Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Львівщина

Re: Львівщина 22/08/2016 11:35 #122496

Ну та, загонка на качку була сила, як згадую то до тепер сміюсь з того .
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
За пост подякували: Іван - ІЖ 27

Re: Львівщина 22/08/2016 16:28 #122499

Дякую, товариству за гарно проведений час, окрема подяка Федьку і Зенику , що не відмовилися від калиму і таки довели, що "друзі пізнаються в біді"
Їхав я до Івана 27 не так на полювання , як відпочити і це мені вдалося
Приємна компанія, смачнющий бограч, рум`яний шашличок і гарненько приготовлений карпик , якого з`їв "хтось" невідомий . А хто з вас не мріяв солодко, солодко похропіти на березі чудового ставочка під свист качиних крил, що приземляються на плесо.

І коротко про Федю качиного загонщика....Ранок, неділя, вирішили ми з Ігором пройтися по одній дамбі де нам здавалося постійно крутиться качка, пробираємося крізь очерет , мокрі, замучені, так і не побачивши жодної качки вирішуємо повертатись до табору , але вже по іншій дамбі, йдемо собі по гарно витоптаній доріжці, насолоджуємося краєвидами і от коли вже до машин лишилося метрів 200 зустрічаємо Федька , який переконує нас повернутися в той очерет стати на цій дамбі ще раз, а він обійде озеро і почне гнати всю качку в нашу сторону , курва ми його послухатли , дойшли троє до тої дамби і ми з Ігором знову полізли очеретом , а Федя в іншу сторону в загонку ...... Якось пролізли стали собі і чекаємо......чекали довго.....поки Ігор не подзвонив до "загонщика"
-Ти де?
-Як, де? В таборі
-Тиж, мав на нас качку гнати
-ну, та , але я пройшов пару метрів бачу , а там так всьо позаростало .....от я і вернувся тою чистою дамбою назад.......

Отак то хлопці, май нині колєгу
Іван ИЖ27 , ще раз дякую бо все було супер
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2851
Останнє редагування: 22/08/2016 16:33 від Myron.

Re: Львівщина 22/08/2016 16:38 #122500

Важко після таких життєвих радісних днів приступати до роботи та заставити себе працювати. Постійно повертаюсь думками туди до товариства... в поле.
А діло було так...
Підходив до кінця робочий день. Поставивши крапку в черговій скарзі (чи то заяві) вже зібрався насолоджуватись поза робочим часом (живу в селі - свині, корови, коні)... як раптом тишу кабінету розрізав різкий звук мобільного телефону, який настирливо мене впрошував взяти слухавку. Глянувши на номер - здригнувся. На таблі телефону висвітлився незнайомий мені номер але з "крутою" комбінацією цифр. На чолі виступив холодний піт, тремтяча рука потягнулась до телефону... ноги підкошувались... Сухим та терпким голосом відповів "Альо". Коли з другого кінця дроту привітно представився чоловік на ім"я Іван, той шо Іж-27, то піт висох, руки перестали тремтіти, а ноги набрались стійкості. Іван телефонував, щоб запросити на полювання на качку на що я радо та без вагань погодився. Почалась підготовка до майбутнього полювання.
Висипав на стіл з портмане останні гривні, вигріб з кишень останні копійки перерахував. Вистачає. Єдиною проблемою залишалось, що нема чим доїхати. Моє "ласточка" ще в ремонті . Мирон живе в Новошичах не хотів їхати в Старий Самбір через Стрий. Федько планував їхати у суботу в обід (чи на обід). Єдиний серйозний чоловік Іван Буркалес, який був готовий їхати в ніч з п"ятниці на суботу, та ще й погодився взяти мене по дорозі.
Зібрався швидко.
«Серпнева ніч накрила все село
Колгоспники всі геть позасинали
Заснув у своїй буді пес Рябко
колише вітер прапор на сільраді…»
00.00 год. приїхав Іван. Успішно завантажились та поїхали у мандри . По дорозі на дорогу нам вибігли два молодих лиса. Наглих таких. Іван мусів об’їжати. А лис сів собі на дорозі та споглядав за нами.
01.30 год. ми вирішили навідатись до Мирона в гості. Мирон був радий. напевно . І так не спав, тим паче, що по дорозі я йому часто телефонував. Запашна кава. Правда бідкався Мирон, що ні ложки горілки в хаті, а жінка взяла останні 10 грн. та хліба купила.
2.30 год. в Самборі.
4.00 год. в Угіддях.
Переодягнулись. Вийшли в угіддя. Місячно. Іван Іж-27 розставив нас по місцях. Затаїлись, притихли. Наколо качва прокидалась та голосно крякала. Таке враження, що зайшов на качину ферму. Час від часу з темряви виринали стайки качок раптово налітали з темряви та й так само раптово пропадали в темряві. Лиш чути було свист їхніх крил.
Світало якось довго. Як йду на роботу, то світанок приходить надзвичайно швидко. Не встиг око закрити, а вже сонце зійшло, а в цей світанок був напрочуд довгим.
Два крижня полетіли в сторону Івана Буркалеса. Дурницю зробили. Летіли б на мене то жили б ще й сьогодні. Але Іван одному з них шансів не дав. І цей постріл розбудив всі угіддя. З камишів піднялась чорна хмара, таке враження, що земля вгору піднімається і почалась канонада.
Почалось полювання. Радували нальоти качок та чирків. Радувала робота собак, завдяки яким знаходили всіх збитих качок та добирали підранків.
Після ранішньої зорьки пішли розбивати табір. Іван взявся за бограч.
На вечір прибула підмога Федько, Мирон та Зеник. З дороги підкріпились і розійшлись в угіддя.
Не буду повторюватись про вечірні посиденьки. Шо на ранкову зорьку проспали. Але маю колєгу. Якщо кому треба загонщика то до Федька. О той хлоп гонить. Навіть равлики вискакували на берег зі спринтерською швидкістю.
В неділю відпочили. Я доїв бограч. Рибу не чіпав. Ну не пропадати добру. Поспілкувались з місцевим населенням. Попрощались з Іваном Іж-27 І вже б додому. Та ні. Вночі до Мирона завітали, а в обід не зможемо. Мирон запросив всіх на річку, де ми мали змогу поплавати , посидіти та полюбуватись краєвидами.
Ось такий розширений вийшов захід завдяки Івану Іж-27. Так що дякую друже за хорошу організацію заходу. Івану Буркалесу дякую за бограч, Федьку за загінку, особливо дякую. Зенику за те шо вчасно наливав, а Мирону шо підтримував у скрутну хвилину.
Дякую Вам друзі за гарно проведений час!
Завжди Ваш ,
becyk
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974

Re: Львівщина 22/08/2016 17:16 #122501

Ну хлопці, вам нема за що на мене ображатись, додаткова прогулянка по угіддях ще нікому не зашкодила. Я загонку зробив, правда невеличку , качка була, тільки ви її не бачили, вона високо летіла і в не вашу сторону . А ви не стріляли. Тим більше через Бецика я зуба втратив, а з Мироном ми тепер родина .Так що все добре І ще, я щось так думаю що один з вас всю рибу з"їв, як в суботу так і в неділю. І ще, і так вам здоров"я компенсується, ви ж є в списку. І ще - як поїдем на кабана то вже я стану на номер а ви підете в нагонку ,

П.с. Хлопці, файні звіти
За пост подякували: Хімік, Myron, Іван - ІЖ 27

Re: Львівщина 22/08/2016 17:21 #122502

Так , аби у вас не виникало зайвих запитань чому я з Федьком став ріднею на цій зустрічі
Я у нього таксу взяв
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2851
Останнє редагування: 22/08/2016 17:21 від Myron.
За пост подякували: Хімік

Re: Львівщина 22/08/2016 17:30 #122503

дійсно , бо є фото де ми четверо в палатці на матрасі
Щоб нічого дурного не подумали фото.
Красуня. Любимиця моєї тещі.
Такса має червону ленточку

Останнє редагування: 22/08/2016 17:39 від Федько-халамидник.
За пост подякували: Хімік

Re: Львівщина 22/08/2016 17:31 #122504

Бецик написав : "Рибу не чіпав."

Іван добавив фото:
Іван - ІЖ 27 написав:

Тепер я все знаю... Ігорку, від риби сушить ?
Останнє редагування: 22/08/2016 17:33 від Федько-халамидник.

Re: Львівщина 22/08/2016 17:42 #122505

Дякую за хороші відгуки. Буде стимул ще краще підготуватись наступного разу.

А тут Федько за рибу напевно вже ніц не докажеш, Ігор скаже то треба двох свідків, щоб все по закону, ну ти сам знаєш
  • Іван - ІЖ 27
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 161
Останнє редагування: 22/08/2016 17:42 від Іван - ІЖ 27.
За пост подякували: Федько-халамидник

Re: Львівщина 22/08/2016 18:01 #122507

Федько-халамидник написав:
Тим більше через Бецика я зуба втратив, а з Мироном ми тепер родина .Так що все добре
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4160
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Львівщина 22/08/2016 18:44 #122508

Просто капець якийсь Знову втіхаря провели класно час і не зробили пропозиції приїхати на відпочинок. Все буду наполягати на проведені люстрації родині Федька-Мироська, та очільника нашого здорового клубу Ігорка , який не брав рибу. Могли і натякнути на внеплановий сабантуйчик.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Львівщина 22/08/2016 19:41 #122509

Так, ми такі , риби і моїх зубів би на всіх не стало

Re: Львівщина 22/08/2016 20:13 #122510

Усім привіт. І мені випала можливість побувати на хорошому качиному полюванні. В першу чергу хочу висловити подяку організатору Івану організовано все на вищому рівні, та усім учасникам полювання без Вас такого б чудового та приємного дійства не відбулося.
Звіт також чудовий, аш жалію що пропустив ту загонку, я то думаю чого то всі качки так високо літають.
П.С Я рибу також не чіпав.
  • Zews
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 14

Re: Львівщина 22/08/2016 20:39 #122511

Хлопаки та риба якраз для того і була щоб її чіпати, а хто не встиг то називається трудно

Чи це тепер буде нова фішка, як про панду, що на переїзді поїздом збило
  • Іван - ІЖ 27
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 161
За пост подякували: Хімік, Федько-халамидник, becyk

Re: Львівщина 23/08/2016 05:59 #122512

З полем, хлопці!
Дякую за звіти..
Гарно все було..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6197
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Львівщина 23/08/2016 07:32 #122513

Aleksis написав:
Просто капець якийсь Знову втіхаря провели класно час і не зробили пропозиції приїхати на відпочинок.

Та Ви п.Алексіс запрошуйте. Ми й до Вас приїдемо класно провести час!!!

Правда, хлопці?!
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974
Останнє редагування: 23/08/2016 07:32 від becyk.
За пост подякували: LСергій, burkales, Іван - ІЖ 27

Re: Львівщина 23/08/2016 07:40 #122514

Ми всюди можем поїхати, головне щоб рибу ніхто не трогав . Мені всерівно де загонки проводити, . Чи може у вас дичини нема, так як в одній відомій області ?

Re: Львівщина 23/08/2016 08:26 #122515

З полем і файним полюванням,хлопці!
  • YuriyLviv
  • Поза форумом
  • Початківець
  • :)
  • Постів: 12
Будь-яке спілкування з природою освічує людину.Навіть,якщо воно виражене в такій грубій формі,як полювання....
За пост подякували: Федько-халамидник, Іван - ІЖ 27

Re: Львівщина 23/08/2016 17:14 #122518

Ото форум розрухався, писали б всі коротенькі звіти із своїх полювань - було б цікавіше

Re: Львівщина 24/08/2016 11:36 #122524

Перше полювання. Підготовка підростаючого покоління
P1550119.JPG

P1550106_2016-08-24.JPG

Вкладення C:\fakepath\P1550117.JPG - не знайдено

• West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк
За пост подякували: Хімік, Myron, механізований

Re: Львівщина 24/08/2016 22:29 #122532

Ще одна перевага такси - як нема з ким то вона може бути собутильником
За пост подякували: Хімік, Гранітний, Іван - ІЖ 27
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.99 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення