Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu
(1 чол.) (1) гість
<--

ТЕМА: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 19/02/2013 22:04 #95342

6 to duzhe grubyi i ne mozhe pidnyatys xaxa
tam zzadi na pidlozi lezhyt
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 20/02/2013 13:18 #95393

vasyl eger написав:
P1330403.JPG

cyx 6 chortiv maemo u xati .uffffff

Це фото би вийграло конкурс.....
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 20/02/2013 14:23 #95398

Це фото би вийграло конкурс.....

dyakuyu .
mozhlyvo , tomu i nepodayu xax

uchora uzhe 2 zabraly ,nyni she 2 , toi klapovuxyj mozhe poletyt u CHILI !!!!!!!!!
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: бригадирь

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 22/02/2013 01:20 #95496

uff

u nas u seli des zarazylos 65 cholovik trixinozisom
i rozijshlys kovbasy po vsij ESPANII i zarazyly she 220 uffffffff

BIDNI LYUDY:blush: I toj vujko MYXAS xaxa ESPANEC , ALE TAK MY IOOG NAZYVAEMO MIZH soboyu
(tut u nyzu mae gorody , svyni ... i ukrainci inkoly iomu pomagaly ..)
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 11/03/2013 00:33 #96620

Вкладення C:\fakepath\P1330716.JPG - не знайдено

P1330520.JPG

Вкладення C:\fakepath\P1330716.JPG - не знайдено

• vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 11/03/2013 00:36 від vasyl eger.

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 11/03/2013 00:39 #96621

P1330718.JPG
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 11/03/2013 00:40 від vasyl eger.

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 11/03/2013 01:12 #96628

P1330562.JPG

P1330565.JPG
Вкладення:
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 11/03/2013 01:21 #96629

P1330609.JPG

P1330612.JPG
Вкладення:
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 11/03/2013 01:29 #96630

P1330723.JPG

P1330728.JPG

Вкладення C:\fakepath\P1330735.JPG - не знайдено

• vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 11/03/2013 01:30 #96631

P1330737.JPG

Вкладення C:\fakepath\P1330735.JPG - не знайдено

• vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 11/03/2013 01:32 від vasyl eger.
За пост подякували: hanter39

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 11/03/2013 11:06 #96655

vasyl eger написав:
P1330562.JPG

P1330565.JPG

що з собакою?
  • собаколюб

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 11/03/2013 12:33 #96666

Судячи з вигляду,якийсь файний сікач порвав!
  • MIchal
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб"Ловецтво України"
  • Постів: 801
ИЖ-27EM

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 11/03/2013 13:56 #96671

translate.meta.ua/orthography/
Вася тут орфограф,можеш писати текст тут та перевіряти,потім копіюєш та вставляєш в повідомлення.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
  • Постів: 490
Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 11/03/2013 17:17 #96685

Pan RUSLANKU , ya nemayu chasu i bazhannya tut pysaty chy pisyaty xaxa

a za ortografiyu ! ya pyshu ,govoryu i budu dialektom svogo krayu i svoix gidiv i babiv , ce meni si podobae i mene vydiliae !
TRE zberigaty i peredavaty NASHE !

----------

KABAN poder troxi moix psiv , pyzhu sraku xaxa , a vin cherez 2 dni znovu vtik i prybig z 5-6 dirkamy u shyi xaxa .
teper ne vypuskayu zovsim .

-----
Пан РУСЛАНКУ , я немаю часу і бажання тут писати чи пісяти xаxа

а за ортоґрафію ! я пишу ,ґоворю і буду діалектом своґо краю і своіx ґідів і бабів , це мені сі подобае і мене виділіае !
ТРЕ зберіґати і передавати НАШЕ !

----------

КАБАН подер троxі моіx псів , пижу сраку xаxа , а він через 2 дні знову втік і прибіґ з 5-6 дірками у шї xаxа .
тепер не випускаю зовсім .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 12/03/2013 01:42 #96738

Василь я довго думав чи відповідати тобі на цей твій так би сказати пост чи його проігнорувати,але всеж таки вирішив відповісти тому прошу без образ і нічого особистого.
Так от давай проаналізуємо дійсно твою пІсянину як ти сам її назвав.
Пан РУСЛАНКУ , я немаю часу і бажання тут писати чи пісяти xаxа

а за ортоґрафію ! я пишу ,ґоворю і буду діалектом своґо краю і своіx ґідів і бабів , це мені сі подобае і мене виділіае !
ТРЕ зберіґати і передавати НАШЕ !

