Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Анкета для i19

 • Поза форумом
 • Статус: Ловчий професіонал
 • Зареєстрований: 12/05/2009
 • Останній візит: 15/03/2016
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 23:36
 • Пости: 2868
 • Перегляд анкети: 3920
 • Проживання: м. Дрогобич
 • Стать: Чоловік
 • Дата народження: 19/07/1971

Підпис

Повідомлення

Повідомлення

emo
А ви тут хоть на каплю адекватні, панове форумчани "?????????????? Ще тиждень попишіть, і будете мати закон прозбою малоросийской губении. Я реально шокований з реакції ...
Яким має бути закон ...
Категорія: Загальні проблеми
emo
Мені соромно за наш форум. Я вірив ...
Сепаратиська криза в ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
якщо хтось готовий, тут не рекламуємо. Пишіть в ПП.
Бійня на майдані - В ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
НАРОД !!!!!! Я сьогодні говорив в тел. режимі з нашими. Там вже трошки народу є. Зі всім необхідним . Я піду перший , поведу вас. Записуємося, хто бажаючий ... Ми багато раз гарно разом полювали, проводили форумівки . Давайте зберемося ... Зараз ситуація хитка, потрібен переломний поштовх. Якщо ми правдиві мисливці, якщо ми українці , берімося до справи . Я сам один не зможу прибути зі всім необхідним до місця. Якщо нас буде - колектив , ми справимося !!! Телефонуйте всім, кого знаєте по болоті, по полю, по лісу ... Дивився тільки що відео. Там людей розстрілюють, як безпорадних кошенят . Ми не такі безпорадні, зможемо дати відсіч ворогу .

Слава Україні !!!

Хто зі мною ???

1. Іван 19.
Бійня на майдані - В ...
Категорія: Біля вогнища...
emo
Відповідь надана у ПП.
!!!Побажання!!!
emo
Роман, тут гладко - криво ... питання третє . Я давним давно говорив , і не тільки я ... перестаньте займатися хххх = нею , при реєстрації. Напишіть ... Я такий - сякий , Іван, Петро, Василь.
Якщо практиканту залежить на спілкуванні тут , я особито буду просити Сергія Адміністратора, щоб дав йому таке право . АЛЕ при умові виконання ПРАВИЛ ФОРУМУ !!! Тобто толерантно і акуратно ...
Проблемні питання фо ...
emo
Я бачу це так. Ситуація, яка склалася - внаслідок модераторської демократії. Якщо виникають такі ось моменти, треба робити так, щоби навіть в думці не було писати щось подібне. Всі ж дорослі люди ... Не розумію, для чого ще й на форумі псувати собі нерви. В повсякденному житті цього і так аж забагато. Я свого часу це зрозумів для себе, і відмовився від кнопки.
А конфліктів немає , або майже немає. Є ті , хто протягом багатьох років ну ніяк не може читати жодної критики в свою сторону, і , відповідно виправлятися. Якщо і пішло кілька карпатців, то ж не пропали, а на якомусь іншому сайті спілкуються, наскільки я знаю. І це закономірно,все згідно законів фізики.
Проблемні питання фо ...
emo
Загострювати не потрібно , такі речі обговорюються в трохи інших місцях . А не на форумі.

По темі написаного мною вище ... Чому нульова реакція ??? Форум з мобілок теж доступний ... (
Ukrainian Hunting As ...
emo
Я сьогодні чітко побачив по телебаченні , як обісралася асоціація власників зброї.
Вношу пропозицію написати Ігорю звернення до народу, яке буде опубліковане в фейсбук. Попередньо дати на однайомлення всім обласним осередкам, та засновникам в режимі скайпу або джімейл, або хотмейл. Все решта в дві секунди ламається, і читається посторонніми.Можливо, хтось і відмовиться , тоді внизу це буде вказано . Виражатися толерантно,без жодного натяку на агресію., але з гідністтю. Пропозиція - підтримати пропозицію Гриценка. Слава Героям , які загинули в боротьбі !!!
Ukrainian Hunting As ...
emo
Якщо Ваша ласка,координати Григорія,сокирних дел мастера. Давно шукаю доброго майстра. Дякую.


Якщо Григорій дався - відписався, то мені теж, будь-ласка.
НАШІ НОЖІ
emo
Вітання всім - всім !!! Гарно і весело впровадити свята !!!
З Різдвом Христовим!
emo
Вітаю всіх. Цікаві нові угіддя, дуже би хотілося спробувати, але так далеко вперед не можу планувати стовідсотково.

По вище написаному - пару слів від любителя оковитої ...
То всьо штуки Василя . Він тепер , певно, різними езотеричними штуками займається, і на віддалі впливає на форум. От воно і проявляється. А якщо серйозно, то незнаю, що ж там такого відбулося на Волині минулого року (не було мене), але просто треба вживати в міру. Це тоді, коли і співати хочеться, і ранком пробудитися не важко.

Виходячи з того, пропоную не порушувати традицію на рахунок музичного супроводу зустрічей форумчан. Оскільки Вінні Пух завжди був тотожний з медовухою ... То нехай тепер буде ось - це ...


Форумне полювання на ...
emo
Страхівка - це для тебе і для дозвільників. Дозвільники згадують про неї тільки під час перереєстрації. а чи тобі особисто вона потрібна - це вирішувати тільки тобі.
Дозвіл
emo
Слава Україні !!! Їду сьогодні вночі, може з ким і зустрінемося. Пропоную, можливо , опоблікувати якісь списки наших, хто присутній у Києві. Або просто відмічатися самостійно в сусідній темі. Не знаю,скільки буду днів, бо не самостійно, а з командою .
Ukrainian Hunting As ...
emo
Як я говорив, ми всі не просто пияки, любителі оковитої ... Ми разом рухаємо вперед дуже потрібні речі. Наука стрільби має бути по папері, а не в угіддях !!!

По процедурі . Мені сумно не було. Було лиш в одному моментику,,,, тоді , коли бракло того куліша на другу роздачу для всіх. Бограч теж був добрий , бо хлопці хвалили.
Величезна . тобто найбільша подяка Сергію ... Знаю, як його боліла душа за організацію ... Всім стриянам теж вітання і подяка. Окремо тисну руку всім абсолютно, хто приїхав здалеку . Тобто Тернопільщина, Закарпаття ... Шкода,що не було нікого з рідної Волині ... ((( Окремо згадую всіх тих, хто телефонував , і вітав славне товариство .

І напевно, НАЙВАЖЛИВІША ПОДІЯ цих днів ... У нашого ОСТАПКА народилася донечка . З чим всі ми і його, і його жінку голосно вітали !!!
Зустріч форумчан Hun ...
emo
Зустріч форумчан Hun ...
emo
Правила давно давним написані . Єдине питання до присутніх - чи є бажання стріляти дуплети з шести позицій . Якщо немає , то стріляєте по одному пострілу одну мішень. Малюнок стенду ранком скину організатору на пошту .

По снайперах на мільйон метрів. Пропозиція наступна ... 100 метрів - лис, 150 - кабан , 200 - козьолек. Тарчами забезпечу, десь в гаражі точно є... Стандартними європейськими . Гладка куля на 50 метрів - консенсус знайдемо точно . Стрільба стоячи , дозволяється підпорка довільної форми під цівку ... Ніякої партизанщини, тобто лежачи, сидячи, раком . Всі в рівних умовах...

Побачив , що рідне Закарпаття в повному (майже) складі . Дуже би хотів ще бачити Мішу, Толіка, і Віктора... Не бачу жодної активності волинян, тернополян, і всіх решта ...

Якби мав би можливість прибути ПАН СТЕПАН , і ПАН ОЛЕГП , і побути разом на одному гектарі, то нашу стрільбу виносимо поза конкурс ...( стрільбу присутніх), але на тих самих, як і для всіх, правилах ...
Зустріч форумчан Hun ...
emo
Як я говорив в телефонному режимі з організаторами, допоможу , чим зможу. Важливі річ - чітко визначитися з кількістю присутніх (куліш) , і кількістю стрілків ( кількість тарілок). Часу лишилося обмаль ...
Зустріч форумчан Hun ...
emo
Попробую відписати пару слів , коректно і акуратно . Але зразу на всі питання , з різних тем ...

Насамперед до модератораторів ... Бо ж було питання - " який саме пост" ...
Та їх безліч, якщо на то пішло . Надіюся, памятаєте, коли полишив модераторство ... Коли форум був , як писалося, затишним і теплим по домашньому, тоді , по великому рахунку , модератори мінімально були потрібні . Тепер , коли самі бачите , як і що ....., ви просто повинні забути про то, що було колись , і бути модераторами З ВЕЛИКОЇ ЧЕРВОНОЇ БУКВИ . Перше завдання - це перший - ліпший конфлікт повинен рубатися на корню , інакше буде болота ще більше . Звичайно, треба скидувати мінімальну маржу для старожилів (себе ним не рахую), особливо, коли вони натякають на певні правила форумної культури тим, хто тільки появився ... Так, деколи це буває різко , але так краще доходить. На більшості нормальних форумів з людиною, яка не написала мінімально кілька слів про себе, принципово не спілкуються ... Модераторський склад окремо спілкується, і повинен бути, як один кулак. Перше - ліпше обговорення дій адміністрації = мінімум два тижні гуляти - читати . Коли виникає , не дай Боже , суперечка, навіть внутрішня , це вже біда !!!

Ідемо далі . Про камінь в чийсь там город. Та зрозуйте, пане ОлегП, що ви ніколи в житті не будете в магазині торгувати тим, що подобається мені, чи вам, чи степану, чи васі, чи петі ... А тим, що має попит ... а це власне і є хламом, але хламом, який приносить прибуток. Відповідь, надіюся, вичерпна.
Тепер до пана Степана. На мою думку, стрільба неякісними набоями нічого доброго, крім переборювання віддачі зброї, не приносить. Стріляти самокрутом на стенді, а на змаганнях " фірмою" - якось несерйозно. Різниці в швидкості не помічали ? (Тепер якщо і буду писати у Ваш адрес, то принципово на "ВИ") . Про стрільбу з нарізної зброї ..., тут навіть немає про що говорити . Аналітично зрозумів . Про номер телефону , і , одночасно, гектар, виглядає зверхньо. Я в житті бачив і чув дуже багато. По стендовій стрільбі в Україні в мене є один авторитет . І все . На рахунок контактів ... будь- ласка ...

Проблемні питання фо ...
emo
Дякую, гарне фото. От тільки Івану галстук поміняти ... А Андрію верх ... А все решта - гут !!!
Ukrainian Hunting As ...
Детальніше
Час створення сторінки: 0.86 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com