Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Пневматика

Ві:Пневматика 08/06/2010 09:27 #25776

Ну, мурашка то випадковість, їх там багато повзало, а от муху один раз підстрелив спеціально. На пострілушках нашої компаніїї. Стріляв по мусі, що сіла на паперову мішень, на 40м, при свідках - попав
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6021
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
Останнє редагування: 08/06/2010 09:27 від Slavamaz.

Ві:Пневматика 08/06/2010 09:29 #25777

slavamaz писав(ла):
Стріляв по мусі, що сіла на паперову мішень, на 40м, при свідках - попав

• ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Пневматика 08/06/2010 09:56 #25778

Дякую, але, то теж була скоріш випадковість а ні ж закономірність. Но факт є фактом - один постріл, одна муха

Було то приблизно так. Стріляю по мішені, в зону "молоко" сідає велика чорна муха. Кажу, он муха сіла, зараз по ній стрельну, прицілююся, нажимаю спук....
Далі мої очі стають приблизно такі, як зобразив вище Остт, і промовляю - "Б...ть, упала.." .
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 08/06/2010 10:06 від Slavamaz.

Ві:Пневматика 13/06/2010 13:57 #25878

Що можна сказати? Класно. Сподобалось.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Ві:Пневматика 15/06/2010 00:47 #25927

Ну нарешті "виловив" безвітряну погоду. Точніше легкий вітерець таки був, але не такий сильний як до цього часу.
Отож, дистанція 75м контрольна пристрілка по паперу, потім стрільба по малих цілях. Цілі різної величини. По пачці з під соку вистрелив 2 рази (перший раз думав що промазав, лиш на відео побачив, що все таки влучив). По донишку пивної банки другий раз вистрелив навмисно, потім пошкодував, бо впала і звалили кришочку . Цікаво чути деяку затримку після пострілу, такий собі здвоєний звук. Перший звук пострілу, за ним звук удару кулі. Все таки, для воздухана це вже не маленька відстань.
Загалом я задоволений кулями. Полетіли дуже добре.
Кому цікаво - дивимось:
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві:Пневматика 15/06/2010 15:19 #25948

ГАРНО...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Пневматика 27/06/2010 12:49 #26347

ostt писав(ла):

ГАРНО...
Так так, Славик снайпер хоч куди, та і апарат тоже не який небудь!!
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
..

Ві:Пневматика 27/06/2010 15:18 #26356

Шнайпер, шнайпер.., в муху вцілив... А муху (самцю) на льоту яйця відстрілити - слабо..?

П.С. А взагалі то молодець! Хороша практика в міжсезоння...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3957
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 27/06/2010 15:19 від ОлегП.

Ві:Пневматика 27/06/2010 17:03 #26366

ОлегП писав(ла):
А муху (самцю) на льоту яйця відстрілити - слабо..?

.

З мухуном якось не зтикався. Треба буде спробувати
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві:Пневматика 27/06/2010 17:36 #26373

Правильно сказати не з мухуном , а через букву "й"........
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2824

Ві:Пневматика 27/06/2010 17:36 #26374

• Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві:Пневматика 15/08/2010 14:24 #28213

Рішив я подарувати своєму малому новий пневмат. До цього в нього був іж-38, але коли я в мисливському магазині показав йому інші гвинтівки вони йому дуже сподобались і він побажав щось інше... Чесно кажучи, я теж хотів мати потужну пневматику - сірі ворони та сойки не дають життя сільським курчатам. Перекопавши купу інфи та послухавши продавців я спочатку був настроєний взяти якусь Норіку або Гамо Хантер (порівняно дешево і сердито), але поспілкувавшись на цю тему з шановним "славамазом", я прийняв його компетентні поради про якість і надійність пневматики від різних виробників і рішив брати Комету 400Фенікс або якусь Діану. Не буду нічого казати про інших виробників, але коли береш в руки Діану відчуваєш, що це твоє, і немає різниці в пластику чи в дереві виконане ложе, - все зроблено красиво і якісно. Звичайно, коли брати для пострілушок по бумазі було б краще вибирати з пневматики з попередньою накачкою, але оскільки стрільба передбачається в різних важких умовах і в основному в селі зупинився на пружинно-поршневій системі, як одній з простих, надійних і недорогих. Гвинтівки з швидкістю польоту кулі 360-380м\с - потужні гвинтівки, але мають "проблему" підбору оптики, яка може витримати великі нагрузки при пострілі з магнум пневматики. Та і попасти на великих відстанях в ціль буде трудніше через досить сильний імпульс віддачі. Тому, дякуючи славамазу, який підтвердив істину - "що занадто - то нє здраво", я зупинив свій вибір на пневматиці з швидкістю польоту кулі - 300-305 м\с.(по паспорту). Додатково порившись в інеті і накопавши купу інфи по характеристиках і особливостях пневми марки Діана прийшов до висновку, що для моїх потреб оптимальний варіант - Діана-31 , Д-34, Д-460. Діана 460 має більшу швидкість -340м\с, нижній ричаг взводу, ствол - 460мм, більшу вагу -3.76кг, і більшу ціну - на 2 тис. гр. і більше. Зваживши всі за і проти вирішив - 460-а хороша річ, але для початку для тренувань малому та і мені "побавитись", чи прорідити поголів*я с. ворон, сорок і сойок цілком буде достатньо 31 чи 34 моделі. Оскільки моделі практично одинакові по механіці, але Д-34 є тільки в дереві, то єдиний варіант - модель в пластику - Ді-31... І тут виникла проблема..., оскільки я вже вирішив брати модель класик (з мушкою і целиком), по приїзду в магазин вияснилось, що модель Д-34 класік є в наявності, а Д-31 немає, а є в варіанті "профешнл" - без мушки... Подзвонив в декілька інших звичайних і інтернетмагазинів- безрезультатно. Але багато хто повідомив радісну новину, що в першій половині вересня мають завезти... От тепер і думаю чекати Д-31 , чи не морочити голову і брати Д-34 в дереві... в дереві красиво, але ніжніше - в пластику - красиво і практично.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
..
Останнє редагування: 09/04/2011 12:37 від DOK.

