Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Дозвіл

Дозвіл 23/02/2011 21:59 #40956

Вечір добрий.Шановні форумчани прошу у Вас докладнішої консультації по отриманню дозволу на зброю.Якщо можна розтолкуйте будь-ласка які потрібно пройти інстанції,лікарі наркологи,екзамени....... послідовність ,Я проживаю у львові.І якщо хтось володіє інформацією скільки виходить загальна сума дозволу.Дякую.
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1292

Re: Дозвіл 23/02/2011 22:35 #40959

На яку саме зброю (нарізну чи гладкоствольну)ти хочеш дозвіл
  • гром
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 200

Re: Дозвіл 23/02/2011 22:37 #40960

Забув сказати гладку.
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Дозвіл 23/02/2011 22:49 #40961

1.Копія паспотрата та ідент.коду.
2.характеристика з місця роботи,якщо безробітний то не знаю у місті де береться.
3. Довідка про несудимість на придбання гладкоствольної зброї.
4.2- сертифікати від нарколога і психіатра.
5.Довідка про проходження курсів по стрільбі.
Йдеш до дозвільника з цими паперами і пишеш заяву на придбання. Без хабаря має винести до 400 грн. Удачі!Якщо щось дзвони.
  • strilok
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • полювання,відпочинок на природі.
  • Постів: 928
ИЖ-18 МН (30-06)
Останнє редагування: 23/02/2011 22:50 від strilok.

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:01 #40962

Дякую.Чув що трошки є проблем з наркологами і психіатрами мовляв нема бланків ніхто з цим не стикався?Решта документів без проблем.
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:13 #40963

Нема жодних!Дзвони!
  • strilok
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
ИЖ-18 МН (30-06)
Останнє редагування: 19/05/2012 14:41 від LСергій.

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:15 #40964

ну з гладкою проблем меньше найперше треба піти в свій райвіділ міліції і провести з ними бесіду на тему "хочу мати дозвіл"і якщо пан поліціянт не зробить ось так то рахуй 50% роботи ти зробив ну а далі пишеш заяву на імя начальника і отримуеш пару рах для проплат, бігом біжиш до лікарні за мед сертифікатом по дорозі назад купуеш страховий поліс на мить забігаеш до фотоателье за двома фот 3*4 і на секунду в банк приносиш це все їм і чекаєш подальших вказівок
  • гром
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:24 #40967

Дякую. Не такий страшний чорт,як його малюють.Який термін придатності довідок,до принесення їх до полісменів.
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 19/05/2012 14:42 від LСергій.

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:26 #40968

strilok написав:
1.Копія паспотрата та ідент.коду.
2.характеристика з місця роботи,якщо безробітний то не знаю у місті де береться.
3. Довідка про несудимість на придбання гладкоствольної зброї.
4.2- сертифікати від нарколога і психіатра.
5.Довідка про проходження курсів по стрільбі.
Йдеш до дозвільника з цими паперами і пишеш заяву на придбання. Без хабаря має винести до 400 грн. Удачі!Якщо щось дзвони.

1. Копія паспорту (про копію ідентифікаційного коду перший раз чую)
  2. Характеристика з місця роботи - перший раз чую.... - участковий пише РАПОРТ про перевірку громадянина по місцю проживання, - що немає ніяких заяв, скарг - зразковий мешканець і т.д.

1. Медична довідка подібна до медичної довідки на право водіння ав. транспортом - просто вказується відразу для чого довідка. Я особисто коли беру довідки то відразу дві - одна на зброю. друга - на авто. - так економиться багато часу і нервів. До неї додаються сертифікати від "нарика" і "психа"
  2. Після проплати по рахунку в обласному відділі УТМР при УВС проходиш міні курси з Законів , ТБ, Правилами поводження зі зброєю і Перша медична допомога. Здається екзамен по теорії і екзамен з стрільби на 25м з м.кал. пістолета. В Обл.держлісгоспі здається екзамен по біології тварин, правил полювання і поводження з зброєю на полюваннях. - Після цього получаеш Посвідчення мисливця державного зразка.

1. Довідку про несудимість береш в самому кінці коли готові практично всі доки , бо - дійсна лише місяць!!
  2. Здаєш всі доки в відділ ( я возив в область сам і по гладких стволах і по нарізному) і через тиждень-два получаєш дозвіл на руки...можливо...
  • Кожних три роки при проходженні перерегістрації медична довідка і сертифікати поновлюються.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3082
    ..
    Останнє редагування: 23/02/2011 23:35 від DOK.

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:28 #40969

Сертифікати дійсні-3 роки; довідка про курси стрільби довічно,дов.про несудимість точно не знаю,
    • strilok
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ИЖ-18 МН (30-06)
    Останнє редагування: 23/02/2011 23:29 від strilok.

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:32 #40970

Юра хотів трохи вас розвесилити ,не вийшло друкую повільніше ніж strilok
    • гром
    • Поза форумом
    • Ловчий експерт

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:43 #40972

DOKtor Nik написав:

• Копія паспорту (про копію ідентифікаційного коду перший раз чую)

• [li]Характеристика з місця роботи - перший раз чую.... - участковий пише РАПОРТ про перевірку громадянина по місцю проживання, - що немає ніяких заяв, скарг - зразковий мешканець і т.д.

Місяць назад здавав доки на нарізну,так всі вище перечислені папері у мене вимагали. ті самі доки я і здавав коли виробляв на гладку.

DOKtor Nik написав:
  • Медична довідка подібна до медичної довідки на право водіння ав. транспортом - просто вказується відразу для чого довідка. Я особисто коли беру довідки то відразу дві - одна на зброю. друга - на авто. - так економиться багато часу і нервів. До неї додаються сертифікати від "нарика" і "психа"

• В Обл.держлісгоспі здається екзамен по біології тварин і правил полювання і поводження з зброєю на полюваннях. - Після цього получаеш Посвідчення мисливця державного зразка. [/li]

Мисливський можна виробляти після придбання зброї!
    • strilok
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ИЖ-18 МН (30-06)
    Останнє редагування: 19/05/2012 14:47 від LСергій.

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:51 #40973

Юрец не парся все буде ГУТ!
    • strilok
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ИЖ-18 МН (30-06)

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:55 #40974

strilok написав:

Мисливський можна виробляти після придбання зброї!
    Можна але посвідчення мисливця получається в лісгоспі в області і курси недільні з екзаменом здаються теж в області. Час на видачу довідки про несудимість - мінімум тиждень. Щоб даром не їздити кілька раз за 120 км в обласний центр Я поки "робилась" довідка про несудимість здав паралельно всі необхідні довідки і квитанції, через тиждень приїхав здав екзамени (в т.ч. і по стрільбі), забрав посвідчення, довідку про несудимість - ( приймається і видається тільки 1 -ну годину в день!!!) і поїхав додому. Так я за 2 поїздки зробив купу документів, бо з нашими бюрократами часто приходиться їздити... І папку я возив в дозвільний сам, бо у районного - як не "срчка" то "прдчка". Здав всі доки в область і через тиждень був готовий дозвіл.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ..
    Останнє редагування: 23/02/2011 23:58 від DOK.

Re: Дозвіл 23/02/2011 23:56 #40975

Ок пацани дякую .Треба іти до наркоші і психа.Решта не проблема.
    • Юра 28
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал

Re: Дозвіл 24/02/2011 00:01 #40976

Якщо в клініці є в наявності бланки довідок і сертифікатів то ніяких проблем не повинно бути. Успіхів!!
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ..
    Останнє редагування: 19/05/2012 14:47 від LСергій.

Re: Дозвіл 24/02/2011 12:56 #41008

Щоб не отримати в дозволі на володіння зброєю (після придбання) печатки "без права на полювання", подбай завчасно за мисливський квиток!
    • ОлегП
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 4267
    Нехай підождуть невідкладні справи
    я надивлюсь на сонце і на трави,
    наговорюся з добрими людьми,
    не час минає, а минаєм ми.
    © Ліна Костенко

Re: Дозвіл 24/02/2011 13:59 #41017

У нас є і інший варіант.Найшовся покупець на мою ТОЗ-63.Приїхав із товаришом,подивилися,захотіли стрельнути.Я вивів їх за пагорба ,поклав пластикову пляшку,прорешетив її двома нулями із 35 метрів,дав їм.А вони завбачливі прихопили із собою кульовий патрон.Кулюв так кулюв.Стрельнули,правда не попали по пляшці,но бачили як куля підстригла гілки на кущі поруч пляшки.Іще трішки я попіарив свою тозовку,ну і домовилися про ціну і що на другий день зустрічаємося в дозвільній службі.
    На другий день приїжжаю,а вони уже там і щось не дуже веселі.Питаю як справи.А вони мені.Та нехотять оформляти зразу,треба іще якиїсь дозвіл.....Я мало не впав.Питаю,а що у вас немає дозволу?Виж мені вчора казали,що у вас вдома є рушниця.Каже один ,та у мене є ,і дозвіл є,я хотів своєму братові,а внього іще немає дозволу.Я закипів,що стратив день,і що покупець на зброю може "зійти"(у мене якраз закінчувався дозвіл на ту рушницю).Кажу ну то що будемо робити.Кажу платіть гроші за рушницю,а поки зробите дозвіл вона буде у мене в сейфі збирігатися.На цьому і вирішили.Поки розмовляли один із них змотався ,забіг в кабінет дозвільної,потім виходить і приводить начальника дозвільної.Я так зрозумів,що він уже розповів яка ситуація.Дозвільник з усмішкою каже та дай їм рушницю,вониж тобі все одно заплатили.Кажу як я давати зброю в чужі руки тим паче людина немає дозволу.Якщо хочете то я залишаю тут у вас,і ви списуєте її з мене.Той погодився.
    Потім телефонував їм через місяць,казали,що усе уже гаразд дозвіл є і рушниця то ,що треба.А дозвіл їх обійшов,без метушні 1500 гр.Але це було 4 роки назад.

А іще недавній випадок.Мій знайомий був мисливцем уже декілька років,а рушницю мав незаконну.Ну і вирішив легалізоватися повністю.Але він весь час на заробітках.Так вони це рішили в такий спосіб.Дав 200 доларів і через 2 місяці отримав дозвіл на руки без усякої метушні,і нікуди не ходив.
    • бригадирь
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3759

Re: Дозвіл 24/02/2011 19:38 #41063

Дякую хлопці за відповіді.
    • Юра 28
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    Останнє редагування: 19/05/2012 14:49 від LСергій.

Re: Дозвіл 25/02/2011 10:58 #41097

ОлегП написав:
    Щоб не отримати в дозволі на володіння зброєю (після придбання) печатки "без права на полювання", подбай завчасно за мисливський квиток!

В мене була така ситуація, що вліпили мені "без права полювання" , але в УТМРі сказали що то фігня ....
    так я полював 3 роки , а тепер коли продовжував дозвіл , то мені просто вліпили в дозвільній печатку, що штамп "без права полювання" анульовано.
    • Myron
    • Поза форумом
    • Moderator
    • Клуб "Ловецтво України"
    • Постів: 2851
    Останнє редагування: 28/02/2011 11:05 від Myron.
    Час створення сторінки: 0.69 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення