Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для Польовник

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 25/04/2012
 • Останній візит: 27/12/2016
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 21:01
 • Пости: 417
 • Перегляд анкети: 1386
 • Проживання: УЖГОРОД
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 12/10/1961

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
А нема якихось спеціальних правил.
Надав допомогу притулку. Любу.
Сфоткав і виклав в цій темі,при бажанні написав.
До 1 грудня 2017 по результатам викладених фото і дописів простим голосуванням визначаємо переможця.
Приз-індивідуальне полювання (з вишки чи підходу) в наших угіддях на кабана(любого,крім самки за 100кг).
Якщо є якісь питання чи побажання-пишіть.
І знову конкурс від ...
Категорія: Різне...
emo
Закарпатські собаки Панда і Люсі стали зірками світової преси. ФОТО
Втр, 27/12/2016 - 16:39 Новина
Закарпатські собаки Панда і Люсі стали зірками світової преси. ФОТО
Панда і Люсі із Цеглівки – на сторінках світової преси. Про собак, які провели два дні на залізничній колії написали відомі британські, російські, американські та навіть бразильські видання.


Одна із собак була травмована, а друг (пізніше виявилося, що це братик Люсі) не залишав її. Тварини два дні провели на колії, а поїзди проїжджали над ними: собаки тулились до землі. Волонтери забрали тварин і відвезли в Ужгород.

Собаки стали зірками інтернету. Їх побачили і впізнали господарі. Виявилося, що тварини кілька днів тому втекли через хвіртку, залишену відкритою на ніч, і загубилися. Зараз собачки вдома разом з люблячими господарями.

Зворушливу та вражаючу історію показали всеукраїнські телеканали. Про Панду і Люсі написала зарубіжна преса. А відео, де тваринки жмуться одне до одного і над ними проїжджає поїзд, уже завантажено на кілька десятків каналів у YouTube.

У тебе би піднялась рука "усипити"??
В мене ні.
Притулки для собак: ...
Категорія: Різне...
emo
Можна допомогти сиротам .....а ще пенсіонерам,армії,інвалідам і взагалі,на жаль, Україні ....
Я теж не жалію пострілу в угіддях,але це в угіддях. Ці пси чи коти які опинились в притулках на всі сто залежать від людей бо навіть на смітник не можуть попасти. І краще нехай вони будуть в притулках чим виловлювати молодняк по угіддям чи кусати дітей в місті.
Це моя особиста думка,нікому нічого не навязую.
Притулки для собак: ...
Категорія: Різне...
emo
Може хтось не зрозуміє,до чого тут бродячі пси,для мисливських угідь це справжня напасть. І з цією напастю всі борються по можливості і я тому числі. Але це в угіддях. Але коли бачу в місті бродячого пса,деколи навіть породистого,а буває таке,що і мисливського,що шастає по мусоркам,згадую ЗЛИМ,тихим словом його хазяїна,що спершу привчив несчасну тварину а потім заставив страждати. На щастя є люди які готові тратити свій вільний час,труд,кошти щоб допомогти цим ні в чому не винним тваринам. Мова йде про притулки для бездомних тварин. Це як правило,громадські організації і працюють в них волонтери і як правило вони завжди в чомусь нуждаються. Це корма,ліки і навіть тирса чи лопата. Вони вдячні за любу допомогу. І той хто утримує навіть одного пса може собі уявити що таке утримувати кілька десятків. На мою думку справжні мисливці мають бути в перших рядах тим хто їм допомагає! І якщо прикинути скільки кожен з нас витрачає на протязі року на цигарки,пиво чи на щось інше і віддати з того хочаб 5відсотків на допомогу братам нашим меншим то і їм буде краще жити і ми будем здоровіше!
Хто хотів той зрозумів. Хто захоче той підтримає.
А щоб було цікавіше,викладаємо фото в цій темі,в грудні підводимо підсумок,для переможця приз-ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПОЛЮВАННЯ НА КАБАНА в мисливських угіддях "Губерту"
І знову конкурс від ...
Категорія: Різне...
emo
ДЯКУЮ!!!!!!
Вітаємо Польовника . ...
emo
+1
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Неа..
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Вы недооцiнюете можливiсть 30.06.До 300м зовсiм впевнено можна стрiляти,основне-попадати по мiсцю.В моему випадку в силу багатьох факторiв було не зовсiм хороше попадания,м Арал пройшов бiльше 400м,якби не грамотна робота егерiв........Навiть якби був чисто "горний" калiбр,наприклад,300вм,найближча вiдстань на яку ми змооли пiдiйти 500-700м.ще треба вмiти попасти на такiй дистанцii.Н а сайтах "горникiв" масса добутих маралiв,козерогiв,серн,турiв з 30.06.Е два варiанти:1-баоато ходити i близько i точно cтрiляти,2-мало ходити,,на далеко стрiляти.Але в обох-стрiляти точно!шукати пiдранка в горах НАДЗИЧАЙНО важко.
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Дякую!!!
Вчора жiнка кинунула в стiрку одяг з полювання.Каже:"Фу,як воно смердить!" Я зайшов,вiдчув сумiш запахiв кiнського поту,диму ватри,високогiрних трав i ялiвцю-ПАХНЕ!!! Запах Тянь Шаню!!!
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
За перiод пiдготовки скинув 4кг.,за перiод полювання 6кг. При пiдоотовцi скакав на конi,iздив на велосипедi,проходив в день по 10км,На полюваннi-тiльки полював.
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Дякую!!
93 Блайзер,30.06. Куля Rws Evo 11,9 g
Перше попадания в пiдборiддя,друге-в область печiнки.
Стояв правим боком пiд кутом 45,+ з руки,з складеними сошками,+ вiтер + сутiнки + мандраж,
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Час проходить,марали не зявляються,скорiш за все таки причуяли,гiрський вiтер робить свою справу.залишаеться хвилин двадцять до темноти Шухрат пiшов ставили палатку.Для себе вирiшую ще хвилин десять i все.хоч трофей не добутий,задоволення вiд полювання колосальне,подумки планую слiдуючу поiздку.Знiмаю карабiн з сошок,зачохлюю оптику,пiднiмаю очi iна хребтi бачу рогача.Рука сама наводить дальномiр-235м,сошки ставили нема коли,стрiляю з руки.По тiлу марала пройшла судорога,стоiть!!!Стрiляю ще раз,марал розвертаеться на 180 градусiв i збiгае по склону вниз.....На пострiл прибiгае Шухрат,йдем на мiсце стрiлу,кровi немае,оглянули коло метрiв 50,стемнiло.Далi шукати не реально,повертаемось на кордон.Я впевнений,що було попадания,тим бiльше,що и Марал побiг вниз по склону.
Зранку егеря вiдправляються на пошук,за 400м заходять трофей!!!
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
В час дня займаемо мiсце засiдки.пПоляна з кущами ялiвцю майже на самому хребтi,в идмiсть чудова,кущi дають змогу скритого пiдходу.З вiтром гiрше.Як часто бувае в горах постiйно змiнюе напрямик,то повний штиль,то рiзкi пориви.Стараемось робити мiнiмум рухiв.Напевно це в нас выходить,бо над нами починае кружляти група грифiв-бородачiв якi харчуються виключно мертвяченою.В три години Шухрат помiчае рогача який перемiщаеться лiвiше вiд нас на вiдстанi 350м.Я готуюсь до пострiлу однлчасно пробую опридiлити трофейнiсть.Рогач заходить в кущi,в идно тiльки кiнчики рогiв,для пострiлу не мае можливостi.З а кущами евеликий хвойний лiсок,скорiш за все Марал туди i,г оловне,не виходив.Порцiю адреналiну отримав,тпер не так тяжко сидiти в засiдцi.До вечера час е,мiсце вибрано правильно,чекаемо.
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Егерь оправдовуеться,звалюе на нестандартний гон,погоду,на те,що яперебираю,треба було стрiляти менших...Залишився один день полювання,пiслязавтра зранку на кордон за нами при,iде "буханка".Я егеря не виню,вiн реально старался,в любому випадку емоцiй на рiк вперед,а це основне за чим ми iздимо на полювання. Аналiзуючи подii останньоi доби прихожу до висновку,що хребет пiд нами-мiсце переходу,за сутку ми там бачили три рiзних групи маралiв,але мiсцевий метод полювання не дает змоги швидкого пiдходу,надто велики розрив в вiдстанi мiж нами i маралами.П ропоную егерю:Шухрат ми девять днiв полювали вашим способом,давай останнiй день моiм.Пояснюю йому свою задумку,засiдку на хребтi,н а вiдстанi не бiльше 500м вiд очiкуваного мiсця переходу.Вiн упевнений,що нiчого не вийде,надто близько,причують i не вийдуть.Я доказую,що треба вийти зазделегiть,постiйно"ловити"вiтер,мiнiмум рухiв.Дiватись йому нiкуди,вiн погоджуеться.Вирiшуемо другого егеря i мого товарища вiдпрпвити на кордон,з такою бригадою,точно нiчого не вийде.
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Вечiрне та ранкове бiноклювання скальникiв нiчого не дае,козерога не видно.Але на хребтi ввечерi зявляеться Марал з двума самками.Самець iх активно переслiдуе iвони невдовзi заходять пiд скалу на якiй наш спостережний пункт i миiх не можем побачить.Зранку icторiя повторюеться,тiльки групп маралiв iнша.В обiд на той же хребет выходить "буга",розкошний самець одиночка,з чудовими рогами.Роги марала не дають корони,як роги дорослого самця нашого благородного оленя i мають мати 12 вiдросткiв(6 на 6)все,що бiльше-рахуеться аномалiею.Егерь дуе в дудку,звук не дуже,порвалась якась резинка.тим не меньше Марал розвертаеться на девяносто градусiв i прямуе в нашу сторону.Пробиваю дальномiром1200м.,але вiн йде прямо на нас.Я готовой до стрiльби,пробиваю вiдстанi до можливих мiсць виходу марала все стрiлябельно 170-320м.Марал вже пiд нашою скалою,вiдстань-700м.йому залишаеться тiльки пiднятись до нас.Егерь пробуе ще раз манити,але труба видае звук мало схожий на рев.Ну,якщо марала все ого хазяйство прищемити дверями, то може було б схоже.Я подаю егерю знак,щоб замовк,хоч десь в пiдсвiдомостi вже розумiю,що звiра не обманешь,слух у нього Кращий за наш i якщо я з своiм далеко не музикальним слухом почув фальш,то вiн тимбiльше.Тим не меньше залишаюсь на позицii ще хвилин сорок.Приповзае егерь,давай пiдодити,вiн визу,пiд скалою,туда вчора зайшли самки.Я здивовований.Шухрат,поки ми спустимось по скалi,вiн вже буде за кiлометр.Це единой шанс,у нас так полюють,других варiантiв немае.I хоч аргументи ь егеря мене не переконують,починаемо екстремальний спуск.Н а пiв дорозi помiчаемо нашого марала кiлометра за пiвтора,на iншому склонi
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Зранку,ще по темному,висуваемось на позицiю,в надii,що парочка десь поблизу,але знаходимо iх на дальному склонi.Залишаемо iх в спокоi,б удем шукатиiнших.Спускаемось на егерський кордон,поповнити запаси продовольства,попаритись в банi.По спутниковому звязку егерь звяуеться з "начальством".Отимуемо довзвiл,в разi неможливостi добути трофейного марала,вполювати козерога.Ще один дуже бажаний трофей!!Взагалi козерог тримаеться вище 3000м.але з слiв егеря вiн знае мiсце де живе старий козерог-одиночка на скальниках в поясi лiсу.Вирушаемо на нове мiсце,пiсля декiлькагодинного кiнного переходу,ставимо палатки,вiдпускаемо коней пастись,самi на найвищу точку-бiноклювати.З однiеi стороны групп скал,де егерь бачив козерог,з iншоi,хребет з невеликими группами ялинок i полянками з ялiвцьом-перспективне мiсце для марала.
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Вибачайте,мушу йти вигуляти пса,пiзнiше допишу.
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
В постiйних бiноклюваннях та переiздах з ущелини в ущелину проходов день за днем а я нaвiть карабiн не розчехлив.Провiдник казав-треба дощ,вот пiсля дощу почнеться активной гон,на другий день-дощ,,гону нема...провiдник казав-треба снiг,на другий день-снiг,гону нема....
Десь на 7 чи 8 день при вечiрньому бiноклюваннi засiкаемо непоганого самця з самкою на протилежному склонi,вiдстань 1000м.але е надiя,що спустяться вниз до рiчки а ми по нашому склонi зможемо пiдiйти до них скоротивши дистанцiю до 350-400м.Самка пасеться вздовж склону,самець постiйно ii пiдганяе,ми спострiгаемо....iтут Самка пiшла вниз,до рiки,ми з провiдником напрямую,через спальники та буреломи спускаемось iй назустрiч.Коли ми пройшли метрiв 300 вниз по склону марали уже встигли спуститись до рiчки,попити водички та почали пiднiматись на наш салон але пiд кутом 45* вiддаляючись вiд нас.Ми залишаемось на мiсцi в надii,щ о зможемо засiкти де Вони ляжуть на нiч,бо сонце уже скопилось за хребти.Раптом Самка пiд очередном напором самця рiзко змiнюе курс i починае рухатись прямо на нас.Я вибираю бiльш-менш зручне мiсе,наскiльки це можливо на крутому схилi,,выставляю сошки,розчехляю оптику...Самка продовжуе рух в нашу сторону,самець ii активно переслiдуе вибираю полянку на яку Вони мають вийти,пробиваю дальномiром-370м,далековато,ал е вж не 700.лишаеться уже зовсiм набагато,але сонце продовжуе свiй рух за хребет i коли парочка выходить в умовну зону пострiлу я вже не маю чiткого зображення в оптицi не дивлячись на 56 трубу.На такiй вiдстанi,п ри нечiткому зображеннi великий шанс промазать,або ще гiрше-пустити пiдранка,вiдмовляюсь вiд пострiлу...Егерь псiхуе,,я тоже весь в розчаруваннi...але ще е декiлька днiв,значить ще е шанс
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Треба сказати,що такий метод спрацьовуе при активнiй фазi гону,в нашому випадку марали маже не ревiли(вiрнiше-не свистiли),на манок не вiдкликались.Маралiв ми засiкли на вдстанi 1200-1500 метрiв,але пiдiйти ближче 600-700м.не виходило так Як Вони активно пересувались.За все полювання ми бачили бiля 30 маралiв,включаючи самок i молодняк,5-6 "стрiлябельних"самцiв i всього 2 справжнiх "буга",та мiсцевi називають справдi трофейних самцiв.
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
emo
Про саму пiдготовку,оформлення документiв,таможню,перелiт-переiзд,можна писали окремi теми,але не мае стiльки вiльного часу,тому трохи про саме полювання(ввечерi Слава скине трохи фото)ну i дочекайтесь вiдео.
Полювання проводилось на высотах вiд 2 до 3 тис.метрiв,темпратурни режим вiд +25-28 вдень до 0 -2 вночi.Учасникiв полювання четверо-я з товарищем та двое провiдникiв-уйгурiв.Всi пересування на конях.Мiсцевi конi це щось надзвичайне,iх здатнiсть долати надзвичайно крутi склони,проходити там де пiшки неможливо пройти,при цьому пeревозити людей i грузи вражае!!
Полювання проходить по слiдуючiй схемi:пiднiмаемось на найвищу точку,ставимо палатки,бiноклюемо ущелину 2-3 години зранку,так само ввечерi,вiдшукуемо на склонах маралiв,пробуемо визначити iх трофейнiсть,якщо пiдходить,пробуемо манити манком Або зробити пiдхiд.На слiдуючий день 3-4 годинний перехiд в iншу ущелину i все спочатку.
Казахстан.. Пiвнiчни ...
Категорія: Звіти
Детальніше
Час створення сторінки: 0.47 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com