Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ТЕМА: Сучасні рушниці-варто чи ні?

Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 00:05 #21135

Дорогі друзі ловчі ніхто не порадить так ,як брати однодумці. Сьогодні потрапив до крамниці а там стоїть нью ТОЗ-34 тільки що з Росії в мене аж слинка потекла.Дайте мудру пораду , а чи варто і що воно таке. Може вже хтось придбав таку, як вона себе поводить? З повагою до Вас пани ловчі.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1408
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 00:12 #21137

Aleksis писав(ла):
Дорогі друзі ловчі ніхто не порадить так ,як брати однодумці. Сьогодні потрапив до крамниці а там стоїть нью ТОЗ-34 тільки що з Росії в мене аж слинка потекла.Дайте мудру пораду , а чи варто і що воно таке. Може вже хтось придбав таку, як вона себе поводить? З повагою до Вас пани ловчі.

Знайомий брав своєму синові Ижа-27 казав, що перебрав кучу металолому поки підібрав. Багато браку.
Вороніння не стійке
Підгонка деталей погана в компанії один має нового ижа, то відкриває на коліні

Моя думка, краще знайти совковський і навіть дорожче дати, але в ті часи ще хтось слідкував за якістю і буде надовго
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3384
загрузка...

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 00:42 #21139

Краще підзбирати і купити іномарку. Може навіть і б/у,але проблем з нею не буде.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1799
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 01:40 #21142

Може нову іномарку і варто, а Тоз і Иж- категорично ні! Сьогодні був у мисливській крамниці - слинка таке тече нове, гарне, ідеальне, але знаю 4 людей які вже попеклися взявши нову зброю, як написано вище краще дати за б/у дорожче, як за нове! Зверни увагу у більшості оголошень пише куплю зброю до 90-х років випуску!
Тепер про тих людей 1. Мій друг мав иж-43, 2002 р. нещодавно він постав магнум і так рвануло що замки покололо, зявився зазор між патронником і стволами, добре що тим і закінчилося - йому Слава Богу нічого, а рушничка ремонту не підлягає - пішла на здачу на міліцію!!!
2. Та ж сама иж-43, знайомий полакомився і поміняв на тоз-63, ще й йому доплатили! Якось на полюванні спробували прострілювати - коротше позор, на 30 м. у газету попасти не можна - ні кулев ні картеччю і пробували стріляти таки добрі стрільці, а через два полювання появилися тріщини на тих самих колодках - тепер бідолаха чіхається!
3. Тоз-34 - новенька з магазину. Якось на полюванні вийшли на власника того Тоза 2 вовки - звичайно він стріляє, вовки як бігли так і побігли, після того взяли ту рушницю на прострілку, коротше кулею на 50 м. - куля іде 1 м. нижче - і то не одна, а декілька! Уявіть собі на 50 м. - 1 м. - під мішень!
4. Иж-27 - також нова! У цеї бій нече і не поганий, але так ржавіє, як непомальована газова труба на дощі! Деколи як витягає з чохла - то просто жах!

Тож спочатку добре задумайся, як брати нове! Чесно кажучи я б не ризикнув! Тепер іде конвеєр, ніхто і уваги на них не звертає, завод штампує - тільки би хтось купував!
Може моя думка трохи і категорична, може хтось і купив щось з нового і довольний, я нічого проти не маю, може і попав на добру рушничку, але є багато но...
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 11:27 #21154

Радити легко.
Приведу приклад
Собі не брав нову, знайшов випадково іж12 ( мисливець виїзджав з країни і продавав)
Мені перезвонили, за годину я вже дивився ії
Зараз боєм задоволений
Якість зброї тих часів коли ще дивилися за ГОСТами...

В залежності від суми яку Ви можете потратити на зброю і що саме Ви хочете...
Варто брати (якщо нове) то іноземця з заходу.
Зараз вибір великий...
Італійці і німці дорогі, американці якістю не поступаються а ціна менша...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5693
читаємо ПРАВИЛА

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 11:40 #21157

Vano писав(ла):
Може нову іномарку і варто, а Тоз і Иж- категорично ні! Сьогодні був у мисливській крамниці - слинка таке тече нове, гарне, ідеальне, але знаю 4 людей які вже попеклися взявши нову зброю, як написано вище краще дати за б/у дорожче, як за нове! Зверни увагу у більшості оголошень пише куплю зброю до 90-х років випуску!
Тепер про тих людей 1. Мій друг мав иж-43, 2002 р. нещодавно він постав магнум і так рвануло що замки покололо, зявився зазор між патронником і стволами, добре що тим і закінчилося - йому Слава Богу нічого, а рушничка ремонту не підлягає - пішла на здачу на міліцію!!!
2. Та ж сама иж-43, знайомий полакомився і поміняв на тоз-63, ще й йому доплатили! Якось на полюванні спробували прострілювати - коротше позор, на 30 м. у газету попасти не можна - ні кулев ні картеччю і пробували стріляти таки добрі стрільці, а через два полювання появилися тріщини на тих самих колодках - тепер бідолаха чіхається!
3. Тоз-34 - новенька з магазину. Якось на полюванні вийшли на власника того Тоза 2 вовки - звичайно він стріляє, вовки як бігли так і побігли, після того взяли ту рушницю на прострілку, коротше кулею на 50 м. - куля іде 1 м. нижче - і то не одна, а декілька! Уявіть собі на 50 м. - 1 м. - під мішень!
4. Иж-27 - також нова! У цеї бій нече і не поганий, але так ржавіє, як непомальована газова труба на дощі! Деколи як витягає з чохла - то просто жах!

Тож спочатку добре задумайся, як брати нове! Чесно кажучи я б не ризикнув! Тепер іде конвеєр, ніхто і уваги на них не звертає, завод штампує - тільки би хтось купував!
Може моя думка трохи і категорична, може хтось і купив щось з нового і довольний, я нічого проти не маю, може і попав на добру рушничку, але є багато но...

Ви цікаво написали. Всім на це треба звернути увагу. Ви описали абсолютно безвідповідальне ставлення своїх знайомих до зброї та полювання. Поясню.

1. А чого Ваш друг пхав магнум в иж-43? Ця рушниця для таких патронів не призначена.
2. Якщо купував вживану, то чого не перевірив, не відстріляв? А розібрались чому вона так стріляє - "не можна попасти в газету"? Що у неї "пхали", що колодка тріснула? Також магнум?
3. Як можна йти на полювання та попередньо не відстріляти зброю та ще й кулею? Гладкостволки "не зобов"язані" "добре" стріляти кулею. А для чого цей знайомий стріляв кулею у вовків?
4. Якщо рушниця іржавіє у чохлі, то це значить, що її запихають туди мокрою!. А цей знайомий не пробував цю рушницю часом чистити та змащувати?
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1163
Останнє редагування: 30/01/2010 11:41 від ivans.

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 11:42 #21158

Aleksis писав(ла):

Поясніть, будь-ласка, а чому виникає таке питання?
Ви не маєте ще рушниці і хочете собі купити? Чи Ви маєте "стару", а хочете "нову"? Поясніть. Від цього може залежати відповідь.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 12:18 #21161

ivans писав(ла):

Ви цікаво написали. Всім на це треба звернути увагу. Ви описали абсолютно безвідповідальне ставлення своїх знайомих до зброї та полювання. Поясню.

1. А чого Ваш друг пхав магнум в иж-43? Ця рушниця для таких патронів не призначена.
2. Якщо купував вживану, то чого не перевірив, не відстріляв? А розібрались чому вона так стріляє - "не можна попасти в газету"? Що у неї "пхали", що колодка тріснула? Також магнум?
3. Як можна йти на полювання та попередньо не відстріляти зброю та ще й кулею? Гладкостволки "не зобов"язані" "добре" стріляти кулею. А для чого цей знайомий стріляв кулею у вовків?
4. Якщо рушниця іржавіє у чохлі, то це значить, що її запихають туди мокрою!. А цей знайомий не пробував цю рушницю часом чистити та змащувати?

Іванс, частково з вами не згідний.
1. Куля має і з гладкоствола стріляти менш-більш точно.
2. Тепер якість металу така, що ржавіє ще на полюванні і міцності немає
3. Купляв нову, а це пан або пропав. можна якщо недодивитись купити з кривими стволами
4. А ще иж-43 сучасна це така рушниця, гіршої від якої вже напевено бути не може.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 01/02/2010 12:35 від admin. Причина: Правка BB-code

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 12:58 #21162

ВАВА,
наразі яще не захищав иж-ів.
А летіти більш-менш точно це одне, а зміщення точки попадання на 1 м - це інше.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 13:12 #21163

Щоб зрозуміти який рівень якості сучасної російської зброї, достатньо взяти її в руки, а після того взяти стару совдепівську, або іномарку... Моя думка: або б/у совдепівська, або нова чи б/у іномарка. Я при подібному виборі взяв нову Бенеллі...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2883
Ми хочем тиші, хочем храмів.
Ми хочем музики й садів.
А всі залежимо від хамів,
від хрунів, хряків і вождів. (Л.Костенко)

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 13:14 #21164

Я думаю, ижі і този совковські не є поганими, не дуже вже і поступають імпортним ( ну знову ж таки відносно)

Я вище писав, що знайомий на складі вибирав синові, то казав, що такого перебачив Що метер вбік це ще нормально

Тай щоб казати метер вбік треба, щоб рушниця була фіксована, а не з плеча
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 16:29 #21170

WAWA писав(ла):
...
Тай щоб казати метер вбік треба, щоб рушниця була фіксована, а не з плеча
Правильно сказано. Я це, навіть, пропустив був у попередньому пості...

Стосовно сучасних Иж. У багатьох магазинах бачив справжній хлам. У мисливців також.
Однак, останнім часом, допомагав вибирати двом знайомим в одному магазині (Гармаш у Львові). Не повірите, але якість мені сподобалась, принаймні для цієї категорії. Навіть не потрібно було вибирати - просто взяли і все. В експлуатації вони зараз без зауважень.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 30/01/2010 21:45 #21175

Ви не маєте ще рушниці і хочете собі купити? Чи Ви маєте "стару", а хочете "нову"? Поясніть. Від цього може залежати відповідь.

Якщо Ви маєте "Запорожця" то невже Вам не хочеться "Мерседеса".
І як може залежати відповідь, коли просто йде обговорення сучасних ружбайок побачив, спитав.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
Останнє редагування: 01/02/2010 12:37 від admin. Причина: Правка BB-code

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 31/01/2010 01:56 #21179

Товарищ якось взяв у Львові в Гармаші ІЖ-94.Взяв нову і не подивився добре.Вже вдома повертів в руках і побачив і почув,що в замку такий люфт-шат як вертикальний так і горизонтальний.Клацання чути було навіть на слух.віддав назад і чемно прийняли.
Ржавіє рос.зброя уже в магазині,а інші кажуть що ще скорше-в рекламних буклетах,чи проспектах.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1807

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 31/01/2010 02:07 #21180

ярий писав(ла):
Ржавіє рос.зброя уже в магазині,а інші кажуть що ще скорше-в рекламних буклетах,чи проспектах.

• ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5693
читаємо ПРАВИЛА

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 31/01/2010 03:12 #21185

Aleksis писав(ла):

Якщо Ви маєте "Запорожця" то невже Вам не хочеться "Мерседеса".
І як може залежати відповідь, коли просто йде обговорення сучасних ружбайок побачив, спитав. [/quote]

З твого запитання виходить, що Ти маєш "Запорожця" а хочеш нового"Запорожця"
Як би Ти хотів "мерса", то запитував би про БББ.

Берету, Бенеллі , Браунінг.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 31/01/2010 13:27 #21189

Пане ловчий ОлаФ я реально дивлюсь на світ і конкретно на свої можливості. Якби я побачив у магазині бебекалки то і питав би про бебекалки.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
Останнє редагування: 01/02/2010 12:39 від admin. Причина: Правка BB-code

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 31/01/2010 13:47 #21191

Aleksis писав(ла):

Пане ловчий ОлаФ я реально дивлюсь на світ і конкретно на свої можливості. Якби я побачив у магазині бебекалки то і питав би про бебекалки.

Я раджу взяти Ижа або Тоза до 90-х років ціна практично однакова, а якщо постаратись і пошукати то і дешевше. І, як правило, надійніше.

Іномарки навіть б/у недешеві А якщо купив то вже шкода використовувати інтенсивно.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 01/02/2010 12:43 від admin. Причина: Правка BB-code

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 31/01/2010 14:53 #21194

Aleksis писав(ла):

Ну, Тобі не один раз написали: хочеш російську, то шукай ще совіцьку! А ти про свої мрії..
Якщо хочеш за недорого, але нову, зверни увагу на турків, чи на українських, харківських турків. Все кращі ніж ті "росіяни", що тепер до нас привозять.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.
Останнє редагування: 01/02/2010 12:44 від admin. Причина: Правка BB-code

Ві:Сучасні рушниці-варто чи ні? 31/01/2010 23:17 #21201

OlaF
Ну, Тобі не один раз написали: хочеш російську, то шукай ще совіцьку! А ти про свої мрії..
Якщо хочеш за недорого, але нову, зверни увагу на турків, чи на українських, харківських турків. Все кращі ніж ті "росіяни", що тепер до нас привозять.

Aleksis,робіть як я .Полювання закінчене .Ідіть в УТМР і взнавайте чи ,ще є в живих бувші номенклатурники і чи є ще мисливцями,і яка у них зброя .А зброя в них непогана ,на полювання ходили мало ,бувші офіцери,за зброєю дивилися не як прості солдати.Бувають і подарункові варіанти.Але треба зробити до нього візит з намірами ,ясно ,що за перший раз не продасть ,але візитку дайте .Бо по спостереженнях, мало дітей бувших ном.є мисливцями ,тому зброю тримають для внуків .А чекати треба до21 року.І дивись перед перереєстрацією починають до тебе дзвонити. Пробуйте -це лише схема .Успіхів.
  • Norik
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • ТОЗ -34 , ІЖ -18
  • Постів: 163
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Час створення сторінки: 0.70 секунд

Останні оголошення