Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Кулі і кульові патрони.

Re: Кулі і кульові патрони. 19/04/2011 16:02 #46484

ostt написав:
А як літають - сірий, ОлегП в цій темі кажуть що літають добре.
Я не ризикнув стріляти нею з іж12 свого.
Розібрав поміряв і вирішив дальше стріляти діаболо.
Сірий , а Ти з якого іжа цими патронами стріляв?

Я стріляю так як рекомендує виробник, з чока...звуження 01. Ніяких проблем, кулею задоволений балістика чудова.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Re: Кулі і кульові патрони. 19/04/2011 16:05 #46486

Це не є якась російська дешева куля, щоб я переживав і видумував велосипед, раз так пише значить так має бути.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 19/04/2011 16:27 #46488

сірий написав:
Це не є якась російська дешева куля, щоб я переживав і видумував велосипед, раз так пише значить так має бути.
Який в Тебе ІЖ? 12-й йде 18.2
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

Re: Кулі і кульові патрони. 19/04/2011 16:59 #46490

ІЖ 27є там теж 18.2. Я стріляю простими, не магнум.
А те що не вказано скільки бар, значить там немає 1050 бар. А то вказали б.

В моїй рушниці, верхній ствол ідеально спаяний з планкою, а нижній трішки висить.
Тому і шукав кулю для верхнього чока.

Перевіряю так - на дворі кладу стволи на стіл і цілю планкою у мішень на відстань десь 70 метрів, а потім дивлюсь через канали стволів і видно куди який націлено.

Цікава різниця у спайці стволів між вертикалками і горизлнталками.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 19/04/2011 17:21 #46491

Зрозумів.
Дякую.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

Re: Кулі і кульові патрони. 20/04/2011 21:22 #46557

можливо кулі Моноліт продаються окремо, та я не зустрічав...
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Re: Кулі і кульові патрони. 18/06/2011 10:24 #49999

Привіт всім!
Стріляв з 47 кроків. Рушничка МР-18.
Стріляв стоячи в дерев’яний брус шириною 15см. і товщиною 8см.
Кулі "Моноліт 32" дві пішли лівіше на 20 та 15 см.від точки прицілювання. Одну знайшов.
Патрон Тахо, куля "Діаболо". перша куля на 7 см вліво рівно по ТП. Заділя брус. Друга нижче на 8 см. та в право на 3 см. Пройшла на виліт брус, фанеру, вершину горбка з піском в 15 см, картонну коробку і через 2 м. застрягла в купі піску на глибині 5 см. її я й знайшов.

Для себе вибрав кулю «діаболо». «Моноліт» куля класна, але патрони дорогі. Ще спробую «Бренеке». Відзвітую!

діаболо
14.JPG

моноліт
11.JPG

отвір від діаболо

13.JPG
  • BAM

Re: Кулі і кульові патрони. 18/06/2011 12:31 #50002

Шукай ще для себе кулі. Для поєдинки 5 куль в круг діам. 10 см з 35 метрів то є норма.
Також якщо пристрілюєш, а не бавишся, то стріляй витримуючи вимоги, тільки так можна досягти якогось результату.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416

Re: Кулі і кульові патрони. 18/06/2011 20:21 #50032

volfar написав:
Шукай ще для себе кулі. Для поєдинки 5 куль в круг діам. 10 см з 35 метрів то є норма.
Також якщо пристрілюєш, а не бавишся, то стріляй витримуючи вимоги, тільки так можна досягти якогось результату.

з "Монолітом" то я дійсно бавився. мене цікавило порівняти пробивну силу цих двох куль. нажаль жодного разу в брус Монолітом" не попав. треба було ближче стріляти.

а кульві патрони підбирав для себе в тирі на Промисловій у Львові. вибирав з куль тахо -12, "діаболо"(тахо) і Полева-3 (Кречет). кожного виду по п"ять. дорожчих куль не брав бо то затратно для мене.
Полева - не до оповідання. летить куди хоче. Тахо-12. цікавіше, але теж завелике розкидання. Діаболо - в колі радіусом 16 см. 4 кулі. такий результат показало два рази. Але це на 50 м. тому і вибрав діаболо. навіть собі кулелійку зробив. нажаль не зберіг фоток тої пристрілки.
хочу ще сказати, що не повірю ніколи в житті, що хтось без станка,без каліматора, а просто з упора може показати гладкоствольною рушницею результат 5 куль з 5 в колі в 10 см. навіть на 35 метрах.(при умові, що кулі заводські!)
  • BAM

Re: Кулі і кульові патрони. 18/06/2011 21:03 #50034

[quote="BAM" post=50032
хочу ще сказати, що не повірю ніколи в житті, що хтось без станка,без каліматора, а просто з упора може показати гладкоствольною рушницею результат 5 куль з 5 в колі в 10 см. навіть на 35 метрах.(при умові, що кулі заводські!) :nea:[/quote]

Я теж так думав, до тих пір, поки сам не добився майже такого результату. Просто зачепило за живе, що хлопці з цього форуму так можуть стріляти і почав пошук і відстріл куль для свої рушниці, врешті три, чотири, а інколи п"ять куль Моноліт і Полева 6, вкладаю у таке коло.

Недавно придбав 20 куль Полева 6 і був розчарований, вони зробили їх дуже м"які, настільки що гнулись руками, а при пострилі деформація буде більша і летіти будуть куди завгодно. Більш брати не буду, не серйозний підхід виробника.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 18/06/2011 21:28 #50037

Три кулі сиділи в мене в колі 7-8см. в двох підходах. а от четверта вже розширювала той діаметер поза 10см. п"ята вилітає за ті межі досить далеко. може то від того , що плече вже болить? Думаю зі станка моя "коханенька" вклала б ті "діаболо" в один отвір!
  • BAM

Re: Кулі і кульові патрони. 18/06/2011 21:31 #50038

до речі, підкажіть як лити кулі. або пошліть кудись... по ссилці , бо тут я новенький!
  • BAM

Re: Кулі і кульові патрони. 18/06/2011 22:20 #50040

Для того щоб результат був стабільним, потрібно хоч раз у тиждень вистрілюватись. А я у місяць не стріляю, але перед полюванням буду наганяти.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 18/06/2011 22:23 #50041

BAM написав:
до речі, підкажіть як лити кулі. або пошліть кудись... по ссилці , бо тут я новенький!

www.huntingukraine.com/index.php?option=...43059&Itemid=209

може тут щось знайдеш
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 19/06/2011 11:25 #50088

DOK написав:
можливо кулі Моноліт продаються окремо, та я не зустрічав...

Копії кулі моноліт є кулі Іванова, пробував набивати ними патрони, результат одинаковий. ціна 12-50грн на заімці брав. Суперові кулі!!!!!
  • strilok
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • полювання,відпочинок на природі.
  • Постів: 928
ИЖ-18 МН (30-06)

Re: Кулі і кульові патрони. 30/07/2011 09:09 #52762

Маю питання до панства....чи можна стріляти кулею Діябло Магнум 12 к із чока 1,0?
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Кулі і кульові патрони. 30/07/2011 09:40 #52766

бригадирь написав:
Маю питання до панства....чи можна стріляти кулею Діябло Магнум 12 к із чока 1,0?

Найпростіший варіант перевірити- розібрати один патрон і перевірити чи тіло кулі менше за дульне звуження. Якщо так, і зброя може стріляти магнумом, то можна пробувати. Коли я купую кулі в магазині то завжди беру на одну більше для вскриття та вивчення.

Я колись також пристрілював і діаболо і полєва та ін з чока (правда не магнум), результат(для кулі діаболо) в мене був стабільно гірший ніж з півчока. Думаю винна в цьому сильна деформація кулі в чоці.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416

Re: Кулі і кульові патрони. 30/07/2011 10:07 #52769

volfar написав:
бригадирь написав:

Найпростіший варіант перевірити- розібрати один патрон і перевірити чи тіло кулі менше за дульне звуження. Якщо так, і зброя може стріляти магнумом, то можна пробувати. Коли я купую кулі в магазині то завжди беру на одну більше для вскриття та вивчення.

Я колись також пристрілював і діаболо і полєва та ін з чока (правда не магнум), результат(для кулі діаболо) в мене був стабільно гірший ніж з півчока. Думаю винна в цьому сильна деформація кулі в чоці.

Так у мене їж-27Е,патронник 76,90Дж....В описі про ці кулі написано,що можна стріляти нею із чока,але думаю запитаю у Вас ,тим паче,що то Магнум...Я стріляв із півчока ,то так гепає ,думав, що оглохну "чото я очкую"
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 30/07/2011 10:13 #52770

в мене чок 17,4 мм. Стріляю "Діаболо" без жодних проблем. але не магнумом. Пане Бригадирь а для чого вам магнум? школа рушнички!
  • BAM

Re: Кулі і кульові патрони. 30/07/2011 10:53 #52775

"BAM"
Пане Бригадирь а для чого вам магнум? школа рушнички!

Та я взагаліто кулі використовую рідко...Так купив собі для асортименту....Коли купляв мова ішла,що вони більш надійні... Думаю візьму навсякий випадок...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Час створення сторінки: 0.63 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення