Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<--

ТЕМА: Догляд за рушницею.

Re: Догляд за рушницею. 26/08/2011 00:10 #54440

Народ, можливо , хтось підкаже, де можна знайти пружину від ТОЗ-34. У брата полетіла, на жаль, мають ті рушнички таку хворобу. У Львові не знайшов.
P.S. Щоб не створювати нової теми, і зважаючи на відсутність теми про ТОЗ-34, написав тут.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Догляд за рушницею. 26/08/2011 12:01 #54451

i19 написав:
Народ, можливо , хтось підкаже, де можна знайти пружину від ТОЗ-34. У брата полетіла, на жаль, мають ті рушнички таку хворобу. У Львові не знайшов.
P.S. Щоб не створювати нової теми, і зважаючи на відсутність теми про ТОЗ-34, написав тут.

Неодноразово бачив ті пружини у Львові у різних магазинах. Дивно, що не знайшов.
Може варта просто сісти на телефон та подзвонити у 3-4 магазини?
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1309

Re: Догляд за рушницею. 26/08/2011 13:02 #54453

i19 написав:

www.zaimka.net/products/show/c/zapchasti...zhiju/sc/toz-34.html
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Догляд за рушницею. 28/08/2011 13:36 #54587

Всім Дякую. Замовив на заїмці. Прийде - відпишуся...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Догляд за рушницею. 05/09/2011 20:21 #55205

Замовив, оплатив через Приват. Через три дні прийшло, отримав на складі Інтайму в Дрогобичі. Все нормально і без проблем.До ціни, вказаної на сайті, додалося 5 грн.- платіжка та 12 грн. - доставка.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 05/09/2011 20:22 від i19.

Re: Ві:Догляд за рушницею. 13/10/2012 10:31 #87147

питання в темі "Консервація зброї переніс сюди і тут даю відповідь...
  • Андрюха
  • Допоможіть хто знає
    Їду на рік часу. Маю Тоз34, як законсервувати? щоб не зіржавіла і т. д.
  • volfar
  • Якщо твоя рушниця не буде зберігатись в сирому місці, то достатньо гарно почистити, а потім металічні частини змазати маслом для зброї, а дерев'яні протерти Балістолом або на крайняк льняним. Так її скласти у чехол і в сейф. Не заржавіє і за 10 років.
    Писав, що рушниця буде зберігатися в гаражі...і це не наша справа де...
  • volfar
  • Балістол - універсальне масло для зброї. Воно на рослинній основі, тому підходить як для металу, так і для дерева. Багато хто стверджує, що балістол найкращий по догляду за зброєю.
    У свому арсеналі мисливцю краще мати як балістол в спреї, так і просто в бутилочці. Придбати можна в любому мисливському магазині.
    Якщо з балістолом проблема, то думаю, що і WD-40 підійде як консервант для заліза рушниці.
    ВД-40 можна використати хіба для розмягчення порохового нагару і то не бажано, бо він не має речовин що нейтралізують нагар і капсульний склад...А взагалі ВД-40 для чищення і зберігання зброї це байка продавців збройових магазинів. Так рідина проходить в щілини,допомагає розкрутити болтові з'єднання, але не більше. Балістол багато краще підходить для чистки , нейтралізації нагару і як "мастило" для зберігання, тим більше при усиханні він утворює захисну плівку на зброї. Та все таки краще використати інші преперати. В магазинах є повно масел як для чищення так і консервації, а Балістол взагалі можна купити в любому магазині вогнепальної зброї чи магазині де продають пневматику. Якщо проблема з маслами то можна законсервувати багато дешевше і надійно.
  • 1) По перше зброю потрібно ретельно вичистити. Якщо недавно стріляна - чистку потрібно повторити 2-3 рази на протязі тижня-двох.
  • 2) дерев'яні частини рушниці можна змастити розчином бджолиного воску в бензині "калоша" а можна просто протерти сухою салфеткою і все...
  • .3)Якщо рушниця гарно вичищена, але немає в наявності ніяких інших речовин для косервації - можна на крайній випадок змастити механізми та канали звичайним нейтральним маслом. В отвори бойків покапати по кілька крапель рідкого нейтрального мастила. Та якщо зброя на певний довгий час буде без догляду канали стволів краще покрити плівкою циатиму (на мою думку ліпший варіант) або технічного (жовтого) вазелину. Зовнішню поверхню стволів та колодку теж покрити тоненькою плівкою циатиму, розтерти її рівномірно по всіх деталях. Дехто мастить мастилами для авто - Ніякі моторні масла чи солідоли не підходять!
  • 4) зброю можна зберігати в чохлі, якщо він натуральної чи зі штучної шкіри. В чохлі з поролоновим наповнювачем я б не рекомендував зберігати - поролон на полюваннях дуже добре втягує вологу і дуже важко висихає - волога з чохла може осідати на зброї. Тоді краще вже зберігати або в чохликах з матерії, або зовсім без чохлів(стволами донизу)...
  • (перед закриттям сейфу не забувайте перевірити чи не взведені пружини бойків!!!)
  • !!При від'їзді власника терміном більш як 3 місяці(якщо мені не зраджує пам'ять), - повідомляється у відділ дозвільної системи по місцю реестрації зброї!!
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3082
    ..
    Останнє редагування: 17/10/2012 21:32 від DOK.
    За пост подякували: бригадирь

