Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для ДЖАФАР

 • Поза форумом
 • Статус: Досвідчений ловчий
 • Зареєстрований: 15/08/2011
 • Останній візит: 23/09/2015
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 20:34
 • Пости: 151
 • Перегляд анкети: 1239
 • Проживання: КИЇВ
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 10/08/1985

Підпис

ІЖ 27ем-12к,тозБМ16 Іж54м/12/70
Повідомлення

Повідомлення

emo
Вчора після роботи виходили на Десьонку: Прозрак=0,результат=0. Ось так і порибалили
Підводне полювання
Категорія: Полювання
emo
В мене похож тільки короче по розмірах. Один плюс те що легше у водорослях ним маніпулювать.Чесно скажу що е ще резиновий тоже савдеп але швилкість юоя на багато ліпший.Я думаю на перший час РПО-2 з головою хвате щоб зрозуміти що дійсно потрібно!!
Підводне полювання
Категорія: Полювання
emo
Ну поки що свій гарпун не фоткав але як сказав LСергій гуглрулить)))
Підводне полювання
Категорія: Полювання
emo
Моя амуніція поки-що як для початківця то на 4+ гідрокомбінізон фірми cresi-cull принаймі так на ньому написано,товщина 6мм,ласти савкові БАРАКУДА,гарпун рпо-4 но скачав креслення зелінки і зараз займаюсь створенням класного підводного гарпуна доречі аналогів якому дуже мало.Грузи підвішую залежно від глубини занурення, ну скажу так що більше чим на 5м не пірнав. На таку глибину цепляю пояс на 8кг.Е кукан,фонар,ніж без якого я навіть не заходжу у воду!!!! Трапляються багато браконьерських сіток що підводнику дуже небезпечно вних потрапить Ісаме найважливіше: НІКОЛИ НЕ ПІРНАТЬ ОДНОМУ ТИМПАЧЕ ВНОЧІ І в НЕВТВЕРЕЗОМУ СТАНІ!!!!!!!! Хтось завжди мае завами спостерігать!!
Підводне полювання
Категорія: Полювання
emo
Ну я багато поки-що розповісти не можу бо не дуже давно цим став займаться В п*ятницю зібрались з друзями поїхали в сусідне село де хоч трішки вода чиста бо як всі знають в цей період чисту воду знайти дуже важко.А результат полювання такий:Руслан вполював два щупака,і одного непоганого окуня,Федя дві маленькі пліточки но і це для нього рекорд зважаючи на те що це його друге занурення Ну а я десятка півтора самої смачної по тараночним розмірам плотвичка,окуньчики,голавлики Ось Поки-що такі результати нашого полювання.Але всі знають що в нашому хоббі не важливий результат!!!!
Підводне полювання
Категорія: Полювання
emo
Невже внас немае на форумі підводних мисливців???
Підводне полювання
Категорія: Полювання
emo
Вітаю
Вітаємо Sanych"a з Д ...
emo
Привіт.Декілька неділь назад здійснив свою невеличку мрію,заощадив трішки коштів і купив собі підводне спорядження як ви мабудь всі знаете це задоволення не е дешевим можу вже похвалитись, декілька окушків і щупачків на моему рахунку вже е хоча гарпун в мене ще не дуже доскональний але як до мого рівня то кажуть що піде. Хто що про це полювання знае або може е внас досвідчені мисливці чекаю на ваші поради молодому ще поки-що не досвідченому
Підводне полювання
Категорія: Полювання
emo
Затверджено: Президентом ФПС України В.Ю.Семеновим
Начальником Головрибводу Мiнрибгоспа України О.М.Степаненко


I. ЗАГАЛЬНI ПОЛОЖЕННЯ
1. Пiдводним полюванням називається вид любительського та спортивного рибальства, при якому у водному середовищi проводиться пошук та лов риби пiдводним плавцем-мисливцем, що оснащений спецiальним спорядженням (див. роздiл 3, п.2) i який дiє самостiйно, покладаючись виключно на свої фiзичнi можливостi.
2. Пiдводне полювання провадиться при дотриманнi дiючих "Правил любительського та спортивного рибальства у внутрiшнiх водоймах України", вид. 1990р. (далi "Правил рибальства"), ст. 16:
"Пiдводне полювання на риб iз застосуванням гарпунних рушниць дозволяється громадянам, якi мають посвiдчення пiдводного стрiльця, без використання аквалангiв та iнших автономних дихальних приладiв повсюдно, за винятком водоймищ, де любительське рибальство заборонено, а також мiсць масового вiдпочинку громадян".
В водоймищах та дiлянках водоймищ, де любительське та спортивне рибальство проводиться, згiдно укладених договорiв, товариством мисливцiв та рибалок, вiйсково - мисливським товариствам, пiдводне полювання погоджується з цими органiзацiями.
3. Пiдводне полювання в Українi культивує виключно Федерацiя пiдводного спорту України (ФПС), яка об'єднує всi клуби, органiзацiї та громадян, що займаються пiдводним полюванням та регулярно сплачують їй членськi внески.
4. ФПС України надано виключне право здiйснювати пiдготовку та облiк пiдводних мисливцiв, провадити технiчну експертизу спорядження, що застосовується для полювання.
5. Повноважними представниками ФПС України на мiсцях є обласнi федерацiї та їх Комiтети по пiдводнiй стрiльбi та полюванню.
6. Пiдводне полювання подiляється на два види: любительське та спортивне.
7. Любительським пiдводним полюванням називається лов риби любителями-мисливцями для особистих потреб по нормам, встановленим "Правилами рибальства".
8. Спортивне пiдводне полювання є лов риби пiдводними стрiлками - членами спортивних органiзацiй в процесi проведення змагань рiзного рiвня, або в ходi пiдготовки (тренування) до участi в них. Час i мiсце проведення змагань (тренування), а також норми вилову риби на них в обов'язковому порядку погоджуються регiональними федерацiями пiдводного спорту з мiсцевими держiнспекцiями рибоохорони Головрибводу.
9. Для проведення спортивного полювання стрiлки зобов'язанi отримати письмовий дозвiл, який видається повноважними представниками Головрибводу та ФПС України.
10. Право ведення любительського та спортивного пiдводного полювання надається особам обох статей не молодше 18 рокiв, якi є громадянами України, або проживають на її територiї не менш одного року, повноважними представниками ФПС України на мiсцях пiсля закiнчення спецiальних пiдготовчих курсiв та отримання "Посвiдчення пiдводного стрiльця".
11. Навчання на курсах мають право проводити спортивнi органiзацiї (клуби), якi є дiйсними членами ФПС України та одержали у неї лiцензiю на проведення пiдготовчих курсiв.
12. Право на пiдводне полювання надається кожного року окремо (на перiод з моменту закiнчення весняної заборони на лов риби по 1 листопада). Це право необхiдно щорiчно пiдтверджувати в органiзацiї, де мисливець знаходиться на облiку, обов'язковим записом у "Посвiдченнi" пiсля складання щорiчного залiку, а також при дотриманнi наступних умов:
- Сплати щорiчних членських внескiв до ФПС України.
- Наявностi щорiчного медичного свiдоцтва про фiзичнi можливостi заняття пiдводним полюванням за станом здоров'я, з обов'язковою вiдмiткою в "Посвiдченнi".
- Наявностi вiдмiтки в "Посвiдченнi" про складання щорiчного залiку - техмiнiмуму та обстеження на справнiсть спорядження, що застосовується для пiдводного полювання.
- Наявностi дiючого страхового свiдоцтва вiд нещасного випадку.
13. Контроль за дотриманням пiдводними мисливцями норм та вимог "Правил рибальства" та умов цього "Положення" здiйснюють мiсцевi держiнспекцiї рибоохорони Головрибводу, якi мають право, в разi їх порушення, вживати заходи адмiнiстративного впливу на порушникiв, передавати матерiали до обласних ФПС, або передавати матерiали в судово-слiдчi органи для притягнення порушникiв до кримiнальної вiдповiдальностi.
14. Комiтети пiдводної стрiльби та полювання обласних ФПС розглядають кожний факт порушення та вживають заходи дисциплiнарного впливу аж до вилучення "Посвiдчення" у порушника. Перiод часу, на який порушник позбавляється прав ведення пiдводного полювання, залежить вiд характеру порушення та визначається iнструкцiєю, розробленою та затвердженою ФПС України.

II. ОБОВ'ЯЗКИ ПIДВОДНОГО МИСЛИВЦЯ
Пiдводний мисливець зобов'язаний:
1. Бути членом Федерацiї пiдводного спорту України та своєчасно сплачувати щорiчнi членськi внески.
2. Знаходитися на облiку в однiй з спортивних органiзацiй (клубi) - колективного члена ФПС України, яка культивує пiдводне полювання та стрiльбу.
3. Мати дiюче "Посвiдчення пiдводного стрiльця" ФПС України.
4. Мати дiючий дозвiл на право ведення спортивного пiдводного полювання (для спортсменiв-стрiльцiв).
5. Щорiчно проходити медичний огляд з занесенням результатiв у "Посвiдчення".
6. Щорiчно здавати залiк техмiнiмуму, поєднаний з перевiркою стану пiдводної рушницi.
7. Пiдводнi рушницi та ножi обов'язково повиннi мати реєстрацiйнi номери та бути зареєстрованi в органiзацiї (клубi), де мисливець знаходиться на облiку. У "Посвiдченнi" необхiдно мати вiдмiтку про наявнiсть зареєстрованої пiдводної рушницi та ножа.
8. Мати дiюче страхове свiдоцтво вiд нещасного випадку.
9. Знати та суворо дотримуватися "Правил любительського та спортивного рибальства у внутрiшнiх водоймах України" та цього "Положення"
10. Обережно ставитися до природи, надавати всебiчну допомогу органам рибоохорони та екологiчним службам.

III.ПРАВА ПIДВОДНОГО МИСЛИВЦЯ
Пiдводний мисливець має право:
1. Полювати з застосуванням гарпунiв та пiдводних рушниць у мiсцях, де дозволене любительське та спортивне рибальство.
2. Застосовувати для полювання таке спорядження:
- одну або декiлька пiдводних рушниць рiзного типу (пневматичнi, гiдропневматичнi, пружиннi, гумовi), що заряджаються виключно силою м'язiв мисливця;
- ласти, маски, трубки, пiдводнi ножi, гiдрокостюми рiзних типiв, вантажнi пояси, пiдводнi лiхтарики, глибиномiри, компаси, кукани, надувнi або пенопластовi сигнальнi буї;
- купувати в магазинах або у органiзацiях згадуване спорядження, або виготовляти його самостiйно;
- мати човен (шлюпку), в якiй може знаходитися страхувальник з дихальним пристроєм для пошуку та надання допомоги у разi нещасного випадку з пiдводним стрiльцем.. Право розповсюджується тiльки на перiод органiзованих тренувань та змагань з особливого дозволу органiв рибоохорони.

IV.ПIДВОДНОМУ МИСЛИВЦЮ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ
1. Займатися пiдводним полюванням без "Посвiдчення" та дозволу (для спортсменiв-стрiльцiв). При вiдсутностi цих документiв вiн вважається порушником "Правил рибальства".
2. Користуватися при пiдводному полюваннi незареєстрованим спорядженням (рушницею, ножем).
3. Полювати у мiсцях, заборонених для любительського та спортивного рибальства, у мiсцях масового вiдпочинку населення, а також у темний час доби.
4. Порушувати "Правила рибальства", бити рибу цiнних видiв та розмiрами менш дозволених (без особливого дозволу).
5. Застосовувати для. пiдводного полювання вогнепальну зброю, вибуховi та отруйнi речовини, електроток.
6. Заряджати та стрiляти з пiдводної рушницi на повiтрi або в воду з берега, човна i таке iнше.
7. Використовувати для полювання водолазнi дихальнi апарати будь якої конструкцiї.

Узгоджено: Голова Комiтету пiдводної стрiльби та полювання ФПС України В.В.Брагин
Начальник вiддiлу рибоохорони Головрибводу України С.Д. Миропольський
Підводне полювання
Категорія: Полювання
emo
Доброго дня шановні мисливці.Ще трохи і закінчуиться 2013 сезон полювання.Я впевнений що хай не кожний знас вполював хутряний трофей але більшість так точно!
Тож душа болить коли знаеш що таку красу треба викинуть а якщо ні то провесить на виправці декілька років а потім всерівно пропаде!
Тож поділіться рецептом вичинки в домашніх умовах...
Виправка шкіри .
Категорія: Полювання
emo
Так звісно ліпше ніж унас на київщині.Внески 250+300 на перо+?на на пух.Але на перо дають обласну но наш район 10-того не відкриваеться тільки 13 районів один з яких Макаровський де з Доком і ще з декільками хлопаками плануем полоскотати блошки качині
Накази
emo
Приеднуюсь до всіх побажань і вітаю від щирого серця!!!
Вітаємо Івана (і19) ...
emo
ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!!
Вітаємо Федька-халам ...
emo
Вітаю Бажаю
Вітаємо Myron з Днем ...
emo
Aleksis написав:
Колись не маючи таких блатних рибацьких прибамбасів , як кружки , пінопласт - майже вся Волинь ловила на "картки" - скручена та висушена кора берези до якої привязувалась жилка , грузило , гачок на який наживлявся живець і все це пускалось на воду. Коли брала щупакабра , то хвиля йшла , як від катера на підводних крилах і не помітити таку покльовку просто не можливо. На Вашу конструкцію можна ще приладнати салютницю тоді 100% не пропустите покльовки

"Лень двыжет прогрресом"4.25 При цитуванні чужих повідомлень залишайте тільки те, що потрібно для розуміння вашої відповіді. Уникайте надлишкового цитування. ... Відповідаючи на останнє повідомлення - не цитуйте його.

=LСергій=
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
Діло в тому що ,цей варіант трохи ліпший на відміну кружків в тому що довжина прапорця досягае 20-30см що свідчить про далеку видемість покльовки..Все просто
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
Федько-халамидник написав:
Джафар, простіше ловити на кружки ніж на ці літні жерлиці. Якщо цікаво то пишіть
Я
згоден що простіше а ле навіщо ті кружки знову жилка,грузок,гачок!!Якщо просто піномласт залишився після ремонту то чом-би його й не використати."ДЕШЕВО Й СЕРДИТО"
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
доречі сам практикую ловля на живця

ось такі літні жерлиці
ось так працюють але не подфартило сиділи дуже далеко а той Х......

який й ловив караснопера рядом хоч-би свиснув............ коли підплили то говорив "я бачив добре тягала""В мене винекло велике бажання його
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
я розумію що ви подумали про то що я намікаю про заборонені сітки!!?????НЕЕЕЕЕ реблята я про то що здобич впольовано на живця що чітко написано, а на фоні вертушка!! Так-що рекомендую прочитать знову пости і поглянути на це з боку гумору!!!!!
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
шо по чому розкажіть!!!"ДОтримуюсь такої думки"Лень движет прогресом!!"
Станок MEC
Категорія: Набої
Детальніше
Час створення сторінки: 0.62 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com