Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Панас

  • Поза форумом
  • Статус: Ловчий експерт
  • Зареєстрований: 03/02/2012
  • Останній візит: 13/05/2019
  • Часовий пояс: GMT +2:00
  • Місцевий час: 09:35
  • Пости: 199
  • Перегляд анкети: 3185

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Це питання, чи ствердження? Як знайшли?
застрелино - Велику ...
emo
Мої обидва дозвільники ледацюги, скидували справу один на одного поки не "надавив" на них. Іноді здається що більщість дозвільників саме такі
Реєстрація зброї по ...
emo
Яка процедура при переєстрації зброї у зв"язку зі зміною місця проживання???
І який документ це регламентує?
Реєстрація зброї по ...
emo
Чудовий звіт! Підземна зйомка навіяла рядки "...Смешались в кучу кони, люди,
И залпы тысячи орудий..."
Такса -злосний песик ...
emo
Бач, Ромка, не один я кажу що під човном кабан схований!
Звіти з Хмельниччини
Категорія: Звіти
emo
Вітаю Ромка! Успіхів!
Вітання для Романа!
emo
Горка зручний костюм, і якість непогана. Але, як для мене, мінусом є що він військовий. Не подобається мені військовий одяг на полюванні) Хоча кожен вибира сам для себе.
Одяг та взуття для п ...
emo
Вітаю! Щастя, здоров"я, успіхів!
Вітаємо Федю (Hunter ...
emo
Зустрінемся в Києві!
ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ...
emo
А з чого Ви взяли що Лазарев тупий? І до речі нормальна, адекватна реакція!
ПОЛІТИКА...
Категорія: Біля вогнища...
emo
І чи є в когось якісь фільми по вихованню ягдів, чи норних взагалі. Бо книги то одне, а хотілося б ще побачити!
Ягдтер'єр
emo
Підскажіть, це нормально - на водоймі кидаю поноску ягду, а він крику підніма страшне. Виносе на берег, віддає в принципі нормально, але якщо тримати на повідку і знову кидати шуму робить...поки не пустиш. І якщо це не нормально, як з цим боротись?
Ягдтер'єр
emo
А взагалі, наскільки така робота характерна для ягдів? І хто зна, як до цього відносились німці, коли в них ще був дозволений контакт?
Ягдтер'єр
emo
Ягдтерьер на штучній норі переважно працює розмінами, це добре чи погано? Це є недостатком злоби, порівняно з хватками, чи навпаки наявністю "голови"?
Ягдтер'єр
emo
Навіть прокуратура не потрібна! Як би єгер хотів і правильно оформив протокол, то ніхто б нічого не похерив. Правда на роботі, йому, в подальшому від неугодного начальства життя не було б!
Але в принципі, не знаючи ситуацію, то важко щось судити!
Вбивство вижлеця РГ ...
Категорія: Різне...
emo
механізований написав:
Панас , не треба ,, гнати ,, на єгеря . Я його добре знаю . Він правильний мужик . І з бреками бореться огого . А нащот протоколу , то смисл його писати , якщо він потім йде наверх і його там завертають . І ще , Панас , не говоріть погано , про тих кого не знаєте .
А з місцем полювання може і я помилився , бо в тих угіддях ще ні разу не був .

Ну-ну... Через таких "правильних" мужиків, такі ситуації будуть не раз повторюватись. За якою частиною у даному випадку складався б протокол? І якби протокол був правильно складений, і єгер хотів би що б протокол дійшов до суду (якщо цей протокол належить розглядати в суді) він би туди дійшов, просто яке б було покарання то друге питання. Під лежачий камінь вода не тече.
Вбивство вижлеця РГ ...
Категорія: Різне...
emo
hanter39 написав:
...один з учасників того полювання був наш штатний єгер. Він провірив документи даного порушника, і виявилося, що в нього не усе там гладко...тобто полювати права він не мав взагалі. Була спроба скласти протокол. Але поступив дзвінок до єгеря, щоб не рипався... А чому єгер все ж послухався та не керувався чинним законодоавством, то лише йому відомо, певно посадою дорожить чи т.п...

