Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Охота на копытных в Полесье.

Re: Охота на копытных в Полесье. 02/01/2016 19:08 #119285

Всі досвідчені ловці прекрасно знають просту істину: зробив підранка , обстеж місце влучання , переконайся у влучані і спокійно розпаковуй броцака і сідай молотити тормозок. За цей час звір далеко не піде і переконавшись , що його не переслідують ляже. Якщо рана не сумісна з життям то там і дійде , якщо ні , то обійшовши квартал і переконавшись, що вихідного не має розпочинаєте загін і добираєте підранка. Коли притискає час і настають сутінки , то все переносите на другий день. Такі питання на контролі повинен тримати єгер, або керівник полювання. Якщо Ви почали переслідувати підранка , то в шоковому стані він намотає Вам кілометраж і Ви його не знайдете рана може затягнутись(кров спеклась згорнулась) і підранок пройде не один квартал. Так ,що основне правило при підранку
НЕ ТАРАПІСЯ!!!
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
За пост подякували: Хімік, Varjag2

Re: Охота на копытных в Полесье. 02/01/2016 20:38 #119286

Без використання спеціально поставлених собак в 90 % випадках , пошуки зводяться до невдач. І в своїй практиці скажу, що виховати такого помічника ой як не просто....
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2851

Re: Охота на копытных в Полесье. 02/01/2016 21:29 #119289

Доброго вечора панове! З Новим роком!
Дозволю собі прокоментувати теж.
Фільм, зафільмований та змонтований паном Троль, гарний, достойний та вартує похвали. Але оскільки ресурс мисливський, то вважаю зауваження Алексіса цілком слушними.
Мені теж здалося, що постріл був по лінії. Про спиртне писати не буду. А ось добування подранка - це обов'язок любого мисливця.
Полювання, це не добування м'яса - це насолода від процесу добуття трофею єдиним пострілом.
  • Ведмедик
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 83
In the beginning, think of what may be the end
За пост подякували: ostt

Re: Охота на копытных в Полесье. 03/01/2016 18:53 #119305

Ох и много же написали)
Ну что ж, во первых спасибо всем кто защищал меня) И очень приятно читать позитивные отзывы о фильме.
Но и к критике я отношусь очень позитивно, как ни как, конструктивная критика всегда полезна и в следующих фильмах я учту ее.

Теперь на счет алкоголя... Ну есть у нас традиция, выпить по 50 грамм, в каких только коллективах я не был, везде позволяли себе чуток... А снимаю я все как есть, и поэтому ну не показать момент с алкоголем, я не могу. Но впредь постараюсь делать совет, что или вообще не употребляйте или чтоб минимальная доза алкоголя во время охоты.Так сказать буду вести пропаганду против алкоголя)
Но если позовете меня туда где не пьют, то я так и покажу) еще и как пример поставлю, что вот так и надо)

На счет стрельбы по линии, то это на камеру так кажется, я рядом был и тогда четко было видно, что нормально стрелял, да и егерь не сделал замечание, хотя он строго предупредил, что за стрельбу по лини будет прекращать охоту стрелку.

На счет собак, то со всем согласен, но тут я ничего исправить не мог) снимал как есть.

Ну а вообще приятно, что видео вызвало столько разных обсуждений, значит в правильном направлении движусь) Надо двигаться дальше и ездить еще разными коллективами на охоту.
  • Troll
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 174

Re: Охота на копытных в Полесье. 03/01/2016 19:09 #119306

ну вы же были только как оператор, стрельба по линии не к вам упрек. А стрельба была опасная. перед выстрелом видно было человека в далеке на дороге. а стрелялся второй раз как раз на дороге. Но это не к вам упрек
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Охота на копытных в Полесье. 04/01/2016 18:29 #119322

Troll написав:
Надо двигаться дальше и ездить еще разными коллективами на охоту.

Ласкаво просимо на форумне полювання на лиса! Якраз матимеш змогу познімати як "не п"ють на полюванні" ті, хто тут так гарно "співає" про шкідливість алкоголю на полюванні...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612
За пост подякували: Andriy, Гранітний

Re: Охота на копытных в Полесье. 04/01/2016 18:43 #119325

А когда и где вы собираетесь? А то я на форуме не нашел тему(((
  • Troll
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Охота на копытных в Полесье. 04/01/2016 18:52 #119326

В розділі "КОНКУРСИ.ЗУСТРІЧІ." є тема "Форумне полювання на лиса з гончаками на Волині-2016".
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612
За пост подякували: Troll

Re: Охота на копытных в Полесье. 07/01/2016 16:12 #119376

Во еще одна охота на копыта, снимал раньше, тут не учтены ваши правки, по 50 грам) уж простите меня, в следующих видео учту.
  • Troll
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
За пост подякували: Myron, Aleksis, ANVO, Гранітний, Коля 210782

Re: Охота на копытных в Полесье. 07/01/2016 19:31 #119380

Христос народився! Все прекрасно , а виглядало ще краще , якби пропустили кадр на капоті. Все по сценарію і не потрібно решті знати , як все відбувалось. В закордонних фільмах також присутні сцени перекусу , та відсутні сцени розпитя під час полювання. Візміть до уваги і все стане супер. Погода Вам сприяла гарне освітлення і гарні угіддя.Нехай щастить.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Охота на копытных в Полесье. 30/01/2018 18:44 #125581

Добрый вечер!
Охота на кабана и косулю в одном из лучших хозяйств Украины(с участием Астахова и Kiev Hunters) Часть 1
  • Troll
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
За пост подякували: Slavko

Re: Охота на копытных в Полесье. 05/02/2018 17:52 #125591

Всем доброго вечра!
Вторая часть фильма про незабываемую охоту в западном полесье Украины с коллективом Kiev Hunters и семьей Астаховых!
  • Troll
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.70 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення