Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Дозвіл

Re: Дозвіл 29/07/2014 15:50 #111034

хто знає! які документи-квитанції потрібно, зараз, для виготовлення дозволу на нарізну зброю?
  • roman11
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 468

Re: Дозвіл 30/07/2014 07:07 #111037

На мою думку краще іти спитати в дозвільну, там тобі все ясно розкажуть. Якщо піти неможеш чи є ще якісь причини, то можу спитати у нас!
  • Yura777
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 324
Гнаться за тремя зайцами - значит, самому стать косым.

Re: Дозвіл 30/07/2014 08:18 #111038

Roman 11,для збереження твого часу(і коштів від різного роду *порад*) - вул.Б.Лепкого,16,5-й поверх,інспектор дозвільної системи(обласної)Пилат Микола Михайлович.Він особисто займається і відповідає за питання дозволів на нарізну.Тел.служб.258-69-39,моб.097-9349-630.
Хай здійсниться мрія,друже !
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 518
За пост подякували: Slavko, roman11

Re: Дозвіл 30/07/2014 08:33 #111039

roman11 написав:
хто знає! які документи-квитанції потрібно, зараз, для виготовлення дозволу на нарізну зброю?

Згідно "закону" різниці між дозволом на нарізну і гладку НЕМАЄ (крім віку 25 або 21 рік)!
Мало того, якщо маєш діючий дозвіл на гладку то додатково жодних довідок взагалі непотрібно!
Платиш за послуги і за книжечку - ВСЕ!
Інше питання чи вони хочуть так просто все робити...
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3152
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 30/07/2014 08:35 від LСергій.
За пост подякували: Slavko, roman11

Дозвіл 11/07/2015 13:48 #116541

• ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 11/07/2015 13:52 від ostt.

Re: Дозвіл 05/02/2016 12:18 #119854

Алгоритм для отримання дозволу на зброю у Львовi
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Re: Дозвіл 05/02/2016 16:52 #119855

Доброго дня .
Перелік такий ;
- Копія паспорта 1,2 11( приписка,реестація) сторінки,
- Мед-довідка,
-фото 3х4- 4 шт,
- довідка про вивчення матеріальної частини зброї,
- довідка про несудимість,
- індефікаційний код ,копія за вимогою,
- проплата в банку ( по квитанціях)десь до 400 гривнів.

Далі , перевірка Дільничого за місцем проживання, тоїсть висновок.

Потім ,заява на придбання зброї написчана Вами , та в трох дений термін видача дозволу на придбання ОВС.

Після чого ,покупка зброї,далі відстріл в НДКЦ даної зброї( на один ствол три патрони- калібер 7,62, а на мелкашку 5 патронів).

Далі з довідкою про відстріл, та дозволом з магазину в дозвільну.

Памятайте на риєстрацію у Вас лише 10 днів після покупки, такщо з відстрілом не відтягуйте, аг да, ну і відстріл обійдеться Вам в гривень 150.
  • Victor2015
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • "Ни пуха, ни пера"
  • Постів: 101
З повагою Віктор.

Re: Дозвіл 05/02/2016 23:20 #119859

Щодо нашої дозвільної системи можу сказати лише таке: Олігофре́нія — розумова відсталість, стан значно нижче середнього рівня когнітивних здібностей людини; вроджене або набуте у ранньому віці слабоумство, що виражається в недорозвиненні інтелекту і психіки людини в цілому. В медичних колах цей феномен також часто зветься «ментальна ретардація».
Чому я, свідомий громадянин своєї Держави маю почуватися дебілом? Чому крива, перекручена, хвора, недорозвинута система змушує робити речі, які є пережитком тоталітаризму????????
Жах!!!!
  • aber
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 364
За пост подякували: Andriy, ОлегП, Slavko

Re: Дозвіл 06/02/2016 15:58 #119864

Я Вам скажу ще хуже, якщо немає нікого в органах,тоїсть дядька, чи знакомого друга то дозволу на зброю, а саме нарізної зброї, Вам небачити. На що дивиться Верховна рада.
  • Victor2015
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • "Ни пуха, ни пера"
З повагою Віктор.

Re: Дозвіл 08/02/2016 14:38 #119872

Victor2015 написав:
Доброго дня .
Перелік такий ;
..............

- довідка про несудимість,

.................

З якого дива?
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 08/02/2016 14:38 від LСергій.

Re: Дозвіл 08/02/2016 15:08 #119873

При кажній перереєстрації, придбанні нової зброї потрібно, відповідно до вимог наказу № 749.
  • Victor2015
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • "Ни пуха, ни пера"
З повагою Віктор.
Останнє редагування: 08/02/2016 15:10 від Victor2015.

Re: Дозвіл 08/02/2016 15:15 #119874

на сколько я знаю о несудимости нужно только при получении розрешения на приобритения, в случае возбуждения уголовного дела у вас оружие и так отберут, если не отобрали значит и судимостей небыло и на перерегистрацию новая и нах не нужна
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Дозвіл 08/02/2016 15:34 #119875

Victor2015 написав:
При кажній перереєстрації, придбанні нової зброї потрібно, відповідно до вимог наказу № 749.

Процитуйте тут цю вимогу...
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Дозвіл 08/02/2016 15:37 #119876

Hunter.ua написав:
на сколько я знаю о несудимости нужно только при получении розрешения на приобритения, в случае возбуждения уголовного дела у вас оружие и так отберут, если не отобрали значит и судимостей небыло и на перерегистрацию новая и нах не нужна

Це якщо логічно думати тоді, можливо, так і мало б бути.
А якщо ще логічніше , то накуя брати довідку в міліції щоб віднести її у міліцію ?(тепер ніби уже поліція, але різниці я не відчув - той же бардак...)
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 08/02/2016 15:51 від LСергій.

Re: Дозвіл 08/02/2016 16:22 #119877

когда я оформлялся я не делал ее, розрешитель сам делал запрос и получал справку, говорил что если хочешь быстрее то сьездь на область сам. При перерегистрациях всегда сдавал медсправку, страховку, платежки и писал на месте заявление, и старое пластиковое розрешение потом сдавал. У брата книжечкой то он когда приносил все вышеуказанные документы то в тот же день ему и розрешение продляли.
К сожаление этого человека уже убрали, перед ним был особенные розрешитель всегда первый вопрос был "где работаешь?" ну и если работающий то дальше начиналось вытягивание всего возможного за типа содействие, но даже с его содействием процедура проходила дольше чем у того что я все время проходил. Часто оружие могло с проблемами проходить перерегистрацию если владелец какой то дедок и некому за него заступиться, и оружие отжималось. Сейчас страшно кто пришел на смену нормальному человеку хз
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 08/02/2016 16:25 від Hunter.ua.

Re: Дозвіл 09/02/2016 09:37 #119882

Hunter.ua написав:
... Сейчас страшно кто пришел на смену нормальному человеку хз

В тому і біда, що якість виконання прямих обов"язків держслужбовців залежить від бажання, чи зацікавленості, тих самих службовців. Закони трактують як свої особисті інтереси, а коли отримують опір то моментально починають виправдовуватися малою зарплатою та звірствами вищестоячих начальників. Ті, в свою чергу, кивають на ще вищих начальників ... і так до міністрів. А міністри розводять руками, які "нічого не брали", і обіцяоть побороти корупцію "в низах"...

До Victor2015.
Щось не бачу процитованої вимоги що до довідки про несудимість?!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 09/02/2016 09:39 від LСергій.

Re: Дозвіл 09/02/2016 13:29 #119886

Сьогодні їздив у Львів щоб оформити дозвіл в уже "поліції" на закупку в своїх постачальників набоїв та зброї. Дозволи я змушений поновлювати кожні 3 місяця на кожного постачальника. Мені відповіли, що дозволів не дають. Зараз роблять інвентаризацію, а з березня мені за дозволами потрібно буде звертатись до Києва... Нема слів, одна музика...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4108
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 09/02/2016 13:30 від ОлегП.
За пост подякували: ostt

Re: Дозвіл 09/02/2016 15:14 #119887

покращення
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Дозвіл 12/06/2017 18:50 #124762

Всім доброго часу доби! Питання до досвідчених , збираю документи для дозволу на зброю , зараз знахожусь в Житомирській обл і довідка про не судимість і довідка про проходження курсів поводження з нею будуть звідси! Здавати ці документи буду в Івано Франківський обл за місцем прописки і постійного проживання . Чи можуть виникнути проблеми і запитання чому ці документи видані в іншій обл ????
  • _Олександр_
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
  • Постів: 97

Re: Дозвіл 12/06/2017 23:12 #124764

Доброго і вам!
Довідка про проходження курсів це як права на автомобіль. Видаються один раз і назавжди. І абсолютно не важливо де її видали. хоча можуть виникнути питання у наших нових поліцаїв - у них все щось змінюється.
А от довідку про несудимість вам взагалі не обов"язково самому шукати. згідно того ж наказу №622, довідки про несудимість немає у переліку документів які ви повинні подати!

12.2. Для одержання громадянами в органах внутрішніх справ дозволу на придбання мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної зброї громадянами подаються такі документи:

заява щодо видачі дозволу на придбання зброї на ім'я керівника органу внутрішніх справ за місцем проживання заявника;

заповнена картка-заява (додаток 13);

медична довідка;

довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування;

платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;

ксерокопія паспорта.

Якщо фактичне проживання громадянина інше, ніж зазначене в паспорті, необхідно надати документ, що підтверджує фактичне місце проживання громадянина (договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житлове приміщення тощо).

Ось посилання на сам наказ №622, нас стосується розділ 12.
zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98/page3
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 12/06/2017 23:15 від LСергій.
За пост подякували: _Олександр_
Час створення сторінки: 0.80 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення