Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Кулі і кульові патрони.

Re: Кулі і кульові патрони. 15/11/2013 19:45 #105451

burkales написав
Я сьогодні теж прикупив собі ось такі Бренекке.
Кабанам - хана

на ліцензії такими пулями з 20 метрів з чотирьох пострілів був зупинений трьох-чотирьох річний кабан, одна верх хребта навиліт, друга зупинилася в хребту а дві пробили калкан і зупинилися зразу за шкірою не завдавши кабану ніякої зупиняючої дії.Стрільба проводилася з 20 метрів.
ось дві пулі які пробили калкан і зупинилися зразу за ним,яб ніколи неподумав що з 20 метрів пулі шей такого бренда(ротвейс) по кабану попавши в калкан не зроблять ніякої зупиняючої дії. Пуля полєва прошилаб точно.Попало б тільки дві пулі б в калкан,кабану помахали б рукою допобачення, тоді думай шо не то, шо не так.
  • Ігор99089
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Гнатюк Ігор
  • Постів: 436
99089

Re: Кулі і кульові патрони. 15/11/2013 19:53 #105452

Мав іж-58. Відстріляв досить багато різних куль з обидвох стволів. Та й взагалі стріляю лише кулею. Не треба боятися жодної заводської кулі і звуження в 1мм. Писано-переписано!
Тим більше куля Маєра. Вона ж пустотіла. Тут можна навіть не дотримуватись правила про діаметр тіла кулі.
Небезпечними для стволів при не відповідності їх діаметру можуть бути круглі кулі і кулі з твердого металу.
Успіху.
  • aber
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 364

Re: Кулі і кульові патрони. 16/11/2013 19:18 #105456

Дякую за відповідь
  • Patriot89
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 12

Re: Кулі і кульові патрони. 16/01/2014 20:21 #107171

Фотоілюстрація, до мисливських гладкоствольних кульових набоїв....з зовсім не мисливського сайту fishki.net/1238205-puli-dlja-gladkostvola.html
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 290
За пост подякували: Федько-халамидник

Re: Кулі і кульові патрони. 16/01/2014 21:38 #107179

Привіт. Мене також останні часом зацікавило питання про кулі. Хто і чим пробував стріляти з ИЖ-27 16к.?
  • Shkiper
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 7

Re: Кулі і кульові патрони. 16/03/2014 15:12 #108789

У минулу п'ятницю мав досить цікаву пристрілку
Покупка мною і стрільба Монолітом надихнули мого товариша на виготовлення щось подібного самому. 23грн за набій - ціна не дуже мала.
Отже виточив він кулю під свій ствол , виготовив і поліетиленовий контейнер до неї. З цікавості і я зробив для своєї рушниці три кульових набої на Круці.

Відстріл проводився з 50м з упора з радянського ТОЗ-34

Нижче додалися і моїх три постріли.

• volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416
За пост подякували: LСергій, ivans

Re: Кулі і кульові патрони. 16/03/2014 16:44 #108796

Три вистріли з одного ствола?
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1316

Re: Кулі і кульові патрони. 16/03/2014 17:19 #108798

Так, з одного ствола 1/4 чока.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 16/03/2014 19:04 #108805

А чому не стріляли з другого? На полюванні будете стріляти тільки з одного?
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 17/03/2014 08:56 #108816

Бо набоїв було тільки 3.
Пристрілка виготовленого на 100% власноруч набою дала з самого початку непоганий результат. Тому дальше буде лиш легке вдосконалення, та пристрілка з різних стволів і з різними навісками пороху. Благо що ціна цього набою десь близько 1грн.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 17/03/2014 10:22 #108818

Якщо можливо , то детальніше про виготовлення пижа-контейнера , та і взагалу креслення в студію
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Кулі і кульові патрони. 17/03/2014 10:23 #108819

Звичайно, що приємно щось робити самому. Та ще й коли воно добре виходить.

Однак, я маю сумніви, що з наявних у нас в продажі сумнівної якості компонентів (пижів, капсулів та пороху), вживаних гільз та невідомо як виточених куль вдасться добитися стабільного вистрілу. Подивіться на чітке вертикальне розсіяння куль. То або по-різному натискали на спусковий гачок, або, що ймовірніше, через різну початкову швидкість польоту кулі.

Чому не купувати якісні, найкращі, кульові патрони? Невже доводиться так багато стріляти по копитних? Але ж і ліцензії не безкоштовні. За них також треба платити. Подумайте скільки мисливець тратить на купівлю ліцензії, доїзд до угідь, продукти та випивку на те ж полювання, і скільки доводиться витратити на постріл (середня кількість пострілів за полювання на одного учасника Х ціну патрона). Величини вийдуть неспіврозмірні!
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 17/03/2014 14:42 #108830

Здається мені що ці кулі схожі на спецзасіб який силовики застосовували на майдані!
Думаю і створення цієї саморобки була навіями тими ж подіями...

Пи.Си. Вартість виточеної кулі з латуні чи міді, навряд буде коштувати менше гривні, вже мовчу про вартість готового набою! Але якщо це так, то готовий замовити партію куль у контейнері!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Кулі і кульові патрони. 17/03/2014 18:19 #108841

Серега нечем оно не навеяно, обычная пуля Рубейкина токо не помню старой или новой конструкции
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Кулі і кульові патрони. 17/03/2014 20:29 #108844

Aleksis написав:
Якщо можливо , то детальніше про виготовлення пижа-контейнера , та і взагалу креслення в студію

Виготовлюється з розплавленого поліетилену(гільзи, кришки від банок, товста плівка) у спеціально виготовленій для цього формі. Креслення немає.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 17/03/2014 20:48 #108846

LСергій написав:
Здається мені що ці кулі схожі на спецзасіб який силовики застосовували на майдані!
Думаю і створення цієї саморобки була навіями тими ж подіями...

Пи.Си. Вартість виточеної кулі з латуні чи міді, навряд буде коштувати менше гривні, вже мовчу про вартість готового набою! Але якщо це так, то готовий замовити партію куль у контейнері!

Схожість з спецзасобами - випадкова. Товариш роботу над виготовленням матриці контейнера і самої кулі почав ще минулого літа.
Тепер про розрахунок вартості.
Кулі можна точити і з заліза. Запас латуні є невеличкий, а залізного прутка взагалі багато. Тому у нас вартість кулі тільки електрика. По контейнеру те саме.
Запас гільз та особливо пижів - необмежений.
Тепер що коштує гроші - єврокапсуль - 35 коп, порох на 1 набій - 40 коп.
Враховуючи електрику витрачену для виготовлення кулі та контейнера заокруглюємо суму у більшу сторону - ціна набою максимум 1 грн.

Напевно, що виготовлення таких набоїв на потік поставлено не буде. Але вистріляти для пристрілки 10 шт чи 20 вже питання стояти не буде.
Погодьтеся що з Монолітом, який колись був по 23 грн трохи було б сумно так пристрілюватись.

ПС. Дякую за цікавість і коментарі.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 17/03/2014 21:12 #108847

ivans написав:

Однак, я маю сумніви, що з наявних у нас в продажі сумнівної якості компонентів (пижів, капсулів та пороху), вживаних гільз та невідомо як виточених куль вдасться добитися стабільного вистрілу. Подивіться на чітке вертикальне розсіяння куль. То або по-різному натискали на спусковий гачок, або, що ймовірніше, через різну початкову швидкість польоту кулі.

Чому не купувати якісні, найкращі, кульові патрони?

Яка буде стабільність пострілу покаже подальша пристрілка. Компоненти не найкращі, але не найгірші точно.
Про вертикальне розсіювання.
Різна початкова швидкість моглаб бути присутня при нестабільному спорядженні,та, або різній наважці пороху. В моєму випадку я це виключаю, бо споряджав ці три патрони з максимально можливою точністю та якістю. Можливо далася взнаки розбіжність між вагою куль 0,3 грама, або неточності прицілювання, чи різне натискання на спуск. З 50-ти метрів мушка на рушниці закривала повністю яблуко на мішені.

Купувати дорогі якісні набої буду і далі, та добре мати щось своє - дешеве і якісне. Прийшов недавно в Шмайсер, мені хотіли продати Моноліт не по 23 грн, а по 38. Нічого собі євро піднялось.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Кулі і кульові патрони. 17/03/2014 22:27 #108850

Тепер що коштує гроші - єврокапсуль - 35 коп, порох на 1 набій - 40 коп.
Враховуючи електрику витрачену для виготовлення кулі та контейнера заокруглюємо суму у більшу сторону - ціна набою максимум 1 грн.

А яка ціна у вас на капсуль жевело?
Бо у нас єврокапсуль 60коп. а жевело 90!
цікаво які у вас ціни, бо у нас походу євро виросло більш ніж будь де в Україні
  • Yura777
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 324
Гнаться за тремя зайцами - значит, самому стать косым.
Останнє редагування: 17/03/2014 23:11 від LСергій. Причина: поправив цитату

Re: Кулі і кульові патрони. 17/03/2014 23:18 #108851

volfar написав:

Схожість з спецзасобами - випадкова.

Це був жарт!

volfar написав:

Тепер про розрахунок вартості.
Кулі можна точити і з заліза. Запас латуні є невеличкий, а залізного прутка взагалі багато. Тому у нас вартість кулі тільки електрика.

Справа в тім що не кожен має доступ до станка з запасом латуні чи стального прута. А замовити кулі відповідної якості (точно одинакового розміру та ваги) у нас, наприклад в вагоноремонтному у якогось там дяді Васі, то ціна може переплюнути моноліт!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Кулі і кульові патрони. 18/03/2014 08:30 #108856

Yura777 написав:

А яка ціна у вас на капсуль жевело?
Бо у нас єврокапсуль 60коп. а жевело 90!
цікаво які у вас ціни, бо у нас походу євро виросло більш ніж будь де в Україні

Жевело я не використовую. Пригадую, що в мисливськоми магазині було по 60 коп.
А єврокапсуль Nobel Sport U-686 брав по 35 коп в інтернеті.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Час створення сторінки: 0.63 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення