напевно на генному рівні закладений..),перемагає.Ну і розвиток технологій і віковий ценз учасників роблять своє,як на мене.Трохи прикро читати прибалтійські сайти,ті ж російські.. Теми широкі,часом цікаві речі можна зустріти,а в нас,нажаль,все якось стисло,не до кінця..Яка би тема не була.З Василем-єгером,одним з *аксакалів* форуму некоректно обійшлися,там ще щось.. Прикро.Але може цей *досвід* ще піде на користь.А може в якийсь час стане форум *форумом для тих,кому 50+..* ?
Ukrainian Hunting As ...
emo
Дуже інформативно і корисно,Степанович ! Думаю,кожен погодиться.Дякую !
Власне,для таких і подібних речей і задумувався сайт для нас всіх.
Порадьте, що робити, ...
emo
Політика
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ЗАБЛУЖДЄНІЯ…
Лютий 27, 2019


Інтеграція Зеленського в політичний світ нагадує мені заїзджого таксиста, який колись замість Ради, привіз мене до оперного театру на Володимирській…


— Тю, бля, а я всю жизнь думав, шо це Верховна Рада, — пояснив він свої топографічні заблуждєнія.

Віталій Чепинога
Гумор
Категорія: Гумор
emo
КРАПЛІ ДЛЯ ОЧЕЙ КОЖНОМУ ВИБОРЦЮ - ПЕРЕД ВИБОРАМИ..


Ексклюзивна хвиля
ДІТИ ГВАЛТІВНИКІВ І ОТРУТА МИНУЛОГО
Лютий 26, 2019


Населення моєї країни – це або діти гвалтівників, або діти згвалтованих. У жахливому ХХ сторіччі на цій землі нічого не робилося від любові. Прийшли зайди зі Сходу, мокшанські урки, облюбували мою країну, переє…али половину народу і стали на його місце. Гвалтівники стали половиною мого народу.


Наплодили діточок і ретельно будували свою урко-мокшанську візію, в якій їм донедавна було більш ніж комфортно: не важно на каком язике; день победи порохом пропах; ах какая женщіна; я куплю тєбє дом у пруда в Подмосковє; мєнти1, мєнти2, мєнти4, уліці разбітих фонарей; потап і настя каменскіх; ми братья; ми славянє; янукович наш батя і так далі.

Діти ґвалтівників зайняли титульні позиції, стали владою місцевою і центральною, наводнили собою всі медіа, всі радіочастоти й телевізори. Діти гвалтівників 25 років будували мою країну під себе, під свою історичну пам’ять дєдов і бабушек, під свої культурно-шансонні потреби, під свою лінгвістичну інвалідність і неміч опанувати мову країни, яка стала раптом їхньою.

Дітей гвалтівників обурює не те, що Мaruv концертує в росії, а те, що вона виглядає проституткою на сцені. Їх до сліз розчулює Анна-Марія, тому що зрадити своїх батьків – це страшний злочин, навіть якщо батьки – колаборантські тварі.

Діти ґвалтівників продовжують розпочате своїми попередниками: ґвалтувати цю землю й насаджувати свою систему цінностей made in Азіопа. Їх дратує, коли їх запитують про ставлення до гвалтівників. Їх дратує, коли їх змушують дивитися в дзеркало. Вони ніколи не назвуть цю землю українською, бо вони навчилися називати цю землю просто своєю.

Вони вважають, що діти згалтованих українців повинні обняти дітей гвалтівників і запастися вазеліном. Вони щиро переконані, що минуле не має ніякого значення, адже є тут і зараз, є тільки сьогоднішній день і наявність синьо-жовтого паспорта в шухлядці. Вони досі так і не зрозуміли, що цього мало – просто жити тут.

Шановні діти гвалтівників, зрозумійте нарешті, що ЦЬОГО МАЛО – ПРОСТО ЖИТИ ТУТ!!!

Акцептація свого походження – ось основний іспит, який повинні скласти діти гвалтівників. Ви повинні визнати, що ви – діти гвалтівників. Ви повинні визнати, що концертувати в росії – це гірше, ніж виглядати проституткою на сцені. Ви повинні взяти на себе відповідальність за злочини ваших дідів і прадідів перед моїм народом – винищеним, репресованим, замореним, перей…баним.
Ви повинні поставити перед собою дуже почесне завдання – почати роботу над собою. Почати вивчати справжню історію цієї землі. Почати вчити мову цієї землі. Долучатися до культури цієї землі.

Принизливо, правда?
Ох, як принизливо! А не принизливо було забрати мову в цілої країни і змушувати лизати чобіт ваших атцов???

Діти гвалтівників фиркають і просять відмахатися від них. А не вийде відмахатися! Крім прав, є ще й обов’язки. Діти гвалтівників повинні бути названі дітьми гвалтівників. Звісно, діти невинні. Але діти повинні щодня долати свою генеалогію, викорінювати в собі все те, що лишилося від мокшанських урків.

Діти згвалтованих важко, але все-таки приходять до тями. Відновлюється історична пам’ять. Приходить усвідомлення, що ми, діти згвалтованих, віддали половину своєї країни дітям гвалтівників. Тому нас ще чекають величезні відкриття. Ми до кінця навіть не усвідомлюємо масштабів покладів «вати» в нашій країні. Вона ще сидить глибоко в серцях дітей гвалтівників і час від часу прокльовується з настанням сприятливих обставин.

Зеленський, інтервю Азарова, ефіри Рабіновича, Maruv, Опоблок, Анна-Марія, дрочка на Дудя, відстежування RussiaToday, нові сингли від Баста і Каспийский груз, Іронія долі в новорічну ніч, какую страну просралі, Гордон умнічка, родной язик це вам не теляча мова – усе це дуже різні, але дуже точні грані рідної української «вати» у виконанні дітей гвалтівників.

Мабуть, я не застану того дня, коли діти гвалтівників почнуть працювати над собою так, як це роблять діти згвалтованих, поступово виходячи з пози жертви. Половина на половину: десь так зараз виглядає статус-кво в моїй країні.

Я – на боці дітей згвалтованих. Я дуже добре вивчив свою фамільну історію (історію Сибіру), аби всім дітям гвалтівників сказати: це зовсім не боляче. Це навіть приємно – вичавлювати з себе отруту минулого. Зробіть те саме. Почніть працю над собою. Примкніть до України. Перестаньте бути ватними тампонами.

Послухають — одиниці.
Але відлік починається якраз із одиниці, а не нуля.

Остап Дроздов
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
- Стоїть один бідака в гігантському *корку* на шосе перед Києвом.
Коли глядь-мєнт між рядами авт іде і до кожного авта підходить.
Той кадр до мєнта-гей,що сталося,чому всі стоять ?
Мєнт-та там 45-й кандидат в Президенти перегородив фурою трасу,виліз на кабіну і кричить,що
хоче
Балотуватися,але не має грошей.
І що ?
Мєнт-та от іду і збираю..
І багато назбирав ?
5 літрів бензину і 27 запальничок..

- Минулого року в бак мого Б6 вміщалося соляри на 3 000 грн,а цього на 4500.
- Хто скаже,до скількох років Б6 ростуть ?

— Заходить один в автомагазин-альо,у вас запчастини до Жигулів є ?
- А які вам потрібні ?
- Ну різні,наприклад дріт,ізолєнта..
- Є,звичайно.Але дивні у вас Жигулі.
- Чого ?
- Бо запчастини від Москвича підходять, один в один..
Гумор
Категорія: Гумор
Детальніше
Час створення сторінки: 0.88 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com