Ві: Пневматика 23/08/2010 15:47 #28650

Кх...кх... Я тут також задумався над пневматикою... Полювати і так не дають (з їхніми переносами), а так хоч по паперу та воронах мож буде популяти... Одразу кажу, що в пневматиці я абсолютний "ноль"...Навіть не знаю на які відстані з неї можна прицільно пуляти... Тому буду вдячний за підказки!
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 23/08/2010 15:53 від ОлегП.

Ві: Пневматика 23/08/2010 20:10 #28657

Ряди пневманутих скоро суттєво поповняться з їхніми "рішеннями"
Ну, трохи вище я викладав два ролики про прицільну стрільбу на 50 і 75м. Думаю достатньо для того щоб трохи відвести душу і більш менш оцінити можливості пневматики калібру 4.5 (як найбільш поширеного).
Давай, Олег, для початку оприділимося з задачами. Для чого тобі гвинтівка? Які цілі збираєшся вражати, тому що для полювання на "сіроманиць" і сорОк треба одне, для паперу вже трохи інше, а можна і попробувати віднайти золоту середину. Про спорт і змагання, думаю, не йдеться.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Пневматика 23/08/2010 20:54 #28660

і собі пневматику купити чи що?
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Ві: Пневматика 24/08/2010 12:10 #28703

slavamaz писав(ла):

Давай, Олег, для початку оприділимося з задачами. Для чого тобі гвинтівка? Які цілі збираєшся вражати, тому що для полювання на "сіроманиць" і сорОк треба одне, для паперу вже трохи інше, а можна і попробувати віднайти золоту середину. Про спорт і змагання, думаю, не йдеться.

В першу чергу для вироблення практичних навиків в прицільній стрільбі (мішені, банки, корки і т.п.). З нарізу це дороговато... Мене найперше цікавить точність рушниці, а потім уже інші критеріїї. Тут порився наскору руку в інеті і зацікавила ось така забавка: Weihrauch HW 90...Що скажеш за неї?
П.С. Сороки та ворони на другому плані, але іноді можна було б спробувати і по них...Хоч можна і без того...
П.П.С. Ось ще дві цікаві: Weihrauch HW 77 та Weihrauch HW 98. В 77 взводиться підствольним ричагом, а в 98 регулюється приклад...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 24/08/2010 13:35 від ОлегП.

Ві: Пневматика 24/08/2010 13:49 #28717

Як на скору руку, то вельми добрий вибір .
Вайраухи - суперова німецька зброя відповідної якості. Сам володію Вайраухом, що правда 77-ю моделлю. А чому саме 90-ка впала у око? Справа в тому, що на цю модель з заводу йде ГП (газова пружина). Це великий плюс. З мінусів - її тяжко знайти у продажу.
Якщо дивимся на прицільну точну стрільбу, то Варьки (жарг. від Вайраух) саме те що треба. Помірна потужність (16-17 Дж), немала вага, хороший ствол і спуск.
Окрім 90-ї можна дивитися в сторону 97-ї і 98-ї (підствольний ричаг взводу і переломка з рег. щокою відповідно). Обидва розраховані на установку оптики. Якщо хочеться відкритих прицільних, то 77-ма модель. Потроха з 97-ю одинакові, відмінності тільки у формі ложа (висока щока під ОП на 97 і низька класична на 77). Якщо дозволяють фінанси - то можна глянути ще в сторону АірАрмсів.
Це якщо ми говоримо про пружинно-поршньову пневматику (ППП).
Можна дивитися в сторону ПСП (з попередньою накачкою в резервуар), але чи воно треба. Плюсів звісно багато, нема віддачі, до птики не такі вимоги, більша потужність не в ущерб точності. Але і мінусів теж чимало - насос ВТ або ж балон з заправочною станцією, постійно думати про те, де його задути, травлячі резинки і таке інше.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Пневматика 24/08/2010 13:49 #28718

Поки я писав, ти вже встиг пост підредагувати. Ну що ж, наші з тобою смаки співпадають
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Пневматика 24/08/2010 14:09 #28721

Weihrauch HW 90 впала в око через "плюсики" в інетових відгуках про неї, тільки тому, я ж писав, що в я в цьоми питанні "0"... Якщо я правильно зрозумів, то 90 справді вдалий вибір...? Ще один нюанс: я невеликий курдупель з короткими руками. Тому важливо є щоб приклад не був занадто довгим...
П.С. ось, ще одну іграшку знайшов в інеті: AA S 410 Carbine...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Ві: Пневматика 24/08/2010 14:47 #28724

Так, 90 штука дійсно хороша. Поясню по поводу ГП. Газова пружина - це на зразок газового упору багажника на хетчбеках. На ВАЗ 2108-09, наприклад. От така штука (типу амортизатора) засовується у гвинтівку замість витої звичайної пружини. На багатьох гвинтівках їх ставлять умільці, а на 90 це вже по заводу. Нема дринчання під час пострілу, як у витої, віддача рівніша і приємніша. Хоча на німцях постріл і з витою пружиною дуже комфортний.
Якщо треба щось не дуже довге - дивися у бік Варі 97К. Точна, коротка і гарна. 90-ку в руках ще не тримав, тому про величину тобі нічого не скажу. Про АА (аір армс) я вище писав. Якщо є гроші - то це дуже хороший варіант.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Час створення сторінки: 0.71 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення