Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для nadyk

  • Поза форумом
  • Статус: Ловчий професіонал
  • Зареєстрований: 02/05/2009
  • Останній візит: 25/07/2015
  • Часовий пояс: GMT +0:00
  • Місцевий час: 05:54
  • Пости: 2391
  • Перегляд анкети: 1709

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
Myron написав:
Минулого року запустили у нас ГЕС тому думаю популяція її знову впаде бо стояча вода то не ї стихія.


Ось в цьому ОСНОВНА причина зменшення популяції того чи іншого виду риб - зміна УМОВ існування і ПРОМИСЛОВИЙ або БРАКОНЬЄРСЬКИЙ вилов (що, в принципі, одне і те саме)! Вудочками чи спінінгами вид не знищиш!!!
Марени В НАС досить багато. Так само як і минька (чи ментуса, чи "налима"). Сидить в міністерстві якийсь чинуша з бодуна, гортає книжку, "О, риба!!! Я такої не бачив (не ловив), значить її мало! Треба занести в ЧК!" І так появляються такі ляпи. Я, наприклад, марену ловив ТІЛЬКИ ранньою весною. В інший час вона МЕНІ не попадалась. Так само, як і миньок, ТІЛЬКИ в темний час доби і ТІЛЬКИ з пізньої осені до ранньої весни. От багато рибалок, які в цей час не рибалять, і ДУМАЮТЬ, що цього виду риб у нас мало! Попробуйте ловити в ТОЙ час, в ТОМУ місці і на ТІ снасті, і ви переконаєтесь в зворотньому!
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
бригадирь написав:
Вона занесена до червоної книги....


Там написано ось так:
"Вилов заборонено (крім басейну нижньої течії Дніпра)"
Але чому НЕ СКРІЗЬ??? А "басейн нижньої течії Дніпра" - це де??? І якщо вона в Червоній книзі, то чому ТАМ ловити НЕ ЗАБОРОНЕНО???
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
Рома2323 написав:
А что за рыба эта мурена?У нас такой точно нет.
Не мУрена, а мАрена... Знайди "вусач дніпровський" або "вусач дністровський". У нас, мабуть, дніпровський... Я в позаминулому році викладав фото. А зараз не фотографував... У нас її в Стиру дуже багато. А от ляща мало... Краще б у нас, НА ВОЛИНІ, в Стиру ляща охороняли...
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
Цю тему обговорювали ще два роки назад. У нас він абсолютно не рідкісний і ловлять його всі в досить великих кількостях. Можливо, що він десь і рідкісний, але не в нас...
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
Ні, Рома, саме густера.
В неділю знову туда виїзджали. Погода була погана - сильний вітер і дощ з мокрим снігом. Тому вже в 15.00 поїхали додому. Виїзджали з дому, то погода була непогана. А потім зіпсувалась. Промокли і мусили тікати. Кльов був не важненький. Я зловив 2 досить крупні плотви, 5 невеличких густерок і одну марену на 2.5 кг. Ще одна зійшла - не зміг її розвернути. Товариш зловив голавлика на 1 кг і пару невеличких густерок. І ще в нього два обрива. Марена вже ворухнулась, але ще стабільного кльову немає.
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
Вчора знову їздив з товаришем в ті самі місця. Правда, вид в тих місцях вже зовсім інший - все абсолютно чорне!!! Випалили, скоти!!! Виїхали вже пізно - близько 10-ї ранку. Трошки реабіалітувався. Зловив біля десятка рибин загальною вагою близько трьох кг. Декілька голавликів (найбільший грам на 500-600), дві плотви (одна грам на 800), решта густера (найбільша грам на 500). Крім того, один зхід марени - не зміг розвернути, коли вона повернулась і пішла вниз по течії (з дна я її так і не відірвав) і один зхід досить великої густери біля самого берега. Мабуть, все-таки треба в цю пору ставити тохи більші гачки. Товариш зловив по кількості менше, але екземляри крупніші: один головень у нього "потягнув" на 1.6 кг, один - на 0.8кг, густера - на 1кг рівно, і ще декілька густерок по 200-300 грам. Ну і ще у нього був один обрив. Мабуть, також марена.
Був на риболовлі, ро ...
Категорія: Водойми. Звіти .
emo
Микола, вітаю!!!!! Честя, здоров'я і всього самого найкращого!!!!!
Вітаємо DOK"а з Днем ...
emo
Дякую, хлопці!!!!
Вітаємо nadyk"а з Дн ...
emo
Зі слів в цій темі карпатців вже зарестровано достатньо, щоб показувати їх роботу людям. У цього чоловіка з Рівненщини собака з щенячкою, "від КРАЩИХ ПРЕДСТАВНИКІВ ПОРОДИ". Для мене це щось да говорить.
....Зате РОМА приділяв уваги своєму карпатцю аж занадто...
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Щоб це зробити ("Ви позанимайтеся із карпатцем так само як і із ними то побачите результат...."), необхідно придбати КГ, його виростити та нагонити. Це час і гроші. Для того, щоб ПРИДБАТИ КГ, майбутній власник повинен бачити, що він бере, а не купувати кота в мішку. Роботу собак в студію, будь ласка! Поки що ваші собаки в підпіллі. На випробування/змагання КГ практично майже не показуються. Слова, слова, слова і тільки слова про "прекрасну роботу" КГ. А на ділі??? Чув, що лише ДЕКІЛЬКА собак мають нещасні "трієчки" по кабану і все!!!! І це від "кабанячої" породи???!!! Особисто знаю одного чоловіка з Рівненщини, який як і Хімік, як і Роман, розчарувався в КГ. Хоча раніше цей чоловік розписував мені як супер-пупер БУДЕ працювати його пес. Тепер думає, куди б то його сплавити... А він також повівся на словесну рекламу...
КАРПАТСЬКИЙ гірськи ...
emo
Славко, мене впиши в список.
Форумне полювання на ...
emo
Вітаю, Остапе!!! Всього самого-самого найкращого!!! Щоб був крепкий як обценьки!!!
Вітаєм Ostt-a з Днем ...
emo
becyk написав:
Можливо у когось було на практиці.
У мого цуцика чомусь почали викривлюватись передні ноги... Це помітно особливо коли поїсть, тоді аж прихрамує. Лікар сказав, що таке у собак, особливо у курців, проявляється, але з часом це має виправитись, головне посилене харчування та кальцій. От і не знаю, чи це якась вада, чи це дійсно тимчасово...


Аналогічна ситуація була з моєю дратхааршою. Можливо, ще і гірша. Моя взагалі не могла ходити - повзала!!! Це рахіт, порущення обміну речовин, результат неправильного вирощування цуценят. Неправильне харчування і утримання.
Я пророщував пшеницю, перемелював її на м'ясорубці, добавляв сир, мед, вершкове масло, гліцерофосфат кальцію. Можна проколоти катазалом. В принципі, їла з задоволенням! І, саме головне, в будь-яку погоду якнайбільше гуляти на вулиці.
Це я так робив.
Проконсультуйся з ТОЛКОВИМ ветеринаром.
Проблеми з собаками.
emo
Rosomaxa написав:
Одного разу на полюванні почув від Єгеря,що він має право "пристрілити" пса в такому випадку


Той єгер може тільки прострелити собі вухо або насипати собі солі на "причинне" місце. Він може тільки ВІДЛОВИТИ собаку МИСЛИВСЬКОЇ породи, якщо вона БЕЗ НАГЛЯДУ в мисливських угіддях. Все інше - це ПЕРЕВИЩЕННЯ службових повноважень.
Реєстрація мисливськ ...
Категорія: Різне...
emo
фф ua написав:
...не более 35-40

Хлопці, а де ви таких дистрофіків бачили? Може в них анорексія?
Скажу по-секрету - мої естонці важать 17-18 кг, не в сезон - за 20. Тепер порівняйте естонця і вовка...
Нормальний дорослий вовк - 50-80 кг... Стріляв особисто вовчицю (скоріш за все років 3 їй було - мала перший виводок, бо не було в зграї переярків) - при зважуванні мала 76 кг.
Як я манив цапа а ви ...
Категорія: Звіти
emo
Поки що не до клубу... Тут перемастурбація з Волинським осередком ФМСУ... Сплошні непонятки. І вже трошки пересварились фоксятники... Поки тишина... Спочатку визначимось з ФМСУ, а потім і про клуб почнемо говорити...
Фокстер"єр
emo
В роботі не бачив, але відгуки про нього чув позитивні. Моя Вісла з 2006 року, а з якого року Акорд - не знаю.
Естонський гончак
emo
alta6595 написав:
...батьки акорда-бушуй власенко,і,в дейзі підпигора,м,м...


Акорд - брат моєї Вісли.
Естонський гончак
emo
LСергій написав:
Стрийський "Лісівник" теж дав задню - перенесли на 17-те...

А причина?
Накази
emo
Магнум, 1000 балів!!!
Естонський гончак
Детальніше
Час створення сторінки: 0.96 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com