Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Полювання коло "Las" Wrocław. Польща

Полювання коло "Las" Wrocław. Польща 13/05/2014 21:19 #109933

Мисливське коло "ЛІС" було організовано в 1948 році працівниками
підприємства лісової продукції "ЛІС" і окружного правління державних лісів у Вроцлаві.
Першим головою кола був директор підприємства лісової продукції "ЛІС" Володимир Карпюк у 1950-1951рр,
а функції ловчого виконував колега Голебйовскі. В 1951-1956 рр головою кола був Голебйовскі, а ловчим
кола був Збігнев Пітел. В 1956 році головою кола обрано Збігнева Пітла, а ловчим Тадеуша Лудвічака. Після
смерті Збігнева Пітла у 1980 році головою обрано Станіслава Козьола, а ловчим Річарда Крука.
Скарбником на протязі 15 років був Едмунд Шустак. Протягом 1989-1996 років головою кола був Маріан Лаговскі,
ловчим Річард Крук, а секретарем - Лех Кравчинський.

Коло орендує два обводи з номерами 24 (колишній 61) і 190 (колишній 65). Перший з них
має лісову і лісово-польову місцевість, що розташована в розвилці рік Одри і Баричі.
Натомість другий - польова місцевість і розташований на теренах гміни Malczyce.
Більшість сил і ресурсів кола витрачаються на його рекультивацію. В останніх роках коло викупило і відремонтувало
будинок, який став офісом кола в селі Хорагвіце в обводі 24. Також коло купило ділянку і побудувало мисливську станицю
в селі Буковек в обводі 190.
Організовуємо колективні полювання і індивідуальні полювання для польських і закордонних мисливців. Маємо багато контактів
з різними бюро полювань з Польщі, Скандинавії і інших країн Європи. Запрошуємо відвідати наш сайт, а також сторінку у Фейсбуці.
Запрошуємо подивитись і прокоментувати фотографії. Маємо надію, що кожен знайде щось для себе.

Щось інтернет перекладач, яким скористався Лукаш, видав таке, що читати було неможливо. Не впевнений, що правильно написав імена, прізвища і назви населених пунктів, але решта тексту має звучати в перекладі з польської саме так..
=Slavamaz=

Погоджено з Адміністрацією!
  • Lukash
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 8
Останнє редагування: 14/05/2014 20:23 від Slavamaz.
За пост подякували: ostt

Re: Полювання коло "Las" Wrocław. Польща 13/05/2014 21:28 #109934

Мі організуємо Колективне та індівідуальну полювання на міслівців польських и Закордоний.

Класс!! Треба негайно видалити,поки Федя не прочитав...Вибачайте,не втримався,то такий тупий український жарт! Дякую за інформацію
  • Польовник
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 417
Останнє редагування: 13/05/2014 22:10 від LСергій.

Re: Полювання коло "Las" Wrocław. Польща 13/05/2014 21:42 #109936

Шановний,Lukash! На Вашому сайті не знайшов інформації по полюванням на 2015р.Jelen,sarna,dzik,lis,jenot-це весь перелік звіра на якого у вас можна полювати?
  • Польовник
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 417

Re: Полювання коло "Las" Wrocław. Польща 14/05/2014 21:07 #109948

Польовник написав:
Шановний,Lukash! На Вашому сайті не знайшов інформації по полюванням на 2015р.Jelen,sarna,dzik,lis,jenot-це весь перелік звіра на якого у вас можна полювати?
Так. У сезоні зйомки 170 кабанів, 26 оленів і 60 козуль. Якщо ви хочете, щоб полювати і в інших областях, що я можу зв'язатися з моїм кузеном в офісі полювання.
  • Lukash
  • Поза форумом
  • Початківець

Re: Полювання коло "Las" Wrocław. Польща 14/05/2014 21:22 #109950

Польовник написав:
Мі організуємо Колективне та індівідуальну полювання на міслівців польських и Закордоний.

Класс!! Треба негайно видалити,поки Федя не прочитав...Вибачайте,не втримався,то такий тупий український жарт! Дякую за інформацію
Це не проблема краще, ніж хвора жарт
  • Lukash
  • Поза форумом
  • Початківець

Re: Полювання коло "Las" Wrocław. Польща 17/05/2014 08:07 #109983

Думаю, що інформацію Пану Lukashu краще подавати рідною мовою
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
За пост подякували: Дімич

Re: Полювання коло "Las" Wrocław. Польща 02/06/2014 21:18 #110244

Nie ma problemu Rozpoczęliśmy sezon na kozły. Na dwóch obwodach mamy do odstrzalu 60 sztuk z tego 19 już wykonane Mamy problem z dzikami. Ciepła zima spowodowala duży przyrost i zaczynamy się bać o szkody
  • Lukash
  • Поза форумом
  • Початківець
За пост подякували: ostt

Re: Полювання коло "Las" Wrocław. Польща 02/06/2014 21:26 #110246

Ось так. У кого які проблеми. У нас з малою кількістю, у нормальних господарствах - з великою

Więc tak. U kogo które problemy. U nas z małą ilością, w normalnych gospodarstwach - z dużą
  • Slavamaz
  • На форумі
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6108
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Полювання коло "Las" Wrocław. Польща 25/10/2014 09:55 #112147

Пора допомогти сусідам з великою кількістю диків,бо,як сепаратисти,ще до нас перейдуть
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1932
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.50 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення