Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для _Олександр_

  • Поза форумом
  • Статус: Досвідчений ловчий
  • Зареєстрований: 06/11/2011
  • Останній візит: 06/12/2017
  • Часовий пояс: GMT +2:00
  • Місцевий час: 19:50
  • Пости: 97
  • Перегляд анкети: 810
  • Про мене: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Вчора полював індивідуально , тропив по свіжому снігу зайця , в результаті вдалося добути ось такого вуханя !!!
Фотозвіт з Івано-Фра ...
Категорія: Звіти
emo
Всім доброго часу доби! Питання до досвідчених , збираю документи для дозволу на зброю , зараз знахожусь в Житомирській обл і довідка про не судимість і довідка про проходження курсів поводження з нею будуть звідси! Здавати ці документи буду в Івано Франківський обл за місцем прописки і постійного проживання . Чи можуть виникнути проблеми і запитання чому ці документи видані в іншій обл ????
Дозвіл
emo
Пневматика
Категорія: Пневматична зброя
emo
як на мене то діяльність клубу на даний момент призупинена , тому поки що почекай друже!
Анкета
emo
Всім привіт!! На форумі я з 2009 року , бачив всі ці дискусії, і дуже шкода що тема АМУ зійшла на 0 . Адже розвиток такої спільноти був би ще одним важливим кроком др цивілізованого світу . На разі я живу у Великобританії .Минулого тижня я став членом дуже цікавої Британської організації basc.org.uk
Невже ми не можемо піднятись до такого рівня!!!???........
Ukrainian Hunting As ...
emo
Всім дякую!!!!Обдумавши всі за і проти , вирішив таки зупинитись на цьому варіанті.
Вибір рушниці. Порів ...
Категорія: Гладка зброя
emo
Всім привіт !!! От вже настав той довгожданний час коли я задумався над придбання своєї першої зброї , при тому що і закон мені це вже позволяє отже я зупинив свій вибір на даній моделі

Hatsan Optima S12 кал. 12/76 ствол - 71 см
як думаєте для новачка ця модель буде задовільна?? чи можите запропонувати чи порадити щось інше????
Вибір рушниці. Порів ...
Категорія: Гладка зброя
emo
Всім привіт шановні форумчани, звертаюся з таким питання , може хто колись мав справу з покупкою зброї за межами України , чи володіє інформацією як це зараз відбувається ? І чи варто купляти в нас чи за кордоном?)
Як купити зброю зако ...
emo
Ну я схиляюсь до вашої думки тому що жодних докумениів я не побачив і не отримав. А собака у свій час попала до мене із росії. Тому я вже і сам не можу стверджувати що то є сеттер. Люди скористались моєю наївністю у свій час от і все
Ірландський червоний ...
emo
Стосовно подібності до Лабладора .В мене теж були такі думки що це не зовсім чистокровна порода але парадокс в тому що я бачив батьків цього собаки на власні очі тому сумніву бути не може. Працює чудово . Я сам живу в таких краях де переважає степова зона по куріпці і перепелу гарно працює. Але проблема в тому що собака дуже азартна і бувають моменти що стає неконтрольованим і не реагує на команди. Був такий момент що вибіг і передавив всіх сусідських курей я заледве відірвав його. Тепер контролюю щоб не виходив за огорожу а ні то вольєр.
Ірландський червоний ...
emo
Ірландський червоний ...
emo
Нещодавно повернувся з Карпат . Гора Сивуля висота 1832 м
Цікаві місця
Категорія: Біля вогнища...
emo
Запитався я нашого губернатора як область планує боротися з випалюванням сухої рослинності!!
!

моє питання на 28 хвилині
Випалювання сухої ро ...
Категорія: Загальні проблеми
emo
Гумор
Категорія: Гумор
emo
Планую видрукувати дану статтю в декількох газетах.
Додаток 1

НЕ випалюйте!

Щовесни доводиться бачити масове випалювання сухої рослинності . Деякі люди не сприймають це всерйоз ,а це серйозна катастрофа для природи. Людина не задумується над тим, що при цьому дихає димом, у якому зібрано увесь «букет» забруднюючих речовин, накопичених протягом року. Випалювання торішніх трав на території угідь. Сотні гектарів лугів та боліт, при доброму вітрі, за кілька годин перетворяться в чорну пустелю, знищуючи на своєму шляху вже живе. Пора випалювання сухих трав випадає на час розмноження диких тварин та інших живих організмів. Через випалювання виникає небезпека цілковитого знищення першого виводку зайченят, у вогні гинуть гнізда з яйцями птахів. В квітні до гніздування приступають багато птахів, які будують гнізда на землі серед минулорічної сухої рослинності. Серед них крижень, чирянка велика, сіра куріпка, жайворонок польовий, біла та жовта плиски, лісовий та лучний щеврики, вівчарики, звичайна вівсянка та багато інших. Після спалювання середовища існування птахи надовго покидають цю місцевість. При спалюванні рослинності гине безліч дрібних ссавців, комах та молюсків, які не здатні врятуватися через свою малорухливість. Хтось з них згорає, а хтось задихається від їдкого диму, а повторне заселення випаленої території відбувається дуже повільно й триває не один рік, залежно від її площі. Пал нищить насіння цінних рослин, особливо лікарських. Доведено, що щорічні пали в одному й тому ж місці призводять до зміни видового складу рослинності і покіс перетворюється на плантацію грубого бур’яну.
Завдається суттєвої шкоди навколишньому природному середовищу як правило на сільськогосподарських землях, вздовж автодоріг та залізниць, та ще в результаті бездумних дій окремих громадян. На присадибних ділянках рослини нерідко окропляють пестицидами, які також вивільняються у повітря при згорянні листя чи трави. Найбільше пестицидів містить бадилля картоплі, яке ми так рясно окропляємо від колорадського жука. Деякі люди думають що випалювання сухої рослинності покращує ріст трав’яного покриву , а насправді, призводить до уповільнення розвитку травостою, змінює флористичний складу, значно збіднюючи рослинні асоціації, завдаючи непоправної шкоди навколишньому середовищу. Тому ми закликаємо не випалювати сухої рослинності . І нагадуємо : Згідно Ст.77 Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільне випалювання рослинності або її залишків на громадян накладається штраф у сумі від 170 до 680 гривень, а на посадових осіб – від 850 до 1700 гривень.
Автор : Олександр Гайдейчук
Випалювання сухої ро ...
Категорія: Загальні проблеми
emo
Вiтаю з вдалим полюванням!!!
Фотозвіт з Івано-Фра ...
Категорія: Звіти
emo
Вiтаю на форумi! Надiюсь ти знайдеш тут багато цiкавого для себе
Презентація нових фо ...
emo
Не було можливостi i часу заходити на форум . Чуть пзнiше закину ще делька фото та розповiм як ми роли)
Ірландський червоний ...
emo
Дякую!!!

Я це вже замітив,прихожу сьогодні а він повитягував мій одяг і спить на ньому і постійно кусає мене
Ірландський червоний ...
emo
Я звичайно не експерт кынолог но вушка вроды такы як мають бути ы голова....ы шерсть починаэ відростати він ж ще малий)))
Ірландський червоний ...
Детальніше
Час створення сторінки: 0.85 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com