То можливо потрібно разом з виключенням горе-мисливця з УТМР звільнити також і егеря? Бо не склав протокол коли того вимагала ситуація, та і я так розумію є питання до місця проведення полювання.
Вбивство вижлеця РГ ...
Категорія: Різне...
emo
Дякую!Значить знов відвідаємо штучну нору.
Hunter.ua написав:
...может изначально немного подойти получить по носе и дальше тольо облаивать с ростояния...

А така манера роботи на норі нормальна? І чи можна її притравками виправити? Дійсно, перед цим лис, практично навпіл "розділив" носа собаці, неділі три лікувались. Але надіюсь що таки не боїться, адже вже був знайомий з звіром.
Полювання на лиса з ...
Категорія: Полювання
emo
Історія неначе в анекдоті "А я тобі казав — місце прокляте! А ти все “руки зі сраки, руки зі сраки”…
В неділю поїхав на полювання, погода "займи но випий". 08.00 - в угіддях, вирішив пройтись по норах що знаходяться понад залізничною колією. Перша нора: собака нориться - відразу чую дзявкіт, стаю на поготові. Нора з двома віднорками, біля неї добре натоптано. Проходе з пів години, що в норі робиться не чутно, дається в знаки недалеке розташування міста (чутно не мого пса, а далеке скавуління собак по дворах). Десь в далечині лунають постріли, "мабуть по зайцях" - промайнуло в голові... Час йде а собака не виходить і саме гірше що я його не чую. Хоч ми з ним і не давно полюємо, але до цього він на штучній норі завжди працював з голосом, та й в природній норі до цього його прекрасно завжди було чути. Відсутність досвіду і розповіді норників про трагічні полювання, що крутяться в голові дають якесь неприємне відчуття(
Через майже три години думаю сходить до машини за лопатою...Вертаючись бачу що мій пес на поверхні біга, але в нору не заходить, біля моєї куртки крутиться (який же він класний, забуваю за його попередні шкоди - скільки ж він з мене крові попив ) погладив його, він також радіє наче місяць мене не бачив і відразу в нору. Чую шо шось хвата, вроді як рве а витягти не може. Хоча морда ціла-цілісінька, отож ми там ще з пів години щось бігали то в нору, то з нори але без результату...
Переїжаємо на наступне місце. Три нори пустих, навіть і слідів ніяких нема. На черговій норі є гарна тропа на снігу і якісь плями крові. Чи то від пораненої лапи чи можливо лиси вже "гуляють", але крові якось, як на те рясно. Можливо підранок, бо в суботу також дозволено полювання.
Пес вліта у віднорок (нора доречі з одним віднорком) - і відразу чутно гавкіт, гарчання і т.д. Дивлюсь на годинник, запоминаю час. А в норі чутно роботу собаки, 40 хвилин проходить - вихід пса. На морді є сліди від укусів, але незначні. Пес все обнюхує біля нори, заходить в нору і через пару хвилин виходить. По ньому видно що він геть зовсім зморений. На повідок його, трохи відводжу в сторону. Повертаюсь до нори - чекаю деякий час, але лиса нема.
Вертаючись до машини натрапив ще на сліди (спочатку думав що людей, а як виявилось згодом - то не люди), і по них "назбирав" ще 5 петель.


Так, звичайно відсутність виходу лиса трохи засмучувала - але день таки пройшов не марно

P.s. Чи може бути що на першій норі пес когось задушив на норі, не отримавши жодної подряпини? І чи житимуть єноти в 10 метрах від колії? За другу нору я думаю що собака заморився, а так як один віднорок і він у мене таки крупненький то можливо з лисом і не розминувся, а так сили видавити не хватило. І якщо є рани - то виходить не боїться ж звіра?
Полювання на лиса з ...
Категорія: Полювання
emo
Чого слабенький) якраз приблизно добова норма вилову вийшла!
Зимова риболовля
Детальніше
Час створення сторінки: 0.50 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com