Re: Догляд за рушницею. 15/10/2012 20:53 #87284

Панове ловчі чи може хтось пару слів сказати про препарат BRUNOX Turbo-Spray.На балончику пише , що навіть для консервації.
    • Aleksis
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 1830
    Люблю українську природу
    гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Догляд за рушницею. 18/10/2012 11:44 #87531

Тут трохи є ... Не знаю, чи все правда ....

www.travmatik.com/2012/10/uxod-za-oruzhiem-brunox/
    • i19
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    За пост подякували: Aleksis

Re: Догляд за рушницею. 10/12/2012 19:14 #90928

В мене сталась така проблемка =( я після полювання чистив свою рушницю і коли чистив в середені в стволах зламав шомпол і він зробив цапаину десь сантиметра на 2 стволи в мене хромовані чим би можна було цю царапину заробити? Підскажіть хто знає
    • Андрюха
    • Поза форумом
    • Досвідчений ловчий
    • Постів: 91
    Тоз34Р

Re: Догляд за рушницею. 11/12/2012 00:15 #90948

Якщо шомпол не сталевий, це просто слід який при правильному чищенні зникне. Якщо шомпол "люміньовий" залишив слід на стволі-то той "кармольтук" на ретяг до хліва.
    • Volotsyga
    • Поза форумом
    • Ловчий експерт
    • Постів: 196

Re: Догляд за рушницею. 11/12/2012 00:25 #90949

Андрюха занеси до наших львівських майстрів,думаю щось порадять.
    • Юра 28
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 1292
    За пост подякували: Андрюха

Re: Догляд за рушницею. 11/12/2012 21:51 #90974

Шомпол був латунний будь він неладен а говорили мені мудрі люди що саме краще найти старий радянський деревяний шомпол! Ех...
    • Андрюха
    • Поза форумом
    • Досвідчений ловчий
    Тоз34Р

Re: Догляд за рушницею. 11/12/2012 22:47 #90975

Деревяний також має металічні муфти,але латунні.Мій металічний шомпол також уже відходить у вічність,різьби ушатані,планую купляти деревяний.MG line якщо память не зраджує,брату купляв на в подарунок італійський,
    • Юра 28
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал

Re: Догляд за рушницею. 11/12/2012 22:54 #90976

Яка ціна такого і де ви берете його!
    • Андрюха
    • Поза форумом
    • Досвідчений ловчий
    Тоз34Р

Re: Догляд за рушницею. 11/12/2012 23:54 #90984

Вони є майже в кожному мисл.магазині якщо память не зраджує то 120грн.Попробую найти в ітернет магаз кину ссилки в ПП.
    • Юра 28
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал

Re: Догляд за рушницею. 18/01/2013 23:39 #92784

Христос Хрестився шановна братіє.Наткнувся на ось таку змаску стволів Поліформ пишуть і проводили тест sites.google.com/site/isputania10/ispytania працює краще від балістолу.Хто користується таким спреєм які результати.

40_enl1.jpg
    • Юра 28
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал

Re: Догляд за рушницею. 19/01/2013 10:53 #92791

Різні змазки мають різне призначення. На форумах пишуть, що основна складова Балістолу це керосин і скіпідар + різні доповнення.
  • Названою змазкою не користувався.
  • Зазвичай я не впадаю до рекламуємих засобів, - то в більшості лишня трата грошей. Користуюся старими перевіреними засобами. Та вирішив спробувати Хадо. не дивлячись, що були в наявності змазки-спреї різного призначення , в тому числі й для чистки, нічого не для неї не брав, бо чистка це відповідальний захід і ризикувати не варто.
  • Взяв на пробу спрей для змащення і консервації - спрей після нанесення з рідкої фракції перетворюється на тоненьку плівку мастила - стає густий як Циатим, доволі "жирний", добре тримається металу і навіть після витирання сухою салфеткою стволи мають тоненьку масляну плівку покриття.
  • Моє враження - годиться для змазки і консервації на тривалий період, годиться для змащування зовнішньої поверхні зброї в сезон, так як добре тримається на зброї.
  • Для змащування каналів стволів трішки незручна, бо потребує більших зусиль для очищення каналів від неї перед полюванням, хоча керосином, з послідуючою протиркою сухою салфеткою, видаляється добре.
  • Цілком можливо може бути замінником Циатиму для змащення механізмів гладкоствольної зброї всередині колодки - бо на морозі сильно не гусне, а від тепла не тече.
  • Юра 28 написав:
    Деревяний також має металічні муфти,але латунні.Мій металічний шомпол також уже відходить у вічність,різьби ушатані,планую купляти деревяний.MG line якщо память не зраджує,брату купляв на в подарунок італійський,
  • Я був вже раз купив "італійський" набір - продавці (козл..) порадили , а потім знаючі люди сказали що то китайозне ГАм..., - зовсім скоро я й сам переконався, - розбірний шомпол просто розлазився по частинах. Плюнув я на це все, поїхав на Куренівку (пташиний ринок) купив пару метрових заготовок - кругляків 8 мм з дюралі, ручки для напилка і зробив собі 2 суперові шомполи. Ручки посадив на універсальний клей, різьбу на "робочому "кінці шомпола нарізав під розмір нових єршів -6М , де не підходили (до імпортних) зробив перехідні втулочки з латунної трубки. Якщо при чистці інколи можна "чиркнути" об край патронника , не страшно - алюміній мягше 50 спецсталі ствола. Для "самозаспокоєння" можна надіти на шомпол термоусадочну трубку, яка після нагрівання над газом "сідає" в розмірі і охвачує шомпол досить щільно. Чистити тепер стволи, особливо після "італійця" - суцільне задоволення.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3082
    ..
    Останнє редагування: 19/01/2013 11:19 від DOK. Причина: доповнення
    За пост подякували: Slavamaz, Юра 28, Shunt

Re: Догляд за рушницею. 19/01/2013 23:36 #92821

Можна замість термоусадочного кембрика намотати камуфляжною стрічкою самоклейкою буде взагалі шикарно тільки не ставити це на конвейер ідея запатентована
    • Aleksis
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 1830
    Люблю українську природу
    гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Догляд за рушницею. 07/02/2013 09:41 #94152

хто підскаже,як зняти невелику корозію з поверхні стволів,а потім поворонити?
    • МИКОЛКА
    • Поза форумом
    • Початківець
    • Постів: 1

Re: Догляд за рушницею. 07/02/2013 10:58 #94155

Вітаю на форумі МИКОЛКА!
    Прошу ознайомитися з ПРАВИЛАМИ форуму та заповнити профіль!
    А також запрошую у тему "Презентація нових форумчан", розкажи щось трохи про себе - така тут у нас традиція!
    • LСергій
    • Поза форумом
    • Moderator
    • Клуб "Ловецтво України"
    • Постів: 3152
    Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
    ............................................
    Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
    • Сторінка:
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Час створення сторінки: 0.73 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення