Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Пневматика

Ві: Пневматика 24/08/2010 15:43 #28729

Тут вони не дуже відрізняються по ціні від німців: airgun.org.ua/forum/viewtopic.php?f=22&t=2826

Упс...Зараз ціни здається вже інші... maksnipe.com.ua/shop/.category/808fbd082d2bc1489ad305014755b370
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3957
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 24/08/2010 15:50 від ОлегП.

Ві: Пневматика 24/08/2010 16:47 #28736

Працюю в себе на стройці, тому відповідаю трохи з запіздненням.
Ціни актуальні ті, що подані по другій ссилці. В принципі, товар одної і тої ж людини . З Юрою (МакЮрі) я знаюся, брав у нього товар не одноразово. Людина дуже приємна в спілкуванні. Товар у нього можна брати в безпроцентний кредит (на 3-4 виплати протягом 4 міс здається). Товар можна пощупати в Києві. В пневматиці давно, виступає на змаганнях, а не лише барижить. Має клуб ФТ (філд таргет).
До модераторів: Якщо подана у цьому пості інформація рахується рекламою - видаліть.

ПС: З АА 200-ки нічогенькі
А 410 то вже ПСП (з попередньою накачкою). Там для того щом гвинтівка стріляла ще насос високого тиску треба, або балон ВТ з заправочною станцією. Тому така розбіжність в ціні.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6021
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Ві: Пневматика 24/08/2010 16:57 #28738

Дякую за косультацію! Швидше всього вибиратиму між WeihrauchHW90 та Weihrauch HW 77. У них прицільна планка та мушка. Оптику купив би пізніше... Але потрібно пробувати як ляжуть в плече.... Ще раз дякую!

П.С. Яку оптику можна ставити на пневматику?
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 24/08/2010 17:50 від ОлегП.

Ві: Пневматика 24/08/2010 21:26 #28761

Ще пару питань!
1- Після встановлення оптики реально стріляти з відкритого прицілу чи ні?
2- Які кульки краще купувати?
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Ві: Пневматика 24/08/2010 23:47 #28769

То що треба прикладатися, то 100%. 77-ма буває у варіанті просто 77, а буває 77К. Індекс "к" означає карабін, вкорочена версія, можливо є резон пошукати саме таку. Прицільні засоби просто пісня (говорю за 77), стріляти одне задоволення, рідко можна зустріти на пневматиці такі вдалі і якісні відкриті прицільні. Однак при встановленій оптиці з відкритого прицілу не постріляєш. Конструкція ложа не дозволяє встановлювати оптику на високі кільця чи моноблок (цілитися не зручно), треба ставити на низькі. Це в свою чергу тягне за собою деякі обмедження у виборі оптики. Обмеження полягає у передній лінзі, больше 40-ки не поставиш. Хоча, для пневматики ППП класу більше і не рекомендують.
Оптику треба вибирати серед такої, що позиціонується саме для пневматики ППП класу, тому що віддача у цих гвинтівок двонаправлена і не аби яка оптика на них встоїть. Може посипатися, навіть та, яка витримує вогнепальні карабіни.
Кулі я б рекомендував ЖСБ, Баракуду, ФТТ, або правильний люман, з орієнтовною вагою 0.55 г. Кулі вагою 0.68г для цієї гвинтівки важкуваті. Точний калібр підбирати експериментальним шляхом під конкретний ствол (бо бувають 4.50, 4.51, 4.52 і здається навіть 4.53). Однозначно тільки з круглою формою голови. Якщо для полювання за воронами, то можна і експансивом погратися, там суперточнісь не потрібна, а по корпусу спокійно влучиш на 50-70м.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Пневматика 25/08/2010 00:59 #28791

50-70 метрів для мене то якісь шалені відстані
Користуюсь Гамо ЦФХ, що з неї можна витиснути ? Бо в мене гамівськими пульками про-магнум або про-хантер, краще ніж 10 см на 35 метрів щось не дуже виходе. Це кривість рук, чи це нормально ?
  • Sanych
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 398

Ві: Пневматика 25/08/2010 01:05 #28792

Якщо після встановлення оптики з відкритого прицілу уже не постріляш, то напевно є сенс одразу подумати за рушницю під оптику, наприклад за ту ж таки 97... А що можна сказати за приціл MakSnipe 3-9x42C?
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 25/08/2010 01:06 від ОлегП.

Ві: Пневматика 25/08/2010 09:23 #28802

Sanych писав(ла):
50-70 метрів для мене то якісь шалені відстані
Користуюсь Гамо ЦФХ, що з неї можна витиснути ? Бо в мене гамівськими пульками про-магнум або про-хантер, краще ніж 10 см на 35 метрів щось не дуже виходе. Це кривість рук, чи це нормально ?

Коли придбана гвинтівка? Старі ЦФХ-си буди досить достойними і показували не погану кучність. На нові гамо почали жалітися, якість пішла вже не та. Але так чи інакше, 10 см на 35 - то багато.
Якщо стріляєш з відкритого прицілу, то в принципі може й нормально. Але як для оптики . Вище я писав про стрільбу на 50 - 75 м (там навіть два ролики є), так це малося на увазі з оптичним прицілом. Чи робилося щось з гвинтівкою? Чи робилася розконсервація після покупки? У якому стані фаска ствола? Яку швидкість видає гвинтівка і якою вагою куль при цьому ти користуєшся? Форма голови куль? Стрільба сидячи с упору чи з рук?
Нюансів багато.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Пневматика 25/08/2010 09:32 #28803

ОлегП писав(ла):
Якщо після встановлення оптики з відкритого прицілу уже не постріляш, то напевно є сенс одразу подумати за рушницю під оптику, наприклад за ту ж таки 97... А що можна сказати за приціл MakSnipe 3-9x42C?

Ну, тут вирішувати тільки тобі. Я теж в свій час вибирав між цми двома, вибрав 77 .
Проте з оптикою із 97-ї стріляти все таки зручніше. Потрошки у них одинакові і взаємозамінні.
МакСнайпи досить не погано себе зарекомендували, но якщо дивитись на кратність 3-9х40, то я б радив подивитися ще у Ліперс 3-9х40 ТS. Картинка приємна. Єдине, що все одно захочеться більшої кратності ніж 9х. Бодай ті ж 12х - 16х.
Не погана модель у макснайпів 3-12х40 SF.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Пневматика 25/08/2010 12:00 #28807

Купив Гамо десь місяці 4 тому у Львові в Дуплеті. Розконсервовував сам, протер все автомобільною синтетикою, трошки шліфанув спуск (ну дуже твердий і довгий був), в якому стані фаска не знаю (її не видно, бо на кінці ствола пластік-фіксатор підствольного ричагу), оптика ГАМО 3-9х32 WR, пульки Гамо про-магнум (гострі), стріляв з упору на дах машини. Дуже часто присутні великі відриви від загальної купи.
Ось така історія
  • Sanych
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Пневматика 25/08/2010 12:20 #28809

Ось, знайшов відгуки по оптиці на потужній пневматиці: popgun.ru/node/1018
По відгуках, то саме мисливські приціли найдовше на ній живуть. Серед них найчастіше це Люпольд II і III cерії та Бушнель Еліт...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Ві: Пневматика 25/08/2010 12:25 #28810

Для початку перейди на круглоголові кулі. Можеш спробувати правильний люман або ЖСБ. Вагу підбирати експериментально. Для встановлення кучності, стріляти краще з подушечки сидячи за столом.
Не дизелить? І відриви у якому напрямку? Чи в різних? Оптика має відствойку від паралаксу? Думаю, в першу чергу проблема в паралаксі і кулях. Гостроносі ніколи не дадуть хорошу кучу.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Пневматика 25/08/2010 12:31 #28811

ОлегП писав(ла):
По відгуках, то саме мисливські приціли найдовше на ній живуть. Серед них найчастіше це Люпольд II і III cерії та Бушнель Еліт...

Сперечатися не буду. У мене Ліперс був на Кометі досить довго. Проблем не було, продав комплектом, стоїть на тій гвинтівці до тепер. Комета видавала біля 21 Дж. Варьки слабші, біля 16-17 Дж, прицілам на них живеться комфортніше. На МакСнайп є річна гарантія. Люпи дорогі дуже, я не користувався, так що ані "за" ані "проти" говорити не буду. Но те що всі їх хватять - то факт.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Пневматика 25/08/2010 12:33 #28812

Дизеля немає. Відстройки від паралаксу теж. Частіше всього відриви по горизонталі.
Люманом пробував, гіршої якості не було (правда я тоді не знав, що вони є неправильні і правильні , пошукаю коробку для цікавості)
Буду експерементувати далі ...
  • Sanych
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Пневматика 25/08/2010 12:37 #28813

Дарма смієшся, я не випадково всюди пишу і наголошую що саме правильний люман треба пробувати. Різниця у формі кулі. Форму правильного (так його обізвали любителі пневматики) злизали з ЖСБ, летять дуже пристойно. Неправильний - гі...но рідкісне. На 2-й сторінці цієї теми я викладав фото чим вони відрізняються.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Пневматика 25/08/2010 12:40 #28814

Подивився фото "правильного люмана", я точно не таким стріляв, і летів він куда йому зхочеться
  • Sanych
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Пневматика 25/08/2010 13:12 #28815

Ну от, пошукай правильний. Він ще називається Люман ФТ (філд таргет) і спробуй ним. Або якимось іншими пристойними круглоголовими кулями.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Пневматика 03/09/2010 14:49 #29036

slavamaz писав(ла):
ОлегП писав(ла):

Сперечатися не буду. У мене Ліперс був на Кометі досить довго. Проблем не було, продав комплектом, стоїть на тій гвинтівці до тепер. Комета видавала біля 21 Дж. Варьки слабші, біля 16-17 Дж, прицілам на них живеться комфортніше. На МакСнайп є річна гарантія. Люпи дорогі дуже, я не користувався, так що ані "за" ані "проти" говорити не буду. Но те що всі їх хватять - то факт.
Цей Ліперс багато хто хвалить - Ліперс 3-9х40 АОМDLTS (ціна в Києві від 1189 до 1450гр) Думаю і собі його брати. кратність 3-9х може і малувата для далеких пострілів по бумазі, але дає можливість стріляти і чіткіше бачити на ближчих відстанях - 15-25м.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 03/09/2010 14:51 від DOK.

Ві: Пневматика 10/09/2010 22:13 #29575

Ну ось, приймайте в ряди пневматистів.., пневматустів.., пневмо..., ну самі придумайте як то обізвати... Дві години тому забрав з автолюксу свою рушницю і оптику до неї. Не встояв, людина слабке створіння, і придбав АА TX - 200 HC FAC (Hunter Carbine, 21Дж.). Оптику взяв чистокровного китайця з українським корінням MakSnipe 16Х. Довго думав над прицілом, перерив весь інет і дійшов до висновку, що хороший приціл для пневматики коштує мало не дорожче ніж для вогнепальної зброї, бо там якась зварйована подвійна віддача і т.п. Тому взяв китайця з річною гарантією. Навіть якщо поломисі через рік, то за ті гроші зможу взяти ще трьох китайців...
Перші враження: рушниця виконана дуже добротно, може навіть і більш прицезійно від мого блазера (дерево), правда має пару сказів, які напевно отримала під час транспортування... Оптика досить чиста, сітка тоненька. Одразу засучив рукава та почав монтувати оптику. Всьо стало на своє місце досить швидко. Вийшов на подвіря і вирішив стрільнути... Вицілив помідор на жінчиній грядці, але той певна мав жити, бо я не попав... Тре пристрілювати... Побіг до компутера, надрукував мішень на 50 метрів, відрахува від неї 25 метрів (далі уже брама мого подвіря) і поставив стіл. Пристріляв досить швидко: зі стола з упорів - дзюрка торкаєсі дзюрки, з ліктів 1 см у право. Перше розчарування - жахливо блікує окуляр оптики. На дворі пасмурно, що ж буде в сонячну погоду... Китаєц хлопці, навіть з українським корінням, все єдино китаєсь...

Певно ті вихідні буду стрілєв....

П.С. Придумав як тото обізвати... Приймайте в ряди пневманутих...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 10/09/2010 22:19 від ОлегП.

Ві: Пневматика 11/09/2010 01:31 #29592

Мої вітання. Дуже добрий вибір. Викладуй скани мішеней на 25м і на 50м. .
А оптика яка очно? 16х50?
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Час створення сторінки: 0.61 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення