Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Звіти з Закарпаття

Re: Звіти з Закарпаття 12/10/2015 21:43 #117750

ОлегП написав:
Не повіриш... Я був без знимкарки... З тим псом скоро забуду як називаюся...

Так-так, у всіх якась відмазка підготовлена...
Добре покажу пару фото що у мобілці знайшов (у тій що без камери ), бо плівку з фотоапарату засвітили при проявці у канторці під назвою "Фозот" - звучить майже як фазан....

Отже... після довгих поневірянь та безрезультатних спроб вблагати бодай якогось закарпатського вуйка взяти нас на полювання на фазана, ну хоч в загінку, хоч без зброї, чи може поносити комусь капелюха, або хоч з далеку подивитися на того "звіра" - все марно.
Я вже опустив руки долу, ноги в тазік (бо то у нас так гріють простуду), та заходився прибивати гвоздя до стіни, аби повішати на зашморг свою люфу, яка від безробіття покрилася іржавою алергією. То таке і в жінок буває якщо їх довго "нерухати", отож хлопакам які їздять по заробітках до москалів і іншої нечисті, раджу по поверненню домів перевіряти жінок на алергію... Але зараз трохи не про то.
Значить взяв я клевець і тільки но розмахнувся щоб увігнати гвоздя у стіну, як тут під ногов як затарабанить мобілка... І я, обернувшись на тую мобілку, з думками "якого курда-беля дідька воно (ще не знав хто то ) звонить", з усієї дурі луп"ю по гвоздю. Ну, самі розумієте що прогрес ще нікого до добра не доводив (це я про мобілку), так і я влучив у ... звичайно точнісінько по пальцю....
Йооооой як воно болить люююди доообрі, ви навіть жадної гадки немаєте і уявленія ніякого... Але я знову не про то.
Отже, після того як сусіди навколишніх 9-ти поверхівок наслухались моїх перлів про (буду писати в перекладі на культурну мову) - жінок легкої поведінки та чоловіків неправильної орієнтації, про різні частини тіла які належать як тим жінкам неправильної орієнтації так і тим чоловікам легкої поведінки, а також про цілком природні біологічні процеси, які відбуваються між тими жінками та чоловіками легкої орієнтації та неправильної поведінки.... і т.д. і т.п., я все таки взяв слухавку і притулив її до вуха...

Ой то вже пізна година, іду спати а завтра дорозкажу все як було.
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3152
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
За пост подякували: ostt, Віталій74, Хімік, Myron, ОлегП, Іван - ІЖ 27

Re: Звіти з Закарпаття 13/10/2015 06:05 #117752

Оце вже схоже на Остапа Вишню..
З нетерпінням чекатиму продовження.

(даний пост потім видали, аби не заважав)
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6191
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Звіти з Закарпаття 13/10/2015 07:47 #117754

Скурвий син.... Але і прошений...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4148
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Звіти з Закарпаття 13/10/2015 10:40 #117756

На чому я закінчив?
Оце вже схоже на Остапа Вишню..

Ага, про Остапа....
Значить прикладаю я слухавку до вуха і на другому кінці дроту чую знайомий голос Остапа (той що в вузьких колах знаний під псевдо-ніком ostt), який запитує мене про бажання їхати в омріяну поїздку на закарпаття полювати фазана. Невірю своїм власним вухам але відчуваю як хвиля радості накрила мене з головою, і моє єство дуже сильно відчуло потяг до ... віходку - чи то від радісної новини, чи від сильного щойно перенесеного болю. Якийсь час неможу йому промовити ніслова, це тому що у роті тримаю больний пальчик. Але з часом оговтуюсь і однозначно погоджуюсь їхати з Остапом хоч на край світу, лиш би то було на закарпатті де водяться фазани.
Взагалі закарпаття це чудовий сонячний край, який славиться не тільки своїм особливим благодатним кліматом, плодючими садами та полями, але і своїми неповторними, дружелюбними та працелюбними людьми, яких у нас так і називають - закарпатці. А ще вони мало не з дитинства вміють робити прекрасний виноградний сік різних сортів та міцності. Але я знову відхиляюся від теми...
Отож відразу після дзвінка починається ретельна підготовка до майбутньої поїздки. Першим ділом (звичайно після віходку) приймаю заходів для якнайшвидшого повернення пальця до робочого стану (льодики, примочки і різні заморочки), щоб мати можливість тиснути на гачок люфи, яку вже нетреба прибивати до стіни.
Далі ретельно готуюсь до переговорів з дружиною. Обмірковую чим із недавно оспорюваних об"єктів поступатись. Вибір дуже важкий - пульт від телевізора, чи доступ до компутера після 21-ї години. І ось в процесі недовгих але напружених переговорів, та обіцяної мною певної кількості банкнот з портретом нашої славної поетеси Лесі Українки, я все таки поступаюся і пультом і компутером - зате знаходимо порозуміння. Взагалі маю вам сказати, що порозуміння між одруженими чоловіком і жінкою, особливо коли вони одружені більше 10-ти років, та ще й один на одному - це дуже сильна штука...
Але я знову не про то...

Ой скоро вже обід...
Продовження буде...
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
За пост подякували: ostt, Віталій74, Хімік, ОлегП, Іван - ІЖ 27

Re: Звіти з Закарпаття 13/10/2015 10:58 #117757

держиш інтригу? ...
добре, тоді і тримай марку, планку, особливо першою частиною, Ти підняв високо, то ж дивись не опускайсь... поки що все добре.
так тримати
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2898
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Звіти з Закарпаття 13/10/2015 11:12 #117758

Як то кажуть москалі "от наглец", та вже дописуй Сергію.

Re: Звіти з Закарпаття 14/10/2015 11:02 #117767

Хочу привітати всіх з Покровою та днем Козатства сорі за флуд. Виьачаюсь то де дописка звіту від шановного L Сергія вчора в таку інтригу загнав ,що бувши на роботі тільки й знав, що відкривав сторінки форуму до 20.00 . Шановний модераторе то де ж звіт.
  • Коля 210782
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 448
21071982-тоз
Останнє редагування: 14/10/2015 11:09 від Коля 210782.

Re: Звіти з Закарпаття 14/10/2015 13:31 #117772

Всьо! кіна не буде... прийшла жінка дісталось "на горіхи" модератору і музі
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974
За пост подякували: ОлегП

Re: Звіти з Закарпаття 14/10/2015 13:48 #117775

Степанович написав:
держиш інтригу? ...:

то класно, люблю ту інтригу

лиш би не перетримати, бо "перегоримо"...
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Re: Звіти з Закарпаття 14/10/2015 14:07 #117776

becyk написав:
дісталось "на горіхи" модератору і музі

Застукала з музою...

1234_2015-10-14.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4148
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Хімік

Re: Звіти з Закарпаття 14/10/2015 22:06 #117793

ОлегП написав:

Застукала з музою...

Ні! Звинувачують у плагіаті!
Всьо "кіна не буде", хіба напишу збірку та офіційно її надрукую, тоді може відчеплятся ті критики.
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 14/10/2015 22:07 від LСергій.

Re: Звіти з Закарпаття 14/10/2015 22:32 #117794

Для чого поспішні висновки? невинне питання: "Чи ніхто не сідав за твій комп?" вже розцінюєш як плагіат! не томи людей! дописуй! як кажуть: "Взяв м"яч, п...дяч!"(звиняйте за грубість)...
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974

Re: Звіти з Закарпаття 15/10/2015 07:06 #117796

Ні! Звинувачують у плагіаті!

Щось я не до кінця зрозумів.
Ти зараз жартуєш чи на повному серйозі?
Ніби і жартуєш, але смайл говорить про зворотнє..

Принаймні сподіваюсь, що це реакція не на мій пост, бо з мого боку це був комплімент,
а не звинувачення у плагіаті.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Звіти з Закарпаття 15/10/2015 07:10 #117797

[quote="Федько-халамидник"
то класно, люблю ту інтригу :-)

лиш би не перетримати, бо "перегоримо"...[/quote]

Федя, може виявитись правим, якщо не буде продовження.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2898
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Звіти з Закарпаття 15/10/2015 09:38 #117801

LСергій написав:

Взагалі закарпаття це чудовий сонячний край, який славиться своїми неповторними, дружелюбними та працелюбними людьми, яких у нас так і називають - закарпатці. А ще вони мало не з дитинства вміють робити прекрасний виноградний сік різних сортів та міцності.

• burkales
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 547
Природу рідну ми не лише успадкували від своїх предків, але й позичили у нащадків.

Re: Звіти з Закарпаття 15/10/2015 18:12 #117802

Шановне товариство читайте уважно , адже це був просто натяк на те , що прийшлося розлучитися із парою паперових Л.Українок і якщо хочете продовження солодкої оповіді про чарівне Закарпаття , то надайте матеріальну допомогу і муза повернеться до нашого автора солодких рядків. Слава він не паузу витримує він ціну набиває.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Звіти з Закарпаття 15/10/2015 19:12 #117805

LСергій написав:
... Я вже опустив руки долу, та заходився прибивати гвоздя до стіни, аби повішати на зашморг свою люфу

• burkales
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Природу рідну ми не лише успадкували від своїх предків, але й позичили у нащадків.

Re: Звіти з Закарпаття 15/10/2015 19:14 #117806

...а зліва від дзеркала дірка в стіні
від невдало забитого цв"яха
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
За пост подякували: burkales

Re: Звіти з Закарпаття 15/10/2015 19:58 #117808

LСергій написав:
однозначно погоджуюсь їхати з Остапом хоч на край світу, лиш би то було на закарпатті де водяться фазани.

• burkales
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Звіти з Закарпаття 15/10/2015 21:01 #117810

Іван вирішив рятувати ситуацію і взяв справу в свої руки
  • Іван - ІЖ 27
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 161
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.97 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення