Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu
(1 чол.) (1) гість
<--

ТЕМА: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 12/03/2013 08:10 #96747

Ну Добрий ранок Василю ти мабуть п"яний,тому як ти тут і не мав доступу до модерування своїх повідомлень,а мав доступ до редагування їх.
Я тобі писав що якщо хочеш писати по старому то пиши але ти і по діалектам писати не вмієш слово піений як ти написав пишеться пьєний різницю чуєш.
Дальше відносно прізвища Гашенюк і ГаШЕнюк це просто наголос не на закінченя,а на середину прізвища ти і тут перепутав бобик з пальцем.
І на зарічу старі говорєт а не говоріт,опять помилочка шановний.
Відносно собак та їх регістрації з датами тут взагалі у тебе повний піпець не буду тебе і тут заводити в історію скажу просто як ти би то може мав зрозуміти,без мудрих слів бо вони як так розумію тобі так само даються трудно як нам усім твоя писанина.
Скажи мені для чого людям потрібна приписка та регістрація?,також дім,будинок квартира,може в печерах треба жити,навіщо тобі весь побут світло,газ,та ще і платити за нього.Живи як ті котрі привчали собак в первісно общинному ладі в печері говорити ти вже так говориш та пишеш,собак так розводиш тобі залишилось зовсім мало відмовитись від всіх благ зарплат вирубати печеру,взяти пару коней ножі всі тоже залиш собі зробиш і їди живи в печері.
Василь чуєш не розказуй нікому таких дурниць,що в світі котрому ти живеш 15 років зовсім інше відношення до документів,бо тут ти виглядаєш не тільки простаком я би сказав більше але промовчу.
І ще одне правільне не правелне.Ти так і невідповів відносно твого хаха,це діагноз чи це твоя простота та тупість????.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
  • Постів: 490
Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
Останнє редагування: 12/03/2013 08:13 від Руслан-Єгер.

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 12/03/2013 18:07 #96807

vasyl eger написав:
РУСЛАН я зараз займаюс серіозно розведенням "ЧИСТОКРОВНИX " породистиx курей ,маю до 10 порід еспанскіx , французкиx , американскиx ...качок ,фазанів .

Бессмысленно конечно задавать тебе вопросы, ну да ладно. А откуда ты тогда Вася знаешь что куры твои породистые, и ЧИСТОКРОНИЕ когда ты так относишься к документам, ты это что по мордам видишь.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
  • Постів: 570

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 21/04/2013 22:26 #99471

Василю ти де пропав,давай новини.
  • Вадим 2
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 241

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 21/05/2013 20:29 #100323

Шановний пане Василю пора закінчувати канікули і братись за щоденник єгеря
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 22/05/2013 21:32 #100378

Aleksis написав:
Не суди і не судимий будеш. Василь - єгерь досвідчений і мудрий ловчий. Я думаю , що в нього велике серце і Він все розуміє. Форум це ми , а я не памятаю , щоб ми хоч комусь сказали що він не потрібен це бред. Не забувайте , що людина може теж має свої обовязки , та свою роботу , яку треба виконувати. Я надіюсь , що пан Василь по можливості продовжить свій щоденник і ми далі будем отримувати цікаві світлини і новини із світових угіддь.
На жаль новин певно не буде,Василь написав мені в пп що скорійш за все в цьому форумі писати не буде,дуже шкода було що почитати і за кого повболівати,написав що має стільки роботи що нема коли дупу почухати,будує клітку для фазанів і тд і тп,короче живий і здоровий і весь в роботі як завжди
  • Вадим 2
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 241

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 23/05/2013 08:55 #100392

Далі у відповідній темі (ТУТ).
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3154
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 21/05/2014 22:41 #110043

Шкода що Василь закінчив писати, мені як мисливцю початківцю було цікаво читати цей щоденник
  • marik
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 64

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 02/06/2014 09:32 #110232

Завтра має бути вихід МТ на лиса-вовка...
Як буде якийсь результат-відпишуся.
Погода в нас жахлива.То сніг то дощ то сонце(відлига),що півгодини міняється.
  • darita
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 3

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 02/06/2014 14:55 #110239

Будемо чекати з нетерпінням, правда перед цим представтися будь-ласка.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2859

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 09/10/2015 16:25 #117680

Як собі людина хоче так і пише... Вам то яка різниця, не подобається не читайте. Хто Ви взагалі тут такий щоб розказувати, що і як треба робити. Може Ви таких самих результатів та популярності добились на даному форумі як і Василь Єгер??????? Багато хто читав даний щоденник і так як і мені їм це подобалось читати. Для чого ці пусті балачки? Не подобається не читайте!!! Яка різниця як пише, головне що всім це подобалось.
  • marik
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 64
Останнє редагування: 09/10/2015 16:26 від marik. Причина: адресовано Руслану Єгеру

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 10/10/2015 06:22 #117682

Нема вже смислу розводити чвари...Василь більше не повернеться... поспілкуватися та почитати новини від нього можна лише на сторінках фейсбуку...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 10/10/2015 07:39 #117686

Кто здесь??
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 29/04/2016 08:30 #121219

Фільм зроблений Василем.

Можливо комусь буде цікаво.
  • Ведмедик
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 83
In the beginning, think of what may be the end
За пост подякували: Вадим 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.50 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення