Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Отримання дозволу у випадку погашеної та знятої судимості

Отримання дозволу у випадку погашеної та знятої судимості 10/10/2017 14:16 #125309

Всім привіт!

Підкажіть будь-ласка, чи можливо отримати дозвіл на гладкоствол у випадку, якщо у людини була судимість за кримінальним законодавством, яка була погашена та знята за рішенням суду після успішного завершення умовного терміну?
Чи залежить можливість отримання дозволу від статті, за якою людина притягувалась до відповідальності?

Я читав в інтернеті інформацію щодо цього, але все таки зрозумів не до кінця...

Заздалегідь дякую за відповідь!
  • oler117
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 2

Re: Отримання дозволу у випадку погашеної та знятої судимості 10/10/2017 15:22 #125310

Є тут у нас один форумчанин активний becyk, може роз"яснить...
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3139
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Отримання дозволу у випадку погашеної та знятої судимості 11/10/2017 08:15 #125312

Думаю, що до всіх необхідних документів на дозвіл добавте ще довідку про несудимість (судимість же знята уже), якої тепер не потрібно, але часто її ще вимагають і мало б все пройти. Але, якщо фігуруєте в справі за розбої чи щось подібне, то дільничий це пам’ятає і в своєму рапорті може вказати і це може мати вплив на негативний результат.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2749
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Отримання дозволу у випадку погашеної та знятої судимості 12/10/2017 09:39 #125325

Всім дякую за відповіді!
Сподіваюсь мені пощастить
  • oler117
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 2
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.25 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення