Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Olekcandro

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий експерт
 • Зареєстрований: 27/02/2012
 • Останній візит: 28/02/2014
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 04:31
 • Пости: 256
 • Перегляд анкети: 872
 • Проживання: м.Львів
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 23/02/1963

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Тема цікава, широко обговорювана в суспільстві, принаймі в тій частині його, що має якесь відношення або зацікавлена. Це питання обговорюється і на інших сайтах, давно. Дозволю висловити деякі свої думки з цього приводу.
Питання володіння населенням країни зроєю має бути обовязково врегульоване законом, а не відомчим наказом, хай навіть зареєстрованим в Мінюсті.
Прийняття такого закону вже давно ініциатує Асоціація власників зброї, і є підготовлений законопроект. Тому я не вбачаю доцільності ще щось видумувати-вигадувати. Логічніше було б ОБЄДНАТИСЬ всім зацікавленим сторонам, при потребі внести свої пропозиції і спільними зусиллями ПРОДАВЛЮВАТИ його прийняття ВР. МВС в обовязковому порядку буде однією із зацікавлених сторін, незалежно від того, хто буде ініциатором такого закону - тому, що на це відомство покладається відповідальність за виконання цього закону.
Щодо думок, виказаних перед мною, маю деякі запитання або зауваження:
Неможу зрозуміти, що спільно має принцип побудови Збройних Сил країни з питанням права населення на володіння зброєю (п.2.4. ОлегаП). Вважаю, що в бойова зброя не може бути у вільному обертанні, аж ніяк. Я проти володіння населенням короткоствольною зброєю (бойові пістолети, револьвери), а військова зброя, перероблена під так звану мисливську, має бути вилучена. Доречі, прозвучала думка про перелік осіб, які мають право на придбання та зберігання короткоствольної зброї. А з якої такої радості пропонується цей перелік? Може все таки всі громадяни рівні в своїх правах, і якщо право володіння зброєю надається всім, то не може бути ніяких переліків, за винятком визначеного переліку захворювань та обмежень визначених в законний спосіб (наприклад - притягнення особи до кримінальної відповідальності за визначений перелік злочинів). Омеження в правах громадян мають бути зваженими, обгрунтованими.
Навчання користуванню зброєю. Пропонується обовязкове навчання в визначеному порядку в інструкторів. Питання - а ті особи, професія яких повязана з постійним користуванням зброєю (військовослужбовці, працівники правоохоронних органів які постійно мають справу зі зброєю)? Їм обовязково навчатись в цих інструкторів?
Поряд з цим виникає ще одне запитання щодо надання довідок медзакладів про стан здоровя (і психіатра і нарколога). Військовослужбовці та працівники правоохоронних органів щорічно в обовязковому порядку проходят деспасеризацію. Алкоголіки, наркомани, тих, що захворіли на психічні розлади звільняють. Для чого іншим ходити по диспансерам? Взагалі чому людині необхідно доказувати, що вона нормальна? Органи МВС хай запитують ті диспансери.
Перереєстрацію пропоную кожні 5 років.
Щодо вилучення зброї за браконєрство. Нагадаю, що вилучення зброї за незаконне полювання, порушення правил полювання передбачене кримінальним і адміністративним законодавством. В Законі про зброю буде написано приблизно такий текст: порушення законодавства України про зброю тягне за собою кримінальну та адміністративно відповідальність згідно з законодавством України. Нормотворча діяльність все таки базується на чітко визначених засадах і вимогах.
Яким має бути закон ...
Категорія: Загальні проблеми
emo
Ігоре вітаю і мої найкращі побажання!
Вітаємо nadyk"а з Дн ...
emo
В Динамовських угіддях на днях побачив ось такий солонецьЩось підказує мені, що Ви пробуєте завантажити завелике фото.
Спробуйте його урізати до розмірів 640х480 і після того додати на Форум.
Або скористайтесь якимось сервісом по додаванню фото.

ПС: Радий знову бачити..
=Slavamaz=
Біотехнічні споруди
Категорія: Полювання
emo
Мої вітання грибникам! Надивився я на Львівських базарах в якій кількості продаються білі гриби і вчора вперше з друзями виїхали за ними в район Івано-Франкового. Шукали щастя цілий день, та щось вона нам не посміхнулось. Зате грибників в лісі повно, і всі з таким самим результатом. Хоч і не назбирали повний багажник грибів, і знайшли лише декілька білих, та отримали велике задоволення: находились, надивились, надихались.
Тихе полювання
Категорія: Полювання
emo
То що - дратхоклаус?
Німецька жорсткошерс ...
emo
Приєднуюсь до всіх привітань. Щастя,здоров"я, успіхів, благополуччя!
З днем народження, Б ...
emo
Хотілось та не змоглось. В мене також не получається хоч душа і рветься. Вибачайте.
Збори Клубу "Ловецтв ...
emo
Шановні форумчани!
З цікавістю переглянув фільм, з якого підчерпнув цілу низку цікавих речей, частину з них буду втілювати на практиці. Кого зацікавить пропоную:
Як ви навчаєте свого ...
emo
VLAD29 то до тебе можна їхати гриби?

Гливи збирав, чудовий гриб. А от баранячка бачити не доводилось, а цікаво було би.
Гриби взагалі полюбляють несподіванки, то їх немає там де мають бути і тоді коли мають бути, то зявляться там їх не було, то розмірів бувають гіганських. Читаєш в довіднику одне, а дивишся на оригінал - здається і таке і не таке, бо на колір і розмір погода та грунт впливає. Минулої осені білі збирав в степех Полтавщини, де споконвіку росли лише печариці, стерновики, парасольки та порхавки.
Тихе полювання
Категорія: Полювання
emo
Приєднуюсь до всіх привітань і мої накращі побажання.
Вітаємо Сан-Санича з ...
emo
Поліпорус або баранячка (Polyporus umbellatus (Pers.) Fr. 1821) - рідкісний гриб занесений до Червоної книги України. А ще називають гриб-баран, або бараняча шапка, бараняча голова. Любить рости у спеку.
uk.wikipedia.org/wiki/Листочня_кучерява/
redbook-ua.org/item/sparassis-crispafr/
На жаль ще жодного разу такого не знаходив.
Тихе полювання
Категорія: Полювання
emo
Мої щирі вітання та найкращі побажання!
Вітаємо ДОКа з Днем ...
emo
Вдалих полювань!
ИЖ 54
Категорія: Гладка зброя
emo
Доповню повередньо сказане. На одному із сусідніх сайтів любителі норних створили каталоги робочих собачок: www.uahunter.com.ua/forum/katalog-raboch...s-ukrain-t36110.html
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Шановне товариство! З огляду на останню дискусію пропоную створити каталог або картотеку мисливських собак форумчан, за породами. В собаки регіонів дуже мало хто дивиться, і також мало хто заносить інформацію про своїх собак. Шукати інформацію про конкретну собаку, її родовід на темах породи собак обтяжливо.

Я без претензій, нарікань і зауважень. Просто сам тривалий час хочу придбати собі цуценя, постійно моніторю різні сайти.
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Ну не знаю. Ну є такий патрон, і що? Яка доцільність на полюванні бабахкати на 100 метрів? Калічити дичину чи то як?

Перші роки, як у нас почали продаватись контейнери, купляю їх різні модифікації і різних виробників. Споряджав різними способами і навісками, пристрілював. І плюнув на то все. На потрібні мені дистанції моя рушниця і так має відмінну різкість та велику кучність. З контейнерами лише збільшувалась кількість промахів. А такий контейнер як "стаканчик" взагалі після вильоту з каналу ствола перевертався і летів дном до переду, весь дріб залишався в ньому. На 70 метрів він бив як куля.
Які набої ми викорис ...
Категорія: Набої
emo
З опису подію складається таке враження, що ці бракоші діяли так нахабно маючи впевненість, що все пройде незаміченим. Напевне це було для них не вперше.
Свавілля браконьєрів ...
emo
Цікавий фільм про життя вовків

ВОВК
Категорія: Тварини
emo
Ігоре вітаю з Днем народження.
Бажаю щастя, здоров"я, успіхів, сімейного благополуччя.
Ігор Надюк, З Днем Н ...
emo
Вітаю Богдана 777 з Днем народження і мої самі-самі накращі побажання.

Дуже дякую всьому товариству з привітання.
Вітаємо Olekcandro т ...
Детальніше
Час створення сторінки: 1.03 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com