----------

КАБАН подер троxі моіx псів , пижу сраку xаxа , а він через 2 дні знову втік і прибіґ з 5-6 дірками у шї xаxа .
тепер не випускаю зовсім .

Я щиро підтримую тебе в тому що ми повинні зберігати фолькльор свого краю,то саме то,що ти називаєш мову дідів і як ти виразився бабів.
Але причому тут те що ти називаєш до орфографії я не розумію,якщо ти хочеш писати на тій мові якою ти говориш то будьласка не маю нічого проти,але пиши бодайби без помилок.
Беремо з початку як ти звертаєшся до мене.
Пан Русланку,тут уже помилка треба писати пане Русланку.
Дальше ти пишеш що будеш писати мовою своїх гідів,то хто такі гіди???.І що означає,що то тобі сі подобае та виділіае може ти мав на увазі подобає та виділяє???
Про шию Пижа я також додумався.А от приділ мого терпіння увірвався саме через твоє хаха,я так розумію це сміх,то якщо це сміх,а він без причини то це є перший признак своєї дурачини.
Василь нічого погано в тому,що ти забув правопис я не бачу,але те що ти нехочеш виправляти це от тут мене дивує твоя поведінка.Я рахую тебе за мудру людину і думаю я не помиляюся,а ти хочеш себе показти дураком.Поясни будьласка для ясності.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 12/03/2013 02:22 #96740

dobre pan (itak zavtra zabanyat na 1 misyac, rik ... xaxa (ne vidkryvalo "pobazhannya " napysav vidpovid, dumku xlopcyam sovkam xaxa) i do pobachennya .)

RUSLAN !
ya tut vid 1 dnya , mayu 10 200 dopysiv .

dumayu sho pryyshov chas koly staesh vsim v poperek gorla , kozhe tvoe slovo , dopys , dumka, bukva , smailyk dratue vsix . i tebe vse dratue .

ce nazyvaetsya , obivsya xaxa i ya vy vy mnoyu .
NE xochu ni tobi ni komu tut shos poyasnyuvaty , vypravdovuvatys , prosyty , svarytys.

troxa nadoilo vse .

Z POVAGOYU vasyl eger .

(
мовою своїх гідів,то хто такі гіди???
)
u nas u seli ,osoblyvo NA ZARICHI govorytsya ne "did " , a "gid ".
ya vse zhyttya do svogo "dida " , govoryv iomu GIDU , , I VIN meni kazav , sho ya tviy gido .
navit za kurtku ,kazhut GURTKA ... xaxa ,to vzhe bilshe sadzhivecki baby .
ty ciogo nikoly ne chuv ??? prysluxaysi .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 12/03/2013 02:35 #96741

P1330805.JPG

P1330806.JPG

cey pesy za 9 dniv letyt u CHILI !!!
+ she molodsha suchka .

vy ne znaete yakyy ya radyy ,sho moi psy ,moi laiki letyat cherez okean na novyy kontynent ,de she nema laiok v ALTYNSKU AMERYKU !!!

VY ne znaete yakyy ya radyy , sho ya neposluxav desyatky porad , obraz forumchan i navit suddiv () SVETISLAVY ) des 6-7 rokiv tomu , koly ya zaxotiv pryvezty u ESPANIYU laiok .

skilky meni koshtuvalo syl , nerviv , praci , chasu ,€€€ aby maty takyx pesykiv , taki , foto i video , i klientiv , druziv po ESPANII , PORTUGALII ...CHILI !

I ce ya prodayu pesykiv BEZ DOKUMENTIV !!! i nixto z MYSLYVCIV u mene ne pytae !

P1330792.JPG

uspixiv tobu "chiliycyu "(tak my iogo nazyvaemo ) na novim kontynenti .
mozhy kolys zustrinemsya .

(zaraz zaymayus oformlennyam i peresylkoyu . )
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 12/03/2013 02:56 #96742

Вася про яких гідів ти говориш не має такого слова гіди я завтра спецом розпитаю заріцьких.
Справа твоя як тобі бути,ти сам собі в цьому винен і твоя впертість це моя думка по тому що я бачу.Так що ти сам собі опреділяєш свою участь.
Замість того щоб піти на зустріч всім ти просто починаєш всіх ігнорувати.Тут тобі не має ворогів ти їх собі сам шукаєш.Тут товариство яке готове тобі йти на зустріч.
А дитячий садок з висловами я тут від першого дня і я маю 10 200 повідомлень це всього лишень дитячий садок.
Тим більше тішитися тим що твої собаки поїдуть без документів на другий контенент.
Ти ставив собі запитання хто про тебе там на тому контененті згадає через 10-20 років???,чи про твоїх собак??.
Друге діло родовід з твоїми даними з плановою вязкою,от тоді ти би залишив слід в кінології,а так це просто делітатський підхід.
Бажаю удачі,будь мудрий.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 12/03/2013 03:48 #96744

XAXA
abo ya pienyy ,abo splyu .

ta ya zhyv tam 25 rokiv i tak govoryv i vsi navkolo !!!

ne roby z mene durnogo , ty z 5 poverxu xaxa .
spustys na grishnu zemlyu .

zapytay GASHENYUKA , chy vin Gashenyu , chy HASHENYUK XAXA I YAK na ZARICHU stari govoryly I GOVORIT .

---------------

Za psiv

LYUDYNA ROZUMNA (kzhut naukovci ) pryruchyla psa 17-30 000 rokiv tomu .
i zastosovuvala iogo dlia POLYUVANNYA (N e zmagan i vystavok xaxa) , Oxorony , dopomog v vypasi xudoby , dlia izdy ...
Vela selekciyu "pryrodnim ,didivdkum " metodom xaxa

a DUZHE ROZUMNA LYUDYNA , 100-70 -50 Rokiv tomu vydumala standarty , vystavki , zmagannya , chempionaty , rodoslovni ... i u sviti cym zaimaetsya des 1-10% a mozhlyvo i menshe myslyvciv .

.
RUSLAN ya zaraz zaymayus seriozno rozvedennyam "CHYSTOKROVNYX " porodystyx kurey ,mayu do 10 porid espanskix , francuzkyx , amerykanskyx ...kachok ,fazaniv .

ALE ya ne krychu i zastavlyayu vsix vas zavodyty TILKY PORODYSTYX KUREI I IZDYTY NA VYSTAVKY , CHEMPIONATY Z NYMY !!! ce absurd , a z psamy chomus dlia vas ZAKON !

----------
u tim sviti de ya zhyvu 15 rokiv , zovsim druge vidnoshennya do dokumentiv psIv i rodoslovnyx yak u vas !
chomu vony i ya mayu robyty yak vam si podobae ??? i vvazhaete za pravelne ?

Vy zh ne robyte te sho ya vvazhayu za pravylne, CHY VONY ! xaxa

NADOBRANICH USIM !
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 12/03/2013 04:10 #96745

uzhe nemayu dostupu do moderuvannya moix povidomlen

XАXА
або я піений ,або сплю .

та я жив там 25 років і так ґоворив і всі навколо !!!

не роби з мене дурноґо , ти з 5 поверxу xаxа .
спустись на ґрішну землю .

запитай ҐАШЕНЮКА , чи він Ґашенюk , чи ГАШЕНЮК XАXА І ЯК на ЗАРІЧУ старі ґоворили І ҐОВОРІТ .

---------------

За псів

ЛЮДИНА РОЗУМНА (кажут науковці ) приручила пса 17-30 000 років тому .
і застосовувала йоґо для ПОЛЮВАННЯ (Не змаґан і виставок xаxа) , Оxорони , допомоґи в випасі xудоби , дліа ізди ...
Вела селекцію "природнім ,дідівским " методом xаxа

а ДУЖЕ РОЗУМНА ЛЮДИНА , 100-70 -50 Років тому видумала стандарти , виставкі , змаґання , чемпіонати , родословні ... і у світі цим заімаеця дес 1-10% а можливо і менше мисливців .

.
РУСЛАН я зараз займаюс серіозно розведенням "ЧИСТОКРОВНИX " породистиx курей ,маю до 10 порід еспанскіx , французкиx , американскиx ...качок ,фазанів .

АЛЕ я не кричу і заставляю всіx вас заводити ТІЛКИ ПОРОДИСТИX КУРЕІ І ІЗДИТИ НА ВИСТАВКИ , ЧЕМПІОНАТИ З НИМИ !!! це абсурд , а з псами чомус дліа вас ЗАКОН !

----------
у тім світі де я живу 15 років , зовсім друґе відношення до документів псІв і родословниx як у вас !
чому вони і я маю робити як вам сі подобае ??? і вважаете за правелне ?

Ви ж не робите те шо я вважаю за правилне, ЧИ ВОНИ ! xаxа

НАДОБРАНІЧ УСІМ !
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.94 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення